Повернутися на сайт
Нана Піпія. Слово редактора

Нана Піпія. Слово редактора

Зміст

31.03.2020 (№ LDaily #11)

Нана Піпія. Слово редактора

Китай — одна з найпрогресивніших країн світу, особливо ж значний поступ вона здійснила у сфері високих технологій. DJI, ZTE, OnePlus, Tencent, Lenovo, Huawei — це перевірені часом бренди, відомі завдяки якості й надійності продукції.

За дуже короткий строк економіка країни посіла друге місце у світі (після США). Деякі аналітики позиціонують навіть перше, називаючи такий стрімкий економічний і технологічний поступ КНР «китайським дивом».

І заслуга в цьому насамперед політики уряду — продуманої, далекоглядної, спрямованої на розвиток найперспективніших галузей економіки й науки. Однак найсучасніші підприємства, наукові установи, індустріальні парки зводяться не лише в країні. Ефективність політики уряду ще й у сприянні, щоб китайські підприємства активно поширювали свою діяльність в інших країнах, у такий спосіб здійснюючи експансію на національні та загалом міжнародні ринки. Серед таких країн і Україна, яка стала учасником стратегічної китайської ініціативи «Один пояс, один шлях».

За оцінками вчених КНР, інвестиційний потенціал України становить $45-50 млрд. Тож кількість проектів, що реалізуються китайськими корпораціями в нас, стрімко зростає. У процесі розвитку один із найбільших таких проектів — підприємство COFCO Agri Resources в Україні, яке має свої потужності в портах, фабрики з переробки соняшникової олії, зернові елеватори.

Перед Україною й КНР відкриваються значні перспективи співпраці, тож її успіхам та проблемам, досягненням та труднощам і присвячено цей номер LDaily.

Нана Піпія
головний редактор LDaily

Prev Next
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com