Грігол  Катамадзе

Грігол Катамадзе, громадський діяч, Надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні, президент ВГО «Асоціація платників...

Грігол Катамадзе, громадський діяч, Надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні, президент ВГО «Асоціація платників податків».

katamadze

Треба просто працювати й думати про те, як зробити Україну сучасною європейською державою

29.04.2019

Грігол Катамадзе, громадський діяч, Надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні, президент ВГО «Асоціація платників податків».

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація платників податків України» – найбільше та найавторитетніше бізнес-об’єднання України, до складу якої входить 6500 малих, середніх та великих підприємств з усієї держави. Головна мета Асоціації – поліпшення підприємницького клімату в країні, розвиток партнерських відносин між владою й бізнесом, підвищення соціальної відповідальності платників податків.

Упродовж 20 років Асоціація створила регіональні відділення в усіх областях України, де нині діють 134 місцеві осередки. АППУ налагодила тісну співпрацю з податківцями, взаємодіє з органами законодавчої та виконавчої влади, підтримує широкі міжнародні зв’язки, організовує навчання, консультації та обмін досвідом. ВГО АППУ є членом Європейської та Всесвітньої асоціацій платників податків.

У грудні 2018 року Президент Асоціації Грігол Катамадзе на Міжнародному форумі LEVEL UP UKRAINE презентував Концепцію Податкового кодексу розвитку, погоджену з 68 асоціаціями української бізнес-спільноти. В основу Концепції було прийнято проект нового Ліберального Податкового кодексу, розробленого ВГО АППУ за допомогою представників українського бізнесу. Головними засадами нового ПК є зменшення кількості податків із 13 до 9, розміру податкових ставок, заміна податку на прибуток податком на виведений капітал, об’єднання ПДФО та ЄСВ в один податок та оголошення нульового декларування без оплати відсотка за декларацію.

Своїм завданням керівництво Асоціації бачить допомогти державі прийняти новий Податковий кодекс і фундаментально реформувати державну фіскальну службу з тим, щоб одна її частина стала сервісною службою для взаємодії з бізнесом, а інша займалася фінансовою й економічною безпекою.
«Україні не треба переймати ані грузинський, ані польський, ані сінгапурський досвід, – упевнений Грігол Катамадзе. – Треба просто працювати й думати про те, як зробити Україну сучасною європейською державою, в якій комфортно і спокійно живеться громадянам».

Читайте також: Найважливіші рекомендації на 2019 рік щодо захисту бізнесу в Україні

Читайте новини в нашому додатку!
Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.com.grodas.ldaily&hl=ru
App Store: https://itunes.apple.com/us/app/ldaily/id1354384907?l=uk&ls=1&mt=8

Зверніть увагу!
«СНН ГРУП» володіє винятковими авторськими правами на інформацію, розміщену в даній статті.
Автор має виключне право контролювати використання даного матеріалу, що означає заборону на використання даної інформації без його згоди. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, фото, малюнки, інші матеріали.
Будь-яке використання матеріалу/інформації  або будь-яку його частину з даної статті без письмової згоди автора заборонено.
Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо. У разі виявлених порушень автор має право на захист авторських прав в порядку, передбаченому ст. 50-53 Закону України «Про авторське право і суміжні права».