Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи

Новини

Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи

10.11.2021 Новини

                                                                 ПОЄДНАТИ ДОРОГУ Й КОМФОРТ

Компанія Shell запускає новий кавовий бренд Shell Café у масштабах Центральної та Східної Європи (на зміну бренду Deli by Shell) — і як завжди на найвищому рівні обслуговування й якості продукту.

Концепція Shell Café, розроблена глобальною командою Shell, передбачає цілий комплекс заходів: від  приготування напоїв — і до нового рівня обслуговування та зручного облаштування територій АЗС. Ці заходи взаємно доповнюють один одного й спрямовані не тільки на оновлену продуктову лінійки, а й загалом на поширення культури споживання кави як дійства, як важливої частини повсякденного життя людини.

По-перше, це створення особливої лінійки напоїв, виготовлених на основі найякісніших сортів кави з різних країн походження. Для цього компанія Shell об’єдналася зі всесвітньо відомими експертами у приготуванні та обсмажуванні, щоб створити дві суміші обсмаженої кави власного бренду з високоякісних кавових зерен. Справжній гурман достойно оцінить, приміром, такий купаж:

— «Смак Південної Америки»: 80% арабіка, 20% робуста, багатий, насичений, відмінно збалансований зі смаком чорного шоколаду. Походження: Південно-Східна Азія, Центральна й Південна Америка;

— «М’який фруктовий смак»: 100% арабіка. Походження: Південна Америка.

По-друге, це врахування особливостей далекої подорожі: каву споживатимуть насамперед водії й пасажири, які перебувають у  дорозі. Тому на АЗС пропонуються відповідні умови обслуговування, навіть посуд, з якого, за потреби, можна поїсти на місці чи взяти страви із собою. Наприклад, клієнти можуть замовити напій у власну термочашку, завдяки чому їхня кава збережеться свіжою й гарячою впродовж годин.

По-третє, це облаштування затишних і зручних кав’ярень при АЗС, щоб клієнти  могли комфортно відпочити й розслабитися за філіжанкою запашного напою. І тут на станціях ураховується не тільки інтер’єр приміщень (зручне розташування меблів, гармонійна колірна гама з елементами оздоблення й декору, просторі зали), а й довкілля. Так, наприклад, в Україні терасакав’ярні АЗС 4221 у Білій Церкві безпосередньо на трасі Одеса-Київ  облаштована таким чином, щоб мандрівники могли сповна насолодитися красивим і заспокійливим видом на  чудове озеро.

По-четверте, на багатьох АЗС обладнуються зручні паркувальні місця, щоб водіям — навіть великотоннажних автівок і автобусів — було зручно зупинитися й разом із пасажирами відпочити в кав’ярні.

І по-п’яте, бренд кавової культури Shell Café передбачає не тільки цей популярний у світі напій, а й широкий гастрономічний ряд, який корисно й приємно доповнює відпочинок на АЗС. Наприклад, в меню Shell в Україні, заснованому на ідеї «кухні світу», були представлені такі види хот-догів, як «Баварія», «Мексика», «Нью-Йорк». А в оновленому асортименті з’явився новий продукт – ковбаска в беконі. Також відповідно до концепції «кухні світу» в меню пропонується й кесадилья, національна мексиканська страва. І команда Shell на цьому не зупиняється: відвідувачів чекає ще чимало приємних новинок у гастрономії й обслуговуванні.

ЧОМУ САМЕ КАВА?

Свого часу компанія Shell провела масштабне опитування серед клієнтів із п’яти європейських країн. І згідно з цим дослідженням, кава є однією з вагомих причин (якщо не брати до уваги власне заправляння автівок), чому водії зупиняються на АЗС. Це й не дивно, адже міцна якісна кава допомагає збадьоритися, та й загалом перепочити від поїздки.

Однак зупинитися «на каву» — це далеко не лише посмакувати запашний напій. Це також і фізично порухатися (адже тривале сидіння в автомобілі доволі виснажливе), та й загалом переключити свою увагу на щось інше, крім одноманітної дорожньої смуги. Ось ці всі потреби клієнтів й ураховано в концепції Shell Café: компанія Shell запускає цей бренд для того, щоб створити повністю новий кавовий досвід, і водночас щоб АЗС стали місцем, яке пропонує різноманітні зручності та сервіси й де можна повноцінно перепочити.

Таким чином, окрім цілком нової лінії якісної кави та інших продуктів, власне передбачено й облаштування кав’ярень і «кавових куточків». Це новий глобальний бренд Shell Group, який запущено в країнах Європи.

Проте насамперед — кава. Під час згадуваного вище опитування 10 000 споживачів поділилися своїми баченнями досконалого напою. Саме їхні думки й було взято до уваги при розробці нової концепції кав’ярень.

SHELL CAFÉ НАБИРАЄ ПОПУЛЯРНОСТІ В УКРАЇНІ

Як зазначив генеральний директор Shell Retail в Україні Петер Керекдярто: «Shell Café — це не просто кав’ярня, а трендове місце, де можна відпочити, підкріпитися смачними стравами, насолодитися авторським блендом кави. Саме каві ми приділили особливу увагу. Зазвичай у клієнтів досить високі очікування щодо цього напою на автозаправних станціях. Саме тому Shell Café створює новий підхід, що базується на високій якості кави, смачній їжі та унікальному досвіді».

Фотограф — Сергій Мотрій

В Україні перший заклад Shell Café, який цілком відповідає всім перерахованим вище характеристикам, відкрився в липні 2021 року на АЗС 4221, що в Білій Церкві (вул. Петра Запорожця, 377-А). Нові кафе вже працюють на АЗС 4044 (село Чайки на межі з Києвом, поруч виїзд на трасу Е-40 у бік Житомира) та АЗС 9101 (поблизу містечка Решетилівка Полтавської області на трасі Харків – Київ Е-40). У найближчі місяці оновлення відбудеться по всій мережі.

Примітно, що за часом у просуванні бренду Shell Café українці перебувають на перших місцях поруч зі своїми європейськими сусідами. І хоч  формат Shell Café є новим у Центральній та Східній Європі, однак, за словами Петера Керекдярто, його стрімкий розвиток в Україні — це лише питання найближчого часу.

Фотограф — Сергій Мотрій

АЗС Shell в Україні обладнані сучасними кавовими машинами, які дозволяють готувати ароматну каву з ніжною стійкою молочною піною. Запроваджено новий сорт кави Classic Grand Crema Rainforest Alliance, що відповідає європейським трендам і який ми будемо використовувати для приготування наших кавових напоїв.  Головна відмінність полягає в тому, що новий купаж містить зерна арабіки і робусти. Цей купаж із зерен темного обсмаження має багатий насичений смак, а додавання зерен робусти створює більш потужний смак та приємний аромат. Додатково ми оновили кавову карту з урахуванням європейських тенденцій, додали великі порції, щоб клієнти довше могли насолоджуватись смаком улюбленої кави в дорозі.

Фотограф – Сергій Мотрій

ЯК СПРАВИ В ЄВРОПЕЙСЬКИХ СУСІДІВ

Shell Café відкриваються й найближчим часом відкриються в Чехії, Німеччині, Австрії, Швейцарії, Бельгії, Нідерландах, Франції, Люксембурзі, Польщі, Словаччині, Болгарії та Угорщині. У кожній європейській країні, в якій провадить діяльність Shell, відкриття Shell Café має свої особливості.

Так, в Угорщині, окрім упровадження нової лінії напоїв за розробленими купажами (у цій країні вони за назвами «Смак Південної Америки» та «Смак Африки»), Shell Café на території країни також пропонуватиме новий асортимент національних страв та інших напоїв.

Цікаві результати дослідження, проведеного маркетинговим агентством NMS. Воно показало, що під час тривалих поїздок (понад три години) більшість угорців періодично зупиняються на невелику перерву, і здебільшого на АЗС, щоб перепочити, підкріпитися й відновити сили. Головними показниками якості кави для них є країна походження й професійна кавоварка, яка дає можливість приготувати напій преміум-класу. Також вагоме місце посідає асортимент кави. Під час зупинки на АЗС надзвичайно важливе значення має привітність персоналу. Близько 60% опитаних угорців відповіли, що чемний персонал може сприяти спонтанному рішенню випити кави. Частота споживання кави в Угорщині відповідає частоті заправки автівок, а це свідчить про значний потенціал, щоб зробити АЗС місцем для короткої перерви на каву. До того ж дві третини опитаних клієнтів вважають за краще випити кави на АЗС і водночас перепочити. Також опитування за 2020–2021 роки свідчать, що угорці нарешті повертаються до тих звичок, які мали до пандемії, і починають більше подорожувати. Якщо у квітні 2020 року 40% респондентів відповіли, що планують менші витрати на подорожі та відпочинок, то вже в березні 2021-го майже 40% респондентів заявили, що таки планують подорожі в межах країни, а 20% висловили намір поїхати за кордон.

Загалом концепція Shell Café доступна на 129 автозаправних станціях Shell на всій території Угорщини.

Дещо «продуктивніша» ситуація в Польщі: у цій країні Shell Café відкрито на 237 автозаправних станціях Shell, на яких пропонують розроблені компанією купажі кави під назвами «Еспресо» й «Лунго/Американо». І в цій країні теж є доволі цікаві статистичні «кавові» дослідження. Так, за результатами опитування SW Research, проведеного компанією Shell Польща серед 1000 споживачів кави, 86% із них п’ють цей напій щодня, а 26% — тричі на день, при цьому 40% споживають зранку (з 6 до 10 години). Більшість поляків п’ють каву, щоб насолодитися ароматом (62%), збадьоритися (48%), або ж це вже як звичка (43%). Цікаво, що 80% «кавоманів» п’ють каву за межами дому під час прогулянок, а 41% із них купують напій на АЗС. 46% респондентів свідчать, що для цього відвідують станції щонайменше раз на тиждень. Для 78% учасників опитування найважливішим показником якості кави є аромат, для 76% — смак, а для 37% — якість зерна. Як бачимо, тут особливої ваги набуває процес приготування кави, саме тому працівники проходять навчання на бариста в спеціалізованій академії у Варшаві — Shell Café Academy.

У Чехії діяльність Shell Café вже доступна на 168 зі 180 АЗС компанії Shell. Залежно від розміру та розташування станцій, клієнтам доступні різні формати продажу кави: від повноцінних кав’ярень — до «кавових куточків», де клієнти можуть придбати свіжозмелену каву на виніс. Усі точки продажу оснащені найсучаснішими кавовими машинами. Також відвідувачі чеських АЗС Shell можуть насолодитися свіжоприготовленими фірмовими стравами з гриля, багетами, ролами й паніні. Особливо популярні в країні хот-доги, які отримали нагороду «Česká chuťovka» («Чеська закуска») і знак якості dTest.

SHELL CAFÉ МОЖЕ СТАТИ ПРИКЛАДОМ ДЛЯ НАСЛІДУВАННЯ

Як бачимо, Shell Café — це цілком новий бренд концептуальних магазинів-кав’ярень і високоякісної кави. Це також прагнення Shell змінити призначення автозаправних станцій, яке практикувалося донині: із місця тільки для заправки — на своєрідний локус, який надає широкий спектр роздрібних послуг, комфортне обслуговування і можливість повноцінно відпочити.

У країнах Європи Shell Café замінює собою нинішню торгову марку роздрібної торгівлі Deli by Shell та пропонує два фірмові купажі кави, розроблені всесвітньо відомими кавовими експертами та майстрами обсмажування, а в Україні, відповідно, продовжує розвиток оновленого бренду Shell Café.

Бренд Shell Café повністю відповідає найвищим стандартам відповідальності та етики, а всі сорти кави сертифіковано відповідно до Rainforest Alliance Certified™. Варто зазначити, що сертифікат «Тропічний ліс»,  підтверджує, що зерна поставляються відповідно до трьох основних принципів сталого розвитку — соціального, економічного й екологічного. Постачальники та фермери зобов’язані дотримуватися суворих критеріїв щодо виробництва і обробки кавової продукції.

Про Shell в Україні

Shell – глобальна група енергетичних та нафтохімічних компаній, яка діє в понад 70 країнах, а її загальний штат становить 83 000 працівників. Одна з її цілей – забезпечення сталого майбутнього. Для цього Shell використовує найсучасніші технології та інноваційний підхід у всіх напрямах діяльності. Компанія також інвестує в розвиток енергетики (зокрема низьковуглецевої, а також у вітрову й сонячну) та нові види пального для транспорту (серед них – удосконалене біопальне й водень).

Shell Retail увійшла на український ринок 2007 року. Відтоді мережа АЗС під брендом Shell управляється Royal Dutch Shell. Shell Retail Ukraine входить до кластеру Центральної та Східної Європи Shell Downstream.

Нині мережа АЗС Shell нараховує 132 станції у 20 областях України. У компанії працює близько 1 500 осіб. Shell пропонує клієнтам високоякісні нафтопродукти, включно з пальним Shell V-Power, дизельним пальним та зрідженим нафтовим газом (ЗНГ), а також широкий асортимент супутніх товарів, зокрема смачну їжу та напої. Shell також прагне відповідати потребам власників електромобілів, кількість яких постійно зростає, тому завдяки співпраці з партнерами на українських АЗС було встановлено шість швидкісних електрозарядних модулів.

Інші статті на цю тему

 • Укрзалізниця обмежила транзитні перевезення
  Новини

  Укрзалізниця обмежила транзитні перевезення

  Укрзалізниця тимчасово обмежила транзитні перевезення вантажів територією України. Це пов’язано з активними роботами щодо модернізації інфраструктури, повідомляється на сайті компанії. Вказано, що зараз тривають роботи з електрифікації ділянки Ковель-Ізов-Держкордон та ремонтно-колійні роботи з модернізації ділянки Знам’янка-Здолбунів. У зв’язку з цим пропускна спроможність у напрямку Польщі знизилася до 350 вагонів за добу. “Вказаних обсягів недостатньо, щоб забезпечити […]

 • Відрахування НБУ до бюджету-2022 знизили майже наполовину
  Новини

  Відрахування НБУ до бюджету-2022 знизили майже наполовину

  Кабмін зменшив суму відрахувань Національного банку до бюджету 2022 року майже наполовину – з 24,43 млрд грн до 13,6 млрд. Про це свідчить проект бюджету до другого читання. “Встановити, що у 2022 році Національний банк України після підтвердження зовнішнім аудитом та затвердження Радою Національного банку України річної фінансової звітності та формування Національним банком України резервів […]

 • 20 лідерок зруйнують стереотипи щодо жіночої самореалізації на SHE Congress
  Новини

  20 лідерок зруйнують стереотипи щодо жіночої самореалізації на SHE Congress

  Бажаєте побудувати кар’єру, але боїтеся заявити про власні амбіції? Ніяк не зважитеся масштабувати бізнес через страх, упередження та конкуренцію? Мрієте змінити вид діяльності, але чекаєте ліпших часів? Усі жінкам знайомі ці проблеми, що стають на заваді реалізації власного потенціалу.  14 грудня на SHE Congress 20 підприємниць, керівниць, лідерок своїх напрямів відверто розкажуть про переломний момент, […]

 • У листопаді на держпідприємстві Гарантований покупець вдруге змінюється керівник.
  Новини

  У листопаді на держпідприємстві Гарантований покупець вдруге змінюється керівник.

  Тимчасовий директор держпідприємства Гарантований покупець Вадим Улида написав заяву про звільнення, повідомляє сайт ДП. “Виконувач обов’язків директора ДП Гарантований покупець Вадим Улида подав у Кабінет Міністрів України заяву про звільнення за власним бажанням у зв’язку з погіршенням стану здоров’я”, – йдеться в повідомленні. Водночас напередодні Улида звернувся до уряду із проханням роз’яснити подальші дії з 3 млрд […]

 • ІТ йде в регіони. Українська ІТ-компанія відкриває офісні простори у Вінниці, Хмельницькому, Ужгороді та Одесі
  Новини

  ІТ йде в регіони. Українська ІТ-компанія відкриває офісні простори у Вінниці, Хмельницькому, Ужгороді та Одесі

  Найбільша ІТ-компанія з українським корінням SoftServe розширює свою географію та створює офісну інфраструктуру одразу у чотирьох містах України — Вінниці, Хмельницькому, Ужгороді та Одесі. Нею зможуть користуватися понад 250 фахівців, які вже працюють у цих регіонах, та інші співробітники за потреби. Наразі вже повноцінно функціонує коворкінг у Вінниці, де зараз близько 50 спеціалістів компанії. Наступною […]

 • Стало відоме ім'я нового гендиректора Twitter
  Новини

  Стало відоме ім'я нового гендиректора Twitter

  Засновник та генеральний директор Twitter Джек Дорсі офіційно залишив компанію. Його замінить нинішній технічний директор компанії Параг Агравал. “Я вирішив залишити Twitter, бо вважаю, що компанія готова відмовитися від своїх засновників. Я глибоко довіряю Парагу як генеральному директору Twitter. Його робота за останні 10 років змінила світ. Настав його час вести компанію”, – заявив Дорсі. […]

 • Держборг України зріс на $0,6 млрд за місяць
  Новини

  Держборг України зріс на $0,6 млрд за місяць

  За підсумками жовтня держборг України зріс на 0,61 млрд доларів, до 92,63 млрд доларів, свідчать дані на сайті Мінфіну. Загальний розмір прямого держборгу станом на 31 жовтня становив 2 163,94 млрд. гривень (82,20 млрд. доларів) проти 2 168,82 млрд. гривень (81,60 млрд. доларів) місяцем раніше. При цьому прямий зовнішній борг за місяць збільшився з 44,47 […]

 • МВФ удруге за рік погіршив прогноз ВВП України
  Новини

  МВФ удруге за рік погіршив прогноз ВВП України

  МВФ оновив прогноз економічного зростання України у 2021 році, погіршивши його вдруге з початку року. Аналітики фонду вважають, що відновлення економіки, що почалося в другій половині 2020 року, зупинилося в 2021 році. За підсумками року вони чекають на зростання ВВП України до 3,2%. При цьому прогноз на два наступні роки залишився без змін – 3,6% […]

Читайте також

Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи
Новини

Укрпошта пропонує підприємцям e-commerce особливі умови поштового обміну з Узбекистаном

Укрпошта розширює можливості електронної торгівлі з доставки відправлень в Узбекистан. З 1 листопада в рамках договору між національним поштовим оператором та поштою Узбекистану почне діяти спеціальний тариф на пересилання відправлень. Для підприємців вартість доставки посилки чи дрібного пакету консигнацією знижена на 50% за умови укладання угоди між юридичною особою та Укрпоштою. «Укрпошта надає можливість доставляти […]

Далі
Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи
Новини

Важливі події у світі бізнесу за тиждень, які ви могли пропустити

LDaily зібрав сім найважливіших матеріалів, що нагадують про події тижня, що минає і розповідають про те, що ви могли пропустити. Повторний арешт свердловин Миколи Злочевського За ствердженнями ГПУ, посадові особи компаній групи Burisma за 2013-2014 роки ухилялися від сплати податків на загальну суму 180 мільйонів гривень. Допоогаи Черновецького с / г України Компанія CIG почала […]

Далі
Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи
Новини

Ціни на алюміній продовжують зростати

На біржі металів в Лондоні триває зростання контрактних цін на алюміній, пов’язане з введенням санкцій уряду США проти російської компанії «РУСАЛ». Санкції, введені США проти компаній, що належать російському олігархові Олегу Дерипасці, в тому числі проти «РУСАЛу», можуть порушити нормальний графік поставок даного виду металу на загальносвітовий ринок. Згідно з біржовими даними, підвищення ціни на […]

Далі
Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи
Новини

Близько 15 тис. будинків в Україні вже використовують «зелену» електроенергію

Близько 15 тис. домогосподарств в Україні вже використовують сонячну енергію (всього в країні – близько 6,5 млн приватних домогосподарств). Вони інвестували в сонячні панелі приблизно 300 млн євро, за даними Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження (Держенергоефективності). Згідно з інформацією прес-служби уряду, загальна потужність встановлених домашніх сонячних електростанцій становить близько 350 МВт. Так, наприклад, в […]

Далі
Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи
Новини

Tesla купила стартап DeepScale, який створив дешевий автопілот

Tesla домовилася про покупку стартапу DeepScale, який посилить підрозділ компанії з розробки повністю безпілотного автомобіля. Сума угоди невідома. Заснований чотири роки тому стартап DeepScale створив систему, яка дозволяє штучним нейронним мережам ефективно працювати на недорогих автомобільних датчиках і процесорах. Технологія обробляє дані в реальному часі, дозволяючи автомобілю «розуміти», що відбувається навколо. Купівля DeepScale виглядає частиною […]

Далі
Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи
Новини

Національний банк планує скасувати валютні обмеження

Обмеження, які діють на валютному ринку та пов’язані з розрахунками в іноземній валюті в Україні, будуть скасовані. Скасування обмежень буде відбуватися поступово, враховуючи покращення макроекономічної ситуації. Про це йдеться у звіті Національного банку України. «Курс на подальшу лібералізацію валютного ринку є безальтернативним. Наша кінцева мета – вільний рух капіталу без будь-яких валютних обмежень. Водночас діючі […]

Далі
Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи
Новини

Канадські інвестиції, або Будівництво сонячних електростанцій

Представники компанії TIU Canada Co. розповіли про наміри будівництва п’яти сонячних електростанцій в Україні. Будівництво першої електростанції стартувало на території Нікопольського заводу (Дніпропетровська область). Запуск проекту повинен відбутися восени поточного року. Запланована потужність сонячної електростанції – 10,5 МВт. Інвестування проекту склало загальну суму в розмірі 14 мільйонів євро. У планах будівництво сонячної електростанції в Херсонській […]

Далі
Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи
Новини

Нафтогазова компанія Total купує найбільшу у Великобританії мережу заправок для електромобілів

Французька нафтогазова компанія Total купує найбільшу у Великобританії мережу заправок для електромобілів Source London, йдеться в повідомленні нафтохолдингу. Мережа електрозаправок, яку Total купує у компанії Bollore Group, складається з понад 1,6 тисячі точок. Total має намір забезпечувати зарядну мережу електрикою на 100% з поновлюваних джерел, що поставляються дочірньою компанією Total Gas & Power Limited. “Це […]

Далі
Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи
Новини

Гендиректор McDonald’s в Україні йде у відставку

Генеральний директор компанії МакДональдз Юкрейн Лтд Гжегож Хмелярський йде у відставку після п’яти років роботи на цій посаді, повідомив в Facebook президент Американської торгової палати (АТП) в Україні Андрій Гундер. Він зазначив, що під час роботи в Україні Хмелярський був членом Ради директорів АТП, а в 2017-2018 роках очолював Раду. “Гжегож залишає Україну після п’яти […]

Далі
Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи
Новини

WOG: бізнес плани на поточний рік

Вчора відбулася прес-конференція з вищим керівництвом групи компаній WOG, на якій були озвучені плани найбільшого нафтотрейдера і роздрібного торговця кави на 2017 рік. Також були підведені підсумки минулого року. Головний керуючий бізнесу Сергій Корецький разом з директором по роздрібних продажах Денисом Кудіним, директором з маркетингу Віталієм Ткаченко та керівником управління громадського харчування Максимом Пятаковим розповіли […]

Далі
Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи
Новини

SoftBank оприлюднив значний прибуток за своїми проектами

SoftBank оприлюднив інформацію, в якій показав операційний прибуток від своїх проектів Vision Fund, Oyo, Doordash. Зростання склало близько 66%, а чистий прибуток в свою чергу зріс до 10,6 мільярдів доларів. Чимало важливу роль в цьому відіграв продаж акцій Alibaba. Двигуном регресу залишається Sprint, який приносить збитки через затяжну угоду з T-Mobile. Vision Fund створений в […]

Далі
Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи
Новини

Приватбанк може позбутися мільярдів, 11,52 млрд. грн. підуть акціонеру

Значну суму своїх грошей Приватбанк віддасть державі. За 2018 рік 90% чистого прибутку буде перераховано Мінфіну. І потім цей прибуток виявиться в держбюджеті. Це 11,52 млрд. грн. з 12,8 млрд. грн., зароблених банком. Держструктура Галини Пахачук близько половини доходу заробила на держоблігаціях, і завдяки їм сталася капіталізація. За всю історію української банківської системи, ця капіталізація […]

Далі
Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи
Новини

ЄБРР в 2019 році інвестував в Україну більше мільярда євро

Європейський банк реконструкції і розвитку інвестував понад 1,1 млрд євро в 51 новий проект в Україні в 2019 році. Про це повідомив старший радник із зовнішніх зв’язків ЄБРР Антон Усов на своїй сторінці в Facebook. Згідно з даними Усова, Україна в минулому році, щодо співпраці з ЄБРР, стала першою за кількістю підписаних проектів і другий […]

Далі
Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи
Новини

Маск продав ще один пакет акцій Tesla майже на $700 млн

Засновник та генеральний директор Tesla Ілон Маск продав нову порцію акцій компанії. Зазначається, що напередодні було продано 639737 акцій американського виробника електромобілів за ціною від $1056,03 до $1104,15. Сукупна вартість проданих акцій становила приблизно $687 млн. Раніше цього тижня Ілон Маск продав акції на загальну суму близько $5 млрд. Він реалізував опціони, отримані ним раніше як […]

Далі
Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи
Новини

Dalian Wanda Group оголосила про продаж активів

Вчора китайська компанія Dalian Wanda Group оголосила про плани продажу до кінця липня поточного року на загальну суму 63,2 мільярда юанів (9,3 мільярда доларів) деяких своїх об’єктів: 76 готелів, мажоритарну частку (91%) в 13 культурних і туристичних центрах. Названий покупець – девелоперська компанія Sunac China Holdings (Китай). Про це повідомляє Insaider. Прийняте рішення про продаж […]

Далі
Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи
Новини

Конкуренти SpaceX і Boeing об'єднали зусилля в новій космічній місії

SpaceX і Boeing ведуть жорстку конкуруючу гру, хто ж першим відправить людину на Марс. Але іноді і конкурентам доводиться працювати пліч о пліч. Зовсім недавно ракета SpaceX Falcon 9 злетіла на борту із супутником Amos-17, побудованим Boeing. Фінансові аспекти угоди компаніями не розголошуються. Експерти схильні вважати, що основною причиною, по якій Boeing звернувся до свого […]

Далі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com