Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи

Новини

Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи

10.11.2021 Новини

                                                                 ПОЄДНАТИ ДОРОГУ Й КОМФОРТ

Компанія Shell запускає новий кавовий бренд Shell Café у масштабах Центральної та Східної Європи (на зміну бренду Deli by Shell) — і як завжди на найвищому рівні обслуговування й якості продукту.

Концепція Shell Café, розроблена глобальною командою Shell, передбачає цілий комплекс заходів: від  приготування напоїв — і до нового рівня обслуговування та зручного облаштування територій АЗС. Ці заходи взаємно доповнюють один одного й спрямовані не тільки на оновлену продуктову лінійки, а й загалом на поширення культури споживання кави як дійства, як важливої частини повсякденного життя людини.

По-перше, це створення особливої лінійки напоїв, виготовлених на основі найякісніших сортів кави з різних країн походження. Для цього компанія Shell об’єдналася зі всесвітньо відомими експертами у приготуванні та обсмажуванні, щоб створити дві суміші обсмаженої кави власного бренду з високоякісних кавових зерен. Справжній гурман достойно оцінить, приміром, такий купаж:

— «Смак Південної Америки»: 80% арабіка, 20% робуста, багатий, насичений, відмінно збалансований зі смаком чорного шоколаду. Походження: Південно-Східна Азія, Центральна й Південна Америка;

— «М’який фруктовий смак»: 100% арабіка. Походження: Південна Америка.

По-друге, це врахування особливостей далекої подорожі: каву споживатимуть насамперед водії й пасажири, які перебувають у  дорозі. Тому на АЗС пропонуються відповідні умови обслуговування, навіть посуд, з якого, за потреби, можна поїсти на місці чи взяти страви із собою. Наприклад, клієнти можуть замовити напій у власну термочашку, завдяки чому їхня кава збережеться свіжою й гарячою впродовж годин.

По-третє, це облаштування затишних і зручних кав’ярень при АЗС, щоб клієнти  могли комфортно відпочити й розслабитися за філіжанкою запашного напою. І тут на станціях ураховується не тільки інтер’єр приміщень (зручне розташування меблів, гармонійна колірна гама з елементами оздоблення й декору, просторі зали), а й довкілля. Так, наприклад, в Україні терасакав’ярні АЗС 4221 у Білій Церкві безпосередньо на трасі Одеса-Київ  облаштована таким чином, щоб мандрівники могли сповна насолодитися красивим і заспокійливим видом на  чудове озеро.

По-четверте, на багатьох АЗС обладнуються зручні паркувальні місця, щоб водіям — навіть великотоннажних автівок і автобусів — було зручно зупинитися й разом із пасажирами відпочити в кав’ярні.

І по-п’яте, бренд кавової культури Shell Café передбачає не тільки цей популярний у світі напій, а й широкий гастрономічний ряд, який корисно й приємно доповнює відпочинок на АЗС. Наприклад, в меню Shell в Україні, заснованому на ідеї «кухні світу», були представлені такі види хот-догів, як «Баварія», «Мексика», «Нью-Йорк». А в оновленому асортименті з’явився новий продукт – ковбаска в беконі. Також відповідно до концепції «кухні світу» в меню пропонується й кесадилья, національна мексиканська страва. І команда Shell на цьому не зупиняється: відвідувачів чекає ще чимало приємних новинок у гастрономії й обслуговуванні.

ЧОМУ САМЕ КАВА?

Свого часу компанія Shell провела масштабне опитування серед клієнтів із п’яти європейських країн. І згідно з цим дослідженням, кава є однією з вагомих причин (якщо не брати до уваги власне заправляння автівок), чому водії зупиняються на АЗС. Це й не дивно, адже міцна якісна кава допомагає збадьоритися, та й загалом перепочити від поїздки.

Однак зупинитися «на каву» — це далеко не лише посмакувати запашний напій. Це також і фізично порухатися (адже тривале сидіння в автомобілі доволі виснажливе), та й загалом переключити свою увагу на щось інше, крім одноманітної дорожньої смуги. Ось ці всі потреби клієнтів й ураховано в концепції Shell Café: компанія Shell запускає цей бренд для того, щоб створити повністю новий кавовий досвід, і водночас щоб АЗС стали місцем, яке пропонує різноманітні зручності та сервіси й де можна повноцінно перепочити.

Таким чином, окрім цілком нової лінії якісної кави та інших продуктів, власне передбачено й облаштування кав’ярень і «кавових куточків». Це новий глобальний бренд Shell Group, який запущено в країнах Європи.

Проте насамперед — кава. Під час згадуваного вище опитування 10 000 споживачів поділилися своїми баченнями досконалого напою. Саме їхні думки й було взято до уваги при розробці нової концепції кав’ярень.

SHELL CAFÉ НАБИРАЄ ПОПУЛЯРНОСТІ В УКРАЇНІ

Як зазначив генеральний директор Shell Retail в Україні Петер Керекдярто: «Shell Café — це не просто кав’ярня, а трендове місце, де можна відпочити, підкріпитися смачними стравами, насолодитися авторським блендом кави. Саме каві ми приділили особливу увагу. Зазвичай у клієнтів досить високі очікування щодо цього напою на автозаправних станціях. Саме тому Shell Café створює новий підхід, що базується на високій якості кави, смачній їжі та унікальному досвіді».

Фотограф — Сергій Мотрій

В Україні перший заклад Shell Café, який цілком відповідає всім перерахованим вище характеристикам, відкрився в липні 2021 року на АЗС 4221, що в Білій Церкві (вул. Петра Запорожця, 377-А). Нові кафе вже працюють на АЗС 4044 (село Чайки на межі з Києвом, поруч виїзд на трасу Е-40 у бік Житомира) та АЗС 9101 (поблизу містечка Решетилівка Полтавської області на трасі Харків – Київ Е-40). У найближчі місяці оновлення відбудеться по всій мережі.

Примітно, що за часом у просуванні бренду Shell Café українці перебувають на перших місцях поруч зі своїми європейськими сусідами. І хоч  формат Shell Café є новим у Центральній та Східній Європі, однак, за словами Петера Керекдярто, його стрімкий розвиток в Україні — це лише питання найближчого часу.

Фотограф — Сергій Мотрій

АЗС Shell в Україні обладнані сучасними кавовими машинами, які дозволяють готувати ароматну каву з ніжною стійкою молочною піною. Запроваджено новий сорт кави Classic Grand Crema Rainforest Alliance, що відповідає європейським трендам і який ми будемо використовувати для приготування наших кавових напоїв.  Головна відмінність полягає в тому, що новий купаж містить зерна арабіки і робусти. Цей купаж із зерен темного обсмаження має багатий насичений смак, а додавання зерен робусти створює більш потужний смак та приємний аромат. Додатково ми оновили кавову карту з урахуванням європейських тенденцій, додали великі порції, щоб клієнти довше могли насолоджуватись смаком улюбленої кави в дорозі.

Фотограф – Сергій Мотрій

ЯК СПРАВИ В ЄВРОПЕЙСЬКИХ СУСІДІВ

Shell Café відкриваються й найближчим часом відкриються в Чехії, Німеччині, Австрії, Швейцарії, Бельгії, Нідерландах, Франції, Люксембурзі, Польщі, Словаччині, Болгарії та Угорщині. У кожній європейській країні, в якій провадить діяльність Shell, відкриття Shell Café має свої особливості.

Так, в Угорщині, окрім упровадження нової лінії напоїв за розробленими купажами (у цій країні вони за назвами «Смак Південної Америки» та «Смак Африки»), Shell Café на території країни також пропонуватиме новий асортимент національних страв та інших напоїв.

Цікаві результати дослідження, проведеного маркетинговим агентством NMS. Воно показало, що під час тривалих поїздок (понад три години) більшість угорців періодично зупиняються на невелику перерву, і здебільшого на АЗС, щоб перепочити, підкріпитися й відновити сили. Головними показниками якості кави для них є країна походження й професійна кавоварка, яка дає можливість приготувати напій преміум-класу. Також вагоме місце посідає асортимент кави. Під час зупинки на АЗС надзвичайно важливе значення має привітність персоналу. Близько 60% опитаних угорців відповіли, що чемний персонал може сприяти спонтанному рішенню випити кави. Частота споживання кави в Угорщині відповідає частоті заправки автівок, а це свідчить про значний потенціал, щоб зробити АЗС місцем для короткої перерви на каву. До того ж дві третини опитаних клієнтів вважають за краще випити кави на АЗС і водночас перепочити. Також опитування за 2020–2021 роки свідчать, що угорці нарешті повертаються до тих звичок, які мали до пандемії, і починають більше подорожувати. Якщо у квітні 2020 року 40% респондентів відповіли, що планують менші витрати на подорожі та відпочинок, то вже в березні 2021-го майже 40% респондентів заявили, що таки планують подорожі в межах країни, а 20% висловили намір поїхати за кордон.

Загалом концепція Shell Café доступна на 129 автозаправних станціях Shell на всій території Угорщини.

Дещо «продуктивніша» ситуація в Польщі: у цій країні Shell Café відкрито на 237 автозаправних станціях Shell, на яких пропонують розроблені компанією купажі кави під назвами «Еспресо» й «Лунго/Американо». І в цій країні теж є доволі цікаві статистичні «кавові» дослідження. Так, за результатами опитування SW Research, проведеного компанією Shell Польща серед 1000 споживачів кави, 86% із них п’ють цей напій щодня, а 26% — тричі на день, при цьому 40% споживають зранку (з 6 до 10 години). Більшість поляків п’ють каву, щоб насолодитися ароматом (62%), збадьоритися (48%), або ж це вже як звичка (43%). Цікаво, що 80% «кавоманів» п’ють каву за межами дому під час прогулянок, а 41% із них купують напій на АЗС. 46% респондентів свідчать, що для цього відвідують станції щонайменше раз на тиждень. Для 78% учасників опитування найважливішим показником якості кави є аромат, для 76% — смак, а для 37% — якість зерна. Як бачимо, тут особливої ваги набуває процес приготування кави, саме тому працівники проходять навчання на бариста в спеціалізованій академії у Варшаві — Shell Café Academy.

У Чехії діяльність Shell Café вже доступна на 168 зі 180 АЗС компанії Shell. Залежно від розміру та розташування станцій, клієнтам доступні різні формати продажу кави: від повноцінних кав’ярень — до «кавових куточків», де клієнти можуть придбати свіжозмелену каву на виніс. Усі точки продажу оснащені найсучаснішими кавовими машинами. Також відвідувачі чеських АЗС Shell можуть насолодитися свіжоприготовленими фірмовими стравами з гриля, багетами, ролами й паніні. Особливо популярні в країні хот-доги, які отримали нагороду «Česká chuťovka» («Чеська закуска») і знак якості dTest.

SHELL CAFÉ МОЖЕ СТАТИ ПРИКЛАДОМ ДЛЯ НАСЛІДУВАННЯ

Як бачимо, Shell Café — це цілком новий бренд концептуальних магазинів-кав’ярень і високоякісної кави. Це також прагнення Shell змінити призначення автозаправних станцій, яке практикувалося донині: із місця тільки для заправки — на своєрідний локус, який надає широкий спектр роздрібних послуг, комфортне обслуговування і можливість повноцінно відпочити.

У країнах Європи Shell Café замінює собою нинішню торгову марку роздрібної торгівлі Deli by Shell та пропонує два фірмові купажі кави, розроблені всесвітньо відомими кавовими експертами та майстрами обсмажування, а в Україні, відповідно, продовжує розвиток оновленого бренду Shell Café.

Бренд Shell Café повністю відповідає найвищим стандартам відповідальності та етики, а всі сорти кави сертифіковано відповідно до Rainforest Alliance Certified™. Варто зазначити, що сертифікат «Тропічний ліс»,  підтверджує, що зерна поставляються відповідно до трьох основних принципів сталого розвитку — соціального, економічного й екологічного. Постачальники та фермери зобов’язані дотримуватися суворих критеріїв щодо виробництва і обробки кавової продукції.

Про Shell в Україні

Shell – глобальна група енергетичних та нафтохімічних компаній, яка діє в понад 70 країнах, а її загальний штат становить 83 000 працівників. Одна з її цілей – забезпечення сталого майбутнього. Для цього Shell використовує найсучасніші технології та інноваційний підхід у всіх напрямах діяльності. Компанія також інвестує в розвиток енергетики (зокрема низьковуглецевої, а також у вітрову й сонячну) та нові види пального для транспорту (серед них – удосконалене біопальне й водень).

Shell Retail увійшла на український ринок 2007 року. Відтоді мережа АЗС під брендом Shell управляється Royal Dutch Shell. Shell Retail Ukraine входить до кластеру Центральної та Східної Європи Shell Downstream.

Нині мережа АЗС Shell нараховує 132 станції у 20 областях України. У компанії працює близько 1 500 осіб. Shell пропонує клієнтам високоякісні нафтопродукти, включно з пальним Shell V-Power, дизельним пальним та зрідженим нафтовим газом (ЗНГ), а також широкий асортимент супутніх товарів, зокрема смачну їжу та напої. Shell також прагне відповідати потребам власників електромобілів, кількість яких постійно зростає, тому завдяки співпраці з партнерами на українських АЗС було встановлено шість швидкісних електрозарядних модулів.

Інші статті на цю тему

 • e3885b 1960 wall street
  Новини

  Банки Волл-стріт прогнозують подальше падіння фунта стерлінгів

  Bank of America прогнозує падіння курсу фунта стерлінгів до паритету з доларом на тлі нестабільності економіки Великобританії, яку спостерігають упродовж тижня. Про це повідомляє інформагентство Bloomberg. “Чернеткові” попередні розрахунки наслідків нової фіскальної політики британського уряду не сприяли зміцненню довіри інвесторів до Британії, повідомляє стратег американського банку Камаль Шарма у вказівці для клієнтів. Він також зазначив, […]

 • 2772294
  Новини

  Оператора Турецького потоку позбавили ліцензії

  Нідерланди відкликали ліцензію дочірньої компанії Газпрому South Stream Transport B.V., яка є оператором газопроводу Турецький потік, пише Радіо Свобода. За даними видання, у внутрішніх документах компанії йдеться, що газопровід має зупинитися 17 вересня. Через це без російського газу можуть залишитися Сербія та Угорщина. Стверджується, що 14 вересня виконавчий директор South Stream Transport Олег Аксютін надіслав керівникам […]

 • palne
  Новини

  Зеленський затвердив повернення акцизів на пальне

  Президент Володимир Зеленський підписав закон про повернення акцизів на пальне. Закон на підпис президенту був направлений 26 вересня, а повернутий з підписом – 28 вересня. Минулого тижня Верховна Рада проголосувала за повернення акцизів у розмірі: бензин – €100/1000 л, дизель – €100/1000 л, біопаливо – €100/1000 л, газ – €52/1000 л.

 • photo 1
  Новини

  Отримати грант чи піти стажером: як IT-компанії впливають на розвиток освіти в Україні

  Станом на середину вересня 44% українських шкіл навчаються в онлайн-форматі, 32% – в гібридному, про це заявив міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет. Аналогічна ситуація із закладами вищої освіти, однак, попри онлайн-навчання, освіта та наука в Україні продовжують розвиватися, зокрема завдяки підтримці IT-компаній. Співпраця з українськими університетами IT-компанії інвестують у співпрацю з університетами та […]

 • nb n 15
  Новини

  НБУ отримав за півроку майже 70 млрд грн прибутку

  Консолідований прибуток Національного банку за перше півріччя 2022 року склав 69,7 млрд гривень, повідомляє прес-служба центробанку. Так, процентні доходи становили 41 млрд гривень, що в 1,7 рази більше, ніж за відповідний період минулого року. Це пов’язано зі збільшенням обсягів процентних активів та зростанням процентних ставок. Обсяг активів НБУ за півроку збільшився на 3% до 1417 млрд […]

 • d7909dd54df990150422c2acb1a42b65
  Новини

  Amazon на рік скасував комісію для українського бізнесу

  Найбільший онлайн-ритейлер Amazon скасував реферальну комісію для українських продавців-експортерів. З 6 вересня бізнес, який відправляє товари з України, звільняється терміном на рік від сплати відсотка із продажу, повідомляє Укрпошта. “Кілька місяців тому Міністерство цифрової трансформації України, Укрпошта, маркетплейс-промоушн-агентство Disqover Agency та Startup Ukraine із спільною ініціативою звернулися до Amazon, щоб полегшити умови для українських продавців. Як […]

 • 2770621

  У США оштрафували Boeing на 200 млн доларів за обман

  Комісія з цінних паперів та бірж (SEC) США оштрафувала компанію Boeingна 200 мільйонів доларів через оманливі запевнення інвесторів щодо безпеки літака 737 MAX. Також на один мільйон доларів оштрафовано колишнього генерального директора компанії Денніса Мюленбурга, повідомила SEC у четвер, 22 вересня. Зазначається, що Boeing і Мюленбург погодилися сплатити штраф і не оскаржуватимуть висновки Комісії. За […]

 • original 2
  Новини

  Одразу 4 стаціонарні відділення Укрпошти відновили роботу на Харківщині

  З 26 вересня відновили роботу чотири стаціонарні відділення Укрпошти в Балаклії, Вербівці та Пришибі Ізюмського району Харківської області. Йдеться про відділення: ·        64203 (ВПЗ Балаклія) ·        64207 (ВПЗ Балаклія) – за тимчасовою адресою вул. Соборна, 87 ·        64219 (ВПЗ Вербівка) ·        64223 (ВПЗ Пришиб) Відділення поштового зв’язку надаватимуть базові поштові послуги – в них можна отримати або оформити доставку відправлення по Україні, оформити передплату, […]

Читайте також

Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи
Новини

Rolls-Royce скоротив більше 4 тисяч працівників заради підвищення прибутковості

Rolls-Royce повинна скоротити 4 600 робочих місць протягом двох років в рамках стратегії боса компанії Воррена Іста по скороченню витрат і підвищенню прибутковості та динамічності найвідомішої інженерної компанії Великобританії. Іст, колишній технічний директор, переглянув стратегію ведення бізнесу 134-річним Rolls з тих пір, як обійняв посаду СЕО виробника в 2015 році. Нові скорочення відбуваються на тлі […]

Далі
Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи
Новини

Сергій Шкляр: Знайти, заарештувати, реалізувати активи «Газпрому»

Як заявив заступник міністра юстиції виконавчої служби України Сергій Шкляр, заплановано проведення тендеру із закупівлі послуг зарубіжних радників для пошуку і арешту закордонних активів російської компанії «Газпром». У зв’язку з пошуком активів російської компанії, для стягнення боргу з «Газпрому», для вирішення питання пошуку власності російського газового монополіста заплановано провести конкурс і скористатися досвідом зарубіжних фахівців. […]

Далі
Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи
Новини

І всілякі санкції цьому не завадять, або РФ в очікуванні інвестицій

Сьогодні, 28 серпня 2017 року, під час прес-конференції заступник голови Міненерго РФ Кирило Молодцов заявив, що ніякого результату не має  від дій санкційного пакету проти Росії, а тим більше, це зовсім не впливає на обсяги інвестування в проекти нафтогазового сектору. Заступник голови Міненерго РФ також озвучив очікування щодо залучення інвестицій у видобуток, яий запланований на арктичній ділянці шельфу, […]

Далі
Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи
Новини

Додаткові вимоги до ПАТ «Газпром» від НАК «Нафтогаз України»

НАК «Нафтогаз України» може висунути додаткові вимоги до ПАТ «Газпром». Ще 12 мільярдів доларів можуть прийти в кишеню компанії якщо РФ відмовиться від транспортування газу через ГТС України. Українська держкомпанія цілком може здійснити план в життя, якщо російський газовий монополіст «Газпром» не піде на зустріч. Юрій Вітренко, директор з розвитку бізнесу Національного акціонерного товариства «Нафтогаз» […]

Далі
Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи
Новини

Антимонопольний комітет оштрафував олігарха Сергія Курченка на 15 млн грн

Олігарха-втікача Сергія Курченка оштрафували на 15 мільйонів гривень за порушення умов чесної конкуренції під час збільшення своєї частки в управління «Брокбізнесбанку». Про це повідомив голова Антимонопольного комітету України Юрій Терентьєв. «АМКУ прийняв рішення у справі про вчинення економічної концентрації – набуття Курченком С.В. та групою пов’язаних осіб «Брокбізнесбанку». На Курченко С.В. накладено штраф 15 млн […]

Далі
5d9df0eb459a6
Новини

Зеленський обіцяє захищати державу, якщо це знадобиться після рішення суду в спорі про націоналізацію ПриватБанку

Президент України Володимир Зеленський заявив, що в питанні націоналізації «ПриватБанку» і її потенційного скасування захищатиме виключно інтереси України і не збирається впливати на суди. Про це глава держави сказав під час прес-марафону в Києві. «У питанні «ПриватБанку» я буду захищати нашу країну, тільки інтереси держави Україна, – зазначив президент. – Чесно кажучи, я поки в […]

Далі
Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи
Новини

Британія прийме рішення щодо придбання Мердоком Sky News

Британський уряд прийме остаточне рішення щодо прагнення Руперта Мердока купити європейську телевізійну групу Sky. Twenty-First Century Fox Руперта Мердока подали заявку на придбання 61% Sky, яка не перебуває у їх власності в грудні 2016 року, але дане придбання затримується політиками і регуляторами, які побоюються, що це надасть компанії медіамагната занадто великий вплив у Великобританії. Якщо […]

Далі
630 360 1574950487 499
Новини

Суд в США дозволив Telegram не розкривати додаткову фінансову інформацію

Федеральний суд Південного округу штату Нью-Йорк відхилив клопотання Комісії з цінних паперів і бірж США про надання компанією Telegram Group Inc. додаткової фінансової інформації, що стосується продажу цифрових токенов Gram. Про це свідчать матеріали, що надійшли в електронну базу суду. “Суд відхиляє клопотання позивача про надання захистом банківських даних”, – йдеться в документі. При цьому […]

Далі
1 25
Новини

Корпорація Syngenta купила компанію Nidera Seeds

Для підвищення конкурентоспроможності на ринках Південної Америки, для поліпшення позиції компанії в сегменті торгівлі зерновими, олійними культурами та цукром вчора, 8 лютого 2018 року, завершився процес купівлі транснаціональною корпорацією Syngenta представника насіннєвого бізнесу компанії Nidera Seeds, яка раніше належала китайській агрокорпорації COFCO International. За словами представників сторони компанії-покупця, заплановано розвиток бізнесу і нарощування потенціалу придбаної […]

Далі
Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи
Новини

AMD представила свої нові процесори як «найшвидші ігрові процесори в світі»

У четвер компанія Advanced Micro Devices Inc. представила довгоочікувану лінійку з чотирьох центральних процесорів нового покоління Ryzen серії 5000 для настільних ПК на базі нової архітектури «Zen 3». Продукти серії Ryzen 5000 засновані на 7-нм виробничому процесі постачальника Taiwan Semiconductor і призначені для комп’ютерних геймерів і творців контенту. AMD зазначила, що ці нові чіпи забезпечують […]

Далі
e72973ae85ca8448f455b73aa0ccc813
Новини

Норвезька Equinor побудує найбільшу в світі плавучу вітроелектростанцію в Південній Кореї

Нафтогазова компанія з Норвегії Equinor домовилася з південнокорейською Korea East-West Power (EWP) про будівництво в Південній Кореї плавучої вітроелектростанції Donghae 1. Компанії домовилися про формування консорціуму, який проведе техніко-економічне обґрунтування проекту, і в залежності від його результатів планується в 2022 році почати будівництво. Виробництво електроенергії має розпочатися в 2024 році. Читайте також: Equinor відкрила нові […]

Далі
Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи
Новини

“Family Garden” отримали престижний сертифікат

“Family Garden” отримав престижний сертифікат “Global GAP”. Відомо, що виробник лохини родом з України спеціалізується також на малині та жимолості. Про отримання сертифікату компанія повідомила на своїй сторінці в соцмережі. Представники підприємства розповіли, що в країні лише шість компаній, котрі мають сертифікат по лохині. Щодо даного сертифікату, то компанія є першовідкривачем в Україні. “Family Garden” […]

Далі
Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи
Новини

Рейтинг України за підсумками аналізу впливу злочинності на бізнес

За результатами рейтингу, складеного за підсумками аналізу впливу злочинності на бізнес, фахівці Всесвітнього економічного форуму констатували, що в період 2016-2017 років Україна займає досить низьку позицію. Країнам, що беруть участь в списку рейтингу, виставляли найвищий бал – 7, а мінімальний – 1. Україна набрала 3,9 бали і зайняла 113 місце. Сусідами рейтингу з нашою країною є […]

Далі
xkAAAgNvUeA 960
Новини

Airbnb отримує зелене світло від Верховного суду ЄС

Європейський суд виніс вкрай важливе рішення для компанії Airbnb, яка готується до IPO в 2020 році. Поданий французькою асоціацією позов проти Airbnb не був задоволений, оскільки компанія була визнана онлайн-платформою, а не агентством з нерухомості. Верховний суд Європейського союзу ухвалив, що міжнародна компанія по онлайн бронюванню місць проживання Airbnb Inc. є «інформаційною службою» або просто […]

Далі
Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи
Новини

Солодкий сезон дав старт відкриттям в Україні

У сезон зацукрування, що пройшов в Україні 3-го вересня, почали один за іншим відкриватися цукрові заводи. Цілих 5 нових підприємств по виготовленню цукру. Ось і є, солодке життя по українськи. Розголос в світ, з приводу даної новини, відбувся після офіційного повідомлення від Національної асоціації виробників цукру в Україні “Укрцукор”. Ще в останній день літа, стартувала […]

Далі
Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи
Новини

В Україні може виникнути дефіцит літніх речей – Forbes

В українських магазинах стає менше брендових речей. Імпорт одягу та взуття під час війни до нашої країни зменшився майже на 60%. Про це пише Forbes. Аналітики видання зазначили, що причин у ситуації декілька – падіння попиту на взуття та одяг та проблеми міжнародних ритейлерів з оплатою замовлень. “Одяг, наприклад футболки та взуття, не входять до […]

Далі