Чистий прибуток зріс на 65%: Lenovo звітує про рекордні показники за квартал

Новини

Чистий прибуток зріс на 65%: Lenovo звітує про рекордні показники за квартал

10.11.2021 Новини

Компанія Lenovo Group оголосила про рекордні результати за другий квартал 2021/22 фінансового року1 з історично максимальними рентабельністю та виручкою. Lenovo вдалося покращити показники рік до року — чистий прибуток компанії зріс на 65% і склав $512 млн, а маржинальність збільшилася на 0,7 пункти, що відповідає меті компанії збільшити показник удвічі за три роки. Дохід до сплати податків склав $742 млн, що на 58% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Виручка компанії сягнула $17,9 млрд, показавши зростання на 23% рік до року. Грошовий потік від операційної діяльності зріс вдвічі в порівнянні з аналогічним періодом минулого року та сягнув $1,6 млрд, водночас витрати компанії на дослідження та розробку (R&D) зросли на 60% внаслідок збільшення інвестицій у інновації.

Високі виробничі показники, інновації та чітке виконання цілей компанії лежать у основі покращень у всіх ключових підрозділах бізнес-групи, попри проблеми з постачанням комплектуючих на ринку. Прискорена цифровізація, інтелектуальна трансформація та швидке оновлення пристроїв, інфраструктури та застосунків сприяють довгостроковому та стабільному зростанню рентабельності компанії.

Компанія Lenovo Group і надалі працюватиме з високомаржинальними сегментами. Водночас компанія планує подвоїти інвестиції в R&D протягом трьох років, як було оголошено в першому кварталі 2021/22 фінансового року2. Така стратегія підтримує безперервну трансформацію компанії, розробку технологій і розвиток архітектури “Клієнт-Периферія-Хмара-Мережа-Інтелектуальні технології” (Client-Edge-Cloud-Network-Intelligence), щоб відповідати новим потребам користувачів.

Рада директорів компанії Lenovo визначила базовий прибуток на акцію в розмірі 8 гонконгських центів (8 HK$).

«Новий підхід до ІТ-архітектури Lenovo “Клієнт-Периферія-Хмара-Мережа-Інтелектуальні технології” набирає обертів і стає все більш популярним у галузі. Завдяки чіткому виконанню стратегії 3S3 (Smart IoT, Smart Infrastructure, Smart Solutions) у минулому кварталі ми досягли нових рекордів як у показниках чистого прибутку, так й у виручці. Наразі ми на шляху до збільшення чистого прибутку вдвічі за наступні три роки. Водночас наші інвестиції в дослідження та розробку (R&D) зросли майже на 60%, — коментує Ян Юаньцин (Yang Yuanging), Голова ради директорів і генеральний директор Lenovo. — Ми й далі будемо йти до нашої мети — подвоїти витрати на R&D протягом трьох років і надалі просувати інтелектуальну трансформацію, що базується на послугах».

Solutions and Services Group (SSG): швидке зростання та збільшення прибутків, що сприяє підвищенню рентабельності Lenovo Group

Група продовжує забезпечувати високу рентабельність і зростати на ринку, що швидко розширюється. У міру того, як технологічна архітектура стає складнішою, клієнтам необхідні досконаліші ІТ-послуги. У групі зазначають, що до 2025 року обсяг ринку ІТ-послуг становитиме понад $1 трлн. Також компанія очікує, що обсяг ринку “пристроїв як послуга” (device-as-a-service) становитиме $67 млрд до 2025 року.

Ефективність групи у другому кварталі 2021/22 фінансового року:

 • SSG показала значне зростання виручки, що сягнула $1,36 млрд (зростання на 30% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року). Виручка підрозділу SSG склала 7,3% від загальної виручки Lenovo Group при операційній маржі майже 21%.
 • Група збільшила кількість послуг із підтримки користувачів ПК й інфраструктури. Виручка від керованих послуг (Managed Service) зросла майже на 90% рік до року. Повторювані вертикальні рішення на базі інтелектуальної власності Lenovo розвиваються — виручка від проєктних сервісів і рішень (Project Services and Solutions) зросла на 22% у річному обчисленні.
 • Під час заходу Tech World, присвяченому інноваціям, група оголосила про еволюцію бізнес-моделі. Компанія запустила TruScale — портфель рішень, що поєднує всі “рішення-як-послуга” (Lenovo as-a-Service) і забезпечує користувачів усіма пристроями та хмарними рішеннями.

Плани на розвиток:

 • Lenovo продовжить стимулювати зростання виручки та рентабельності. Інтегруючи внутрішні ІТ-рішення в структуру SSG, група планує збільшити інвестиції у R&D і перетворити внутрішні цифрові можливості в рішення для користувачів.
 • Керовані послуги отримають нові платформи, інструменти та можливості виходу на ринок, щоб розширити портфель пропозицій “рішень-як-послуга” TruScale.
 • Враховуючи темпи відновлення сегмента для бізнесу, підрозділ має на меті збільшити проникнення рішень компанії на ринок.

Infrastructure Solutions Group (ISG): рекордний квартал і випередження темпів зростання ринку

У всьому світі продовжується модернізація інфраструктури інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), що сприяє створенню нових можливостей для зростання та розвитку бізнес-групи ISG. За прогнозами, до 2025 року ринок рішень для інфраструктури ІКТ складе $250 млрд, що зробить його таким же великим, як і ринок ПК.

Ефективність групи у другому кварталі 2021/22 фінансового року:

 • ISG відзвітувала про рекордну ефективність і високу виручку в розмірі майже $2 млрд, що на 34% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Рентабельність показала зростання на $24 млн рік до року. Фінансові показники бізнес-групи наближають її до рівня беззбитковості.
 • Група випереджає темпи розвитку ринку практично в усіх сегментах. Постачання хмарних послуг сягнуло рекордно високої виручки зі зростанням більш ніж на 50% у річному обчисленні. Виручка в сегменті рішень для підприємств малого та середнього бізнесу зросла на 20% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
 • У сегментах із вищою маржею виручка від систем зберігання даних зросла більш ніж на 50% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, продемонструвавши новий рекорд. Підрозділ високопродуктивних обчислень передав університету в Китаї найшвидший високопродуктивний комп’ютер, що працює на базі технології водяного охолодження Lenovo Neptune.

Плани на розвиток:

 • Група продовжить збільшувати інвестиції в сегменти, що швидко зростають, такі як периферійні обчислення, гібридні хмарні рішення та конвергенція хмарних мереж 5G.
 • Підрозділ також продовжить зміцнювати власні конструкторські та виробничі можливості для підвищення прибутковості, щоб досягти беззбитковості.
 • Мета групи — стати найбільшим і найнадійнішим постачальником рішень для ІКТ-інфраструктури у світі.

Intelligent Devices Group (IDG): впевнене зростання доходів і підвищення рентабельності, збільшення прибутку від бізнесу, не пов’язаного з ПК

Попит на персональні комп’ютери та інші інтелектуальні пристрої залишається на високому рівні. Це зумовлено відновленням попиту на ноутбуки для бізнесу та очікуваним збільшенням зацікавленості після запуску Windows 11. Згідно з ринковими звітами, обсяг сегменту ПК для бізнесу (за винятком Chromebooks) у попередньому кварталі зріс на 18% рік до року. Компанія Lenovo очікує, що попит на ПК у найближчі кілька років відповідатиме галузевим оцінкам — 340-355 мільйонів одиниць на рік. У той же час світовий ринок смартфонів дає великі можливості для розвитку. Разом із тим, за прогнозами, до 2025 року обсяг ринку Інтернету речей (IoT) зросте на 11%.

Ефективність групи у другому кварталі 2021/22 фінансового року:

 • Виручка зросла до позначки у $15,3 млрд, що на 21% більше рік до року. Рентабельність також зросла та сягнула $1,2 млрд — це на 34% більше проти аналогічного періоду минулого року.
 • Сегмент преміальних ПК продемонстрував високі темпи зростання: виручка пристроїв YOGA та робочих станцій зросла більше ніж удвічі. Виручка сегменту ПК для корпоративного використання зросла на 29% рік до року, а прибуток від продажів ПК для малого та середнього бізнесу зріс на 48% рік до року.
 • Цей квартал став найкращим для смартфонів: прибуток сягнув нового історичного максимуму — $89 млн, а виручка зросла на 27% у річному обчисленні — це рекорд за останні 15 кварталів. Усі регіони світу забезпечили значне зростання рентабельності — не лише на традиційних ринках Латинської та Північної Америки, але й у країнах Європи, Близького Сходу та Африки, а також в Азійсько-Тихоокеанському регіоні, що постійно розширюється. Виручка від продажів планшетів зросла на 20% рік до року, а аксесуарів — на 31%.

Плани на розвиток:

 • Lenovo й далі інвестуватиме в преміальні сегменти для підвищення рентабельності та середньої ціни продажу. Суміжні продукти, що не пов’язані з ПК, зокрема смартфони, планшети, пристрої для інтелектуальної співпраці та вбудовані обчислювальні системи сприятимуть подальшому зростанню цього сегменту.

Основні операційні показники й інвестиції в майбутнє

 • Група й надалі приділятиме велику увагу екологічному, соціальному та корпоративному управлінню (Environmental, Social, and Corporate Governance, ESG) в усіх підрозділах. У рамках щорічного ESG-звіту Lenovo встановила нові цілі щодо зменшення наслідків у зміні клімату. Компанія зобов’язалася видалити один мільйон тонн викидів парникових газів зі свого ланцюжка постачання до 2025/26 фінансового року4. Це дозволить скоротити викиди до 2030 року в рамках стратегії, затвердженої ініціативою науково-обгрунтованих цілей (Science-Based Targets Initiative). Крім того, компанія планує інтегрувати перероблені матеріали зі вторсировини в 100% продуктів до 2025 року. Також Lenovo перегляне цілі по соціальних показниках, щоб до 2025 року 27% керівних посад у компанії в усьому світі обіймали жінки (у порівнянні з 21% у 2020 році).
 • Lenovo Group нещодавно була відзначена за свої зобов’язання та роботу в екологічному, соціальному та корпоративному управлінні (ESG), отримавши найвищу оцінку за індексом корпоративної стійкості Hang Seng. Компанія вперше досягла рейтингу AA+ й отримала найвищий загальний бал серед представників індустрії високих технологій.
 • Після виходу на пенсію Джанфранко Ланчі (Gianfranco Lanci), корпоративного президента та головного операційного директора (COO), Lenovo оголосила Че Мін (Джаммі) Ту (Che Min (Jammi) Tu) керівником Групи компаній (Group Operations Officer). На своїй посаді він буде спиратися на сильні сторони компанії в галузі виробничої діяльності та вдосконалення ланцюжка постачання.

12021/22 фінансовий рік Lenovo триває з 1 квітня 2021 року по 31 березня 2022 року.

22 квартал 2021/22 фінансового року Lenovo тривав із 1 липня по 30 вересня 2021 року.

33S-стратегія — “розумний” Інтернет речей (Smart IoT), смарт-інфраструктура (Smart Infrastructure) та “розумні” вертикальні рішення (Smart Verticals).

42025/26 фінансовий рік Lenovo триватиме з 1 квітня 2025 року по 31 березня 2026 року.

Інші статті на цю тему

 • Україна і Франція розвиватимуть співпрацю у сфері авіації
  Новини

  Україна і Франція розвиватимуть співпрацю у сфері авіації

  Мининфраструктуры подписало меморандум о сотрудничестве с авиастроительной компанией Airbus о развитии сотрудничества Украины и Франции в сфере авиации. Документ включает условия сотрудничествав рамках создания в Украине национального авиаперевозчика. В частности, как пишет Интерфакс-Украина, рассматривается возможность лизинга/покупки: шести малых узкофюзеляжных самолетов (типа А220); 12 средних узкофюзеляжных самолетов (типа А320/А321); четырех широкофюзеляжных самолетов (типа А330/350). Также после создания […]

 • Укроборонпром і Airbus співпрацюватимуть за вертолітною програмою
  Новини

  Укроборонпром і Airbus співпрацюватимуть за вертолітною програмою

  Укроборонпром із французькою авіабудівною компанією Airbus співпрацюватиме за вертолітною програмою. Про це під час форуму Велике будівництво: авіація та туризм, повідомив глава концерну Юрій Гусєв. “Нами сплановані певні спільні дії разом з Airbus, і не лише в питаннях створення національної авіакомпанії, але також це співпраця за напрямом вертолітної програми. Крім того розглядається створення сервісного центру, який […]

 • У WhatsApp посилили політику конфіденційності після рекордного штрафу
  Новини

  У WhatsApp посилили політику конфіденційності після рекордного штрафу

  Компанія WhatsApp, що належить концерну Meta Platforms (раніше Facebook. – Ред.), змінила політику конфіденційності для європейських користувачів після накладання на неї рекордного штрафу ірландським регулятором за порушення правил щодо захисту даних у ЄС. Починаючи з понеділка, 22 листопада, WhatsApp надаватиме користувачам більше інформації про дані, які збирає месенджер, а також про те, як вони використовуються, […]

 • Держстат визначив головного торгового партнера України
  Новини

  Держстат визначив головного торгового партнера України

  За підсумками трьох кварталів поточного року товарообіг України та Китаю збільшився та становить 13,4%, або 13 941,4 млн доларів, порівняно з аналогічним періодом 2020 року (13,1%). Про повідомила прес-служба Держстату. За даними відомства, до трійки лідерів також увійшли Польща та Німеччина. Частка першої у зовнішньому обороті України (експорт та імпорт товарів та послуг) становить 7,7%, […]

 • АМКУ розслідує законність приватизації заводу Більшовик у Києві
  Новини

  АМКУ розслідує законність приватизації заводу Більшовик у Києві

  Антимонопольний комітет України вивчає обставини та дії учасників аукціону, на якому було продано АТ Перший київський машинобудівний завод (Більшовик). Про це повідомила прес-служба АМКУ. Зазначається, що законністю приватизації заводу Комітет зайнявся з власної ініціативи. Водночас вказано, що переможець торгів, ТОВ Дженерал Коммерс, запитував дозволу на придбання акцій Більшовика, що забезпечить перевищення 50% голосів у найвищому органі управління підприємства. “Комітет встановив, […]

 • Pfizer дозволила іншим компаніям виробляти ліки від COVID-19
  Новини

  Pfizer дозволила іншим компаніям виробляти ліки від COVID-19

  Американська фармацевтична компанія Pfizer підписала угоду з Патентним пулом лікарських засобів, яка дозволить іншим виробляти їх експериментальні ліки від коронавірусу COVID-19. Про це повідомила напередодні прес-служба компанії. “Угода будується на комплексній стратегії Pfizer, спрямованій на рівний доступ до вакцин та ліків від COVID-19 для всіх людей, особливо для тих, хто живе у найбідніших частинах світу”, – йдеться […]

 • Японці випробували новий безпілотний швидкісний поїзд
  Новини

  Японці випробували новий безпілотний швидкісний поїзд

  Японська компанія JR Хігасі Ніхон провела перші випробування безпілотного швидкісного поїзда. Поїзд здійснив три поїздки туди та назад 5-кілометровою ділянкою лінії у префектурі Ніігата. Машиніст поїзда перебував у кабіні під час випробувань, проте управління не торкався. Під час випробувань поїзд із 12 вагонів плавно набрав швидкість, приблизно, до 100 км/год. Наголошується, що розробкою безпілотних суперекспресів […]

 • Відомі поети зачитали вірші під час рейсів авіакомпанії WINDROSE
  Новини

  Відомі поети зачитали вірші під час рейсів авіакомпанії WINDROSE

  Авіаперевізник WINDROSE днями здивував пасажирів власних рейсів! Несподівано мандрівники отримали можливість почути улюблені вірші з вуст українських знаменитостей. Їхні виступи відбулися в рамках креативної кампанії «Поезія, що  окриляє!». Самоідентичність будь-якої нації та відчуття єдності зі спільнотою неможливо сформувати без культурного підґрунтя. І сучасна поезія, безперечно, є важливою частиною цього процесу. Адже як один із видів […]

Читайте також

Чистий прибуток зріс на 65%: Lenovo звітує про рекордні показники за квартал
Новини

У Франції конфіскували літак Ryanair

На борту лайнера знаходилися 149 пасажирів. Їм довелося добиратися в Лондон іншим рейсом. У Франції перед вильотом з Бордо в Лондон конфіскували літак ірландської авіакомпанії Ryanair. Інцидент стався ввечері в четвер. На борту літака знаходилися 149 пасажирів. Їм довелося його залишити і добиратися в британську столицю іншим рейсом з п’ятигодинний затримкою. Причиною затримання літака став […]

Далі
Чистий прибуток зріс на 65%: Lenovo звітує про рекордні показники за квартал
Новини

Ціни на новобудови Києва зростають

У вересні порівняно з серпнем середні ціни на житло на первинному ринку нерухомості Києва підвищилися на 1,4%, або на 343 гривні до 24 896 гривень/кв. м. З початку року ціни на нерухомість на первинному ринку столиці підвищилися на 7%. Згідно з повідомленням, в економ-класі середня ціна зросла на 0,9% до 18 779 гривень/кв. м, комфорт-класі […]

Далі
Чистий прибуток зріс на 65%: Lenovo звітує про рекордні показники за квартал
Новини

Intel опублікував сильний квартал, але акції впали на побоюванні майбутнього

Акції Intel знизилися після закриття торгів у четвер, відредагувавши на публікацію 1 кварталу, що закінчився 31 березня. Зростання акції Intel з початку року залишається негативним, проте акції виросли на 35% в порівнянні з їх березневим мінімумом. За 1 квартал прибуток на акцію Intel зріс на 63% до $1,45, опинившись на $0,17 вище оцінок аналітиків в […]

Далі
Чистий прибуток зріс на 65%: Lenovo звітує про рекордні показники за квартал
Новини

Дослідження показало, як новітні технології уплинуть на робочі місця

До 2022 року роботи замінять 75 мільйонів робочих місць по всьому світу, але в той же час створять 133 мільйони нових. Про це йдеться в доповіді Всесвітнього економічного форуму. За їхніми прогнозами, комп’ютерні технології звільнять людей від рутинної роботи і дозволять перейти на нові, більш цікаві завдання. Автори доповіді ВЕФ вважають, що в найближчі роки […]

Далі
Чистий прибуток зріс на 65%: Lenovo звітує про рекордні показники за квартал
Новини

“Укррослізинг” відсудив у столичного метро два мільярди гривень

Компанія “Укррослізинг” виграла суд у комунального підприємства “Київський метрополітен”. Згідно з рішенням суду останні повинні виплатити 1,96 млрд гривень за неоплачену поставку вагонів метро. У майже два мільярди загальної суми увійшла заборгованість по оплаті частини вагонів, яка склала 0,36 мільярда гривень і 0,11 мільярда заборгованості з виплати відсотків за користування предметом лізингу, 0,23 мільярда гривень […]

Далі
Чистий прибуток зріс на 65%: Lenovo звітує про рекордні показники за квартал
Новини

У США на майданчику SpaceX сталася пожежа

Інцидент стався в місті Коко 8 липня. Пожежа була невеликою, і її вдалося ліквідувати за кілька хвилин. В американському штаті Флорида на майданчику компанії SpaceX, призначеному для випробувань прототипів космічного корабля Starship, у понеділок, 8 липня, сталася пожежа. “На майданчику SpaceX у місті Коко в штаті Флорида спалахнула невелика пожежа. Завдяки зусиллям пожежної служби її […]

Далі
Чистий прибуток зріс на 65%: Lenovo звітує про рекордні показники за квартал
Новини

У Києві збираються реконструювати сміттєспалювальний завод

На Осокорках планується реконструювати сміттєспалювальний завод “Енергія”, щоб він відповідав європейським екологічним стандартам. Про це повідомляє прес-служба Київської міськдержадміністрації. Завод збираються капітально відремонтувати і модернізувати фільтри, які будуть забезпечувати температурні режими в 1200 градусів, що гарантуватиме досягнення як екологічних стандартів, так і виробництва 300 тис. тонн гарячої води щорічно. Зараз міністерство регіонального розвитку, будівництва та […]

Далі
Чистий прибуток зріс на 65%: Lenovo звітує про рекордні показники за квартал
Новини

Закриття заводів в Китаї через коронавірус б'є по світовому ланцюжку поставок

У понеділок перед початком торгів акції Apple знизилися, оскільки інвестори отримали інформацію про те, що її великий китайський постачальник Hon Hai Precision Industry Co., більш відомий як Foxconn, заявив про те, що заводи залишаються закритими на карантин до подальших вказівок місцевої влади. Аналітики поспішили попередити, що через невизначеність наслідків коронавіруса і термінів затримки виробництва, Apple […]

Далі
Чистий прибуток зріс на 65%: Lenovo звітує про рекордні показники за квартал
Новини

Який прибуток посередників у системі оцінки майна

Стало відомо, що посередники в оцінці майна отримують непогані кошти. Відома точна сума – 800 тисяч гривень, і це лише в один день. Приватні компанії, які вже 3 місяці не надавали ніяких послуг, отримують кошти. В середньому їх дохід становить приблизно 1 000 з кожної угоди від купівлі-продажу. Нагадуємо, що в системі з оцінки нерухомості […]

Далі
Чистий прибуток зріс на 65%: Lenovo звітує про рекордні показники за квартал
Новини

«Укртелеком» повернули державі

За рішенням Господарського суду місто Києва українська телекомунікаційна компанія «Укртелеком» повернута у власність держави. Попередній договір купівлі-продажу компанії було розірвано. Таку інформацію повідомив керівник Фонду держмайна Віталій Трубаров на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук». Крім цього, рішенням суду ВАТ «Державний експортно-імпортний банк України» зобов’язаний списати з рахунку ТОВ «ЕСУ» пакет акцій ВАТ «Укртелеком» на […]

Далі
Чистий прибуток зріс на 65%: Lenovo звітує про рекордні показники за квартал
Новини

«Датагруп» побудувала канали зв'язку для мережі магазинів Фокстрот на всій території України

Проєкт був реалізований протягом 5 місяців. Головне його завдання – до початку липня 2020 року об’єднати 162 магазини мережі Фокстрот по всій Україні якісним високошвидкісним інтернетом на швидкості 50 Мбіт/с, забезпечивши при цьому єдиний рівень SLA. Завдяки широкому волоконно-оптичному покриттю «Датагруп» у межах проєкту вдалося забезпечити підключення максимальної кількості точок у мережі «Датагруп», надавши при […]

Далі
Чистий прибуток зріс на 65%: Lenovo звітує про рекордні показники за квартал
Новини

ПриватБанк запровадив обмеження на кількість переказів з картки на картку

ПриватБанк обмежив кількість переказів із картки на картку до сотні в місяць. Про це повідомляє прес-служба банку. Щомісяця перекази з картки на картку в Приват24 роблять понад 7 млн ​​клієнтів. При цьому 99,7% з них користуються цією послугою для особистих цілей і відправляють або отримують не більше 100 переказів на місяць. Вже з жовтня в рамках […]

Далі
Чистий прибуток зріс на 65%: Lenovo звітує про рекордні показники за квартал
Новини

Apple купила канадський стартап Mobeewave

Компанія Apple придбала канадський стартап Mobeewave, який створив технологію, яка дозволяє перетворити смартфони в мобільні платіжні термінали. За даними Bloomberg, сума угоди склала близько 100 млн доларів. Як пише The Verge, розробка Mobeewave може бути використана на будь-якому смартфоні з чіпом NFC (такими чіпами оснащуються всі смартфони Apple, починаючи з iPhone 6). Якщо зазвичай такий […]

Далі
Чистий прибуток зріс на 65%: Lenovo звітує про рекордні показники за квартал
Новини

Мей обіцяє захистити авіавиробництво під час Brexit

Прем’єр-міністр Великобританії Тереза ​​Мей спробує переконати босів авіакомпаній в тому, що її план щодо Brexit не порушить їх ланцюг поставок і обіцяє, що індустрія буде процвітати з виходом Британії з Європейського Союзу. Слова Мей, висловлені під час авіасалону у Фарнборо на південному заході Лондона, можуть стати для неї критичними, оскільки парламентарі з її партії погрожують […]

Далі
Чистий прибуток зріс на 65%: Lenovo звітує про рекордні показники за квартал
Новини

«Агроспецсервіс» побудує завод за $ 16 мільйонів

“Агроспецсервіс” інвестує 16,7 мільйонів доларів у новий проект. Компанія робить акцент на експорт зернових. Окрім цього аграрне підприємство займається тваринництвом, сільськогосподарською технікою, вирощуванням та реалізацією олійних і бобових культур. Як повідомляє українська версія журналу Forbes, грошовий оборот корпорації за минулий рік перевищив суму в 1 мільярд гривень. У той час як чистий прибуток, склав 16 […]

Далі
Чистий прибуток зріс на 65%: Lenovo звітує про рекордні показники за квартал
Новини

Бізнесменів почали сповіщати в СМС про зміни в їхніх компаніях

Опендатабот почав безкоштовно сповіщати всіх власників бізнесу про зміну реєстраційних даних за допомогою смс і емейл. Відзначається, що на сьогоднішній день одна з найбільших проблем, з якою стикається бізнес, – це рейдерство. Так, щотижня в Україні відбувається близько 3500 змін в компаніях. Більшість з них стосуються зміни директора, адреси, бенефіціарів. «Найпростіша можливість захистити свій бізнес […]

Далі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com