Сара  Донг

Сара Донг, виконавчий директор міжнародної бізнес-організації CEO Club UАЕ, глава міжнародної бізнес-організації CEO Clubs...

Сара Донг, виконавчий директор міжнародної бізнес-організації CEO Club UАЕ, глава міжнародної бізнес-організації CEO Clubs Network, акцентувала увагу читачів LDaily на тому, що в нелегкі часи пандемії COVID-19 для бізнес-діяльності вкрай важлива активна співпраця — обмін досвідом, налагодження ділових зв’язків, інформування про власні можливості. І саме таким об’єднуючим центром уже багато років є клуб CEO Clubs Network, до якого входять як національні підприємства, так і міжнародні корпорації.

Сара  <span>Донг</span>

Якщо ви прислухаєтеся до потреб своїх клієнтів і розробляєте нові моделі, цю кризу можна подолати

23.09.2020 (№ LDaily #15)

Сара Донг, виконавчий директор міжнародної бізнес-організації CEO Club UАЕ, глава міжнародної бізнес-організації CEO Clubs Network, акцентувала увагу читачів LDaily на тому, що в нелегкі часи пандемії COVID-19 для бізнес-діяльності вкрай важлива активна співпраця — обмін досвідом, налагодження ділових зв’язків, інформування про власні можливості. І саме таким об’єднуючим центром уже багато років є клуб CEO Clubs Network, до якого входять як національні підприємства, так і міжнародні корпорації.

LDaily: Розкажіть, будь ласка, нашим читачам про CEO Clubs Network. Що надихнуло вас на його створення? Які компанії входять до клубу? Чому вони обрали саме вас?

С. Донг: CEO Clubs Network — це міжнародна бізнес-організація, до якої входять керівники та компанії зі всього світу й різних галузей. Клуб було створено спеціально для приватного сектору, державних структур і дипломатів, щоб вони мали зв’язок та можливості співпраці. CEO Clubs Network — найефективніша бізнес-платформа для керівників, підприємців і загалом вищого керівництва для обміну досвідом, вивчення можливостей та розширення свого бізнесу як на місцевому, так і міжнародному рівнях.

CEO Clubs Network робить фокус на активному залученні та співпраці членів свого клубу, тому вони можуть спостерігати зростання свого бізнесу та встановлювати цінні зв’язки після того, як приєдналися до нас. Наша професійна команда вірить у креативність, послуги, захопленість та щастя, що відповідає ідеології наших лідерів, тому чимало відомих міжнародних компаній приєдналося до CEO Clubs Network.

Наш засновник і генеральний директор, доктор Тарік Нізамі, створив платформу з метою допомогти бізнес-спільноті в розширенні власного бізнесу. За десятки років нашої співпраці ми допомогли багатьом компаніям у розвитку їхнього бізнесу та налагодженні зв’язків.

До нашого Клубу входять переважно МСП та великі корпорації, наприклад, HPE, DDF, ZTE, Coffee Island, Patchi. Що спонукало їх приєднатися до нас? Гадаю, наша платформа може допомогти їм у пошуках зв’язків із відомими бізнес-лідерами, отримати цінний досвід та надати доступ до різноманітних можливостей співпраці. Це ключові фактори, які є важливими для генеральних директорів і підприємців на шляху до досягнення своїх цілей.

LDaily: Яка соціальна мета клубу?

С. Донг: CEO Clubs Network було створено для бізнес-спільноти, яка прагне до довгострокових бізнес-зв’язків. Ми підтримуємо її у всіх бізнес-потребах і прагнемо допомогти досягти максимального зростання. Ми дуже пишаємося тим, що наша платформа сприяє поширенню цінностей, які стосуються економічного зростання та стабільності. Наша організація також просуває цілі розвитку, які є важливою ініціативою ООН.

LDaily: Ви, мабуть, відвідуєте чимало різних країн. Розкажіть, будь ласка, про основні бізнес-інсайти, які ви отримали під час подорожей. Які тенденції на світовому ринку ви помітили останнім часом?

С. Донг: Так, я справді багато подорожую. Можу сказати, що різні країни пропонують чимало можливостей. Однак нам потрібно зосередитися на одній справі. Ми — бізнес-клуб, який відіграє ключову роль у налагодженні контактів серед керівників, які ухвалюють важливі рішення, та пошуку бізнес-можливостей. Зараз, у часи невизначеності, ми охоплюємо нові можливості й фокусуємо свою увагу на штучному інтелекті (ШІ), переході до діджиталізації, а також революції пізнання. Наш бізнес має повністю або частково бути узгоджений. Оскільки нині ми перейшли до нової ери, нам довелося змінити спосіб мислення, роботи, і ми повинні швидко адаптуватися та створити привабливу модель для нових норм. За допомогою нашого мобільного додатка «CEO Clubs Network» учасник Клубу у будь-який час може підключитися до мережі, щоби переглядати й розміщувати пропозиції та бізнес-можливості будь-коли та будь-де.

LDaily: Як компанії можуть пережити коронакризу? Яким чином можна розвивати свій бізнес під час подібної пандемії?

С. Донг: Стійка віра у перемогу над пандемією, швидке впровадження нових норм, а також громадська свідомість допоможуть нам подолати цю кризу. COVID-19 впливає майже на всі галузі й у всьому світі. Кожен керівник бізнесу звертається до потреб своїх людей та клієнтів. Для того, щоб вижити в цій пандемії, кожен керівник повинен узгодити свою діяльність з потребами, які виникають у даний момент. Розвиток бізнесу в ці часи є доволі складним завданням, але якщо ви прислухаєтеся до потреб своїх клієнтів і розробляєте нові моделі, нові стратегії, я вважаю, що цю кризу можна подолати.

LDaily: Як члени клубу підтримували державу в боротьбі з поширенням коронавірусу?

С. Донг: У сприянні боротьбі проти пандемії коронавірусу ми доклали чималих зусиль, допомагаючи державі боротися з COVID-19. Використовуючи наш цінний досвід, ми надаємо поради у формі вебінарів щодо заходів боротьби з вірусом, віртуального керівництва та багато іншого, що було запропоновано нашими шановними учасниками. Ми дуже вдячні їх цінному внеску в цю справу. Наші зустрічі в Інтернеті, які стосуються співпраці та обміну бізнес-можливостями, є вкрай ефективними.

LDaily: Що, на вашу думку, має зробити Україна, щоб зацікавити інвесторів вийти на її ринок?

С. Донг: На мою думку, безпека повинна бути фактором №1 під час пандемії та після неї, за таких умов економічно вигідне та стабільне середовище, хороші можливості також можуть залучати інвесторів.

LDaily: Як ви гадаєте, яким чином можна поінформувати українського підприємця про необхідність упровадження світових тенденцій розвитку в напрямі інформатизації, роботизації та штучного інтелекту?

С. Донг: Так як нині ми опинилися в новій ері, то всі повинні мислити інакше й діяти швидко. Ми не можемо зупинити глобалізацію, ми не можемо зупинити плин історії, ми можемо лише адаптуватися до нового та створити інновації для кращого завтра.

Користуючись цією нагодою, запрошую лідерів бізнесу і виконавчих директорів приєднатися до нашої платформи, щоб мати зв’язок з генеральними директорами та підприємцями.

Читайте також: Криза: що робити компанії , і чого ні, в публічній площині

Читайте новини в нашому додатку!
Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.com.grodas.ldaily&hl=ru
App Store: https://itunes.apple.com/us/app/ldaily/id1354384907?l=uk&ls=1&mt=8

Зверніть увагу!
«СНН ГРУП» володіє винятковими авторськими правами на інформацію, розміщену в даній статті.
Автор має виключне право контролювати використання даного матеріалу, що означає заборону на використання даної інформації без його згоди. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, фото, малюнки, інші матеріали.
Будь-яке використання матеріалу/інформації  або будь-яку його частину з даної статті без письмової згоди автора заборонено.
Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо. У разі виявлених порушень автор має право на захист авторських прав в порядку, передбаченому ст. 50-53 Закону України «Про авторське право і суміжні права».