Метью  Хупер

У ексклюзивному інтерв'ю для LDaily, Метью Хупер, партнер і директор відділу консультування з питань ризиків компанії “Inherent...

У ексклюзивному інтерв'ю для LDaily, Метью Хупер, партнер і директор відділу консультування з питань ризиків компанії “Inherent Risks”, обговорив типові ризики, з якими стикаються компанії, включно з дорожньо-транспортними пригодами, травмами, пов'язаними з війною, та іншими викликами в районах поблизу зон конфліктів. Підхід Inherent Risks до оцінки та ідентифікації ризиків включає в себе мережу спостереження, присутність на місцях та постійний зв'язок з утримувачами страхових полісів. У інтерв'ю також торкалися нових тенденцій та викликів у динамічному бізнес-середовищі, наголошуючи на зосередженні уваги на відновленні місцевого бізнесу та обережному оптимізмі щодо іноземних інвестицій на тлі триваючої війни.

Метью  <span>Хупер</span>

Для місцевих лідерів бізнесу в Україні основна увага зосереджена на відновленні втрачених активів та доходів, а також на якнайшвидшому поверненні до нормального режиму

12.03.2024 (№ LDaily #21)

У ексклюзивному інтерв’ю для LDaily, Метью Хупер, партнер і директор відділу консультування з питань ризиків компанії “Inherent Risks”, обговорив типові ризики, з якими стикаються компанії, включно з дорожньо-транспортними пригодами, травмами, пов’язаними з війною, та іншими викликами в районах поблизу зон конфліктів. Підхід Inherent Risks до оцінки та ідентифікації ризиків включає в себе мережу спостереження, присутність на місцях та постійний зв’язок з утримувачами страхових полісів. У інтерв’ю також торкалися нових тенденцій та викликів у динамічному бізнес-середовищі, наголошуючи на зосередженні уваги на відновленні місцевого бізнесу та обережному оптимізмі щодо іноземних інвестицій на тлі триваючої війни.

LDaily: Розкажіть нам більше про компанію Inherent Risks і її зв’язок з Україною.

М. Хупер: Inherent Risks увійшла в Україну протягом 36 годин після того, як росія незаконно вторглася в країну. Наше основне завдання полягало у проведенні невідкладних медичних та кризових евакуацій застрахованих осіб з Києва та зі східних регіонів. Крім того, ми зосереджувалися на проведенні оцінки ризиків та на підтримці безпеки для глобальних новинних агентств та гуманітарних організацій, щоб забезпечити їх вхід у зону війни.

LDaily: В рамках вашої галузі, з якими типовими ризиками стикаються компаніЇ, і як Inherent Risks їх вирішує?

М. Хупер: У будь-якій країні світу аварії на дорогах майже завжди є основною причиною травм та смерті. В Україні ситуація не відрізняється. Ризик посилюється в регіонах через погані умови доріг та негоду. Для журналістів та гуманітарних працівників, які працюють поблизу фронту, ризики пов’язані з війною, травми та смерті значно зростають. Додаткові ризики включали споживання забрудненої води та отруєння алкоголем. Ми також реагували на випадки викрадення, викупу та випадків вимагання.

LDaily: Як Inherent Risks оцінює та ідентифікує потенційні ризики для своїх клієнтів?

М. Хупер: Inherent Risks розробила чудову мережу розвідки з перевірених джерел по всій Україні. Це, разом з нашою постійною присутністю на місці в Україні та нашим постійним зв’язком з тисячами утримувачів страхових полісів, які щодня переміщуються країною, дозволило нам ідентифікувати та глибоко зрозуміти ризики, з якими можуть зіткнутися наші клієнти.

LDaily: Чи можете ви докладніше розповісти про ключові послуги чи рішення, які Inherent Risks пропонує для допомоги компаніям у управлінні та мінімізації ризиків?

М. Хупер: Inherent Risks є тим, що відомо як множник сили. Ми заповнюємо прогалини, які можуть бути у наших клієнтських організацій. Це може варіюватися від постачання бронежилетів, шоломів та броньованих автомобілів до надання послуг особистої безпеки, проведення специфічних оцінок ризиків, інформаційних брифінгів та сповіщень про інциденти.

LDaily: В сучасному динамічному бізнес-середовищі, які є новими тенденціями або викликами, пов’язаними із внутрішніми ризиками, і як ваша компанія до них адаптується?

М. Хупер: Для місцевих лідерів бізнесу в Україні вони зосереджені на відновленні втрачених активів і доходів та на поверненні до нормального життя якнайшвидше. Іноземні компанії розуміють, що в Україні існують бізнес-можливості, особливо у сфері відбудови, але вони, зрозуміло, обережні через триваючу війну і тому хочуть мінімізувати, управляти та перекладати ризик своїх потенційних інвестицій. Деякі з цих заходів будуть досягнуті за допомогою спеціалізованих полісів страхування від війни, які розробляються за участю Inherent Risks.

LDaily: Чи можете ви надати конкретні приклади успішних стратегій управління ризиками або рішень, впроваджених Inherent Risks для своїх клієнтів?

М. Хупер: Inherent Risks дозволила буквально тисячам іноземців безпечно в’їжджати в Україну та виїжджати з неї без жодних інцидентів. Від журналістів, гуманітарних працівників і розслідувачів воєнних злочинів до виконавчих директорів страхових компаній, осіб з високим рівнем доходу та знаменитостей. Кожне окреме завдання оцінюється на ризики згідно з його власними заслугами. Потім, співпрацюючи з кожною організацією або особою, ми мінімізуємо якомога більше цих ризиків.

LDaily: Яку роль відіграє технології у рішеннях з управління ризиками, які надає Inherent Risks, і як ви використовуєте їх для покращення ваших послуг?

М. Хупер: Inherent Risks розробила карту ризиків України у партнерстві зі страховиками “Lloyd’s of London”, щоб надати інтерактивну та просту у використанні матрицю ризиків, яка визначає ризики у червоні, помаранчеві та зелені зони, і дозволяє страховикам швидко оцінювати індивідуальні та групові ризики для страхування медичної та безпекової евакуації. З того часу її взяли на озброєння брокери та страховики по всьому світу для оцінки ризиків подорожей та визначення тарифів у регіонах з низьким, середнім та високим ризиком. Вона також широко використовується іноземними урядами, багатонаціональними корпораціями та міжнародними неприбутковими організаціями як надійний інструмент управління ризиками подорожей та планування маршрутів. На сьогодні вона була переглянута понад 20 000 разів.

 LDaily: Керівники страхового бізнесу Лондона запускають ініціативу “ночівлі під відкритим небом” в Україні. Не могли б ви надати більше деталей про цю ініціативу та про те, куди будуть спрямовані зібрані кошти?

М. Хупер: Ця акція “ночівля під відкритим небом” триватиме дві ночі, з 23 по 25 лютого, і символізуватиме дворіччя з дня, коли росія незаконно вторглася в Україну. Цей досвід покликаний збільшити обізнаність про труднощі, з якими тисячі цивільних продовжуючи стикаються, будучи вигнаними зі своїх домівок вночі, при мінусових температурах. 100% коштів, зібраних Inherent Risks, будуть направлені безпосередньо до організації REACT Disaster Response і будуть використані ними для допомоги найбільш вразливим і знедоленим людям в Україні. Inherent Risks збирає кошти через сторінку Go Fund Me. Хоча 24 лютого – це день, який українці ніколи не забудуть, 25 лютого для нас означає другу річницю входу Inherent Risks в Україну, досвід, який ніхто з нас не забуде. Коли ми вперше прибули, відчайдушні люди тікали з країни, поки гуманітарні організації в’їжджали. У той час ми пообіцяли робити стільки добра, скільки зможемо, перебуваючи тут, і з цією ініціативою ми просто продовжуємо виконувати цю обіцянку.

LDaily: Компанія Inherent Risks, за підтримки Lloyd’s, виграла контракт із реагування на надзвичайні ситуації від USAID в Україні. Які будуть дії вашої компанії в рамках цього контракту?

М. Хупер: Inherent Risks підтримує кілька організацій за фінансуванням уряду США, включаючи контракти, надані USAID, та журналістів Радіо Свобода/Радіо Вільна Європа. Ми розробили повністю забезпечене членство в програмі невідкладної медичної евакуації та кризової відповіді під брендом UkraineResponse.com, яке надає цілодобову підтримку на місці з медичних та безпекових питань, послуги евакуації, брифінги безпеки перед подорожжю, відстеження маршрутів, карти ризиків і сповіщення про інциденти. Це членство доступне за низьку ціну за особу на день і забезпечує необхідні послуги з догляду та управління ризиками подорожей, які потрібні всім організаціям в Україні.

LDaily: Заглядаючи в майбутнє, які стратегічні цілі та плани у “Inherent Risks” у контексті розширення своїх пропозицій або виходу на нові ринки?

М. Хупер: Стратегічні цілі та плани Inherent Risks полягають у розширенні наших послуг. заснованих на розвідці та даних в Україні. Це буде сприяти реалізації рішень для зниження ризиків у морських операціях, для експорту сільськогосподарської продукції та імпорту необхідних матеріалів для відбудови. Крім того, завдяки новому партнерству на страховому ринку України, ми плануємо розширити наші спеціалізовані страхові пропозиції, щоб забезпечити більш повні та вигідні рішення для багатонаціональних організацій, які входять чи повторно входять та встановлюють чи повторно встановлюють свою діяльність по всій країні.