Елі  Дюваль

Елі Дюваль, директор «АЖС Україна», поспілкувався з LDaily про специфіку ринку міжнародних перевезень, про місце України...

Елі Дюваль, директор «АЖС Україна», поспілкувався з LDaily про специфіку ринку міжнародних перевезень, про місце України на ньому та про особливості роботи в нашій країні

dyuval

Специфіка бізнесу в Україні полягає в тому, що потрібно виконувати додаткові формальності

25.02.2019 (№ LDaily #8)

Елі Дюваль, директор «АЖС Україна», поспілкувався з про специфіку ринку міжнародних перевезень, про місце України на ньому та про особливості роботи в нашій країні

: Будь ласка, розкажіть нам про «АЖС Україна». Чим займається  Ваша компанія та як довго вона на ринку?

Е. Дюваль: Перш за все, AGS – французька компанія, яка виросла до міжнародної групи, 1974 року розпочавши діяльність із Франції та її заморської території Вест-Індії. Зараз ми присутні у 94 країнах, розширивши мережу до 141 філіалу: охоплюємо Європу, Африку, Азію, Вест-Індію, Карибський басейн і Близький Схід. В Україні наша компанія представлена з 1997 року. Минулого року ми відзначили двадцяту річницю, тому це наш 21-й рік тут.

Ми пропонуємо послуги вантажоперевезення коли хтось переїжджає з однієї країни в іншу та забирає з собою габаритні предмети, наприклад, телевізор, диван, ліжка, меблі, одяг тощо. Ми приходимо у домівки цих людей, де наші професіонали дуже ретельно пакують усі речі. Потім відправляємо їх іншим видом транспорту до країни призначення та організовуємо доставку. Це можна зробити з України в США, чи Африку, Китай чи будь-яке інше місце світу. Таким чином, ми надаємо різновид послуг «від дверей до дверей». Ми також надаємо послуги зі зберігання особистих речей, архівів та документів, а також переселення.

: Яку роль відіграє український бізнес-філіал серед підрозділів інших країн та якою є глобальна структура AGS?

Е. Дюваль: Як я вже сказав, ми знаходимося в 94 країнах з 141 філіями. Україна є частиною європейської мережі. Ми також дуже пишаємося тим, що ми перша компанія, яка охоплює весь африканський континент, жодна інша компанія не представлена у всіх країнах Африки.

: Що стосовно АЖС Україна?

Е. Дюваль: Це скоріше невелика / середня гілка. Наша компанія також охоплює Молдову та Білорусь, тому Україна є центральним офісом для цих країн.

Головний офіс та найбільша філія в Парижі. Є також великі філії у Бельгії, Німеччині та Великобританії, Африці та Азії.

: Що отримують клієнти, коли вони співпрацюють з АЖС Україна?

Елі Дюваль: AGS прагне надати клієнтам найкращі послуги з ключовим упором на наступне: безпека, комунікація, надійність, ввічливість, доступність.

Незалежно від того, де в світі люди перміщуються, AGS забезпечує однаковий рівень сертифікованої якості обслуговування. Вибір нашої компанії є вибором душевного спокою.

: Яка специфіка транспортного бізнесу?

Е. Дюваль: В Україні ми не маємо власного парку вантажівок, тому співпрацюємо з компаніями, які спеціалізуються на автомобільному транспорті. Наші вимоги є суворими, тож ми гарантуємо, що компанії-партнери дотримуються однакових стандартів і рівнів обслуговування. Коли ми організовуємо транспорт з України в іншу країну Європи чи з-за кордону в Європу, ми повинні підготувати деякі документи, які дозволять вантажівці пройти митний кордон країни. Те ж саме стосується повітряного й морського транспорту.

: В чому відмінність між українським ринком і ринками інших країн?

Е. Дюваль: Наша діяльність в кожній країні однакова: ми перевозимо речі людей по всьому світу. Звичайно, кожна країна має специфіку. Наприклад, оскільки зараз Україна не є частиною Європейського Союзу, маємо державні кордони. Кожна партія для експорту й імпорту проходить митну перевірку, чого зовсім немає, коли ви переїжджаєте з Франції до Італії чи з Іспанії в Португалію. В цих країнах ми не повинні мати справу з митними органами, тому специфіка ведення бізнесу в Україні полягає в тому, що ми просто змушені виконувати додаткові формальності.

: Які переваги отримує AGS Group від українського ринку?

Е. Дюваль: Діяльність в Україні дуже важлива для нас. Я тут уже три роки. Коли ми оглядаємось на часи, що передували 2014 року, то бачимо, що діяльність була набагато активнішою, бо ми працювали з емігрантами. Вони приїжджають в країну, залишаються на 3-5 років, а потім знову їдуть в іншу країну. Останніми роками ми бачили, що кількість іноземців у міжнародних компаніях зменшується, тому автоматично наш бізнес зменшується в тій же пропорції. Але зараз ми стали помічати, що багато українських громадян виїжджають за кордон до Ірландії, Європи й Північної Америки, особливо спеціалісти ІТ-галузі.

У вас дуже хороша IT-школа в Україні, і ми також працюємо на таких великих компаніях як Facebook, Google, Amazon.

: Чи працюєте з творами мистецтва, антикваріатом та ювелірними виробами?

Е. Дюваль: У рамках нашого бізнесу ми можемо час від часу займатися цим. Якщо ви хочете переїхати як приватна особа і маєте картини, піаніно чи старі меблі, тоді ми беремося за справу з цими речами. Проте, Україна має певну специфіку щодо законодавства й оформлення документів. Це досить складно, але є правило, що деякі предмети вимагають спеціального дозволу для експорту. Деякі предмети мистецтва особливо антикварні меблі, музичні інструменти, старовинні картини тощо потребують спеціального дозволу для експорту. Ми також співпрацюємо з Міністерством культури з метою проведення культурної експертизи.

: Чи належить компанія до певної галузевої асоціації?

Е. Дюваль: Так, група AGS входить у головні всесвітні транспортні асоціації, які контролюють якість і стандарти роботи. При переїзді експатріантів ми співпрацюємо з Французьким інститутом. Як французька компанія, ми є частиною Французько-української торгової палати (CCIFU).

: Це допомагає вашому бізнесу в Україні?

Е. Дюваль: Звичайно, адже ці асоціації об’єднують всі французькі й українські компанії. Ми маємо багато можливостей зустрічатися щороку, і можемо ділитися досвідом, обмінятися поглядами щодо економічного становища в країні, зустрітися з новими людьми та просто обговорити будь-які теми. Крім того, багато з цих компаній є нашими клієнтами.

: Як ви працюєте з урядом і його структурами?

Е. Дюваль: Щойно компанію було створено, ми мали справу з місцевими органами влади, але зараз не дуже контактуємо з ними. Ми не маємо конфліктів, дотримуємося українського законодавства й правил, тому немає жодних підстав для цілеспрямованого контакту з урядом.

: У яких міжнародних заходах компанія бере участь?

 Елі Дюваль: Визнаючи нашу важливу роль на ринку та виявляючи відданість зменшенню викидів вуглецю, компанія AGS Group 2010 року почала співпрацю з Програмою навколишнього середовища та розвитку компанії Planète Urgence. Основними її цілями є зменшення викидів парникових газів, захист біорізноманіття та сприяння соціально-економічного розвитку. Це підтримуються проектами в наступних регіонах:

  • Регіон Мопті на Малі, який потерпає від зникнення лісів та опустелювання; проект сприяв висадженню 1,2 мільйонів дерев.
  • Північний район Суматри в Індонезії: найбільший в світі район мангрових видів, який знаходиться під загрозою внаслідок зміни клімату; висаджено 3,8 млн. мангрових дерев.
  • Регіон Ітасі на Мадагаскарі з найбільшим біорізноманіттям; понад 500 000 дерев, посаджених в лісі Тапіа.
  • Яккільський регіон Гаїті: південний регіон Гаїті має лише 2-3 % території, яка все ще покрита рослинністю.
  • У регіоні Жакмель висаджено майже 220 000 дерев.

На національному рівні в Україні ми пишаємося тим, що беремо участь у таких заходах, як Благодійний Базар, що відбувається щороку в листопаді. Це велика подія, яка дає змогу збирати кошти та фінансувати благодійні програми по Україні. Ми також щороку 14 липня беремо участь у національному святі Франції – Дні Бастилії, організовуваному Посольством Франції у Києві.

: Якою є Ваша позиція щодо соціальної відповідальності?

Е. Дюваль:

Кожна компанія має нести соціальну відповідальність та бути відповідно обізнаною.

Група AGS є почесним членом Глобального договору Організації Об’єднаних Націй та дотримується її основних принципів: сприяння правам людини, справедливих стандартів праці, охорони навколишнього середовища та підтримки боротьби з корупцією. Наприклад, маємо дуже хорошу ініціативу: щоразу, коли наші клієнти переїжджають, ми садимо одне дерево.

Тобто щоразу, коли хтось переїжджає з однієї країни в іншу, ми садимо дерево на Мадагаскарі чи в Індонезії. Ми можемо сказати, що протягом останніх років AGS висадили понад 200 000 дерев.

Читайте також: Формування чесних та прозорих правил гри починається безпосередньо із самого бізнесу

Читайте новини в нашому додатку!
Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.com.grodas.ldaily&hl=ru
App Store: https://itunes.apple.com/us/app/ldaily/id1354384907?l=uk&ls=1&mt=8

Зверніть увагу!
«СНН ГРУП» володіє винятковими авторськими правами на інформацію, розміщену в даній статті.
Автор має виключне право контролювати використання даного матеріалу, що означає заборону на використання даної інформації без його згоди. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, фото, малюнки, інші матеріали.
Будь-яке використання матеріалу/інформації  або будь-яку його частину з даної статті без письмової згоди автора заборонено.
Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо. У разі виявлених порушень автор має право на захист авторських прав в порядку, передбаченому ст. 50-53 Закону України «Про авторське право і суміжні права».