Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку

Новини

Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку

05.02.2021 Новини
 • Компанія Lenovo демонструє рекордні показники виручки, доходу до сплати податків та чистого прибутку другий квартал поспіль.
 • Виручка групи компаній зросла на 22% та сягнула $17,2 млрд.
 • У третьому кварталі дохід до сплати податків склав $591 млн і зріс на 52% рік до року.
 • У всіх основних бізнес-напрямах компанія продемонструвала зростання як виручки, так і чистого прибутку рік до року.
 • Lenovo Group оголошує про організаційні зміни задля реалізації стратегії, орієнтованої на послуги та трансформацію.

Київ, 4 лютого 2021 р. — Компанія Lenovo Group звітує про рекордну виручку у третьому кварталі, яка склала $17,2 млрд та збільшилась на 22% рік до року. Основні бізнес-підрозділи компанії повідомляють про розвиток — завдяки цьому Lenovo демонструє рекордні показники другий квартал поспіль. Дохід до сплати податків зріс на 52% рік до року та сягнув $591 млн. Чистий прибуток також зріс на 53% та досяг $395 млн. Постійний розвиток компанії Lenovo забезпечує інноваційний портфель продуктів, який швидко адаптується до вимог “нової реальності” щодо роботи, навчання й розваг вдома. Інвестиції у трансформацію відкриватимуть нові можливості для довгострокового зростання. Базовий прибуток на акцію за третій квартал склав $3,31 цент (25,66 центів HK$).

«Рекордні показники у третьому кварталі — відображення нашого інноваційного портфоліо продуктів і досконалої операційної діяльності, що забезпечує розвиток усіх бізнес-напрямів компанії, — прокоментував Ян Юаньцін (Yang Yuanging), Голова ради директорів і генеральний директор Lenovo. — 2020 був складним роком, який значно змінив наш світ. Lenovo швидко відреагувала на вимоги ринку, нові тенденції у сфері праці й способу життя та досягла гарних результатів. Тепер, коли ми бачимо результати інвестицій у трансформацію, ми продовжуватимемо розвивати інновації, сервіси та продукти, впроваджувати “розумні” технології в різних сферах та забезпечувати сталий розвиток».

Бізнес-прогноз та економічні перспективи

Виклики 2020 року впливатимуть на бізнес у новому році, зокрема геополітична невизначеність, дефіцит компонентів у зв’язку з високим попитом, пандемія COVID-19. Втім, компанія Lenovo бачить позитивні перспективи на 2021 рік. “Нова норма” роботи, навчання та розваг із дому забезпечить довгострокове зростання попиту на пристрої та сформує вимоги до хмарних й інфраструктурних рішень.

Огляд бізнес-групи

Підрозділ Intelligent Devices Group (IDG) тримає лідерські позиції розвитку. Група PC and Smart Devices (PCSD) другий квартал поспіль демонструє рекордні показники. Виручка підрозділу сягнула $14 млрд, що на 27% більше рік до року. Група звітує про рекордний дохід до оподаткування — $925 млн, на 35% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року, а також про маржу прибутку на рівні 6,6%. Високі результати забезпечила швидка адаптація до мінливих потреб клієнтів у період “нової норми” роботи, розваг та навчання з дому. Компанія зосередилась на інноваціях, що дозволило посісти перше місце у світі з виробництва ПК. Завдяки цьому Lenovo — лідер на світовому ринку ПК із рекордною часткою 25,3%.

Компанія демонструє високі показники по регіонах. Північна Америка показала зростання у 60% рік до року, а перше місце за часткою ринку вперше посів регіон Європи, Близького Сходу та Африки (EMEA). Азійсько-тихоокеанський регіон підвищив рентабельність до нового рекорду, а Китай збільшив поставки на 30% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Бізнес-група прогнозує, що ринок ПК зростатиме. Останні дані IDC підтвердили, що загальний об’єм ринку в 2020 році перевищив 300 мільйонів одиниць. У компанії переконані, що робота, навчання та розваги з дому стимулюватимуть клієнтів мінімізувати спільне використання та обирати один пристрій для кожної людини, тож попит на ПК, планшети та “розумні” гаджети зростатиме. Компанія триматиме фокус на інноваціях та нових потребах клієнтів, а також підвищуватиме рівень операційної діяльності, щоб задовольнити високий попит на пристрої у майбутньому.

Другий підрозділ IDG, Mobile Business Group (MBG), звітує про двозначне збільшення квартальної виручки. Компанія не лише відновила рентабельність бізнес-напряму, але й досягла найвищого показника від моменту приєднання Motorola. Завдяки партнерству з операторами мобільного зв’язку, а також розвиненому портфелю пристроїв, MBG продемонструвала двозначне і тризначне зростання у Європі та Азії відповідно. Компанія надалі покращуватиме пристрої та впроваджуватиме інновації 5G для успішного зростання напряму.

Підрозділ Data Center Group (DCG) звітує про рекордну виручку в $1,63 млрд, що стало можливим завдяки всебічному розвитку, та про підвищення рентабельності майже на один пункт рік до року. Напрями постачання хмарних послуг Cloud Service Provider, підприємств, малого і середнього бізнесу Enterprise and SMB business у річному обчисленні показали значне зростання на ринку. Виручка Enterprise and SMB business сягнула $1 млрд — це найвищий показник за останні три роки. Підрозділ систем зберігання даних Storage показав рекордну виручку й перевершив ринковий прогноз на 11 пунктів. Сегмент програмно-визначеної інфраструктури (Software Defined Infrastructure) також досяг найбільшого зростання виручки. Інфраструктуру як послугу TruScale (TruScale Private Cloud Infrastructure-as-a-Service) від Lenovo у поєднанні з корпоративним хмарним рішенням від SAP (HANA Enterprise Cloud) добре прийняли клієнти, що сприяє стабільному попиту. Водночас підрозділ тримає лідерську позицію в ТОП-500 суперкомп’ютерів. У майбутньому компанія планує задовольнити зростаючий попит на технологію гібридної хмари (Hybrid Cloud) та ІТ-інфраструктуру. Це дозволить Lenovo зростати, перевершуючи очікування ринку й збільшуючи рентабельність.

Підрозділ Intelligent Transformation прогресує — загальна виручка по рахунках від програмного забезпечення та послуг зросла на 36% показавши новий рекорд ㅡ майже $1,4 млрд, що складає понад 8% загального доходу Lenovo Group. Компанія показала зростання рік до року в напрямах доданих послуг і програмного забезпечення (Attached Service and Software), а також керованих послуг (Managed Service) і рішень (Solutions Services) майже на 26%, 73% та 49% відповідно. Сервіс “пристрій як послуга” (Device-as-a-Service) показав двозначне зростання (74%) у річному обчисленні. Крім того, виручка сегменту електронної комерції E-commerce зросла майже на 45% порівняно з аналогічним періодом минулого року та продовжила встановлювати нові рекорди. Ці неабиякі результати демонструють важливість інтелектуальної трансформації в процесі зростання Lenovo Group. Компанія планує й надалі використовувати свій досвід та можливості для створення “розумного” виробництва й освіти та смарт-рішень у галузі охорони здоров’я.

Нова організаційна структура на 2021/2022 фінансовий рік

Компанія Lenovo оголошує нову організаційну структуру, розроблену для капіталізації трансформації Lenovo Group за рахунок послуг. З 1 квітня 2021 року Lenovo об’єднає команди з надання послуг і рішень, а також можливості всієї компанії, щоб сформувати окрему організацію ㅡ  групу рішень і послуг Solutions & Services Group. SSG сприятиме перетворенню компанії, пропонуючи додаткові рішення через “розумні” вертикалі, додані й керовані послуги та “пропозиції як послуги”, включаючи DaaS та Truscale™.

Тепер бізнес Lenovo буде розділений на три основні напрями, що відповідають 3S-стратегії компанії: “розумний” Інтернет речей (Smart IoT), смарт-інфраструктура (Smart Infrastructure) та “розумні” вертикалі (Smart Verticals). З 1 квітня 2021 року Lenovo Group матиме наступну структуру:

 • IDG (Intelligent Devices Group) буде сфокусована на Smart IoT;
 • ISG (Infrastructure Solutions Group, раніше була DCG (Data Center Group), орієнтована на Smart Infrastructure;
 • SSG (Solutions & Services Group) працюватиме над Smart Verticals&Services.

На глобальному рівні IDG очолить Лука Россі (Luca Rossi), який виконує обов’язки старшого віцепрезидента (SVP) та президента PCSD у регіоні Європи, Близького Сходу та Африки (EMEA) й Латинської Америки. ISG і надалі очолюватиме Кірк Скауген (Kirk Skaugen). Нещодавно створену глобальну групу Lenovo Solutions&Services Group (SSG) очолить Кен Вонг (Ken Wong), який нині SVP і президент PCSD Азіатсько-тихоокеанського регіону.

Торгові організації Lenovo на ринках у всьому світі поділять на підрозділи за географічною ознакою на китайський China Geo та Міжнародну організацію продажів International Sales Organization, що забезпечить більше синергії та ефективності між бізнес-групами. Першу очолить Лю Цзюнь (Liu Jun) (зараз EVP та Президент IDG у Китаї), а другу — Метью Зелінськи (Matt Zielinski), який нині SVP та Президент PCSD регіону Північної Америки. Всі п’ять лідерів груп будуть підпорядковані безпосередньо Ян Юаньціню (Yang Yuanging) та засідатимуть у Виконавчому комітеті Lenovo (LEC).

Джанфранко Ланчі (Gianfranco Lanci), корпоративний президент та головний операційний директор (COO) Lenovo, оголосив про свої плани покинути компанію з вересня 2021 року. До цього часу він виконуватиме обов’язки президента та COO Lenovo Group і відповідати за глобальні ділові операції компанії в усіх бізнес-групах та торгових організаціях.

Довідка

3 квартал 2020 фінансового року Lenovo тривав із 1 жовтня по 31 грудня 2020 року.

Про компанію Lenovo:

Компанія Lenovo – світовий лідер у розробці та виробництві інноваційних технологічних рішень для дому та бізнесу. Lenovo – це стартова точка багатьох відкриттів для кожного.

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) – технологічна компанія з капіталізацією 50 млрд доларів США, що має представництва у 180 країнах. Lenovo входить до переліку найбільших міжнародних компаній Fortune Global 500, у якому в 2020 році посіла 224 місце. Утримуючи лідерські позиції протягом багатьох років, Lenovo надає всьому світу надійні, високоякісні, безпечні продукти й послуги, серед яких смартфони (в тому числі бренд Motorola), планшети, ПК (включаючи ігрову лінійку Legion та відомі бренди ThinkPad, YOGA), робочі станції, пристрої AR/VR, а також розумні рішення для дому та офісу. Рішення, розроблені Lenovo для центрів обробки даних нового покоління (ThinkSystem, ThinkAgile), створюють обчислювальні потужності та можливості, що змінюють бізнес і суспільство.

Lenovo працює над тим, щоб надихати всіх та будувати розумне майбутнє, де кожен може процвітати.

Підписуйтесь на наші сторінки в Facebook, Instagram. Інформація про компанію та продукцію також представлена на сайті Lenovo.ua.

Інші статті на цю тему

 • Дослідження виявило, що 95% криптоактивів NFT не мають цінності
  Новини

  Дослідження виявило, що 95% криптоактивів NFT не мають цінності

  На сьогодні 95% цифрових предметів колекціонування (NFT), якими володіють понад 23 мільйони інвесторів, не мають жодної цінності. Про це повідомляє Business Insider з посиланням на дослідження dappGambl. Зазначається, що майже 95% токенів NFT, а це 69 795 із 73 257 колекцій NFT, мають ринкову капіталізацію у сумі 0 ETH (Ethereum). Якщо відфільтрувати “нікчемні” NFT, більшість колекцій сьогодні не […]

 • В Україні продано 365 тис. га землі
  Новини

  В Україні продано 365 тис. га землі

  В Україні за два роки відкритого ринку і станом на середину вересня за договорами купівлі-продажу було продано 365 тисяч га. За весь період відкритого ринку землі було відчужено 448 тисяч га. Про це повідомляє платформа для роботи з відкритими даними Опендатабот, посилаючись на результати дослідження Моніторинга земельних відносин. Найдешевшою за весь час з моменту відкриття ринку […]

 • Рада зробила перший крок до обмеження відсотків за мікрокредитами
  Новини

  Рада зробила перший крок до обмеження відсотків за мікрокредитами

  Верховна Рада у четвер, 21 вересня, схвалила в першому читанні законопроєкт щодо додаткового регулювання ринку споживчих кредитів в Україні. Про це повідомив народний депутат від фракції Голос Ярослав Железняк в Telegram. За його словами, проєкт закону за основу підтримали 243 парламентарі. Законопроєктом №9422, зокрема, пропонується: запровадити показник “денна процентна ставка за споживчим кредитом”, визначити порядок його розрахунку […]

 • Аграрії посіяли понад 1,58 млн гектарів озимих
  Новини

  Аграрії посіяли понад 1,58 млн гектарів озимих

  Станом на сьогодні, 19 вересня, українські сільгоспвиробники засіяли вже 1,585 млн га озимими культурами, зокрема засіяно 1 млн га ріпаком і 585 тис. га – зерновими культурами. Про це повідомляє пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства України. Повідомляється, що посіяно 514 тис. га озимої пшениці, 47 тис. га озимого ячменю та 24 тис. га озимого жита. За […]

 • Україна заявила про небажання вводити ембарго на овочі та фрукти з Польщі
  Новини

  Україна заявила про небажання вводити ембарго на овочі та фрукти з Польщі

  Україна не хоче вводити ембарго на постачання польських овочів та фруктів, розраховує на досягнення угоди. Про це в інтерв’ю радіостанції RMF24 заявив заступник міністра економіки України Тарас Качка. “Я очікую, що не буде українського ембарго на польські яблука та овочі”, – сказав він. За словами чиновника, можливе введення ембарго на ввезення в Україну польських яблук, томатів, цибулі […]

 • Фонд держмайна запустив реєстр санкційних активів
  Новини

  Фонд держмайна запустив реєстр санкційних активів

  Фонд державного майна запустив сайт з переліком усіх заарештованих активів росіян і колаборантів, переданих в управління відомства. Про це повідомила пресслужба Фонду держмайна. У реєстр внесено інформацію про 136 санкційних активів – це майно російських олігархів Михайла Шелкова, Володимира Євтушенкова, Аркадія Ротенберга, херсонського колаборанта Володимира Сальдо, російського сенатора Сергія Цекова, президента-втікача Віктора Януковича та інших. Арештоване […]

 • Україна достроково накопичила плановий обсяг газу
  Новини

  Україна достроково накопичила плановий обсяг газу

  Загальний обсяг природного газу в підземних сховищах (ПСГ) України сягнув 14,7 млрд кубометрів. Про це повідомило Міненерго. Вказано, що вдалося виконати достроково план Кабінету Міністрів з досягнення показника прогнозного балансу природного газу у сховищах, необхідного для проходження опалювального сезону. “Сьогодні вся енергетична та нафтогазова галузь активно готується до нового опалювального сезону, який буде проходити в умовах […]

 • Євросоюз оштрафував TikTok на 345 мільйонів євро
  Новини

  Євросоюз оштрафував TikTok на 345 мільйонів євро

  Китайську платформу TikTok оштрафували на 345 мільйонів євро за порушення законів про конфіденційність щодо обробки персональних даних дітей в Європейському Союзі. Про це повідомляє Reuters із посиланням на регулятора ЄС. В заяві комісара із захисту даних Ірландії (DPC) зазначається, що соцмережа порушила низку законів ЄС про конфіденційність в період з 31 липня 2020 року по 31 […]

Читайте також

Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку
Новини

Рада виділила 1,4 мільярда на борги шахтарям

Спочатку планувалося виділити на дотації вугільної галузі вдвічі більше – 2,8 млрд грн. Верховна Рада виділила шахтарям 1,4 млрд грн дотацій для погашення заборгованості із заробітної плати. За зміни до держбюджету на засіданні в п’ятницю, 13 липня, проголосував 261 депутат. Спочатку автори документа пропонували виділити 2,8 млрд грн дотацій, але в ході розгляду сума була […]

Далі
z1 1 696x459
Новини

Зеленський хоче зобов’язати всіх українців декларувати доходи

Команда переможця президентських виборів Володимира Зеленского підготувала законопроект про введення в Україні загального декларування доходів. За словами доктора юридичних наук Данила Гетьманцева, який відповідає в команді за податкову політику, масштабна реформа змусить громадян стати більш відповідальними та уважніше стежити за економічною ситуацією в країні. За словами експерта, зміни торкнуться українців, які отримують гроші з державного […]

Далі
Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку
Новини

Lufthansa заявила про масштабне скорочення штату

До кінця поточного року німецька авіакомпанія Lufthansa має намір скоротити свій закордонний персонал на 20 тисяч осіб, а також продати свій підрозділ LSG, що займається бортовим харчуванням, у якому працює 7,5 тис. осіб. Дочірні компанії Lufthansa – Eurowings, Swiss, Austrian і Brussels Airlines – в умовах падіння попиту на польоти через пандемію коронавірусу скорочують частоту […]

Далі
europska komisia
Новини

Єврокомісар анонсує важливе антимонопольне рішення

Єврокомісар з питань конкуренції Маргарет Вестагер проведе прес-конференцію в четвер, щоб оголосити про прийняття її відомством важливого рішення, яке, як очікується, буде стосуватися «Газпрому». Очікується, що Комісія завершить семирічне розслідування відносно Газпрому після того, як російська газова компанія погодилася на реформи, спрямовані на зниження цін на газ в Східній Європі і створення більш конкурентного середовища […]

Далі
visa 262
Новини

Visa інвестувала в черговий фінтех стартап Currencycloud

Не минуло й місяця як інвестори Visa Inc. дізналися про її придбання фінського фінтех стартапу Plaid за $5,3 млрд, як минулого тижня стало відомо про внесок в фінтех стартап Currencycloud з Великобританії. Фірма Currencycloud отримала фінансування на загальну суму в $80 млн, угода була проведена спільно з венчурним відділенням SAP Sapphire Ventures і Visa, а […]

Далі
Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку
Новини

Tesla побудує в Австралії одну з найбільших батарей в світі

Американська компанія Tesla Ілона Маска у співпраці з французькою компанією Neoen побудує в австралійському штаті Вікторія велику систему літієво-іонних акумуляторів загальною потужністю в 300 мегават. Гігантська батарея під назвою Victorian Big Battery Megapack буде встановлена ​​в місті Джилонґ, що в 70 кілометрах від Мельбурна. Зазначено, що це місце вибрали з урахуванням наявності необхідної інфраструктури: місто […]

Далі
Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку
Новини

НАБУ знайшло винних у розтраті цільового бюджету, виділеного на проект «Стіна»

У зв’язку з підозрами про причетність до нецільової розтрати державних бюджетних коштів та розкрадання грошей, виділених для будівництва та інженерно-технічного облаштування україно-російського кордону за проектом «Стіна», детективи НАБУ в рамках кримінального провадження повідомили про розслідування. Про це повідомляє прес-служба НАБУ. Вчора, 9 серпня 2017 року, детективи Національного антикорупційного бюро повідомили про підозру семи учасникам розслідування і […]

Далі
Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку
Новини

Epic Games і Spotify заснували коаліцію проти Apple

Технологічні компанії Spotify і Epic Games заснували «Коаліцію за справедливість додатків». Вона націлена на боротьбу з корпорацією Apple і створення рівних умов для компаній – розробників додатків. Зокрема, мова йде про скасування 30% -х комісій App Store, відсутності можливості поширення додатків на iOS, а також антиконкурентних правил App Store. До коаліції також увійшли Basecamp, Blix, […]

Далі
630 360 1551884779 363
Новини

Київ увійшов до десятки кращих міст Європи з точки зору прибутковості інвестиційних вкладень

Київ посів шосте місце серед європейських міст за рейтингом прибутковості інвестування. Критерії оцінки включали: бюджет, кількість персоналу, який зайнятий і працює над внутрішніми так і над іноземними інвестиціями, а також їх розмір за аналізований 2018 рік. Перше місце в рейтингу зайняв Вільнюс, в якому корпорація Google розмістила дочірнє підприємство. Рік тому в північній столиці Литви […]

Далі
london e1514981647443
Новини

Вушний синхроніст, або Bluetooth-навушники Pilot знають 15 мов

Як стало відомо, під час проведення щорічної виставки Beazley Designs of the Year, що проводиться Лондонським музеєм дизайну, анонсовано інноваційну новинку – Bluetooth-навушники Pilot. Представники компанії-розробника Waverly Labs створили унікальний гаджет, який здатний в синхронному режимі досить якісно і швидко служити перекладачем. Інноваційний девайс номінували на премію «Продукт року». Унаслідок світової глобалізації, доступності подорожей по […]

Далі
Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку
Новини

Українки мають на два мільйони гектарів землі більше

Відомо, що українки мають два мільйони гектарів землі більше, ніж чоловіки. Власниці ресурсів землі мають більшу кількість земельних угідь, що з’ясувалось через дослідження ринку земельних відносин. Аналіз даних був проведений профільними відомствами захистом СБ (світовий банк). Дослідження було проведено залучаючи дані областей та районів, серед українських землевласників, минулого року. Вони свідчать, що жіночій половині належить […]

Далі
Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку
Новини

У новому році в Україні ліквідують ще один банк

У 2017 році в Україні припинить свою роботу ще один банк. Йдеться про ПАТ “Банк” Траст “. Рішення про ліквідацію даної фінустанови було прийняте 29-го грудня в рамках засідання правління Національного банку України. Інформація про це також була розміщена на офіційному ресурсі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Відповідно до першоджерела, відкликати банківську ліцензію мають намір […]

Далі
Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку
Новини

Тимошенко покарають за прорив держкордону

За повідомленням представника Держприкордонслужби Олега Слободяна адміністративний протокол про незаконний перетин державного кордону в пункті пропуску Шегині, який знаходиться у Львівській області, вручили Юлії Тимошенко (лідер партії «Батьківщина»). Як стало відомо, Тимошенко відповідатиме за законом, відповідно до вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення. У справі «про прорив кордону» Юлія Тимошенко стала третьою за рахунком, кому […]

Далі
unnamed
Новини

Потокового служба Disney + отримала величезне зростання підписок

Компанія Disney постраждала від наслідків поширення пандемії COVID-19. Парки розваг закриті через карантинні заходи. Починаючи з шанхайського парку Disneyland і фірмових магазинів в Китаї, компанія була змушена закрити свої найприбутковіші об’єкти в інших країнах. Disney також довелося тимчасово “заморозити” свій бізнес кіновиробництва, чекаючи урядових дозволів на відновлення роботи кінотеатрів. На тлі пандемії і світового спаду […]

Далі
Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку
Новини

Кабмін веде переговори з МВФ щодо зниження дефіциту бюджету у 2021 році

Кабінет міністрів України веде переговори з Міжнародним валютним фондом щодо зниження дефіциту держбюджету у 2021 році. У проєкті державного бюджету зараз закладений дефіцит на рівні 6,0% від валового внутрішнього продукту (ВВП). Про це прем’єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на зустрічі зі студентами Національного університету “Львівська політехніка” у Львові. “У цьому році дефіцит 7,5%, порядка 298 […]

Далі