Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку

Новини

Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку

05.02.2021 Новини
 • Компанія Lenovo демонструє рекордні показники виручки, доходу до сплати податків та чистого прибутку другий квартал поспіль.
 • Виручка групи компаній зросла на 22% та сягнула $17,2 млрд.
 • У третьому кварталі дохід до сплати податків склав $591 млн і зріс на 52% рік до року.
 • У всіх основних бізнес-напрямах компанія продемонструвала зростання як виручки, так і чистого прибутку рік до року.
 • Lenovo Group оголошує про організаційні зміни задля реалізації стратегії, орієнтованої на послуги та трансформацію.

Київ, 4 лютого 2021 р. — Компанія Lenovo Group звітує про рекордну виручку у третьому кварталі, яка склала $17,2 млрд та збільшилась на 22% рік до року. Основні бізнес-підрозділи компанії повідомляють про розвиток — завдяки цьому Lenovo демонструє рекордні показники другий квартал поспіль. Дохід до сплати податків зріс на 52% рік до року та сягнув $591 млн. Чистий прибуток також зріс на 53% та досяг $395 млн. Постійний розвиток компанії Lenovo забезпечує інноваційний портфель продуктів, який швидко адаптується до вимог “нової реальності” щодо роботи, навчання й розваг вдома. Інвестиції у трансформацію відкриватимуть нові можливості для довгострокового зростання. Базовий прибуток на акцію за третій квартал склав $3,31 цент (25,66 центів HK$).

«Рекордні показники у третьому кварталі — відображення нашого інноваційного портфоліо продуктів і досконалої операційної діяльності, що забезпечує розвиток усіх бізнес-напрямів компанії, — прокоментував Ян Юаньцін (Yang Yuanging), Голова ради директорів і генеральний директор Lenovo. — 2020 був складним роком, який значно змінив наш світ. Lenovo швидко відреагувала на вимоги ринку, нові тенденції у сфері праці й способу життя та досягла гарних результатів. Тепер, коли ми бачимо результати інвестицій у трансформацію, ми продовжуватимемо розвивати інновації, сервіси та продукти, впроваджувати “розумні” технології в різних сферах та забезпечувати сталий розвиток».

Бізнес-прогноз та економічні перспективи

Виклики 2020 року впливатимуть на бізнес у новому році, зокрема геополітична невизначеність, дефіцит компонентів у зв’язку з високим попитом, пандемія COVID-19. Втім, компанія Lenovo бачить позитивні перспективи на 2021 рік. “Нова норма” роботи, навчання та розваг із дому забезпечить довгострокове зростання попиту на пристрої та сформує вимоги до хмарних й інфраструктурних рішень.

Огляд бізнес-групи

Підрозділ Intelligent Devices Group (IDG) тримає лідерські позиції розвитку. Група PC and Smart Devices (PCSD) другий квартал поспіль демонструє рекордні показники. Виручка підрозділу сягнула $14 млрд, що на 27% більше рік до року. Група звітує про рекордний дохід до оподаткування — $925 млн, на 35% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року, а також про маржу прибутку на рівні 6,6%. Високі результати забезпечила швидка адаптація до мінливих потреб клієнтів у період “нової норми” роботи, розваг та навчання з дому. Компанія зосередилась на інноваціях, що дозволило посісти перше місце у світі з виробництва ПК. Завдяки цьому Lenovo — лідер на світовому ринку ПК із рекордною часткою 25,3%.

Компанія демонструє високі показники по регіонах. Північна Америка показала зростання у 60% рік до року, а перше місце за часткою ринку вперше посів регіон Європи, Близького Сходу та Африки (EMEA). Азійсько-тихоокеанський регіон підвищив рентабельність до нового рекорду, а Китай збільшив поставки на 30% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Бізнес-група прогнозує, що ринок ПК зростатиме. Останні дані IDC підтвердили, що загальний об’єм ринку в 2020 році перевищив 300 мільйонів одиниць. У компанії переконані, що робота, навчання та розваги з дому стимулюватимуть клієнтів мінімізувати спільне використання та обирати один пристрій для кожної людини, тож попит на ПК, планшети та “розумні” гаджети зростатиме. Компанія триматиме фокус на інноваціях та нових потребах клієнтів, а також підвищуватиме рівень операційної діяльності, щоб задовольнити високий попит на пристрої у майбутньому.

Другий підрозділ IDG, Mobile Business Group (MBG), звітує про двозначне збільшення квартальної виручки. Компанія не лише відновила рентабельність бізнес-напряму, але й досягла найвищого показника від моменту приєднання Motorola. Завдяки партнерству з операторами мобільного зв’язку, а також розвиненому портфелю пристроїв, MBG продемонструвала двозначне і тризначне зростання у Європі та Азії відповідно. Компанія надалі покращуватиме пристрої та впроваджуватиме інновації 5G для успішного зростання напряму.

Підрозділ Data Center Group (DCG) звітує про рекордну виручку в $1,63 млрд, що стало можливим завдяки всебічному розвитку, та про підвищення рентабельності майже на один пункт рік до року. Напрями постачання хмарних послуг Cloud Service Provider, підприємств, малого і середнього бізнесу Enterprise and SMB business у річному обчисленні показали значне зростання на ринку. Виручка Enterprise and SMB business сягнула $1 млрд — це найвищий показник за останні три роки. Підрозділ систем зберігання даних Storage показав рекордну виручку й перевершив ринковий прогноз на 11 пунктів. Сегмент програмно-визначеної інфраструктури (Software Defined Infrastructure) також досяг найбільшого зростання виручки. Інфраструктуру як послугу TruScale (TruScale Private Cloud Infrastructure-as-a-Service) від Lenovo у поєднанні з корпоративним хмарним рішенням від SAP (HANA Enterprise Cloud) добре прийняли клієнти, що сприяє стабільному попиту. Водночас підрозділ тримає лідерську позицію в ТОП-500 суперкомп’ютерів. У майбутньому компанія планує задовольнити зростаючий попит на технологію гібридної хмари (Hybrid Cloud) та ІТ-інфраструктуру. Це дозволить Lenovo зростати, перевершуючи очікування ринку й збільшуючи рентабельність.

Підрозділ Intelligent Transformation прогресує — загальна виручка по рахунках від програмного забезпечення та послуг зросла на 36% показавши новий рекорд ㅡ майже $1,4 млрд, що складає понад 8% загального доходу Lenovo Group. Компанія показала зростання рік до року в напрямах доданих послуг і програмного забезпечення (Attached Service and Software), а також керованих послуг (Managed Service) і рішень (Solutions Services) майже на 26%, 73% та 49% відповідно. Сервіс “пристрій як послуга” (Device-as-a-Service) показав двозначне зростання (74%) у річному обчисленні. Крім того, виручка сегменту електронної комерції E-commerce зросла майже на 45% порівняно з аналогічним періодом минулого року та продовжила встановлювати нові рекорди. Ці неабиякі результати демонструють важливість інтелектуальної трансформації в процесі зростання Lenovo Group. Компанія планує й надалі використовувати свій досвід та можливості для створення “розумного” виробництва й освіти та смарт-рішень у галузі охорони здоров’я.

Нова організаційна структура на 2021/2022 фінансовий рік

Компанія Lenovo оголошує нову організаційну структуру, розроблену для капіталізації трансформації Lenovo Group за рахунок послуг. З 1 квітня 2021 року Lenovo об’єднає команди з надання послуг і рішень, а також можливості всієї компанії, щоб сформувати окрему організацію ㅡ  групу рішень і послуг Solutions & Services Group. SSG сприятиме перетворенню компанії, пропонуючи додаткові рішення через “розумні” вертикалі, додані й керовані послуги та “пропозиції як послуги”, включаючи DaaS та Truscale™.

Тепер бізнес Lenovo буде розділений на три основні напрями, що відповідають 3S-стратегії компанії: “розумний” Інтернет речей (Smart IoT), смарт-інфраструктура (Smart Infrastructure) та “розумні” вертикалі (Smart Verticals). З 1 квітня 2021 року Lenovo Group матиме наступну структуру:

 • IDG (Intelligent Devices Group) буде сфокусована на Smart IoT;
 • ISG (Infrastructure Solutions Group, раніше була DCG (Data Center Group), орієнтована на Smart Infrastructure;
 • SSG (Solutions & Services Group) працюватиме над Smart Verticals&Services.

На глобальному рівні IDG очолить Лука Россі (Luca Rossi), який виконує обов’язки старшого віцепрезидента (SVP) та президента PCSD у регіоні Європи, Близького Сходу та Африки (EMEA) й Латинської Америки. ISG і надалі очолюватиме Кірк Скауген (Kirk Skaugen). Нещодавно створену глобальну групу Lenovo Solutions&Services Group (SSG) очолить Кен Вонг (Ken Wong), який нині SVP і президент PCSD Азіатсько-тихоокеанського регіону.

Торгові організації Lenovo на ринках у всьому світі поділять на підрозділи за географічною ознакою на китайський China Geo та Міжнародну організацію продажів International Sales Organization, що забезпечить більше синергії та ефективності між бізнес-групами. Першу очолить Лю Цзюнь (Liu Jun) (зараз EVP та Президент IDG у Китаї), а другу — Метью Зелінськи (Matt Zielinski), який нині SVP та Президент PCSD регіону Північної Америки. Всі п’ять лідерів груп будуть підпорядковані безпосередньо Ян Юаньціню (Yang Yuanging) та засідатимуть у Виконавчому комітеті Lenovo (LEC).

Джанфранко Ланчі (Gianfranco Lanci), корпоративний президент та головний операційний директор (COO) Lenovo, оголосив про свої плани покинути компанію з вересня 2021 року. До цього часу він виконуватиме обов’язки президента та COO Lenovo Group і відповідати за глобальні ділові операції компанії в усіх бізнес-групах та торгових організаціях.

Довідка

3 квартал 2020 фінансового року Lenovo тривав із 1 жовтня по 31 грудня 2020 року.

Про компанію Lenovo:

Компанія Lenovo – світовий лідер у розробці та виробництві інноваційних технологічних рішень для дому та бізнесу. Lenovo – це стартова точка багатьох відкриттів для кожного.

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) – технологічна компанія з капіталізацією 50 млрд доларів США, що має представництва у 180 країнах. Lenovo входить до переліку найбільших міжнародних компаній Fortune Global 500, у якому в 2020 році посіла 224 місце. Утримуючи лідерські позиції протягом багатьох років, Lenovo надає всьому світу надійні, високоякісні, безпечні продукти й послуги, серед яких смартфони (в тому числі бренд Motorola), планшети, ПК (включаючи ігрову лінійку Legion та відомі бренди ThinkPad, YOGA), робочі станції, пристрої AR/VR, а також розумні рішення для дому та офісу. Рішення, розроблені Lenovo для центрів обробки даних нового покоління (ThinkSystem, ThinkAgile), створюють обчислювальні потужності та можливості, що змінюють бізнес і суспільство.

Lenovo працює над тим, щоб надихати всіх та будувати розумне майбутнє, де кожен може процвітати.

Підписуйтесь на наші сторінки в Facebook, Instagram. Інформація про компанію та продукцію також представлена на сайті Lenovo.ua.

Інші статті на цю тему

 • Нацбанк відреагував на держрегулювання цін на продукти
  Новини

  Нацбанк відреагував на держрегулювання цін на продукти

  Рішення уряду про держрегулювання цін на товари матиме обмежений вплив на інфляцію. Про це сказав на брифінгу заступник голови Нацбанку Сергій Ніколайчук. У нього запитали, чи вважають у НБУ обґрунтованим запровадження держрегулювання на продукти харчування. Ніколайчук відповів, що наразі проблема інфляції характерна не лише для України, а й для більшості країн світу, і в багатьох […]

 • Нові подробиці спроби рейдерського захоплення Амстора
  Новини

  Нові подробиці спроби рейдерського захоплення Амстора

  Наприкінці 2014 року в Україні стався конфлікт навколо групи компаній Амстор. Численні кримінальні процеси досі точаться в українських судах. 2021 року один із епізодів розглядався у Вільнюському окружному суді, з матеріалами якого ознайомилося видання Українські Новини. Нагадаємо, що екс-міноритарія Амстора Володимира Вагоровського звинувачують у спробі привласнити бізнес за спиною мажоритарного акціонера, власника Smart Holding Вадима Новинського. Зокрема, видання дізналося […]

 • Список виробників соціально важливих продуктів розширили
  Новини

  Список виробників соціально важливих продуктів розширили

  Мінагрополітики внесло зміни до переліку виробників продовольчих товарів, які мають суттєву соціальну значимість. Про це повідомляє прес-служба відомства. Список компаній розширено до 6851 виробника, до нього додали 48 компаній. Компанії зі списку мають право купувати газ за пільговими тарифами, затвердженими Кабміном. Також для них обмежена націнка при постачанні газу. Перші торги пільговим газом для виробників соціальних […]

 • Qualcomm купив стартап програміста з Одеси
  Новини

  Qualcomm купив стартап програміста з Одеси

  Американська компанія з виробництва мікрочіпів Qualcomm придбала стартап Augmented Pixels, заснований одеським програмістом Віталієм Гончаруком. Про це повідомляє Forbes-Україна із посиланням на джерела. “Qualcomm поглинула українську компанію Augmented Pixels, що спеціалізується на доповненій реальності… Суму угоди сторони не розкривають. У 2021 році Forbes оцінював Augmented Pixels у $20-40 млн. Компанія залучила $7 млн ​​інвестицій”, – йдеться у […]

 • Ryanair запустить 13 нових рейсів з України
  Новини

  Ryanair запустить 13 нових рейсів з України

  Лоукостер Ryanair анонсував на 2022 рік запуск 13 нових маршрутів із чотирьох аеропортів України. Новий льотний розклад набуде чинності 27 березня з переведенням країни на літній час. Зазначається, що Львів отримає шість нових машрутів, аеропорт Бориспіль  і Одеса – по три, і ще один – Херсон. Водночас загальна частота польотів за всіма заявленими новими маршрутами […]

 • Microsoft заявила про купівлю Activision Blizzard
  Новини

  Microsoft заявила про купівлю Activision Blizzard

  Microsoft Corp. заявила про плани придбання одного із найбільших розробників відеоігор у світі Activision Blizzard. Про це йдеться у спільному прес-релізі компаній. Наголошується, що Microsoft готова заплатити за акцію Activision 95 доларів. Відомо, що це на 45,3% вище за котирування станом на закриття торгів минулої п’ятниці. Повна сума угоди попередньо становитиме 68,7 мільярда доларів з урахуванням коштів […]

 • Бізнес-омбудсмен заявив про різке зростання скарг на держоргани
  Новини

  Бізнес-омбудсмен заявив про різке зростання скарг на держоргани

  За підсумками 2021 року кількість скарг до бізнес-омбудсмена збільшилася на 26% – до 2182. Про це сказав бізнес-омбудсмен Роман Ващук. “Минулого року до бізнес-омбудсмена надійшло 2182 скарги, тоді як у 2020-му їх було 1737. Це збільшення на 26%”, – сказав він. За словами Ващука, традиційно найбільша кількість скарг минулого року надійшла з податкових питань – […]

 • Проти Нафтогазу відкрили справу через зловживання монопольним становищем
  Новини

  Проти Нафтогазу відкрили справу через зловживання монопольним становищем

  В Антимонопольному комітеті повідомили про відкриття справи щодо Нафтогазу через зловживання монопольним становищем на ринку оптової реалізації природного газу. “Комітет досліджує наявність у діях ТОВ ДК Нафтогаз Трейдинг різних підходів до формування ціни на природний газ для різних постачальників природного газу, що могло призвести до обмеження конкурентоспроможності певної категорії суб’єктів господарювання”, – йдеться у повідомленні. В АМКУ нагадали, що з […]

Читайте також

Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку
Новини

IMAX інвестує $50 мільйонів у VR-технології

Акціонери транснаціональної мережі кінотеатрів IMAX мають намір інвестувати в розвиток VR-технологій. Про це заявили представники компанії, акцентуючи увагу на тому, що для реалізації проекту вони спробують залучити якомога більше зовнішніх інвестицій. Безпосередньо, йдеться про створення шести VR-кінотеатрів на території США вже протягом наступного року. Для проведення першого раунду впровадження VR-технологій у роботу компанії знадобиться близько […]

Далі
Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку
Новини

Європейський банк реконструкції та розвитку надає кредит «Нафтогазу»

ЄБРР незабаром може виділити кредит для «Нафтогаз». Передбачається, що фінансування буде в розмірі ста мільйонів доларів, під гарантії Сполучених Штатів. Гроші будуть виділені в рамках відновлюваної кредитної лінії на 250 мільйонів доларів. Європейський банк реконструкції та розвитку може прийняти рішення з приводу кредиту – вже 5-го вересня 2018 го року, на засіданні ради директорів банку. […]

Далі
Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку
Новини

Ціни на продукти в цьому році. Що дозволять собі українці?

В Україні стало відомо, що ж зможуть собі дозволити люди. Ціни на продукти змінено та настав час зробити підрахунок. За даними Державної служби статистики, в країні подорожчало м’ясо та м’ясні продукти – на 26%. Ще в першому кварталі, цього року, українці витратили на харчі та алкоголь – 211, 868 гривень. Витрати на дані товари склали […]

Далі
Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку
Новини

Ціна біткоїна перевищила $ 50 тисяч вперше з травня

Вартість біткоїна досягла позначки у 50 тисяч доларів 23 серпня. Востаннє криптовалюта торгувалася на цьому рівні 15 травня. За даними Сoinmarketcap, який зіставляє дані найбільших бірж, біткоїн перевищував 50,1 тисячі, піднявшись на 2,6 відсотків за добу. Також зростають й інші криптовалюти: Ethereum, Binance Coin, XRP і інші. Вартість біткоїна у квітні вперше в історії перевищила […]

Далі
Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку
Новини

Huawei через суд вимагає від США повернути вилучене обладнання

Компанія Huawei подала позов до міністерства торгівлі США, вимагаючи повернути вилучене телекомунікаційне обладнання, яке знаходиться на Алясці. У позові Huawei заявила, що в 2017 році вона поставила телекомунікаційне обладнання з Китаю, включаючи комп’ютерний сервер та комутатор Ethernet, до випробувальної лабораторії в Каліфорнії. Після завершення випробувань обладнання було відправлено назад у Китай, проте на зворотному шляху […]

Далі
Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку
Новини

Акції Oracle впали на 11%

Компанія Oracle в четвер відзвітувала за фінансові результати 3 кварталу 2020 фін. року, які перевищили оцінки аналітиків, а також дала більш широкий, ніж зазвичай, діапазон прогнозу на майбутній квартал через невизначеність в бізнес-кліматі через поширення коронавіруса. Крім того, в компанії заявили про викуп акцій на $15 млрд і наміри продовжити виплачувати дивіденди. Аналітики відзначають поліпшення […]

Далі
Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку
Новини

Apollo: інвесткомпанія заявила про покупку Arconic

Американська корпорація повідомила про те, що продає свій колишній підрозділ за 10 мільярдів доларів. Придбає Arconic інвесткомпанія Apollo. Повідомляється, що компанії вже домовилися про угоду. Apollo Global Management (інвесткомпанія) вже на крок ближче до висновку домовленості з Alcoa. Нагадуємо, що об’єктом угоди є виробник виробів з алюмінію. Відомо, що це буде одна з наймасштабніших угод […]

Далі
Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку
Новини

У Німеччині пред'явлені звинувачення п'ятьом учасникам дизельгейту

Звинувачення колишнім менеджерам Volkswagen розглядатиме економічна палата земельного суду Брауншвейга. Прокуратура міста Брауншвейг у Німеччині пред’явила звинувачення п’ятьом учасникам дизельного скандалу, серед яких – і колишній голова правління автоконцерну Volkswagen Мартін Вінтеркорн. Відзначається, що звинувачення розглядатиме економічна палата місцевого земельного суду. Також зазначено, що колишнім представникам менеджменту Volkswagen пред’являються “безліч правопорушень”, у тому числі “особливо […]

Далі
Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку
Новини

ПЕРША СЕРІЙНА 100% ЕЛЕКТРИЧИНА ВАНТАЖІВКА RENAULT D WIDE Z.E. ПОЧАЛА ПРАЦЮВАТИ У БАРСЕЛОНІ

Компанія Renault Trucks передала міжнародній компанії URBASER ключі від першої 100% електричної вантажівки. Renault Trucks D Wide Z.E. є першим серійним автомобілем, який буде випущений на дорогу, він буде задіяний у вивезенні та переробці відходів у м. Барселона. Такий транспорт екологічний та безшумний, він має нульові викиди, використовувати його – означає піклуватися про навколишнє середовище. […]

Далі
Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку
Новини

Intel продасть свій бізнес мікросхем пам’яті NAND компанії SK Hynix за $ 9 млрд

Акції Intel, що знизилися на 8,8% з початку року, трохи виросли після оголошення про укладення значної угоди з південнокорейською компанією SK Hynix. Intel повідомив, що угода передбачає продаж SK Hynix його бізнесу з виробництва твердотільних накопичувачів NAND, компонентів і пластин NAND, а також підприємства з виробництва пам’яті NAND в Даляні в Китаї. Сума угоди буде […]

Далі
Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку
Новини

ГПУ заявила про обшуки у екс-керівництва банку «Капітал» та «Гулівері»

За заявою прес-служби ГПУ, зараз проходять обшуки в бізнес-центрі «Гулівер», а також за місцем проживання громадян, які причетні до управління банківською установою ПАТ «Капітал». Причиною таких дій є рішення суду по справі Олександра Клименка, екс-міністр доходів і зборів, підозрюваного в перевищенні службових повноважень, користуванні в особистих цілях своїм службовим становищем, несплаті податків у великих розмірах, […]

Далі
Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку
Новини

Booking Holdings і TripAdvisor пережили найгірші квартальні втрати

Фінансові результати кварталу, що охоплює період з квітня по червень, отримали найбільший вплив пандемії COVID-19, особливо це відбилося на індустрії туризму. Багато країн закрили свої кордони, умови подорожей ускладнилися, при цьому більшість мандрівників скасували свої традиційні поїздки в найгарячіший туристичний сезон через занепокоєння про можливе зараження коронавірусом. Дві найбільші американські компанії в онлайн-туризмі Booking Holdings […]

Далі
Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку
Новини

Світові інвестори, або Міжнародний Інвестиційний форум

Для залучення світових інвестицій в економіку України, для надання ключових інвестиційних проектів, для розвитку потенціалу співробітництва, для обміну досвідом управління туристичною сферою та поетапними досягненнями успішних кейсів, для розвитку сегментів ділового туризму і туристичної інфраструктури в цілому, 26 вересня 2017 року відбудеться великий міжнародний Інвестиційний форум. Місце проведення – КВЦ «Парковий», Київ. Учасники форуму – міжнародні […]

Далі
Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку
Новини

Сільгосппідприємство Херсонщини ТОВ «Дніпро» запустило сучасний цех з виробництва натурального соку торгової марки «Краса Азова».

Незважаючи на компактність, потужності виробництва досить значні. Всього за 1 годину лінія здатна переробити 1,5 т. фруктів і віджати 1 т. соку. Технологія досить проста, але дозволяє виробляти натуральний сік європейської якості без додавання всіляких концентратів, води або цукру. Яблуко проходить через дробарку, прес і потрапляє в спеціальні ємності, де при температурі 83 °С відбувається […]

Далі
Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку
Новини

ПриватБанк заробив мільярд доларів

За вісім місяців 2019 року чистий прибуток ПриватБанку становить 25,8 млрд грн . Про це повідомив голова правління банку Петр Крумханзл. За його словами, чистий комісійний дохід банку за вісім місяців становить 11,6 млрд грн, а його частка в доходах банку – 45,1%. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року прибуток ПриватБанку зріс майже втричі. […]

Далі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com