Повернутися на сайт
Нана Піпія. Слово редактора

Нана Піпія. Слово редактора

Зміст

02.04.2020 (№ LDaily #9)

Нана Піпія. Слово редактора

Всесвітній економічний форум у Давосі 2019 року визнав економіку ФРН найбільш інноваційною у світі. До того ж, вона є найрозвиненішою серед країн ЄС. За останні майже 50 років її ВВП зріс із 215 млрд дол. США до фантастичних 3,4 трлн дол. США.

Сьогодні нові інвестори з Німеччини цікавляться Україною завдяки низьким виробничим витратам і добре навченому персоналу. Деякі німецькі фірми розглядають Україну як регіон для розвитку виробництва. А окремі німецькі підприємства вже планують розміщувати в Україні свої сервісні центри.

Керівники німецьких компаній в Україні розповідають, що багато чому навчилися в Україні за останні роки, водночас мають власний досвід, яким могли би поділитися з українськими партнерами. Наприклад, ми значно швидше ухвалюємо рішення навіть за відсутності повної інформації, краще готові до ризиків, уміємо швидко сконцентруватися, створюємо короткі ланцюжки прийняття рішень, та й загалом, ми просто більш драйвові.

Чому ж український бізнес у Німеччині поки що дуже слабо представлений? Адже завдяки центральному розташуванню в Європі й високій купівельній спроможності Німеччина є ідеальною «точкою входу» до всього Європейського Союзу. І тим, хто досягне успіху на німецькому ринку, відкриється ринок усього Євросоюзу.

Отже, не проґавте запрошення від Німецько-Української промислово-торговельної палати (AHK Ukraine) та її Центру підтримки українського експорту (Ukrainian Export Helpdesk)! Бо сьогодні, в умовах активної інтеграції України з європейською спільнотою, вкрай важливо, щоб німецькі та українські підприємці довідалися один про одного й змогли познайомитися особисто. Україна є недооціненим активом. Ринок, де понад 40 мільйонів людей, не може бути непривабливим.

Нана Піпія
Головний редактор LDaily

Prev Next