Про нас

LDAILY: BUSINESS AND INNOVATION 

LDaily – інформаційно-аналітичне бізнес-видання з актуальною інформацією для ділових людей, джерело ексклюзивного контенту про підприємництво і все, що з ним пов’язано, важливі події української та світової економіки, а також ресурс для коментарів та інтерв’ю з відомими бізнесменами і представниками влади, авторських спецпроектів та інших матеріалів, цікавих  сучасному бізнесменові.

LDaily – журнал бізнес-новин, над наповненням якого працює команда професійних редакторів, журналістів і контент-менеджерів. Тут Вас проінформують про цікаві програми і тематичні events, кейси та історії різних людей і компаній.

LDaily – єдине видання на українському медіа-ринку, концепція якого заснована на сегментованому підході до інформування представників бізнесу, і яке надає можливість комунікацій саме з Вашою цільовою аудиторією, що, відповідно, максимально підвищує шанси донести потрібну інформацію.

Наша мета – бути джерелом корисних знань і можливостей для бажаючих розвивати бізнес і крокувати в ногу з сучасним суспільством, а також переконати підприємців у тому, що бізнес-процеси в Україні можна формувати і розвивати так, як це відбувається у справжній  демократичній державі.

Наша місія:

  • надавати всебічну підтримку у розвитку малого, середнього і великого бізнесу в Україні та за кордоном;
  • популяризувати ідею розвитку підприємництва виключно у правовому полі;
  • інформаційно сприяти гендерній рівності у бізнесі будь-якого напряму та рівня.

Наша команда:

  • професійні незалежні журналісти
  • професійні перекладачі
  • професійні редактори та корректор
  • професійний фотограф
  • професійний дизайнер

Відгуки

Було приємно працювати з LDaily. Мені подобається, як вони роблять свою роботу і їх бачення світових лідерів. Вони створюють відмінну мережу для задоволення потреб VIP-спільноти. Повинна сказати, що мені подобається спостерігати, як все більше і більше членів мережі CEO Clubs Network зв'язуються з Україною через LDaily. І я з нетерпінням чекаю зустрічі з іншими CEO і підприємцями з України.

https://ldaily.ua/wp-content/uploads/2020/09/sara-dong-606h465.jpg

Сара Донг, виконавчий директор CEO Club UАЕ

LDaily – більше, ніж інформаційний ресурс. Це майданчик, на якому однодумці обмінюються ідеями, бізнеси знаходять партнерів та стають на крок ближчими до своїх споживачів. У LDaily завжди можна знайти необхідну актуальну інформацію. Але його найбільша цінність у тому, що журнал ініціює експертний діалог, в якому ми раді взяти участь. Дякуємо LDaily за дотримання високих стандартів журналістики та завжди раді співпраці!

https://ldaily.ua/wp-content/uploads/2020/10/2020-09-16-oksana-homej_0344-1-scaled.jpg

Оксана Хомей, менеджер із зв'язків з громадськістю та державними органами влади

До першого виходу у світ LDaily в Україні не було професійного ділового видання, яке без викривлень віддзеркалювало б ситуацію на стратегічному для економіки країни ринку логістики, аналізувало злободенні проблеми й виклики, концентрувало думки провідних галузевих експертів та авторитетних лідерів зі сфери економіки. Журналістська команда LDaily знає ринок, завжди тримає руку на пульсі економічних процесів. Працювати з редакційним колективом було для мене в задоволення. І я сподіваюся на подальшу плідну співпрацю. Хай щастить!

https://ldaily.ua/wp-content/uploads/2020/10/nina-dombrovska-606h465.jpg

Ніна Домбровська, президент компанії «Хенкель в Україні»

Професійність - так можна одним словом описати враженння, яке справила робота команди LDaily. Чіткість інформації, фактажність, дотримання дедлайнів, при цьому абсолютна коректність та взаємоповага як до партнерів, так і до читачів. Професійний підхід та розуміння відповідальної місії журналістики викликає повагу та довіру до видання LDaily. Рада нашій плідній співпраці.

https://ldaily.ua/wp-content/uploads/2020/09/img_8054-1.jpg

Уляна Колодій, PR-менеджер групи логістичних компаній ZAMMLER

Актуальні та потрібні запитання, професійний підхід та бажання дізнатись більше про ситуацію у сфері логістики - такі враження залишились у мене після інтерв'ю виданню LDaily. Запитання компетентні, відчувається обізнаність журналістів у бізнес-процесах та бажання дати читачеві максимум корисної та цікавої інформації. Дякую бізнес виданню LDaily за співпрацю, безцінний внесок у розвиток професійної бізнес-журналістики та можливість для нас, представників бізнесу, бути почутими.

https://ldaily.ua/wp-content/uploads/2020/09/ld_14_49_606h522.jpg

Віктор Шевченко, співвласник групи логістичних компаній ZAMMLER

Для мене як іноземця LDaily - саме той журнал, що допомагає мені підтримувати зв'язок з українським бізнесом. Журнал містить різноманітні статті та інтерв'ю, які цікаво читати. Думки та прогнози від світових експертів щодо країни, потенціалу та економіки України є переконливими.

https://ldaily.ua/wp-content/uploads/2020/06/img_5015-scaled.jpg

Йорґ Барен, директор із проєктів та інвестицій RE RISE

LDaily – сучасний діловий інформаційний ресурс, який дозволяє оперативно знаходити актуальні дані. А також долучатися до висвітлення думок стосовно подій, що відбуваються на національному та міжнародному рівні. Аналізувати їх наслідки і формувати відповідні рішення. Кожен гравець бізнесу знайде у ньому щось корисне для себе та своїх колег у даному ЗМІ. Живі інтерв'ю та реальні приклади історій становлення бізнесу стануть цікавими для кожного, хто прагне реалізувати свої амбіції і досягти рівня ТНК. Читаємо разом, беремо участь в обговореннях та формуємо нові ідеї для розвитку ділового світу!

https://ldaily.ua/wp-content/uploads/2020/06/novikov-d.v..jpg

Дмитро Новіков, маркетолог ТОВ "УІФК-Агро"

LDaily є тим майданчиком, на якому підприємці мають можливість ділитися своїм досвідом, що сприяє формуванню бізнес-спільноти з представників середнього та великого бізнесу в Україні. Редакція піднімає актуальні та важливі теми, висвітлює нові тренди та ефективні бізнес-кейси, випробувані на практиці. Кожен читач тут може знайти щось цікаве для себе.

https://ldaily.ua/wp-content/uploads/2020/06/olga-chumakova.jpg

Ольга Чумакова, Talent Marketing в Intellias

LDaily – об’єктивно про головне з перших вуст. Медійний інструмент, якому немає рівних на ринку. Кожен новий випуск журналу – це знахідка топового, ексклюзивного матеріалу, як державного значення, так і світового характеру. Змістовність контенту дає змогу тримати руку на пульсі актуальних питань підприємництва та економіки. Окремим пунктом хочеться відзначити команду видавництва, це дійсно професіонали своєї справи, з якими працювати надзвичайно легко та невимушено.

https://ldaily.ua/wp-content/uploads/2020/05/img_4070-scaled.jpg

Ірина Проніна, директор з персоналу та юридичних питань Lantmannen Axa

Мене приємно вразила увага журналу LDaily Innovation and Business до важливості питання розвитку сектору відновлювальної енергетики України. Задоволеного вам читача й позитивного впливу на зміни!

https://ldaily.ua/wp-content/uploads/2020/12/olha-bosak-606h465.jpg

Ольга Босак, членкиня Ради директорів норвезької енергетичної компанії AICEHydro, засновниця Energy Salon XXI і директорка Olha Bosak Management Consulting