Повернутися на сайт
bekers

Україна відкрита для бізнесу з Європою

Зміст

06.04.2020 (№ LDaily #9)

Україна відкрита для бізнесу з Європою

Кріс Бекерс, представник Торгово-промислової палати України, головний виконавчий директор Ukraine Invest & Trade Office у Бельгії.

З 2014 року Україна швидкими темпами економічно інтегрується до Європейського Союзу. На сьогоднішній день загальний обсяг двосторонньої торгівлі досяг 40 млрд дол. США, і далі зростає приблизно на 27 % щорічно; це означає, що Україна змогла змінити орієнтир розвитку на західні країни.

Це фундамент на кордоні з Європейським Союзом для інвестування, який пропонує висококваліфіковану і продуктивну робочу силу, дешеву виробничу платформу і привабливу вхідну вартість.

Україна – це географічний центр Європи, що робить її ідеальним торговим майданчиком для ЄС, Близького Сходу й Азії. Україна має величезний потенціал для Європи і світу!

Після тривалого перебування в бізнесі та спираючись на свій досвід, можу підтвердити, що заходити на новий ринок або розширюватися за кордоном ніколи не буває легко.

2017 року я став почесним консулом України в Бельгії, де до моїх обов’язків входить сприяння просуванню української економіки.

Також у 2018 році я став офіційним представником Торгово-промислової палати в Бельгії.

Після цього я почав усвідомлювати важливість платформи, яка допомагає об’єднувати бізнеси обох країн; саме з цією метою й було створено Ukraine Invest & Trade Office в Бельгії.

Наша місія полягає в тому, щоб підтримувати відносини між діловими колами України та Бельгії, зблизити Україну і Європу, а також гармонізувати українські закони та стандарти з європейськими.

Завдяки нашій підтримці діючих та нових інвесторів стає легше будувати бізнес, покращуючи комунікацію між органами влади, бізнесом і міжнародними організаціями.

Завдяки партнерству з бізнес-спільнотою наша організація надаватиме можливості для економічного процвітання і консультуватиме наших членів через різноманітні форми підтримки, які може забезпечити Європейський Союз.

Завдяки нашим міцним зв’язкам, великому нетворкінгу в поєднанні з нашими знаннями та досвідом міжнародного рівня, Ukraine Invest & Trade Office в Бельгії повністю готовий надавати нашим (майбутнім) членам усі корисні послуги, консультації й пряму підтримку, які допоможуть подолати будь-які перешкоди, з якими вони можуть зіткнутися.

Працюючи у прозорому та прямому контакті з Торгово-промисловою палатою України, а також із Посольством України в Брюсселі, ми переконані, що можемо запропонувати нашим членам високу професійну підтримку.

Ми постійно перебуваємо в Україні, щоб відвідувати важливі зібрання та українські бізнес-форуми, які, ми впевнені, сприятимуть успіху Ukraine Invest & Trade Office у Бельгії.

Дипломатичний центр Європи

Відразу після Вашингтона Брюссель став другим найбільшим дипломатичним майданчиком у світі. В цьому великому місті розташовані європейські установи, які мають значний вплив на економіку та бізнес-середовище загалом.

Штаб-квартири Європалат
Асоціація європейських торгово-промислових палат представляє понад 20 мільйонів бізнесів у Європі, до неї входить 46 членів і мережа, яка складається зі 1700 європейських регіональних та місцевих палат.

ЄС для бізнес-секретаріату
Ця асоціація має зобов’язання зміцнити економіку завдяки економічному розвитку, де підтримка можливостей ринку є одним із найважливіших пріоритетів для Східного партнерства.

Тому, на нашу думку, для України важливо мати добре керований офіс у Бельгії, щоб члени обох країн змогли отримати вигоду від цього нетворкінгу та багато чого іншого.

Відкриття такого офісу – справа і складна, і цікава.

Це партнерство співпраці бізнесу та професіоналів сприятиме вибудовуванню здорової економіки та покращенню бізнес-клімату між країнами. Формуючи цей новий бізнес, ми розвиватимемося разом із нашими членами, адже ми вдосконалюємо себе та здобуваємо досвід, який тільки допомагатиме нам зростати.

Об’єднуючи підприємців з України та Бельгії, ми надаємо цю платформу та підтримуємо нетворкінг, включно зі щорічними заходами.

Так як ми завжди прагнемо до вдосконалення, щоб допомагати нашим членам досягати успіхів та розвиватися, ми можемо з упевненістю сказати, що наші члени матимуть змогу скористатися багатьма перевагами.

Українські ресурсні можливості в сільському господарстві, енергетиці, інформаційних технологіях, інфраструктурі та виробництві вже стали надто великими, що інвестори їх ігнорували.

В інвесторів уже не постає питань, чому саме Україна. Усе більше інвесторів та власників бізнесу починають розуміти силу причин, які криються за питанням – чому Україна?

У підсумку зазначу: Україна має величезний потенціал для Європи та світу!

Prev Next