Олександра  Альхімович

Олександра Альхімович, керуючий директор компанії Luxoft Ukraine.

Олександра Альхімович, керуючий директор компанії Luxoft Ukraine.

alhymovych

Найбільше інженерів-програмістів сегменту Automotive працює саме в Luxoft

30.03.2020 (№ LDaily #8)

Олександра Альхімович, керуючий директор компанії Luxoft Ukraine.

З моменту виходу інтерв’ю минуло трохи більше року, IT-галузь країни й далі активно зростає, а Luxoft розвивається якісно й кількісно. Ми відкрили кілька нових локацій компанії в Європі й Азії, що дасть змогу нам швидше та якісніше взаємодіяти з клієнтами в цих регіонах. Тож тепер Luxoft має офіси у 21 країні світу.

Лідер зростання – сегмент Automotive, де спеціалісти компанії розробляють IT-рішення для провідних автовиробників. Наприклад, разом із Daimler AG Luxoft відкрив R&D-центр у Берліні для прискорення впровадження інновацій і розробки програмного забезпечення для майбутніх автомобілів автовиробника. Найбільша кількість інженерів-програмістів у цьому сегменті в Україні працює саме в Luxoft.

Також ми розробили та протестували систему електронного голосування в місті Цуг (Швейцарія). Саме там розташовується головний офіс компанії й там же засновано так звану Crypto Valley (Крипто-долину). Систему голосування було створено в партнерстві із владою й відділенням комп’ютерних наук Університету прикладних наук Люцерна. Вона базується на блокчейні та має відкритий код, адже технологія, яка стоїть за таким фундаментальним механізмом, як загальне голосування, не
повинна бути власністю певного підприємства.

Українська IT-галузь за останній рік змогла усунути деякі перепони, які тривалий час спричиняли складнощі у веденні бізнесу. Так, завдяки Асоціації «ІТ Ukraine», Офісу ефективного регулювання (BRDO) та Міністерству юстиції України вдалося спростити працевлаштування іноземців і процедуру імпорту прототипів обладнання для R&D-центрів. Це значно поліпшить умови роботи ІТ-компаній України.

Читайте також: Формування чесних та прозорих правил гри починається безпосередньо із самого бізнесу

Читайте новини в нашому додатку!
Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.com.grodas.ldaily&hl=ru
App Store: https://itunes.apple.com/us/app/ldaily/id1354384907?l=uk&ls=1&mt=8

Зверніть увагу!
«СНН ГРУП» володіє винятковими авторськими правами на інформацію, розміщену в даній статті.
Автор має виключне право контролювати використання даного матеріалу, що означає заборону на використання даної інформації без його згоди. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, фото, малюнки, інші матеріали.
Будь-яке використання матеріалу/інформації  або будь-яку його частину з даної статті без письмової згоди автора заборонено.
Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо. У разі виявлених порушень автор має право на захист авторських прав в порядку, передбаченому ст. 50-53 Закону України «Про авторське право і суміжні права».