Повернутися на сайт
Нана Піпія. Слово редактора

Нана Піпія. Слово редактора

Зміст

30.12.2020 (№ LDaily #16)

Нана Піпія. Слово редактора

Це число журналу LDaily — підсумкове за рік. Охарактеризувати цей період як критичний, винятковий чи катастрофічний для бізнесу — нічого не сказати. Пандемія COVID-19 зненацька, жорстко і в глобальному масштабі переформатувала звичний для бізнесу стан речей та стрімко вкинула його в нову систему координат. Не всім знайшлося місце в ній, проте багатьом вдалося не тільки вижити, а й додати обертів, про що й розповідає опитування, проведене LDaily серед керівників-підприємців.

Результати опитування також показують, що лише кожному десятому з респондентів криза завдала серйозної шкоди, однак кожному двадцятому навіть відкрила нові можливості. Половина з опитаних не змінювали інвестиційних планів, проте багатьом довелося розпрощатися не тільки з офісами, а й із планами розширення, не кажучи вже про відрядження й ділові візити. З позитивних моментів від переформатування діяльності головно називають зростання довіри до підлеглих та між працівниками у колективі за умов переважно дистанційної роботи.

Від прийдешнього 2021 року більшість очікує покращення у світовій економіці. До них приєднуюсь і я, щиро бажаючи вам успіхів, приємного читання й веселих зимових свят!

Головний редактор
Нана Піпія

Prev Next