Повернутися на сайт
Нана Піпія. Слово редактора

Нана Піпія. Слово редактора

Зміст

15.06.2020 (№ LDaily #14)

Нана Піпія. Слово редактора

Близько семи мільйонів хворих по всьому світу… Сотні тисяч смертельних випадків… Тотальний карантин і обмеження пересування між країнами по всій планеті… Масштабний спад підприємницької активності й призупинення економічних процесів…

Це особливий виклик для всієї спільноти світу, який з економічного погляду важко порівнювати навіть із не менш масштабними пандеміями минулого. Адже сучасна світова економіка вирізняється широкою інтеграцією, передбачає активне спілкування між собою всіх суб’єктів підприємницької й правової діяльності, і що найсуттєвіше — їй властиве значне переміщення матеріальних ресурсів і трудового капіталу між країнами: власне, останнє і є засадничою характеристикою глобалізованої економіки сучасності.

Тож від лиха потерпають не тільки люди. Унаслідок COVID-19 уражена вся економічна система світу. Пандемія змушує відмовлятися від звичних і налагоджених бізнес-процесів, призупиняти підприємницьку діяльність, що завдає не меншої шкоди, ніж сама хвороба. Однак якщо розвинені держави мають доволі потужні фінансові важелі допомоги бізнесу, то Україна, як і більшість країн Східної Європи, не володіє таким запасом фінансової міцності. І це серйозний виклик українському бізнесу.

Тому вкрай важливим є досвід роботи провідних гравців на вітчизняному та світових економічних ринках — тих, хто завдяки оптимальній і дієвій організації всіх бізнес-процесів, суспільній активності з успіхом виходить зі складної соціально-економічної ситуації.

Досвід саме таких підприємців, державних і громадських діячів представлено в цьому числі LDaily. Гості журналу радо поділилися з читачами своїми роздумами стосовно ситуації в Україні та світі, що склалася через коронавірус. А також надали поради, як організувати підприємницьку й громадську діяльність, що допоможе з найменшими втратами вийти переможцями в цьому протистоянні.

Головний редактор Нана Піпія

Prev Next
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com