Нуца  Абрамішвілі

Нуца Абрамішвілі, генеральний директор виноробної компанії Schuchmann Wines, поділилася з LDaily своїми успіхами в управлінні...

Нуца Абрамішвілі, генеральний директор виноробної компанії Schuchmann Wines, поділилася з LDaily своїми успіхами в управлінні велнес-туризмом у Грузії, а також вдалим досвідом суміщення різних напрямків в туристичній галузі: і виноробства, і гастрономії, і готельної сфери з повноцінною інфраструктурою, і сектору нерухомості для відпочинку — при цьому все в гармонійному поєднанні з національними традиціями й культурою гостинної Грузії.

abramishvili

Ми робимо реальністю мрії тих, хто приїжджає в цю чарівну країну — Грузію, і в самий центр виноробства — Кахетію

15.01.2020

Нуца Абрамішвілі, генеральний директор виноробної компанії Schuchmann Wines, поділилася з своїми успіхами в управлінні велнес-туризмом у Грузії, а також вдалим досвідом суміщення різних напрямків в туристичній галузі: і виноробства, і гастрономії, і готельної сфери з повноцінною інфраструктурою, і сектору нерухомості для відпочинку — при цьому все в гармонійному поєднанні з національними традиціями й культурою гостинної Грузії.

: Розкажіть, будь ласка, про «Шухманн Груп»?

Н. Абрамішвілі: «Шухманн Груп» працює за кількома напрямами: Шухманн Тревел, винний СПА, винний бар і готель. Компанія «Шухманн Вайнс» була заснована 2008 року німецьким філантропом і підприємцем Буркхардом Шухманном у Кахетії — самому серці грузинського виноробного регіону. Концепція «Шухманн в Кісісхеві» свідчить про унікальну історію роботи й діяльності, при цьому з таким самим особливим характером, як і вина, які ми створюємо. Французька концепція, виноробство в стилі «бутік» на 2 млн пляшок, готель у стилі «бутік» на 20 кімнат із чудовим видом на Кавказький хребет і Алазанську долину, висококласний грузинський ресторан і ексклюзивний винний СПА, прийом туристів з усього світу й професійна команда управління — це основні цінності бренду «Шухманн».

: Розкажіть по кожному напрямку Schuchmann Group?

Н. Абрамішвілі:

SCHUCHMANN WINES GEORGIA

Виноробня спеціалізується на знаменитих місцевих сортах грузинського винограду. Заснована 2008-го родиною Шухманн у самому центрі грузинського виноробного регіону Кахетія.

Французька концепція шато становить основу грузинського процесу виноробства, є начебто його серцем. «Шухманн Вайнс» виробляє ексклюзивні вина з елегантним ароматом і чудовим балансом із місцевих сортів винограду як традиційними європейськими методами, так й із застосуванням давніх технологій, що сягають корінням до початку грузинського, найранішого у світі, виноробства.

Виноробня Schuchmann в Кісісхеві — це унікальна історія, зі своїми визначальними особливостями, так само бездоганними та виразними, як і створені нами вина. Від гладкості скла і сталі — і до тепла каменю й дерева, наша виноробня є вираженням наших індивідуальностей.

SCHUCHMANN HOTEL

Готель у стилі «бутік» із 20 комфортними і добре облаштованими кімнатами, з яких відкривається прекрасний вид на виноградники і гори. А незабутні враження від винного туру занурять вас в дивовижний світ цього чарівного напою. Шеф-кухар ресторану пригостить вас кулінарними шедеврами місцевої національної кухні. А у винному погребі ви знайдете ідеальний напій до своєї вишуканої трапези. На території шато є міні-гольф, більярд, басейн, винний СПА та спортзал.

Шато «Шухманн Вайнс» в Кісісхеві є частиною великого комплексу будівель, розташованого в казковому місці з дивовижним краєвидом на покритий снігом Кавказький хребет і мальовничу Алазанську долину.

SCHUCHMANN WINE SPA

Винний СПА створений в міксі дизайнів, заснованих на унікальних фрагментах вина й ексклюзивних стовідсоткових біопродуктах з ягоди, зібраної на наших виноградниках. Для гостей СПА наші винотерапевти розробили унікальні процедури, наприклад, регенеруюче скрабування виноградними кісточками. А також процедури в комплексі з місцевими лікувальними грязями, що сприяють значному поліпшенню здоров’я; гарячі винні ванни й інші оздоровчі заходи. Провідним продуктом СПА «Шухманн Вайнс» є вироблене нами масло з виноградних кісточок. Воно цінується за свої унікальні характеристики, адже є природним зволожуючим, антиоксидантним і пом’якшувальним продуктом, який робить шкіру ніжною й еластичною, запобігаючи її старінню. У СПА «Шухманн Вайнс» можна прийняти винні ванни, де гості можуть випробувати магічну силу освіжаючої вологи на власному тілі. У СПА використовуються тільки місцеві натуральні матеріали, дбайливо зібрані на наших виноградниках й оброблені натуральними методами.

SCHUCHMANN WINE BAR

Винний бар і ресторан «Шухманн» пропонують високий стандарт справжнього грузинського вина й гастрономічного досвіду. Насамперед це високоякісний сервіс. А також фантастичні вина з нашого шато, виготовлені вручну, грузинський дизайн інтер’єру, відкрита кухня, авангардні молекулярні грузинські страви, некуряща обстановка, грузинський етно-джаз і добре навчений професійний персонал, який завжди радий вітати привілейованих гостей у наших стінах.

SCHUCHMANN TRAVEL

«Шухманн Тревел» є частиною холдингу «Шухманн». Як дослідне і професійне туристичне агентство, ми концентруємося тільки на високоякісному сервісі в усіх напрямках вхідного потоку туризму. Послуги, які ми пропонуємо клієнтам, надають чудову можливість досліджувати прекрасну Грузію, відчути місцеву гостинність, спробувати грузинську кухню, ознайомитися з 8000 роками традицій виноробства. Клієнт може бути цілком упевнений: щойно він ввійде в наш офіс, усі його запити та очікування від подорожі будуть задоволені. Ми також можемо сформувати кожному бажаючому індивідуальний пакет послуг від А до Я й надати ефективне обслуговування під час його візиту до Грузії.

: Напевно, основним напрямком Групи є виробництво вина. Як Schuchman Wines Georgia освоює експортні ринки?

Н. Абрамішвілі: Наш холдинг доволі диверсифікований. Ми працюємо у велнес-туризмі, в гастрономії та в сільськогосподарському секторі. Приймаємо близько 25000 гостей на рік, виробляємо та експортуємо 2 млн пляшок вина в 25 країн світу й будуємо ексклюзивні котеджі в шато, у винному селищі Шухманн. Ми робимо реальністю мрії тих, хто приїжджає в цю чарівну країну — Грузію, і в самий центр виноробства — Кахетію.

: Розкажіть про особливості ведення винного бізнесу в Грузії?

Н. Абрамішвілі: Грузинському виноробству 8000 років. Це найдавніша і, таким чином, традиційна галузь у країні, тому для держави і виноробство, і винний туризм, і сільське господарство є пріоритетними.

Приватний сектор разом із державою активно формує маркетингову впізнаваність в усьому світі, спільно просуває грузинську продукцію на експортні ринки й розширює їх, створює добре розвинену інфраструктуру послуг із метою залучення туристів.

: Як почалася ваша кар’єра в компанії? Поділіться своїми досягненнями.

Н. Абрамішвілі: Моя кар’єра почалася 2005 року, коли я приступила до роботи у міській владі Тбілісі. Я очолювала департамент стратегічного і соціально-економічного розвитку муніципалітету Тбілісі, де займалася діяльністю місцевих МСП, туристичними проектами і стратегічними напрямами розвитку міста. Після семи років роботи перейшла в «ДЕЛОЙТ» у проекті USAID як менеджер туристичного сектору. Із 2012-го є генеральним директором і партнером Schuchmann Group, a також віце-президентом FIABCI-GEORGIA.

: Ви продаєте вілли в Кахетії. Розкажіть про ці вілли, їх особливості й що необхідно зробити для їх придбання?

Н. Абрамішвілі: Schuchmann Wine Luxury Villas на території шато Schuchmann Wines — це чудова можливість інвестувати в відпочинок у доволі затребуваному туристичному регіоні Кахетія і, таким чином, отримати високий річний прибуток. Ексклюзивні вілли зведені в стилі розкішного винного селища, з повною зовнішньою і внутрішньою інфраструктурою й менеджментом від Schuchmann HoRe Group. Будівництво цих котеджів планується на охоронюваній території площею 5 га в оточенні виноградників. З приміщень буде відкриватися мальовничий вид на Кавказький хребет та Алазанську долину. Навколо кожної будівлі буде розбитий затишний приватний сад на 600 кв. м, засаджений виноградниками. На території розміщені закритий і відкритий плавальні басейни, облаштовано прогулянкові доріжки. Відпочиваючі мають доступ до всіх послуг готелю «Шухманн». Тобто надається як широкий асортимент продуктів і товарів, так і розгалужена інфраструктура: власне, ексклюзивно вироблене та марковане грузинське вино з послугами транспортування; грузинський ресторан (страви готуються з чистих біопродуктів); винні погреби; винний СПА; міні-гольф; спортзал; ігрова зона; пральня; дитячий майданчик; охорона; парковка; послуги консьєржа; навіть вертолітний майданчик…

У вартість включено будівництво, ремонт, меблі, приватний виноградний сад на 600-800 кв. м.

Кожна вілла спроектована з характерними для Кахетії архітектурою та інтер’єром, куди також входять сучасні деталі. У будівельних матеріалах як для інтер’єру, так і для екстер’єру використовуються елементи рідкісних та ексклюзивних природних матеріалів Грузії, таких як річковий камінь, грузинська цегла, місцеве дерево та ін. Дизайн меблів розробляється спеціально для цього проекту, тому аналоги чи повтори виключені. Основним матеріалом в інтер’єрі буде грузинське дерево, грузинська цегла XIX століття, які створюють цілковитий затишок, при цьому вирізняючись особливою ексклюзивністю.

Для того, щоб ваша нерухомість давала високий прибуток, наша команда, яка має значний досвід у готельному управлінні, виходячи з ваших побажань подбає про менеджмент та оренду, тому ви гарантовано отримаєте високий прибуток від інвестицій.

: Поділіться планами на найближче майбутнє.

Н. Абрамішвілі: «Шухманн Груп» у найближчі п’ять років планує розширюватися в секторі нерухомості й реалізує в цьому напрямі курортні проекти в Грузії. У них будуть поєднані всі наші сервіси, включаючи реабілітаційний центр, у тому числі грузинські ресторани, винні погреби, винний СПА і, звичайно ж, чудовий сервіс обслуговування.

Читайте також: Управління ризиками та захист активів — першочергове завдання для будь-якого бізнесу в Україні

Читайте новини в нашому додатку!
Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.com.grodas.ldaily&hl=ru
App Store: https://itunes.apple.com/us/app/ldaily/id1354384907?l=uk&ls=1&mt=8

Зверніть увагу!
«СНН ГРУП» володіє винятковими авторськими правами на інформацію, розміщену в даній статті.
Автор має виключне право контролювати використання даного матеріалу, що означає заборону на використання даної інформації без його згоди. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, фото, малюнки, інші матеріали.
Будь-яке використання матеріалу/інформації  або будь-яку його частину з даної статті без письмової згоди автора заборонено.
Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо. У разі виявлених порушень автор має право на захист авторських прав в порядку, передбаченому ст. 50-53 Закону України «Про авторське право і суміжні права».