Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку

Новини

Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку

05.02.2021 Новини
 • Компанія Lenovo демонструє рекордні показники виручки, доходу до сплати податків та чистого прибутку другий квартал поспіль.
 • Виручка групи компаній зросла на 22% та сягнула $17,2 млрд.
 • У третьому кварталі дохід до сплати податків склав $591 млн і зріс на 52% рік до року.
 • У всіх основних бізнес-напрямах компанія продемонструвала зростання як виручки, так і чистого прибутку рік до року.
 • Lenovo Group оголошує про організаційні зміни задля реалізації стратегії, орієнтованої на послуги та трансформацію.

Київ, 4 лютого 2021 р. — Компанія Lenovo Group звітує про рекордну виручку у третьому кварталі, яка склала $17,2 млрд та збільшилась на 22% рік до року. Основні бізнес-підрозділи компанії повідомляють про розвиток — завдяки цьому Lenovo демонструє рекордні показники другий квартал поспіль. Дохід до сплати податків зріс на 52% рік до року та сягнув $591 млн. Чистий прибуток також зріс на 53% та досяг $395 млн. Постійний розвиток компанії Lenovo забезпечує інноваційний портфель продуктів, який швидко адаптується до вимог “нової реальності” щодо роботи, навчання й розваг вдома. Інвестиції у трансформацію відкриватимуть нові можливості для довгострокового зростання. Базовий прибуток на акцію за третій квартал склав $3,31 цент (25,66 центів HK$).

«Рекордні показники у третьому кварталі — відображення нашого інноваційного портфоліо продуктів і досконалої операційної діяльності, що забезпечує розвиток усіх бізнес-напрямів компанії, — прокоментував Ян Юаньцін (Yang Yuanging), Голова ради директорів і генеральний директор Lenovo. — 2020 був складним роком, який значно змінив наш світ. Lenovo швидко відреагувала на вимоги ринку, нові тенденції у сфері праці й способу життя та досягла гарних результатів. Тепер, коли ми бачимо результати інвестицій у трансформацію, ми продовжуватимемо розвивати інновації, сервіси та продукти, впроваджувати “розумні” технології в різних сферах та забезпечувати сталий розвиток».

Бізнес-прогноз та економічні перспективи

Виклики 2020 року впливатимуть на бізнес у новому році, зокрема геополітична невизначеність, дефіцит компонентів у зв’язку з високим попитом, пандемія COVID-19. Втім, компанія Lenovo бачить позитивні перспективи на 2021 рік. “Нова норма” роботи, навчання та розваг із дому забезпечить довгострокове зростання попиту на пристрої та сформує вимоги до хмарних й інфраструктурних рішень.

Огляд бізнес-групи

Підрозділ Intelligent Devices Group (IDG) тримає лідерські позиції розвитку. Група PC and Smart Devices (PCSD) другий квартал поспіль демонструє рекордні показники. Виручка підрозділу сягнула $14 млрд, що на 27% більше рік до року. Група звітує про рекордний дохід до оподаткування — $925 млн, на 35% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року, а також про маржу прибутку на рівні 6,6%. Високі результати забезпечила швидка адаптація до мінливих потреб клієнтів у період “нової норми” роботи, розваг та навчання з дому. Компанія зосередилась на інноваціях, що дозволило посісти перше місце у світі з виробництва ПК. Завдяки цьому Lenovo — лідер на світовому ринку ПК із рекордною часткою 25,3%.

Компанія демонструє високі показники по регіонах. Північна Америка показала зростання у 60% рік до року, а перше місце за часткою ринку вперше посів регіон Європи, Близького Сходу та Африки (EMEA). Азійсько-тихоокеанський регіон підвищив рентабельність до нового рекорду, а Китай збільшив поставки на 30% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Бізнес-група прогнозує, що ринок ПК зростатиме. Останні дані IDC підтвердили, що загальний об’єм ринку в 2020 році перевищив 300 мільйонів одиниць. У компанії переконані, що робота, навчання та розваги з дому стимулюватимуть клієнтів мінімізувати спільне використання та обирати один пристрій для кожної людини, тож попит на ПК, планшети та “розумні” гаджети зростатиме. Компанія триматиме фокус на інноваціях та нових потребах клієнтів, а також підвищуватиме рівень операційної діяльності, щоб задовольнити високий попит на пристрої у майбутньому.

Другий підрозділ IDG, Mobile Business Group (MBG), звітує про двозначне збільшення квартальної виручки. Компанія не лише відновила рентабельність бізнес-напряму, але й досягла найвищого показника від моменту приєднання Motorola. Завдяки партнерству з операторами мобільного зв’язку, а також розвиненому портфелю пристроїв, MBG продемонструвала двозначне і тризначне зростання у Європі та Азії відповідно. Компанія надалі покращуватиме пристрої та впроваджуватиме інновації 5G для успішного зростання напряму.

Підрозділ Data Center Group (DCG) звітує про рекордну виручку в $1,63 млрд, що стало можливим завдяки всебічному розвитку, та про підвищення рентабельності майже на один пункт рік до року. Напрями постачання хмарних послуг Cloud Service Provider, підприємств, малого і середнього бізнесу Enterprise and SMB business у річному обчисленні показали значне зростання на ринку. Виручка Enterprise and SMB business сягнула $1 млрд — це найвищий показник за останні три роки. Підрозділ систем зберігання даних Storage показав рекордну виручку й перевершив ринковий прогноз на 11 пунктів. Сегмент програмно-визначеної інфраструктури (Software Defined Infrastructure) також досяг найбільшого зростання виручки. Інфраструктуру як послугу TruScale (TruScale Private Cloud Infrastructure-as-a-Service) від Lenovo у поєднанні з корпоративним хмарним рішенням від SAP (HANA Enterprise Cloud) добре прийняли клієнти, що сприяє стабільному попиту. Водночас підрозділ тримає лідерську позицію в ТОП-500 суперкомп’ютерів. У майбутньому компанія планує задовольнити зростаючий попит на технологію гібридної хмари (Hybrid Cloud) та ІТ-інфраструктуру. Це дозволить Lenovo зростати, перевершуючи очікування ринку й збільшуючи рентабельність.

Підрозділ Intelligent Transformation прогресує — загальна виручка по рахунках від програмного забезпечення та послуг зросла на 36% показавши новий рекорд ㅡ майже $1,4 млрд, що складає понад 8% загального доходу Lenovo Group. Компанія показала зростання рік до року в напрямах доданих послуг і програмного забезпечення (Attached Service and Software), а також керованих послуг (Managed Service) і рішень (Solutions Services) майже на 26%, 73% та 49% відповідно. Сервіс “пристрій як послуга” (Device-as-a-Service) показав двозначне зростання (74%) у річному обчисленні. Крім того, виручка сегменту електронної комерції E-commerce зросла майже на 45% порівняно з аналогічним періодом минулого року та продовжила встановлювати нові рекорди. Ці неабиякі результати демонструють важливість інтелектуальної трансформації в процесі зростання Lenovo Group. Компанія планує й надалі використовувати свій досвід та можливості для створення “розумного” виробництва й освіти та смарт-рішень у галузі охорони здоров’я.

Нова організаційна структура на 2021/2022 фінансовий рік

Компанія Lenovo оголошує нову організаційну структуру, розроблену для капіталізації трансформації Lenovo Group за рахунок послуг. З 1 квітня 2021 року Lenovo об’єднає команди з надання послуг і рішень, а також можливості всієї компанії, щоб сформувати окрему організацію ㅡ  групу рішень і послуг Solutions & Services Group. SSG сприятиме перетворенню компанії, пропонуючи додаткові рішення через “розумні” вертикалі, додані й керовані послуги та “пропозиції як послуги”, включаючи DaaS та Truscale™.

Тепер бізнес Lenovo буде розділений на три основні напрями, що відповідають 3S-стратегії компанії: “розумний” Інтернет речей (Smart IoT), смарт-інфраструктура (Smart Infrastructure) та “розумні” вертикалі (Smart Verticals). З 1 квітня 2021 року Lenovo Group матиме наступну структуру:

 • IDG (Intelligent Devices Group) буде сфокусована на Smart IoT;
 • ISG (Infrastructure Solutions Group, раніше була DCG (Data Center Group), орієнтована на Smart Infrastructure;
 • SSG (Solutions & Services Group) працюватиме над Smart Verticals&Services.

На глобальному рівні IDG очолить Лука Россі (Luca Rossi), який виконує обов’язки старшого віцепрезидента (SVP) та президента PCSD у регіоні Європи, Близького Сходу та Африки (EMEA) й Латинської Америки. ISG і надалі очолюватиме Кірк Скауген (Kirk Skaugen). Нещодавно створену глобальну групу Lenovo Solutions&Services Group (SSG) очолить Кен Вонг (Ken Wong), який нині SVP і президент PCSD Азіатсько-тихоокеанського регіону.

Торгові організації Lenovo на ринках у всьому світі поділять на підрозділи за географічною ознакою на китайський China Geo та Міжнародну організацію продажів International Sales Organization, що забезпечить більше синергії та ефективності між бізнес-групами. Першу очолить Лю Цзюнь (Liu Jun) (зараз EVP та Президент IDG у Китаї), а другу — Метью Зелінськи (Matt Zielinski), який нині SVP та Президент PCSD регіону Північної Америки. Всі п’ять лідерів груп будуть підпорядковані безпосередньо Ян Юаньціню (Yang Yuanging) та засідатимуть у Виконавчому комітеті Lenovo (LEC).

Джанфранко Ланчі (Gianfranco Lanci), корпоративний президент та головний операційний директор (COO) Lenovo, оголосив про свої плани покинути компанію з вересня 2021 року. До цього часу він виконуватиме обов’язки президента та COO Lenovo Group і відповідати за глобальні ділові операції компанії в усіх бізнес-групах та торгових організаціях.

Довідка

3 квартал 2020 фінансового року Lenovo тривав із 1 жовтня по 31 грудня 2020 року.

Про компанію Lenovo:

Компанія Lenovo – світовий лідер у розробці та виробництві інноваційних технологічних рішень для дому та бізнесу. Lenovo – це стартова точка багатьох відкриттів для кожного.

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) – технологічна компанія з капіталізацією 50 млрд доларів США, що має представництва у 180 країнах. Lenovo входить до переліку найбільших міжнародних компаній Fortune Global 500, у якому в 2020 році посіла 224 місце. Утримуючи лідерські позиції протягом багатьох років, Lenovo надає всьому світу надійні, високоякісні, безпечні продукти й послуги, серед яких смартфони (в тому числі бренд Motorola), планшети, ПК (включаючи ігрову лінійку Legion та відомі бренди ThinkPad, YOGA), робочі станції, пристрої AR/VR, а також розумні рішення для дому та офісу. Рішення, розроблені Lenovo для центрів обробки даних нового покоління (ThinkSystem, ThinkAgile), створюють обчислювальні потужності та можливості, що змінюють бізнес і суспільство.

Lenovo працює над тим, щоб надихати всіх та будувати розумне майбутнє, де кожен може процвітати.

Підписуйтесь на наші сторінки в Facebook, Instagram. Інформація про компанію та продукцію також представлена на сайті Lenovo.ua.

Інші статті на цю тему

 • Дихай на повні груди! Оптимальну якість повітря у приміщеннях забезпечить сучасний пристрій від Karcher
  Новини

  Дихай на повні груди! Оптимальну якість повітря у приміщеннях забезпечить сучасний пристрій від Karcher

  В 2020 році провідний виробник техніки для прибирання Karcher представив мобільний очищувач повітря – AF 100, здатний за лічені хвилини наситити приміщення свіжим і чистим повітрям. Використання таких апаратів є безумовно доречним у приміщеннях будь-якого призначення. Забезпечення стабільного доступу до свіжого повітря протягом дня – питання, якому приділяє увагу кожна людина, що відповідально ставиться до […]

 • Щасливі 30: SOCAR дарує 30 тисяч подарунків та 30 тонн пального
  Новини

  Щасливі 30: SOCAR дарує 30 тисяч подарунків та 30 тонн пального

  Третій десяток Незалежності України треба святкувати не лише яскраво, а й подарунково. І хай презентів вистачить на всіх. Ставайте учасницею/учасником акції «Щасливі 30» від SOCAR та вигравайте 30 тисяч подарунків і 30 тонн пального. У період із 19 липня до 31 серпня включно завітайте на АЗК SOCAR* та: – заправляйтеся від 30 л будь-яким видом […]

 • В Україні створюють умови для розвитку водневого електротранспорту
  Новини

  В Україні створюють умови для розвитку водневого електротранспорту

  У Міністерстві інфраструктури розробили проект наказу, який дозволить в Україні налагодити виробництво автомобілів, що працюють на водні. Про це повідомляється на сайті міністерства. Відзначається, що на сьогодні в Україні відсутні вимоги до водневого транспорту. Йдеться про електричні транспортні засоби на водневих паливних елементах, які працюють на стиснутому водні. Відповідний наказ Про затвердження Змін до Порядку затвердження конструкції […]

 • У ПриватБанку попередили про нове шахрайство
  Новини

  У ПриватБанку попередили про нове шахрайство

  ПриватБанк попереджає користувачів про нову схему шахрайства, яка використовує фейковий сайт і водночас логотип банку. Про це повідомляє прес-служба Банку. Відзначається, що служба безпеки Банку виявила сайт p-invest.site, який зареєстрували невідомі особи в США і який незаконно використовує логотип і айдентику Банку. “За даними фахівців з кібербезпеки ПриватБанку, цей сайт є на 100% шахрайським, бо використовує […]

 • У Раді оцінили масштаб корупції в Укрзалізниці
  Новини

  У Раді оцінили масштаб корупції в Укрзалізниці

  У 2020 році корупція завдала АТ Укрзалізниця 8 млрд гривень збитків. Про це з посиланням на дані НАБУ повідомила голова Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з УЗ Юлія Гришина. “НАБУ провело значну аналітичну роботу із приводу закупівель Укрзалізниці. І таки недарма. Збитки Укрзалізниці від корупції в закупівлях детективи оцінили в 8 млрд грн. І це тільки […]

 • Шмигаль назвав сферу для інвестицій 10 млрд євро
  Новини

  Шмигаль назвав сферу для інвестицій 10 млрд євро

  Розробка критичних матеріалів може залучити в Україну мільярди євро інвестицій, вважає прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Про це він сказав на конференції високого рівня зі стратегічного партнерства України і ЄС з питань критичної сировини і акумуляторів. “Україна створює умови для залучення інвесторів. Чинні правила доступу до надр відповідають сучасним практикам розвинених країн світу, оптимальним шляхом залучення інвесторів […]

 • Близько 2,5 тис. літаків Boeing 737 перевірять на несправність
  Новини

  Близько 2,5 тис. літаків Boeing 737 перевірять на несправність

  Федеральне авіаційне управління США (FAA) зобов’язало державіакомпанії перевірити близько 2,5 тисяч літаків Boeing 737 на предмет несправних реле і перепаду тиску в салоні. “Невиявлена несправність обох реле може уповільнити виявлення екіпажем недостатнього тиску в салоні і привести до втрати екіпажем працездатності через гіпоксію і, як наслідок, втрати контролю над літаком”, – йдеться в розпорядженні FAA. […]

 • Шмигаль: На зниження викидів потрібно 100 млрд євро
  Новини

  Шмигаль: На зниження викидів потрібно 100 млрд євро

  Для зниження рівня шкідливих викидів до 35% від рівня 1990 року Україні необхідно понад 100 млрд євро капітальних інвестицій протягом 10 років, вважає прем’єр-міністр Денис Шмигаль. “Ми активно включилися у формування українського зеленого курсу, який хочемо синхронізувати з Європейським зеленим курсом, і робимо для цього багато зусиль. Це дійсно амбітна мета, яка включає в себе перебудову економічної […]

Читайте також

Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку
Новини

Найчистішими названі літаки японської авіакомпанії ANA All Nippon Airways

У щорічній премії Skytrax – World Airline Awards 2018 лідерство в категорії найчистіших і комфортних літаків отримала ANA All Nippon Airways, обігнавши тим самим EVA Air і південнокорейську Asiana Airlines. В опитуванні брали участь пасажири, які відповідали на питання про чистоту в салоні, зручність і комфорт на борту. У десятку кращих також потрапили Japan Airlines, […]

Далі
Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку
Новини

Суд заборонив передачу даних громадян ЄС у США

Суд ЄС скасував рішення Єврокомісії 2016/1250, яка визнала адекватність захисту даних користувачів у рамках договору про обмін даними Data Protection Shield між ЄС і США. Про це в четвер, 16 липня, повідомило видання Європейська правда з посиланням на рішення суду. На думку суду, обмеження щодо захисту особистих даних, що випливають з національного законодавства США про […]

Далі
Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку
Новини

Компанія Volvo презентувала прототип власного електрокара на автосалоні в Шанхаї

Шведський автоконцерн Volvo анонсував запуск виробництва електромобілів під власним торговим брендом. Така інформація надійшла від представників європейської компанії 19-го квітня в рамках міжнародного автосалону в Шанхаї, де публіці також представили перший прототип такого авто. Відомо, що вироблятися електромобіль від Volvo Cars буде на території Китаю. Йдеться про модульну платформу Compact Modular Architecture (CMA), яку Volvo […]

Далі
Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку
Новини

Греція в очікуванні нового кредиту від Міжнародного валютного фонду

Греція отримала згоду на надання чергового траншу від міжнародного кредитора в розмірі 8,5 мільярдів євро. Така інформація надійшла від представників Єврогрупи, які були присутні на зустрічі міністрів фінансів країн єврозони в четвер, 15-го червня. Згідно джерела, отримання Афінами нового кредиту буде прямо залежати від рішення про списання частини боргу з країни, яке стане відомим у […]

Далі
Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку
Новини

«Укрпошта» підписала новий перспективний договір про співпрацю

Ігор Смелянський – генеральний директор «Укрпошти» – повідомив про те, що, підпорядковане йому державне підприємство, починає співпрацю з Турецькою поштою: договір уже підписаний. Основний вектор взаємодії компаній спрямований на розвиток електронної комерції між двома країнами: електронний обмін інформацією, електронний рух капіталу і торгівля, електронний маркетинг і банкінг. Як повідомляє інформаційне агентство “Інтерфакс-Україна”, представники обох сторін […]

Далі
Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку
Новини

Новий сучасний завод побудують в Одеській області

У 2019 на території Ренійського морського торгового порту в Одеській області планують побудувати завод з переробки соняшнику і сої. Будівництво заводу буде здійснюватися в рамках інвестиційного проекту від ТОВ «Дунай Пром Агро». Також проектом було передбачено будівництво зерносховища на шість тисяч тонн зерна в 2018 році. Загальна сума інвестицій складе 40 млн. гривень. Читайте також: […]

Далі
Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку
Новини

Екотренд підкорює водний світ, або «Кораблі Tesla»

З метою розвитку зеленої енергетики, у зв’язку з планами по реалізації проектів безвідходного транспортування на воді, як заявили представники голландської компанії Port-Liner, заплановано будівництво двох екологічних контейнерних барж-гігантів, які вже отримали назву «кораблі Tesla». Вартість проекту – 100 мільйонів євро. Субсидії ЄС склали 7 мільйонів євро. За прогнозами компанії, будівництво унікальних новинок-гігантів має завершитися в поточному році, […]

Далі
Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку
Новини

ROSHEN заплатить Росії $4,7 мільйони штрафу

«Липецька кондитерська фабрика ROSHEN» виплатить близько 312 мільйонів рублів штрафу (понад 5 мільйонів доларів) Російській Федерації у справі про несплату податків на загальну суму в 285,92 мільйонів рублів, що відповідає 4,7 мільйонам доларів, згідно з актуальним курсом. Про це повідомляє інформаційний портал «Вісті», посилаючись на постанову Дев’ятнадцятого арбітражного апеляційного суду Росії. Відповідно до першоджерела, вимога […]

Далі
Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку
Новини

Прокуратура зацікавилася “Київстаром” і “Новою поштою”, а також десятками великих компаній країни

Аутстаффінгові послуги десятків дочірніх підприємств міжнародних компаній, а також “Київстару” й “Нової пошти”, закуплені через компанії “Промоушн Аутсорсинг” і “Промоушн Стафф”, зацікавили Прокуратуру Києва. Кримінальне провадження відкрито 17 жовтня 2017 року. Постанова Дніпровського райсуду Києва посилається на клопотання прокуратури Києва в рамках цього провадження та повідомляє про виявлений механізм виведення грошей з країни й ухиляння […]

Далі
Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку
Новини

Weir Group розширюється за рахунок купівлі Esco Corp

Великий британський виробник насосів Weir Group Plc планує придбати свого американського конкурента Esco Corp. Компанія з Британських островів в рамках своєї стратегії з розширення власної присутності в гірничодобувній промисловості, хоче придбати Esco Corp за $1,29 млрд, включаючи її боргові зобов’язання. Weir Group на даний момент перебуває на піку своїх виробничих можливостей, компанія переживає небувале зростання […]

Далі
Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку
Новини

H&M у вересні відкриє третій магазин в Україні

H&M відкриє магазин в ТРЦ River Mall в Дарницькому районі Києва. Відкриття заплановано на 12 вересня. Зараз компанія має 3 магазини. Прес-служба компанії Colliers International, ексклюзивного брокера ТРЦ, повідомила в четвер, що двоповерховий магазин буде представлений в новій концепції інтер’єру і матиме площу 2900 квадратних метрів. За даними брокера, в новому магазині вперше в Україні […]

Далі
Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку
Новини

Кабмін сьогодні затвердить умови продажу “Центренерго”

Уряд затвердить умови видачі ліцензій на виробництво ветеринарних препаратів. Кабінет міністрів України на засіданні 3 жовтня затвердить умови приватизації “Центренерго”. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на “Урядовий портал”. Згідно з порядком денним, уряд сьогодні також затвердить ліцензійні умови господарської діяльності з виробництва ветеринарних препаратів. Також планується прийняття порядку реєстрації паспортних документів іноземців та осіб […]

Далі
Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку
Новини

Україна змінює правила торгівлі з Грузією

Україна і Грузія підписали протокол, який вносить зміни до угоди між урядами країн про вільну торгівлю. Про це повідомили в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі. Нововведення дозволять Україні і Грузії використовувати ідентичні правила походження товарів в двосторонній торгівлі. На практиці це означає, що українські виробники зможуть імпортувати сировину і комплектуючі з Грузії, здійснювати переробку в […]

Далі
Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку
Новини

Підприємство «Турбоатом» підписало договір зі СК «Альянс» на 5,9 мільйонів гривень

Страхова компанія «Альянс» та публічне акціонерне товариство «Турбоатом» підписали договір на загальну суму – 5.9 мільйонів гривень. Така інформація з’явилася на сайті державних закупівель ProZorro – передає «Інтерфакс Україна». Згідно з опублікованим матеріалом, до вищеназваної вартості входить ряд послуг, що надається страховим оператором: зокрема, йдеться про страхування майна підприємства, що знаходиться у процесі виконання будівельних, […]

Далі
Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку
Новини

Blackstone збільшить свою присутність на австралійському ринку нерухомості

Американський акціонерний гігант Blackstone Group має намір збільшити свою присутність на австралійському ринку комерційної нерухомості, запропонувавши сіднейській компанії Investa Office Fund (IOF) інвестиції в розмірі A$3,08 млрд. Директора IOF в своїй заяві в понеділок одностайно рекомендують правлінню компанії не приймати цю пропозицію, вважаючи її небажаною і необов’язковою. Пропозиція Blackstone – це ставка на майбутнє комерційної […]

Далі
Lenovo демонструє рекордні результати другий квартал поспіль завдяки стратегії сталого розвитку
Новини

Український стартап залучив 50 млн доларів інвестицій

Стартап Restream, створений українцями, та який базується в Остіні (США), залучив у ході раунду А 50 млн доларів інвестицій від ряду інвесторів, зокрема, – Sapphire Ventures and Insight Partners. Про це повідомляє Techcrunch. Зазначається, що сервіс відеострімінгу Restream наразі охоплює близько 30 платформ, включно з Facebook, LinkedIn, Twitch, Twitter і YouTube, і дозволяє людям також […]

Далі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com