Петер  Керекдярто

Петер Керекдярто, генеральний директор Shell Retail в Україні.

Петер Керекдярто, генеральний директор Shell Retail в Україні.

Петер  <span>Керекдярто</span>

5000 захисних масок для лікарів на початку пандемії COVID-19 та 2550 харчових наборів для людей похилого віку — ось як Shell допомогла в боротьбі з коронавірусом в Україні

23.09.2020 (№ LDaily #15)

Петер Керекдярто, генеральний директор Shell Retail в Україні.

Упродовж останніх місяців більшість глобальних компаній спрямовували свої ресурси на допомогу в боротьбі з коронавірусом. Нині як ніколи люди потребують нашої підтримки. Тому ми робимо все можливе для того, щоб вони почувалися в безпеці.

Однією з найважливіших місій Shell є постачати пальне. Однак водночас — і допомагати тим, хто потребує цього найбільше.

За підрахунками компанії, загальний внесок Shell у подолання пандемії та її наслідків (разом із пожертвуваннями коштів, постачанням пального, наданням продуктів харчування, обладнання й послуг) наразі становить понад 30 млн доларів США.

Shell піклується про потреби людей у цей нелегкий для країни час. Загалом, компанія завжди була соціально відповідальною — про це свідчить багаторічна співпраця з українськими та міжнародними організаціями, а також підтримка соціальних ініціатив.

Як ми організували віддалену роботу під час карантину

Перш за все, ми зробили все можливе, щоб усі співробітники Shell почувалися захищеними — як ті, які працюють на АЗС, так і офісні працівники.

3 березня — у день, коли в Україні були виявлено перший випадок зараження коронавірусом, — наша команда надіслала листа всім працівникам із детальними інструкціями та рекомендаціями, як захистити себе, своїх близьких та клієнтів. За таких умов бізнес, як частина критичної інфраструктури, повинен і надалі залишатися безпечним і людяним — усі ми хочемо бути в безпеці та почуватися захищеними.

Shell зробила все можливе, щоб співробітники почувалися комфортно. Ми проводимо опитування серед тих, хто працює вдома, щоб зрозуміти, як ми можемо краще допомогти в облаштуванні домашнього робочого місця.

Безпека наших АЗС під час карантину

Звичайно, працівники наших АЗС не мають можливості працювати віддалено. Тому вже на початковій стадії карантину ми вжили заходів, які забезпечили безперервність нашого бізнесу та зробили його максимально безпечним. Для цього ми своєчасно надали всі необхідні засоби індивідуального захисту нашим працівникам та організували для них транспортну логістику на період припинення руху громадського транспорту. Ми подбали про те, щоб наші клієнти дотримувались нових заходів безпеки на АЗС, що були запроваджені у зв’язку з пандемією. Ми забезпечили достатньо дезінфікуючих засобів для персоналу та клієнтів, і навіть поширили відео щодо миття рук для клієнтів.

Оскільки AЗС є частиною критично важливої інфраструктури, яка підтримує свою роботу впродовж усього карантину, ми доклали всіх зусиль, щоб відвідувати АЗС було безпечно і зручно.

Ми регулярно використовуємо засоби дезінфекції, перевіряємо стан здоров’я працівників декілька разів на добу. Щодо обслуговування, то цукор, скляночки для напоїв тощо касир видає лише в одноразових рукавичках; у приміщеннях на підлозі зробили розмітку, щоб клієнтам легше було зберігати необхідну півтораметрову дистанцію.

Зауважимо, що Shell першою в Україні обладнала всю свою мережу захисними екранами Plexi, беручи до уваги міжнародний досвід групи компаній Shell у Європі та у світі для боротьби з поширенням COVID-19.

Яку допомогу ми надали представниками груп ризику

Компанія також подбала й про забезпечення масками працівників медичних закладів столиці України. На ранньому етапі пандемії у співпраці з Міністерством охорони здоров’я України Shell подарувала 5000 захисних масок двом лікарням Києва.

На початку травня цього року компанія придбала 2550 продуктових наборів, які передала літнім особам, що перебувають під опікою Благодійного фонду «Життєлюб».

Внесок Shell у різних країнах світу

Shell у Польщі

Разом із Hyundai Motor компанія Shell у Варшаві (Польща) підтримала медичний заклад MSWiA, переформатований під інфекційну лікарню. Hyundai надала автомобілі для персоналу, а Shell організувала постачання пального. У Польщі Shell також передала кілька тисяч спеціалізованих масок службам надзвичайних ситуацій по всій країні.

Shell у Болгарії

У Болгарії Shell виділила пальне на суму 100 тис. грн для заправки автомобілів центрів екстреної медичної допомоги. Крім того, з березня компанія забезпечувала безкоштовною кавою та водою працівників центрів і водіїв автоцистерн. Наразі їх пригостили вже понад 1 400 чашками кави та понад 900 пляшками мінеральної води.

Shell в Албанії

В Албанії Shell надала 3000 продуктових наборів особам, які входять до вразливих категорій населення, включно з літніми людьми та малозабезпеченими сім’ями.

Shell у Канаді

У Канаді компанія Shell передала уряду 125 тис. літрів ізопропілового спирту для використання в медичних закладах. Крім того, на 3D-принтері Shell Scotford компанія виготовила 2700 захисних щитків для багаторазового використання, а також надала набори хімічних та мийних засобів для регіональних закладів охорони здоров’я.

Shell у Китаї

Компанія співпрацювала з неурядовою організацією «Єдиний фонд» для забезпечення медичними засобами й інвентарем лікарень Хубея. Допомогу становили близько 30 т медичного етанолу, 10 тис. комплектів медичних комбінезонів та 5000 пар окулярів.

Shell у Казахстані

У Казахстані Shell разом з іншими підприємствами передала медичне обладнання та засоби індивідуального захисту в лікарні Нур-Султана. Північно-Каспійська операційна компанія надала в регіональні лікарні обладнання й матеріали інтенсивної терапії для тестування та лікування COVID-19.

Shell у Нідерландах

Компанія пожертвувала 2,5 млн літрів ізопропілового спирту для сфери охорони здоров’я.

Shell у Туреччині

Компанія безкоштовно надала ізопропіловий спирт із метою його подальшої переробки на дезінфікуючі засоби для лікарень, що координуються Міністерством охорони здоров’я країни.

Соціальна відповідальність завжди була однією з найважливіших місій Shell, і в ці складні часи ми справді маємо змогу довести діями, що люди для нас є найбільшою цінністю.

Про Shell в Україні

Royal Dutch Shell – один із світових лідерів в енергетиці та нафтохімічній промисловості. Станом на травень 2020 р. Shell працює у понад 70 країнах з використанням найсучасніших технологій та інноваційного підходу до забезпечення сталого майбутнього. У Компанії працевлаштовано близько 86 000 співробітників, які поділяють цінності чесності, порядності та поваги.

Shell Retail увійшла на український ринок у 2007 р. Відтоді мережа АЗС під брендом Shell управляється Shell / Alliance Holding. Shell Retail Ukraine входить до кластеру Центральної та Східної Європи Shell Downstream. У Shell в Україні працює близько 1500 осіб.

На сьогодні, мережа АЗС Shell нараховує 132 станції у 20 областях України. Компанія пропонує своїм клієнтам високоякісні моторні нафтопродукти, включно з пальним Shell V-Power, дизельним пальним та зрідженим нафтовим газом (ЗНГ), а також широкий асортимент супутніх товарів, смачну їжу та напої. Shell прагне відповідати очікуванням власників електромобілів в Україні, кількість яких постійно зростає, тому у 2019 р. у партнерстві з YASNO E-Mobility встановила чотири швидкісних електрозарядних модулі на своїх АЗС.

Читайте також: Криза: що робити компанії , і чого ні, в публічній площині

Читайте новини в нашому додатку!
Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.com.grodas.ldaily&hl=ru
App Store: https://itunes.apple.com/us/app/ldaily/id1354384907?l=uk&ls=1&mt=8

Зверніть увагу!
«СНН ГРУП» володіє винятковими авторськими правами на інформацію, розміщену в даній статті.
Автор має виключне право контролювати використання даного матеріалу, що означає заборону на використання даної інформації без його згоди. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, фото, малюнки, інші матеріали.
Будь-яке використання матеріалу/інформації  або будь-яку його частину з даної статті без письмової згоди автора заборонено.
Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо. У разі виявлених порушень автор має право на захист авторських прав в порядку, передбаченому ст. 50-53 Закону України «Про авторське право і суміжні права».