Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи

Новини

Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи

10.11.2021 Новини

                                                                 ПОЄДНАТИ ДОРОГУ Й КОМФОРТ

Компанія Shell запускає новий кавовий бренд Shell Café у масштабах Центральної та Східної Європи (на зміну бренду Deli by Shell) — і як завжди на найвищому рівні обслуговування й якості продукту.

Концепція Shell Café, розроблена глобальною командою Shell, передбачає цілий комплекс заходів: від  приготування напоїв — і до нового рівня обслуговування та зручного облаштування територій АЗС. Ці заходи взаємно доповнюють один одного й спрямовані не тільки на оновлену продуктову лінійки, а й загалом на поширення культури споживання кави як дійства, як важливої частини повсякденного життя людини.

По-перше, це створення особливої лінійки напоїв, виготовлених на основі найякісніших сортів кави з різних країн походження. Для цього компанія Shell об’єдналася зі всесвітньо відомими експертами у приготуванні та обсмажуванні, щоб створити дві суміші обсмаженої кави власного бренду з високоякісних кавових зерен. Справжній гурман достойно оцінить, приміром, такий купаж:

— «Смак Південної Америки»: 80% арабіка, 20% робуста, багатий, насичений, відмінно збалансований зі смаком чорного шоколаду. Походження: Південно-Східна Азія, Центральна й Південна Америка;

— «М’який фруктовий смак»: 100% арабіка. Походження: Південна Америка.

По-друге, це врахування особливостей далекої подорожі: каву споживатимуть насамперед водії й пасажири, які перебувають у  дорозі. Тому на АЗС пропонуються відповідні умови обслуговування, навіть посуд, з якого, за потреби, можна поїсти на місці чи взяти страви із собою. Наприклад, клієнти можуть замовити напій у власну термочашку, завдяки чому їхня кава збережеться свіжою й гарячою впродовж годин.

По-третє, це облаштування затишних і зручних кав’ярень при АЗС, щоб клієнти  могли комфортно відпочити й розслабитися за філіжанкою запашного напою. І тут на станціях ураховується не тільки інтер’єр приміщень (зручне розташування меблів, гармонійна колірна гама з елементами оздоблення й декору, просторі зали), а й довкілля. Так, наприклад, в Україні терасакав’ярні АЗС 4221 у Білій Церкві безпосередньо на трасі Одеса-Київ  облаштована таким чином, щоб мандрівники могли сповна насолодитися красивим і заспокійливим видом на  чудове озеро.

По-четверте, на багатьох АЗС обладнуються зручні паркувальні місця, щоб водіям — навіть великотоннажних автівок і автобусів — було зручно зупинитися й разом із пасажирами відпочити в кав’ярні.

І по-п’яте, бренд кавової культури Shell Café передбачає не тільки цей популярний у світі напій, а й широкий гастрономічний ряд, який корисно й приємно доповнює відпочинок на АЗС. Наприклад, в меню Shell в Україні, заснованому на ідеї «кухні світу», були представлені такі види хот-догів, як «Баварія», «Мексика», «Нью-Йорк». А в оновленому асортименті з’явився новий продукт – ковбаска в беконі. Також відповідно до концепції «кухні світу» в меню пропонується й кесадилья, національна мексиканська страва. І команда Shell на цьому не зупиняється: відвідувачів чекає ще чимало приємних новинок у гастрономії й обслуговуванні.

ЧОМУ САМЕ КАВА?

Свого часу компанія Shell провела масштабне опитування серед клієнтів із п’яти європейських країн. І згідно з цим дослідженням, кава є однією з вагомих причин (якщо не брати до уваги власне заправляння автівок), чому водії зупиняються на АЗС. Це й не дивно, адже міцна якісна кава допомагає збадьоритися, та й загалом перепочити від поїздки.

Однак зупинитися «на каву» — це далеко не лише посмакувати запашний напій. Це також і фізично порухатися (адже тривале сидіння в автомобілі доволі виснажливе), та й загалом переключити свою увагу на щось інше, крім одноманітної дорожньої смуги. Ось ці всі потреби клієнтів й ураховано в концепції Shell Café: компанія Shell запускає цей бренд для того, щоб створити повністю новий кавовий досвід, і водночас щоб АЗС стали місцем, яке пропонує різноманітні зручності та сервіси й де можна повноцінно перепочити.

Таким чином, окрім цілком нової лінії якісної кави та інших продуктів, власне передбачено й облаштування кав’ярень і «кавових куточків». Це новий глобальний бренд Shell Group, який запущено в країнах Європи.

Проте насамперед — кава. Під час згадуваного вище опитування 10 000 споживачів поділилися своїми баченнями досконалого напою. Саме їхні думки й було взято до уваги при розробці нової концепції кав’ярень.

SHELL CAFÉ НАБИРАЄ ПОПУЛЯРНОСТІ В УКРАЇНІ

Як зазначив генеральний директор Shell Retail в Україні Петер Керекдярто: «Shell Café — це не просто кав’ярня, а трендове місце, де можна відпочити, підкріпитися смачними стравами, насолодитися авторським блендом кави. Саме каві ми приділили особливу увагу. Зазвичай у клієнтів досить високі очікування щодо цього напою на автозаправних станціях. Саме тому Shell Café створює новий підхід, що базується на високій якості кави, смачній їжі та унікальному досвіді».

Фотограф — Сергій Мотрій

В Україні перший заклад Shell Café, який цілком відповідає всім перерахованим вище характеристикам, відкрився в липні 2021 року на АЗС 4221, що в Білій Церкві (вул. Петра Запорожця, 377-А). Нові кафе вже працюють на АЗС 4044 (село Чайки на межі з Києвом, поруч виїзд на трасу Е-40 у бік Житомира) та АЗС 9101 (поблизу містечка Решетилівка Полтавської області на трасі Харків – Київ Е-40). У найближчі місяці оновлення відбудеться по всій мережі.

Примітно, що за часом у просуванні бренду Shell Café українці перебувають на перших місцях поруч зі своїми європейськими сусідами. І хоч  формат Shell Café є новим у Центральній та Східній Європі, однак, за словами Петера Керекдярто, його стрімкий розвиток в Україні — це лише питання найближчого часу.

Фотограф — Сергій Мотрій

АЗС Shell в Україні обладнані сучасними кавовими машинами, які дозволяють готувати ароматну каву з ніжною стійкою молочною піною. Запроваджено новий сорт кави Classic Grand Crema Rainforest Alliance, що відповідає європейським трендам і який ми будемо використовувати для приготування наших кавових напоїв.  Головна відмінність полягає в тому, що новий купаж містить зерна арабіки і робусти. Цей купаж із зерен темного обсмаження має багатий насичений смак, а додавання зерен робусти створює більш потужний смак та приємний аромат. Додатково ми оновили кавову карту з урахуванням європейських тенденцій, додали великі порції, щоб клієнти довше могли насолоджуватись смаком улюбленої кави в дорозі.

Фотограф – Сергій Мотрій

ЯК СПРАВИ В ЄВРОПЕЙСЬКИХ СУСІДІВ

Shell Café відкриваються й найближчим часом відкриються в Чехії, Німеччині, Австрії, Швейцарії, Бельгії, Нідерландах, Франції, Люксембурзі, Польщі, Словаччині, Болгарії та Угорщині. У кожній європейській країні, в якій провадить діяльність Shell, відкриття Shell Café має свої особливості.

Так, в Угорщині, окрім упровадження нової лінії напоїв за розробленими купажами (у цій країні вони за назвами «Смак Південної Америки» та «Смак Африки»), Shell Café на території країни також пропонуватиме новий асортимент національних страв та інших напоїв.

Цікаві результати дослідження, проведеного маркетинговим агентством NMS. Воно показало, що під час тривалих поїздок (понад три години) більшість угорців періодично зупиняються на невелику перерву, і здебільшого на АЗС, щоб перепочити, підкріпитися й відновити сили. Головними показниками якості кави для них є країна походження й професійна кавоварка, яка дає можливість приготувати напій преміум-класу. Також вагоме місце посідає асортимент кави. Під час зупинки на АЗС надзвичайно важливе значення має привітність персоналу. Близько 60% опитаних угорців відповіли, що чемний персонал може сприяти спонтанному рішенню випити кави. Частота споживання кави в Угорщині відповідає частоті заправки автівок, а це свідчить про значний потенціал, щоб зробити АЗС місцем для короткої перерви на каву. До того ж дві третини опитаних клієнтів вважають за краще випити кави на АЗС і водночас перепочити. Також опитування за 2020–2021 роки свідчать, що угорці нарешті повертаються до тих звичок, які мали до пандемії, і починають більше подорожувати. Якщо у квітні 2020 року 40% респондентів відповіли, що планують менші витрати на подорожі та відпочинок, то вже в березні 2021-го майже 40% респондентів заявили, що таки планують подорожі в межах країни, а 20% висловили намір поїхати за кордон.

Загалом концепція Shell Café доступна на 129 автозаправних станціях Shell на всій території Угорщини.

Дещо «продуктивніша» ситуація в Польщі: у цій країні Shell Café відкрито на 237 автозаправних станціях Shell, на яких пропонують розроблені компанією купажі кави під назвами «Еспресо» й «Лунго/Американо». І в цій країні теж є доволі цікаві статистичні «кавові» дослідження. Так, за результатами опитування SW Research, проведеного компанією Shell Польща серед 1000 споживачів кави, 86% із них п’ють цей напій щодня, а 26% — тричі на день, при цьому 40% споживають зранку (з 6 до 10 години). Більшість поляків п’ють каву, щоб насолодитися ароматом (62%), збадьоритися (48%), або ж це вже як звичка (43%). Цікаво, що 80% «кавоманів» п’ють каву за межами дому під час прогулянок, а 41% із них купують напій на АЗС. 46% респондентів свідчать, що для цього відвідують станції щонайменше раз на тиждень. Для 78% учасників опитування найважливішим показником якості кави є аромат, для 76% — смак, а для 37% — якість зерна. Як бачимо, тут особливої ваги набуває процес приготування кави, саме тому працівники проходять навчання на бариста в спеціалізованій академії у Варшаві — Shell Café Academy.

У Чехії діяльність Shell Café вже доступна на 168 зі 180 АЗС компанії Shell. Залежно від розміру та розташування станцій, клієнтам доступні різні формати продажу кави: від повноцінних кав’ярень — до «кавових куточків», де клієнти можуть придбати свіжозмелену каву на виніс. Усі точки продажу оснащені найсучаснішими кавовими машинами. Також відвідувачі чеських АЗС Shell можуть насолодитися свіжоприготовленими фірмовими стравами з гриля, багетами, ролами й паніні. Особливо популярні в країні хот-доги, які отримали нагороду «Česká chuťovka» («Чеська закуска») і знак якості dTest.

SHELL CAFÉ МОЖЕ СТАТИ ПРИКЛАДОМ ДЛЯ НАСЛІДУВАННЯ

Як бачимо, Shell Café — це цілком новий бренд концептуальних магазинів-кав’ярень і високоякісної кави. Це також прагнення Shell змінити призначення автозаправних станцій, яке практикувалося донині: із місця тільки для заправки — на своєрідний локус, який надає широкий спектр роздрібних послуг, комфортне обслуговування і можливість повноцінно відпочити.

У країнах Європи Shell Café замінює собою нинішню торгову марку роздрібної торгівлі Deli by Shell та пропонує два фірмові купажі кави, розроблені всесвітньо відомими кавовими експертами та майстрами обсмажування, а в Україні, відповідно, продовжує розвиток оновленого бренду Shell Café.

Бренд Shell Café повністю відповідає найвищим стандартам відповідальності та етики, а всі сорти кави сертифіковано відповідно до Rainforest Alliance Certified™. Варто зазначити, що сертифікат «Тропічний ліс»,  підтверджує, що зерна поставляються відповідно до трьох основних принципів сталого розвитку — соціального, економічного й екологічного. Постачальники та фермери зобов’язані дотримуватися суворих критеріїв щодо виробництва і обробки кавової продукції.

Про Shell в Україні

Shell – глобальна група енергетичних та нафтохімічних компаній, яка діє в понад 70 країнах, а її загальний штат становить 83 000 працівників. Одна з її цілей – забезпечення сталого майбутнього. Для цього Shell використовує найсучасніші технології та інноваційний підхід у всіх напрямах діяльності. Компанія також інвестує в розвиток енергетики (зокрема низьковуглецевої, а також у вітрову й сонячну) та нові види пального для транспорту (серед них – удосконалене біопальне й водень).

Shell Retail увійшла на український ринок 2007 року. Відтоді мережа АЗС під брендом Shell управляється Royal Dutch Shell. Shell Retail Ukraine входить до кластеру Центральної та Східної Європи Shell Downstream.

Нині мережа АЗС Shell нараховує 132 станції у 20 областях України. У компанії працює близько 1 500 осіб. Shell пропонує клієнтам високоякісні нафтопродукти, включно з пальним Shell V-Power, дизельним пальним та зрідженим нафтовим газом (ЗНГ), а також широкий асортимент супутніх товарів, зокрема смачну їжу та напої. Shell також прагне відповідати потребам власників електромобілів, кількість яких постійно зростає, тому завдяки співпраці з партнерами на українських АЗС було встановлено шість швидкісних електрозарядних модулів.

Інші статті на цю тему

 • Європа вперше за два роки отримає нафту з ОАЕ
  Новини

  Європа вперше за два роки отримає нафту з ОАЕ

  Об’єднані Арабські Емірати відновили постачання нафти до Європи на фоні відмови місцевих імпортерів купувати російську сировину через війну в Україні. Про це напередодні повідомило агентство Bloomberg з посиланням на дані портів та відстеження суден. Згідно з ними, нафтовий танкер Moscow Spirit, найнятий французькою TotalEnergies, везе приблизно 1 млн барелів нафти з ОАЕ до нідерландського порту Роттердам. TotalEnergies […]

 • Влада подумує повернути податки для бізнесу
  Новини

  Влада подумує повернути податки для бізнесу

  Міністр фінансів Сергій Марченко виступає за скасування податкових пільг для бізнесу, запроваджених з початку війни. Про ситуацію із наповненням бюджету він розповів під час телемарафону. Він заявив, що уряд потребує грошей для фінансування армії. “Вважаю, що треба повернути всі податки до довоєнного рівня. Бізнесу ми допомогли, тепер треба допомогти державі, яка фінансує армію”, – заявив […]

 • Німеччина купуватиме мільйони тонн скрапленого газу в США
  Новини

  Німеччина купуватиме мільйони тонн скрапленого газу в США

  Великий німецький енергетичний концерн RWE підписав меморандум про щорічне постачання 2,25 млн тонн СПГ (3,1 млрд кубометрів) з американською Sempra Infrastructure. Про це повідомляє сайт компанії. Документ визначає будівництво СПГ-термінала Port Arthur у Мексиканській затоці. Сторони продовжать переговори і фіналізують 15-річний контракт. Вантажі німецький концерн забиратиме зі США і направлятиме в будь-яку точку світу. “Це партнерство […]

 • Питання розблокування портів України розгляне СОТ
  Новини

  Питання розблокування портів України розгляне СОТ

  Світова організація торгівлі на міністерській конференції 12-15 червня в Женеві розгляне питання розблокування портів України, повідомляє Міністерство економіки. “Ми вдячні за особисті зусилля генерального директора СОТ у знаходженні рішення логістики українського зерна, настільки важливого для України, Африки та всього світу. Вільна і справедлива торгівля врятує світ від голоду та зубожіння”, – заявила перший віце-прем’єр-міністр – міністр […]

 • ДТЕК ініціює збільшення потужності “зеленої” енергетики в Україні
  Новини

  ДТЕК ініціює збільшення потужності “зеленої” енергетики в Україні

  Компанія ДТЕК під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі закликала європейські компанії приєднатися до проекту розвитку відновлюваних джерел енергії в Україні, повідомляє прес-служба компанії. “Важливою частиною енергетичної безпеки є відновлювані джерела енергії. ДТЕК ініціював проект “30 до 2030″, який має стати важливою частиною плану відновлення України та метою збільшити потужність відновлюваних джерел енергії в Україні до […]

 • Шмигаль назвав обсяг експорту електроенергії до Європи
  Новини

  Шмигаль назвав обсяг експорту електроенергії до Європи

  До кінця року Україна планує розширити можливості енергетичних компаній щодо експорту електроенергії до Євросоюзу. Про це сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду. Він нагадав, що в середині березня Україна достроково приєдналася до європейської мережі ENTSO-E і вже експортує свою електроенергію до Європи. За даними Шмигаля, у квітні експорт електроенергії до Польщі зріс на 35%, порівняно з довоєнним […]

 • Google вивозить співробітників з Росії
  Новини

  Google вивозить співробітників з Росії

  Корпорація Google вивезла більшість своїх співробітників з Росії. Про це 18 травня повідомила газета The Wall Street Journal із посиланням на власні джерела. Зазначається, що значна частина працівників переїхала в Дубай, де Google має великий офіс, тоді як дехто вирішив звільнитися та залишився в Росії. “Арешт російськими органами влади банківського рахунку Google у Росії зробив нездійсненним функціонування […]

 • Україна засіяла 80% запланованих територій
  Новини

  Україна засіяла 80% запланованих територій

  Україна засіяла під час весняної посівної 11,84 млн га земель – це 82,2% запланованих на поточний сезон 14,4 млн га. Про це повідомляється на сайті Міністерства аграрної політики. Так, вже засіяно 3,94 млн га соняшнику (80% запланованих 4,93 млн га), кукурудзи – 4,17 млн ​​га (86% від 4,85 млн га), ярого ячменю – 927,5 тис. […]

Читайте також

Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи
Новини

США і Китай підпишуть попередню торговельну угоду 15 січня

Президент США Дональд Трамп заявив, що церемонія підписання, так званої, “першої фази” торгової угоди з Китаєм пройде 15 січня в Білому домі. Пізніше Трамп відправиться до Пекіна для переговорів щодо “другої фази” угоди. Дональд Трамп написав в Twitter, що має намір підписати текст “першої фази” торгової угоди з Китаєм в Білому домі 15 січня. За […]

Далі
Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи
Новини

Вакцина AstraZeneca від COVID-19 показала середню ефективність

Вакцина британської фармацевтичної компанії AstraZeneca від коронавірусу за підсумками проміжних випробувань в Великобританії і в Бразилії показала середню ефективність 70%. В окремих випробуваннях двох режимів дозування результати по ефективності вакцини склали 90% і 62%. «Комбінований аналіз двох дозувань (з концентрацією 11,636) показав середню ефективність в 70% випадків», – повідомляється на сайті компанії. У випробуваннях з […]

Далі
Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи
Новини

Рейтингове агентство Moody's купить нідерландську компанію Bureau van Dijk

Міжнародне рейтингове агентство Moody’s планує придбання нідерландської компанії-постачальника бізнес-аналітики Bureau van Dijk. Така інформація надійшла від президента і головного виконавчого директора американської Moody’s Corp Реймонда МакДеніела. Слідуючи його словам, вартість операції складе 3 мільярди євро. При цьому, згідно з оцінками експертів, синергетичний ефект від вищезгаданої операції до 2019 року досягне показника 45 мільйонів доларів на […]

Далі
Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи
Новини

«ДТЕК» чекає на рішення арбітражу в Гаазі за позовом «Крименерго» на початку 2020 року

Енергохолдинг «ДТЕК» очікує прийняття судом рішення за позовом про компенсацію за втрату в 2015 році контролю над енергопостачальною компанією «ДТЕК Крименерго» в результаті анексії Росією Криму в 1-му кварталі 2020 року. Про це повідомив на брифінгу гегенеральній директор холдингу Максим Тимченко. «У нас активна стадія розгляду нашого позову по «ДТЕК Крименерго». Російська федерація прийняла рішення […]

Далі
Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи
Новини

Нацбанк відреагував на держрегулювання цін на продукти

Рішення уряду про держрегулювання цін на товари матиме обмежений вплив на інфляцію. Про це сказав на брифінгу заступник голови Нацбанку Сергій Ніколайчук. У нього запитали, чи вважають у НБУ обґрунтованим запровадження держрегулювання на продукти харчування. Ніколайчук відповів, що наразі проблема інфляції характерна не лише для України, а й для більшості країн світу, і в багатьох […]

Далі
Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи
Новини

У Німеччині протестують проти «Північного Потоку – 2»

У німецькому Врангельсбурге активісти зайняли будівельний майданчик і залізли в прокладену трубу газопроводу EUGAL в знак протесту проти реалізації проекту «Північний потік – 2». Молоді люди представляють екологічний рух «Climate Justice Greifswald». Акція проходить під девізом «Закупорити ”Північний потік – 2”». Учасники хочуть зупинити будівництво, так як, на їхню думку, подальший видобуток газу небезпечний для […]

Далі
Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи
Новини

Принтери HP постраждали від пандемії, бізнес під ударом

Квартальний звіт HP Inc. насторожив галузевих експертів, як зазначає ресурс Barron’s. Пов’язаний з печаткою бізнес компанії втратив у виручці 19%, реалізація пристроїв в комерційному сегменті скоротилася на 31% в грошовому вираженні, виручка від реалізації витратних матеріалів скоротилася на 15%. Поточний квартал теж не обіцяє даному бізнесу нічого хорошого. Представники J.P. Morgan вважають, що для ПК-бізнесу […]

Далі
Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи
Новини

PayPal визнав втрату $228 млн. Збиток виник через вкладання в Uber

Платіжна система PayPal повідомила, що в третьому кварталі відзвітує про збитки в $228 млн. Компанія інвестувала $500 млн в акції Uber Technologies, але вони подешевшали на 34%. Електронна платіжна система PayPal зазнала збитків у $228 млн за квартал. Про це компанія повідомить в звітності за третій квартал, з’ясували в Bloomberg і Business Insider. Сума збитку […]

Далі
Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи
Новини

Результати роботи Нової митниці за 100 днів

Через епідемію не помітили, як Новій митниці виповнилося 100 днів. Під час карантину здається, що зупинилось усе, за винятком критичної для країни інфраструктури. Але це не так: реформи тривають. Результати роботи Нової митниці за 3,5 місяці: 📍 Запрацювали 7 сканерів на пунктах пропуску в Ягодині, Краковці, Раві-Руській, Шегинях, Ужгороді, Чопі та Порубному. Уявляєте, сканери придбали […]

Далі
Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи
Новини

Alitalia відкрила продаж квитків на спецрейс з Рима до Києва

Про це повідомляє Посольство України в Італії у Facebook. “Завдяки спільним зусиллям української та італійської сторін, авіакомпанія Alitalia оголошує про початок продажу авіаквитків на спеціальний рейс Рим – Київ. Рейс за маршрутом Рим (Міжнародний аеропорт ім. Леонардо да Вінчі (Ф’юмічіно)) – Київ (Міжнародний аеропорт Бориспіль) заплановано на 25 березня 2020 р. о 09:20 (прибуття в […]

Далі
Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи
Новини

Крупні інвестиції від промисловця радянського походження Леонарда Блаватника

В сервіс Dazn прийшли гарні новини у вигляді 719-ти мільйонів доларів. Американський підприємець з радянським корінням підтримує стрімінговий сервіс, ще з 2016 року. Нагадуємо, що Dazn – це спортивний аналог Netflix. Його постійним вдосконаленням займається медіакомпанія Perform Group, найбільша компанія спортивних медіа, що базується у Великобританії та працює на різних цифрових платформах. Її власником є […]

Далі
Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи
Новини

Український агрохолдинг «Агрейн» зупиняє роботу через брак капіталу

Український агрохолдинг «Агрейн» припиняє свою роботу. Про це пресі повідомив директор компанії Євген Прокопенко. Згідно з офіційним джерелом, причиною зупинки виробництва є відмова одного з ключових акціонерів компанії брати участь у фінансуванні проектів «Агрейн». Зокрема, йдеться про придбання сільськогосподарських активів у 6-ти областях України: а саме – корпоративних прав у сільськогосподарських підприємствах. У підсумку, брак […]

Далі
Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи
Новини

В Україні поменшав продаж нових комерційних авто

За підсумками лютого лідерами ринку стали французький Renault, італійський Fiat і американський Ford. У лютому 2019 року рівень продажу нових комерційних автомобілів в Україні знизився на 18% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року – до 754 одиниць. Також за лютий (порівняно із січнем) попит на комерційні авто впав на 8%. Найпопулярнішими на ринку були […]

Далі
Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи
Новини

Попит на iPhone 11 помітно вище, ніж на попередні новинки Apple

Передзамовлення на нову лінійку смартфонів Apple було відкрито 13 вересня і вже можна зробити висновки про попит на новинки. Аналітик Мін-Чі Куо проаналізував інтереси покупців, ґрунтуючись на кількості заброньованих моделей. За словами експерта, на частку iPhone 11 припало близько 45% всіх замовлень, тоді як iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max зайняли 55% від […]

Далі
Оновлений бренд Shell Café вітає клієнтів в Україні та країнах Центральної й Східної Європи
Новини

Міністерство надало кошти внутрішньому ринку

Мінфін позичило внутрішньому ринку 6 млрд грн. Міністерство облігації внутрішньої державної позики України залучило до державного бюджету більше, ніж 1,5 мільярдів гривень євро. З офіційного сайту стало відомо, що кошти було взято з продажу облігацій. Їх обіг дорівнює – 70, 175 266 і 564 днів з середнім зваженим прибутком 19, 18,5 та 18,5 (річні) відсотків. […]

Далі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com