Домінік  Стробель

Домінік Стробель, володар премії «Генеральний менеджер року», Генеральний менеджер готелю Хаятт Рідженсі Київ.

Домінік Стробель, володар премії «Генеральний менеджер року», Генеральний менеджер готелю Хаятт Рідженсі Київ.

strobel

Для мене бути лідером — це піклуватися про людей, щоб вони проявляли найкраще в собі

27.01.2020 (№ LDaily #12)

Домінік Стробель, володар премії «Генеральний менеджер року», Генеральний менеджер готелю Хаятт Рідженсі Київ.

ПРОФЕСІЙНИЙ ШЛЯХ

Я виріс у Німеччині, на півдні Мюнхена. Мені завжди подобалося бути серед людей, спілкуватися з ними. Саме тому я вирішив пов’язати свою професію з людьми та готельною сферою. А свою фахову діяльність розпочав у Hyatt 1999 року після завершення навчання та стажування.

Робота в цій потужній компанії в різних країнах та з різними культурами допомогла мені добре зрозуміти принципи функціонування готельного бізнесу. Пропрацювавши у Hyatt близько 20 років, можу констатувати, що мені пощастило мати дві родини. Моя найважливіша й найцінніша родина — дружина та донька. Однак я не менш турботливо дбаю і про свою другу родину — професійну команду Hyatt Regency Kyiv, — і так само до всіх ставлюся з повагою.

Для мене бути лідером — це вміти прислухатися та слідувати за людьми. Готель — це не просто красива будівля та відповідні зручності, це особлива атмосфера й настрій, створені професіоналами, а саме моєю командою.

ПРО ГОТЕЛЬ ТА ЙОГО ПЕРЕВАГИ

Hyatt — це міжнародна компанія з більш ніж 9000 готелів по всьому світу. «Хаятт Рідженсі Київ», що в столиці України, — це п’ятизірковий готель, який надає послуги на дуже високому рівні упродовж уже 12 років. А статус п’ятизіркового він має від моменту створення.

Що робить нас унікальними? Розташований у самому центрі міста, «Хаятт Рідженсі Київ» насамперед є одним з найбільш знакових готелів в Україні. Комплекс вражає неперевершеним інтер’єром, а також видами на історичні та культурні пам’ятки Києва включаючи Софійський Собор. Ми пропонуємо 234 комфортабельні номери, найкращий спа-центр, включаючи найбільший басейн серед готелів Києва, а також ресторан азіатської кухні, а на самому даху — бар із терасою, з якої відкривається мальовничий вигляд на площу. Всі ці зручності у поєднанні з надійною охороною роблять наш готель фаворитом галузі, вирізняючи з-поміж багатьох конкурентів.

Однак наша унікальність — це наші люди! Ми поважаємо власні цінності, командні традиції та власну корпоративну культуру. Як я зазначав, у готелі панує сімейна атмосфера, ми дбаємо один про одного, адже маємо спільну мету. Ось такий наш простий рецепт високої якості обслуговування клієнтів, і він дає найкращі результати.

ГОЛОВНІ ЦІННОСТІ ТА ДОСЯГНЕННЯ

Наше призначення: «Ми піклуємося про людей, щоб вони могли проявити найкраще в собі». Для нас важливо приділяти чимало уваги персоналу, працювати над системою управління, підтримувати стабільність, загалом постійно розвиватися та, безперечно, піклуватися про молодь. Люди, які не мають змоги здобути освіту, потребують нашої допомоги.

Наш бізнес має підтримувати спільноту та дбати про неї. Ми створюємо середовище, в якому люди процвітатимуть. Головна й знакова риса нашого бізнесу — турбота. Тому «Хаятт» можна вважати одним із кращих світових брендів у сфері готельних послуг та чудовим місцем для вашої кар’єри.

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО ДЛЯ БІЗНЕСМЕНІВ У «ХАЯТТ РІДЖЕНСІ КИЇВ»

Наш готель може запропонувати гостеві абсолютно все, що йому необхідно. Київ ще не став таким популярним місцем для відпочинку, як, наприклад, Відень, Прага чи Будапешт, але має великий потенціал. Більшість наших клієнтів приїжджає переважно з питань бізнесу чи на різноманітні конференції та симпозіуми. А «Хаятт» було побудовано саме для цього! Це найбезпечніший готель у місті завдяки окремому заїзду, професійній охороні, системі відеоспостереження, а також розміщенню номерів та різноманітності послуг.

Ми пропонуємо все для конференцій та банкетів з будь-якого приводу. Загальна площа приміщень, обладнаних для ділових зустрічей, становить понад 1000 м2 , включаючи банкетний зал площею 256 м2 , 8 конференц-залів та 3 кімнати для переговорів. До ваших послуг надається проектор та звукові колонки для проведення презентацій, а також уся інша необхідна організаційна та офісна техніка.

Окрім цього, ми пропонуємо зручні кімнати, а також усе необхідне для наших гостей. Саме індивідуальний підхід робить наш заклад найкращим у країні. Ми намагаємось передбачити ваші потреби навіть ще до того, як ви до нас приїжджаєте, щоб зробити персональний сервіс максимально бездоганним. Маю сумніви, що наша сфера, особливо 5-зірковий сегмент, може стати, так би мовити, технологічно революційною. Наших співробітників не заміниш роботами! Особистісний зв’язок, індивідуальний підхід — це частина нашого ДНК!

Читайте також: Щоб не мати проблем з активами й проблем із контролюючими державними органами, необхідно вибудувати абсолютно однакову послідовну стратегію комунікації з усіма органами влади

Читайте новини в нашому додатку!
Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.com.grodas.ldaily&hl=ru
App Store: https://itunes.apple.com/us/app/ldaily/id1354384907?l=uk&ls=1&mt=8

Зверніть увагу!
«СНН ГРУП» володіє винятковими авторськими правами на інформацію, розміщену в даній статті.
Автор має виключне право контролювати використання даного матеріалу, що означає заборону на використання даної інформації без його згоди. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, фото, малюнки, інші матеріали.
Будь-яке використання матеріалу/інформації  або будь-яку його частину з даної статті без письмової згоди автора заборонено.
Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо. У разі виявлених порушень автор має право на захист авторських прав в порядку, передбаченому ст. 50-53 Закону України «Про авторське право і суміжні права».