Повернутися на сайт
Зараз турецькі інвестиції в Україні становлять $3 млрд, але після підписання всіх угод, що стосуються Зони вільної торгівлі, упродовж наступних п’яти років вони зростуть мінімум удвічі

Зараз турецькі інвестиції в Україні становлять $3 млрд, але після підписання всіх угод, що стосуються Зони вільної торгівлі, упродовж наступних п’яти років вони зростуть мінімум удвічі

Зміст

31.03.2020 (№ LDaily #13)

Зараз турецькі інвестиції в Україні становлять $3 млрд, але після підписання всіх угод, що стосуються Зони вільної торгівлі, упродовж наступних п’яти років вони зростуть мінімум удвічі

Бурак Пехліван, голова Міжнародної спілки бізнесменів України та Туреччини (TUID).

Після 2014 року Україна суттєво змінилася порівняно з тією, якою ми знали її досі. Помітно активізувалися процеси інтеграції з ЄС та загалом Заходом, із вільними ринками. Нині ми можемо бачити, що в Україні скоротилися прояви корупції, прийнято закони, які допомагають іноземним інвесторам, зменшилися геополітичні ризики. Ці елементи дають нам змогу ухвалювати рішення щодо більш масштабних та довгострокових інвестиційних проєктів. У рейтингу Світового банку 2011 року Україна посідала 152-те місце, а зараз перебуває на 64. Це суттєвий прогрес. Нині турецькі інвестори дуже хочуть інвестувати в Україну, у тому числі й у нерухомість. Звичайно, і до 2008-го, і до 2014 року інтерес до ринку нерухомості був вищим, ніж він того заслуговував, тому інвестори не хотіли зупинятися виключно на цій галузі. Але нині ринок перебуває в більш-менш збалансованому стані, чим і приваблює турецьких забудовників.

На українському ринку нерухомості вже діють такі турецькі компанії: Demir Group, Onur Group та Metal Yapi Konut, це три потенційні підприємства, які займаються нерухомістю в Україні.

Onur Group планує побудувати у Львові готель та технопарк для IT-компаній; Demir Group уже звела житловий квартал та комерційні об’єкти у Вінниці; Metal Yapi Konut викупили ділянки землі в Києві, однак поки що не розпочали будівництво.

Про економічні відносини між Україною й Туреччиною

Найважливіша частина економічних турецько-українських відносин — це підписання договору щодо зони вільної торгівлі. Ці переговори розпочалися ще 2007 року, минуло вже майже 13 років.

Під час лютневої зустрічі в Києві президентів обох країн було домовлено, що угода буде підписана цього року. Навіть міністри економіки України й Туреччини підписали меморандум про наміри. Також були обговорені питання у сферах оборони, освіти й культури, туризму: було підписано чимало договорів з багатьох напрямів. Уперше за десять років був організований турецько-український форум, на якому були присутні президенти Р. Т. Ердоган і В. Зеленський, а також керівники найбільших турецьких компаній, які зацікавлені в інвестиціях і веденні бізнесу в Україні.

Читайте також: Успішним буде той бізнес, який витратив час на вивчення нового бізнес-середовища

Читайте новини в нашому додатку!
Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.com.grodas.ldaily&hl=ru
App Store: https://itunes.apple.com/us/app/ldaily/id1354384907?l=uk&ls=1&mt=8

Зверніть увагу!
«СНН ГРУП» володіє винятковими авторськими правами на інформацію, розміщену в даній статті.
Автор має виключне право контролювати використання даного матеріалу, що означає заборону на використання даної інформації без його згоди. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, фото, малюнки, інші матеріали.
Будь-яке використання матеріалу/інформації  або будь-яку його частину з даної статті без письмової згоди автора заборонено.
Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо. У разі виявлених порушень автор має право на захист авторських прав в порядку, передбаченому ст. 50-53 Закону України «Про авторське право і суміжні права».
Prev Next
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com