Рамі  Джалад

Рамі Джалад, генеральний директор Економічної зони Рас-ель-Хайма (RAKEZ), поділився з читачами LDaily успіхами діяльності...

Рамі Джалад, генеральний директор Економічної зони Рас-ель-Хайма (RAKEZ), поділився з читачами LDaily успіхами діяльності й досвідом успішної організації бізнесу: створений 2017 року, цей орган економічного сприяння за такий короткий строк налагодив надання всього спектру послуг для реєстрації, організації та ведення бізнесу, сформував ефективне й рентабельне бізнес-середовище, а також створив усі умови для успішного інвестування у світовому масштабі.

Рамі  <span>Джалад</span>

Ми вирушаємо у світ єдиною командою, щоб залучити інвесторів та запропонувати все, що ми напрацювали

30.09.2020

Рамі Джалад, генеральний директор Економічної зони Рас-ель-Хайма (RAKEZ), поділився з читачами LDaily успіхами діяльності й досвідом успішної організації бізнесу: створений 2017 року, цей орган економічного сприяння за такий короткий строк налагодив надання всього спектру послуг для реєстрації, організації та ведення бізнесу, сформував ефективне й рентабельне бізнес-середовище, а також створив усі умови для успішного інвестування у світовому масштабі.

LDaily: Розкажіть нам, будь ласка, про RAKEZ.

Рамі Джалад: Ми — енергетичний бізнесовий та промисловий центр в ОАЕ. Ми пропонуємо рішення для бізнесу у вільній економічній та звичайній зонах. Ми дім для стартапів, малих і середніх підприємств, фрилансерів і промисловців, які працюють у понад 50 галузях. Ми приваблюємо глобальних інвесторів у рентабельне середовище, пропонуємо налаштовані бізнес-рішення, першокласні зручності й послуги в межах єдиного вікна.

LDaily: Які ваші основні ринки для інвестицій? Чи враховуєте й Україну?

Рамі Джалад: Одним із наших провідних ключових ринків збуту є Індія. Серед них найбільша кількість (22%) із наших понад 15 000 клієнтів. Інші ключові ринки — Велика Британія, ОАЕ, країни Перської затоки, Європа, Китай.

Кожен ринок, включаючи й Україну, — це можливість для нас. Нині вже зареєстровано близько 140 компаній з України.

Наша ціль: підтримка світових інвесторів у створенні та розширенні бізнесу в ОАЕ.

LDaily: Яким чином RAKEZ підтримує інвесторів, що створюють бізнес в ОАЕ? Яку саме пропозицію висуває RAKEZ?

Рамі Джалад:

Рас-ель-Хайма USPs:

1. До 50% дешевша вартість проживання та ведення бізнесу.
2. Легкий доступ до ринків Європи, Азії та країн Північно-Східної Африки через п’ять основних морських портів та аеропортів.
3. Свобода в отриманні економічно ефективної робочої сили.
4. Відсутність митних платежів на ввезені та реекспортовані товари.

RAKEZ USPs:

1. Клієнти завжди на першому місці: спрощені процедури, універсальні магазини, представники експертних клієнтів, портал клієнтів, на якому діє самообслуговування. Усе доступно цілодобово та без вихідних.
2. Економічна ефективність: вартість проживання та вартість створення й ведення бізнесу на 50% дешевша, ніж у регіоні.
3. Вибір продуктів та налаштування послуг: вибирайте з наших ефективних ділових рішень ті, які найкраще відповідають вашим потребам.

Клієнти перебувають у центрі всіх наших дій. Ми залучаємо нових інвесторів, тому що нас хвилює, у чому вони зацікавлені насамперед. Ми розуміємо їхні потреби, позитивно й оперативно реагуємо на ці потреби та сприяємо досвіду роботи клієнтів.

LDaily: Які заходи вживаються через RAKEZ для зменшення бюрократичної тяганини для міжнародних інвесторів?

Рамі Джалад: Ми запустили універсальні сервісні центри, завдяки яким клієнти можуть здійснити всі процедури в одному місці: ліцензування, лізинг та заявки на візи, поновлення, поправки, послуги з підтримки тощо. Також вони служать координаційними центрами для отримання схвалень від різних державних структур, таких як RAK Цивільний захист, муніципалітет RAK, EPDA, імміграція. Ця концепція була адаптована в цифровому масштабі — «магазин в один клік».

Реєстрація компанії:

1. Немає необхідності у фізичній присутності.
2. Необхідні документи можуть бути відскановані (оригінал буде надаватися, коли поліпшиться поточна ситуація).
3. Електронний підпис для реєстраційної форми та інших важливих документів.
4. Ліцензія та інші документи щодо створення компанії видаватимуться в електронному вигляді.

Цілодобовий доступ до широкого асортименту послуг через RAKEZ Portal 360:

1. Послуги ліцензування: поновлення, зміна діяльності, внесення змін.
2. Лізингові послуги: оновлення, поправки.
3. Візові послуги: поновлення, подання заявок на нові візи для додаткових працівників, скасування віз і навіть віза утриманця у Великій Британії.
4. Оплата послуг
5. Багато інших супутніх послуг.

Послуги з доданою вартістю через Mazeed Services: клієнти можуть замовити ці послуги, просто зв’язавшись із фахівцем нашої команди.

1. Атестація та переклад документів.
2. Кур’єрські послуги.
3. Цифровий маркетинг.
4. Юридичні, податкові та бухгалтерські консультації.
5. Рекрутинг.
6. Інші необхідні послуги.

У нас є міжнародні офіси в Індії та Німеччині, щоб надавати клієнтам більший та оперативний доступ.
Завдяки наведеним інноваціям, 2018 року ми були нагороджені FDI Global Free Zones за зменшення бюрократичної тяганини.

LDaily: У Вільному економічному районі RAKEZ діє вражаючий перелік компаній із різних економічних секторів. Чи не могли б ви розповісти нам про деякі з провідних брендів, які працюють в RAKEZ?

Рамі Джалад:

SMEs:

Inmatec — виробник генераторів азоту та кисню.
Inoclad Middle Eas — будівельна підрядна компанія.
Avionic Global — торгова компанія.

Промислові клієнти:

UTICO — найбільший приватний постачальник послуг із повним їх спектром у регіоні.
Компанія Metalfab General Contracting — спеціалізується на проєктуванні, інженерії, виготовленні, підготовці поверхонь і захисту, установці, монтажі й введенні в експлуатацію нафтових та газових проєктів.
Ashok Leyland — один із провідних виробників автомобілів у світі.
Motherson Sumi Systems — один зі світових лідерів у галузі виробництва автомобільної проводки.
Ahmad Tea — один із провідних виробників чаю у світі.
Dabur Naturelle — один із найбільших в Індії виробників Ayurvedic, ліків та натуральних споживчих товарів.

LDaily: Як пандемія COVID-19 вплинула на готовність інвесторів розпочати бізнес в ОАЕ?

Рамі Джалад: Інвестори залишаються завжди оптимістами. Ми спостерігаємо постійний бум у певних секторах, таких як електронна комерція, електронне навчання й медіа. Ми швидко реагуємо на ринкові зрушення, а тому в змозі задовольнити найрізноманітніший попит. Ми зробили ще привабливішим відкриття бізнесу в ОАЕ під час пандемії шляхом запуску нових пакетів із додатковими перевагами за економічно вигідними ставками:

  • Пакет MyBusiness — заохочення підприємців з ОАЕ перетворити невизначеність на можливість;
  • E-Commerce Set-Up — пакет для підтримки зростання електронної комерції;
  • Пакет віртуальних навчальних програм — для підтримки провайдерів освітніх закладів у розширенні мережі.

LDaily: Які ваші плани на майбутнє щодо залучення додаткових інвестицій?

Рамі Джалад: Ми зосереджені на діджиталізації наших процесів, продуктів і послуг. Робимо наші ІТ-технології та комунікації ще надійнішими: вивчаємо новітні системи, які допоможуть нам і далі процвітати в нових умовах. Діджиталізація дає нам змогу залучати інвесторів зі всього світу, проводити більше семінарів у співпраці з консульськими установами та діловими радами. Ми відновимо міжнародні роуд-шоу та виставки після закінчення нинішньої глобальної ситуації, пов’язаної з коронавірусом.

Чому обирають саме RAK? У нас є спеціальна команда RAK FDI, яка співпрацює з урядовими органами Рас-ель-Хайма з позицій маркетингу: чи то туризм, чи сфера упаковки, чи промисловість, нерухомість, виробництво та інші економічні сфери — ми узгоджуємо всі наші виставки з усіма нашими дочірніми організаціями, створюємо можливість ефективно працювати. Ми вирушаємо у світ єдиною командою Рас-ель-Хайма, щоб залучити інвесторів до RAK та запропонувати все, що ми налагодили й напрацювали.

Ми також забезпечуємо ділові поїздки для інвесторів, підтримуємо їх і стаємо стратегічними партнерами на основних етапах інвестування — від оцінки бізнес-кейсів до створення бізнесу.

Ми упровадили чимало вдосконалень від часу запуску RAKEZ і будемо продовжувати цей поступальний рух.

Читайте також: Криза: що робити компанії , і чого ні, в публічній площині

Читайте новини в нашому додатку!
Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.com.grodas.ldaily&hl=ru
App Store: https://itunes.apple.com/us/app/ldaily/id1354384907?l=uk&ls=1&mt=8

Зверніть увагу!
«СНН ГРУП» володіє винятковими авторськими правами на інформацію, розміщену в даній статті.
Автор має виключне право контролювати використання даного матеріалу, що означає заборону на використання даної інформації без його згоди. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, фото, малюнки, інші матеріали.
Будь-яке використання матеріалу/інформації  або будь-яку його частину з даної статті без письмової згоди автора заборонено.
Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо. У разі виявлених порушень автор має право на захист авторських прав в порядку, передбаченому ст. 50-53 Закону України «Про авторське право і суміжні права».