Повернутися на сайт
dzhejkobs

Досконалість, яка не має меж. Яскравий приклад розвитку за рахунок використання новітніх передових технологій

Зміст

16.04.2020 (№ LDaily #4)

Досконалість, яка не має меж. Яскравий приклад розвитку за рахунок використання новітніх передових технологій

Генеральний директор Clinic Lémanic Даррелл Джейкобс про значення новітніх технологій у розвитку компанії та про інновації у естетичній медицині.

Про такі установи зазвичай говорять – досконалість не має меж. І це повністю відповідає дійсності. Повністю задовольняючи вимоги клієнтів, Lemanic завжди шукає передові медичні рішення, в результаті чого експерти цього медичного закладу пропонують своїм клієнтам лише найновіші передові технології. Робити висновки щодо якості надаваних послуг у цій клініці можна навіть вже з того, що саме вона була удостоєна престижного кришталевого трофею краща клініка Європи у сфері естетичної медицини у 2010 році. Для іноземних пацієнтів пропонується послуга перекладацької підтримки англійською, італійською, іспанською, китайською та російською мовами.

Інтерв’ю Дарреллa Джейкобса для LDaily настільки захоплює, що відразу хочеться відчути на собі елегантну красу цього простору. А ще виникає непереборне бажання відкрити для себе нову Женеву, Лозанну, Монтрьо, насолодитися місцевими гастрономічними винами і бутіками, і насолодитися культурною спадщиною цього чудового району.

LDaily: Пане Джейкобсе, розкажіть будь-ласка, як починався цей бізнес? Якою була початкова ідея його створення і кому вона належала?

Д. Джейкобс: Клініка Lémanic була заснована у 1998 році лікарем Веронік Емменеггер та Даррелом Джейкобсом. З того часу медична діяльність була спрямована на надання косметологічних послуг, завдяки яким клініка стала популярною. Професіоналізм та досвід лікарів клініки був настільки високим, що про неї дуже швидко почали говорити і за межами Швейцарії. Надаючи кваліфіковані послуги, лікар Веронік Емменеггер та її колеги значно збільшили потік зарубіжних клієнтів, які цінують турботливий сервіс.

LDaily: Якою була перша продукція компанії від самого початку її діяльності?

Д. Джейкобс: З моменту свого заснування у 1998 році клініка Lémanic у своїй роботі була орієнтована на естетичну, антивікову, профілактичну та регенеративну медицину. Зважаючи на свою національну та міжнародну репутацію, Clinic Lémanic постійно шукає новітні медичні рішення, щоб забезпечити широкий спектр ексклюзивних та інноваційних програм для своїх клієнтів.

LDaily: Розкажіть, будь-ласка, про цінності Clinic Lémanic.

Д. Джейкобс: Ми весь час навчаємось, щоб завжди бути попереду і надавати найкращі послуги. Усі наші процедури виконуються відповідально та етично згідно з правилами техніки безпеки. При цьому ми обов’язково дотримуємося новітніх наукових стандартів, щоб забезпечити наших пацієнтів допомогою найвищої якості. Поєднуючи вражаючий досвід з науковим прогресом і передовим обладнанням, ми можемо запропонувати нашим пацієнтам персоналізовані програми, адаптовані до конкретних потреб та очікувань кожної людини.

LDaily: Clinic Lemanic посідає перше місце серед конкурентів. За рахунок чого Ви тримаєте лідерські позиції? Що Вам допомагає у цьому?

Д. Джейкобс: Окрім надання високоякісних програм та процедур і завдяки досвіду наших фахівців та найсучаснішим технологіям ми пишаємося тим, що нам вдалося створити найкомфортніші умови для перебування в клініці.

Ми дійсно вважаємо професіоналізм, ефективність та інновації своєю філософією, які забезпечують максимальний комфорт та якість послуг, що ми надаємо нашим клієнтам. У самому серці Лозанни завдяки безцінному досвіду спеціалістів та покращенню умов перебування, стало можливим відновити здоров`я та красу і значно підвищити якість життя.

LDaily: Які послуги клініки є найбільш популярними серед Ваших клієнтів?

Д. Джейкобс: Найпопулярнішими процедурами є Haute Couture, Perfect lift 21, BHI™, MICA™, Regeneration 21, Smile від Clinic Lémanic та реінфузії аутологічних стовбурових клітин. Haute Couture та Perfect lift 21 – це чудові заміни найпершого і водночас застарілого способу підтяжки шкіри обличчя. Обидва варіанти є хірургічними і можуть бути виконані окремо або об’єднані, залежно від бажаного результату.

BHI™, MICA™ та Regeneration 21 – це способи боротьби з алопецією. Незалежно від того, ви обираєте BHI™, біосумісні імплантати волосся, MICA™, новий метод нарощування природних волосків або Regeneration 21, метод стимуляції, який допомагає активувати ріст волосся, ми здатні задовольнити всі потреби тих, хто хоче повернути собі волосся.

Наша концепція відновлення посмішки полягає у використанні найтонших стоматологічних вінірів, що дозволяє повернути посмішку лише за один візит до лікаря. Відносно ж рефілюрації аутологічних стовбурових клітин, то ця процедура входить до програми, яку ми створили, щоб відновити шкіру та повністю затримати ефекти старіння повністю природним способом.

Ми також пропонуємо всі основні естетичні, неінвазивні процедури, призначені для краси шкіри, скульптурування тіла, а також такі, що запобігають старінню, а саме – ін’єкції, глибокі та легкі хімічні пілінги тощо. Також у нас є команда пластичних і реконструктивних хірургів, які із задоволенням допоможуть вам досягти поставленої мети.

Prev Next