Повернутися на сайт
pipiya

Нана Піпія. Слово редактора

Зміст

31.03.2020 (№ LDaily #13)

Нана Піпія. Слово редактора

Перший номер LDaily 2020 року ми вирішили присвятити ринку нерухомості. Чому саме цій сфері?

Фактично напередодні новорічних свят, у грудні 2019-го, в Києві відбувся VIII Національний форум «Нерухомість України», на якому взяли участь вітчизняні й зарубіжні фахівці, зокрема, FIABCI. А вже в березні 2020-го відбудеться ще одна знакова подія – найавторитетніший міжнародний інвестиційний форум фахівців сфери нерухомості, на якому LDaily теж бере участь. Ще одна нещодавня подія, котра теж спонукала нас акцентувати увагу читачів на цій сфері, це можливе зняття мораторію на продаж землі, ініційоване у Верховній Раді низкою прийнятих законодавчих проєктів.

Як уплине вільний продаж сільськогосподарської землі на ринок нерухомості, яка участь іноземного інвестора можлива за таких кардинальних змін, які загалом сподівання й водночас загрози можуть очікувати на власників землі? І які можливості відкриваються для українського ринку нерухомості, що активно розвивається й поступово інтегрується у світовий?

У цьому номері ми подали думки фахівців сфери ринку нерухомості зі США, ОАЕ, Грузії, Болгарії, Нігерії та інших країн, представників міжнародних організацій. З нами поділилися своїми міркуваннями щодо перспектив будівництва потужних об’єктів як житлового, так і аграрного й технологічного призначення керівники інвестиційних компаній, які планують інвестувати в ринок нерухомості України. Вони також повідомили, які саме об’єкти їх зацікавили в нашій країні й чому.

Однак СЕО провідних компаній України поділилися успішними кейсами не тільки в суто будівельному напрямі, а й у розвитку територій, у застосуванні екологічних й енергоощадних технологій, що сприятиме динамічній інтеграції будівельної сфери країни в міжнародний економічний простір.

Сподіваємося, цей номер LDaily переконає світову спільноту в інвестиційній привабливості України.

 

 

Prev Next