Повернутися на сайт
Нана Піпія. Слово редактора.

Нана Піпія. Слово редактора.

Зміст

23.09.2020 (№ LDaily #15)

Нана Піпія. Слово редактора.

Нині складно спрогнозувати сценарії розвитку коронакризи, однак очевидно, що втрати будуть чималі, аж доки не з’явиться вакцина від COVID-19 і вільний доступ до неї. Пандемія практично повністю призупинила економічну діяльність по всьому світу, а матеріальні збитки з кожним днем усе більше зростають.

Що стосується бізнесів в Україні, то вони упродовж першого півріччя 2020-го стикнулися з досі небаченими викликами, вельми неоднаково діяли під час карантинної кризи, а хто зостався на плаву, той із дуже різним ступенем втрат оговтується після неї.

Головний урок пережитого — гірше може стати завжди. Гості цього числа LDaily засвоїли його, і читачі з перших вуст довідуються про дуже важливі речі, які на перший погляд нібито не пов’язані з бізнесом, але насправді такі, що в найтяжчі часи інколи єдині забезпечують його виживання й відродження. Ідеться про цінність людського ресурсу, пріоритет суспільного блага й соціальну відповідальність. Важливим є також досвід перебудови робочих процесів та їхнього перебігу в нових умовах, особливо при постійній загрозі зупинки транспортної системи.

Та підприємці — оптимісти від природи, адже якщо не вірити в успіх, то досягнути його неможливо. Тож у кожному інтерв’ю лейтмотивом звучить насамперед прагнення інновацій, сподівання на стабілізацію й відновлення повноцінного інвестування.

Головний редактор,
Нана Піпія

Prev Next