Чистий прибуток зріс на 65%: Lenovo звітує про рекордні показники за квартал

Новини

Чистий прибуток зріс на 65%: Lenovo звітує про рекордні показники за квартал

10.11.2021 Новини

Компанія Lenovo Group оголосила про рекордні результати за другий квартал 2021/22 фінансового року1 з історично максимальними рентабельністю та виручкою. Lenovo вдалося покращити показники рік до року — чистий прибуток компанії зріс на 65% і склав $512 млн, а маржинальність збільшилася на 0,7 пункти, що відповідає меті компанії збільшити показник удвічі за три роки. Дохід до сплати податків склав $742 млн, що на 58% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Виручка компанії сягнула $17,9 млрд, показавши зростання на 23% рік до року. Грошовий потік від операційної діяльності зріс вдвічі в порівнянні з аналогічним періодом минулого року та сягнув $1,6 млрд, водночас витрати компанії на дослідження та розробку (R&D) зросли на 60% внаслідок збільшення інвестицій у інновації.

Високі виробничі показники, інновації та чітке виконання цілей компанії лежать у основі покращень у всіх ключових підрозділах бізнес-групи, попри проблеми з постачанням комплектуючих на ринку. Прискорена цифровізація, інтелектуальна трансформація та швидке оновлення пристроїв, інфраструктури та застосунків сприяють довгостроковому та стабільному зростанню рентабельності компанії.

Компанія Lenovo Group і надалі працюватиме з високомаржинальними сегментами. Водночас компанія планує подвоїти інвестиції в R&D протягом трьох років, як було оголошено в першому кварталі 2021/22 фінансового року2. Така стратегія підтримує безперервну трансформацію компанії, розробку технологій і розвиток архітектури “Клієнт-Периферія-Хмара-Мережа-Інтелектуальні технології” (Client-Edge-Cloud-Network-Intelligence), щоб відповідати новим потребам користувачів.

Рада директорів компанії Lenovo визначила базовий прибуток на акцію в розмірі 8 гонконгських центів (8 HK$).

«Новий підхід до ІТ-архітектури Lenovo “Клієнт-Периферія-Хмара-Мережа-Інтелектуальні технології” набирає обертів і стає все більш популярним у галузі. Завдяки чіткому виконанню стратегії 3S3 (Smart IoT, Smart Infrastructure, Smart Solutions) у минулому кварталі ми досягли нових рекордів як у показниках чистого прибутку, так й у виручці. Наразі ми на шляху до збільшення чистого прибутку вдвічі за наступні три роки. Водночас наші інвестиції в дослідження та розробку (R&D) зросли майже на 60%, — коментує Ян Юаньцин (Yang Yuanging), Голова ради директорів і генеральний директор Lenovo. — Ми й далі будемо йти до нашої мети — подвоїти витрати на R&D протягом трьох років і надалі просувати інтелектуальну трансформацію, що базується на послугах».

Solutions and Services Group (SSG): швидке зростання та збільшення прибутків, що сприяє підвищенню рентабельності Lenovo Group

Група продовжує забезпечувати високу рентабельність і зростати на ринку, що швидко розширюється. У міру того, як технологічна архітектура стає складнішою, клієнтам необхідні досконаліші ІТ-послуги. У групі зазначають, що до 2025 року обсяг ринку ІТ-послуг становитиме понад $1 трлн. Також компанія очікує, що обсяг ринку “пристроїв як послуга” (device-as-a-service) становитиме $67 млрд до 2025 року.

Ефективність групи у другому кварталі 2021/22 фінансового року:

 • SSG показала значне зростання виручки, що сягнула $1,36 млрд (зростання на 30% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року). Виручка підрозділу SSG склала 7,3% від загальної виручки Lenovo Group при операційній маржі майже 21%.
 • Група збільшила кількість послуг із підтримки користувачів ПК й інфраструктури. Виручка від керованих послуг (Managed Service) зросла майже на 90% рік до року. Повторювані вертикальні рішення на базі інтелектуальної власності Lenovo розвиваються — виручка від проєктних сервісів і рішень (Project Services and Solutions) зросла на 22% у річному обчисленні.
 • Під час заходу Tech World, присвяченому інноваціям, група оголосила про еволюцію бізнес-моделі. Компанія запустила TruScale — портфель рішень, що поєднує всі “рішення-як-послуга” (Lenovo as-a-Service) і забезпечує користувачів усіма пристроями та хмарними рішеннями.

Плани на розвиток:

 • Lenovo продовжить стимулювати зростання виручки та рентабельності. Інтегруючи внутрішні ІТ-рішення в структуру SSG, група планує збільшити інвестиції у R&D і перетворити внутрішні цифрові можливості в рішення для користувачів.
 • Керовані послуги отримають нові платформи, інструменти та можливості виходу на ринок, щоб розширити портфель пропозицій “рішень-як-послуга” TruScale.
 • Враховуючи темпи відновлення сегмента для бізнесу, підрозділ має на меті збільшити проникнення рішень компанії на ринок.

Infrastructure Solutions Group (ISG): рекордний квартал і випередження темпів зростання ринку

У всьому світі продовжується модернізація інфраструктури інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), що сприяє створенню нових можливостей для зростання та розвитку бізнес-групи ISG. За прогнозами, до 2025 року ринок рішень для інфраструктури ІКТ складе $250 млрд, що зробить його таким же великим, як і ринок ПК.

Ефективність групи у другому кварталі 2021/22 фінансового року:

 • ISG відзвітувала про рекордну ефективність і високу виручку в розмірі майже $2 млрд, що на 34% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Рентабельність показала зростання на $24 млн рік до року. Фінансові показники бізнес-групи наближають її до рівня беззбитковості.
 • Група випереджає темпи розвитку ринку практично в усіх сегментах. Постачання хмарних послуг сягнуло рекордно високої виручки зі зростанням більш ніж на 50% у річному обчисленні. Виручка в сегменті рішень для підприємств малого та середнього бізнесу зросла на 20% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
 • У сегментах із вищою маржею виручка від систем зберігання даних зросла більш ніж на 50% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, продемонструвавши новий рекорд. Підрозділ високопродуктивних обчислень передав університету в Китаї найшвидший високопродуктивний комп’ютер, що працює на базі технології водяного охолодження Lenovo Neptune.

Плани на розвиток:

 • Група продовжить збільшувати інвестиції в сегменти, що швидко зростають, такі як периферійні обчислення, гібридні хмарні рішення та конвергенція хмарних мереж 5G.
 • Підрозділ також продовжить зміцнювати власні конструкторські та виробничі можливості для підвищення прибутковості, щоб досягти беззбитковості.
 • Мета групи — стати найбільшим і найнадійнішим постачальником рішень для ІКТ-інфраструктури у світі.

Intelligent Devices Group (IDG): впевнене зростання доходів і підвищення рентабельності, збільшення прибутку від бізнесу, не пов’язаного з ПК

Попит на персональні комп’ютери та інші інтелектуальні пристрої залишається на високому рівні. Це зумовлено відновленням попиту на ноутбуки для бізнесу та очікуваним збільшенням зацікавленості після запуску Windows 11. Згідно з ринковими звітами, обсяг сегменту ПК для бізнесу (за винятком Chromebooks) у попередньому кварталі зріс на 18% рік до року. Компанія Lenovo очікує, що попит на ПК у найближчі кілька років відповідатиме галузевим оцінкам — 340-355 мільйонів одиниць на рік. У той же час світовий ринок смартфонів дає великі можливості для розвитку. Разом із тим, за прогнозами, до 2025 року обсяг ринку Інтернету речей (IoT) зросте на 11%.

Ефективність групи у другому кварталі 2021/22 фінансового року:

 • Виручка зросла до позначки у $15,3 млрд, що на 21% більше рік до року. Рентабельність також зросла та сягнула $1,2 млрд — це на 34% більше проти аналогічного періоду минулого року.
 • Сегмент преміальних ПК продемонстрував високі темпи зростання: виручка пристроїв YOGA та робочих станцій зросла більше ніж удвічі. Виручка сегменту ПК для корпоративного використання зросла на 29% рік до року, а прибуток від продажів ПК для малого та середнього бізнесу зріс на 48% рік до року.
 • Цей квартал став найкращим для смартфонів: прибуток сягнув нового історичного максимуму — $89 млн, а виручка зросла на 27% у річному обчисленні — це рекорд за останні 15 кварталів. Усі регіони світу забезпечили значне зростання рентабельності — не лише на традиційних ринках Латинської та Північної Америки, але й у країнах Європи, Близького Сходу та Африки, а також в Азійсько-Тихоокеанському регіоні, що постійно розширюється. Виручка від продажів планшетів зросла на 20% рік до року, а аксесуарів — на 31%.

Плани на розвиток:

 • Lenovo й далі інвестуватиме в преміальні сегменти для підвищення рентабельності та середньої ціни продажу. Суміжні продукти, що не пов’язані з ПК, зокрема смартфони, планшети, пристрої для інтелектуальної співпраці та вбудовані обчислювальні системи сприятимуть подальшому зростанню цього сегменту.

Основні операційні показники й інвестиції в майбутнє

 • Група й надалі приділятиме велику увагу екологічному, соціальному та корпоративному управлінню (Environmental, Social, and Corporate Governance, ESG) в усіх підрозділах. У рамках щорічного ESG-звіту Lenovo встановила нові цілі щодо зменшення наслідків у зміні клімату. Компанія зобов’язалася видалити один мільйон тонн викидів парникових газів зі свого ланцюжка постачання до 2025/26 фінансового року4. Це дозволить скоротити викиди до 2030 року в рамках стратегії, затвердженої ініціативою науково-обгрунтованих цілей (Science-Based Targets Initiative). Крім того, компанія планує інтегрувати перероблені матеріали зі вторсировини в 100% продуктів до 2025 року. Також Lenovo перегляне цілі по соціальних показниках, щоб до 2025 року 27% керівних посад у компанії в усьому світі обіймали жінки (у порівнянні з 21% у 2020 році).
 • Lenovo Group нещодавно була відзначена за свої зобов’язання та роботу в екологічному, соціальному та корпоративному управлінні (ESG), отримавши найвищу оцінку за індексом корпоративної стійкості Hang Seng. Компанія вперше досягла рейтингу AA+ й отримала найвищий загальний бал серед представників індустрії високих технологій.
 • Після виходу на пенсію Джанфранко Ланчі (Gianfranco Lanci), корпоративного президента та головного операційного директора (COO), Lenovo оголосила Че Мін (Джаммі) Ту (Che Min (Jammi) Tu) керівником Групи компаній (Group Operations Officer). На своїй посаді він буде спиратися на сильні сторони компанії в галузі виробничої діяльності та вдосконалення ланцюжка постачання.

12021/22 фінансовий рік Lenovo триває з 1 квітня 2021 року по 31 березня 2022 року.

22 квартал 2021/22 фінансового року Lenovo тривав із 1 липня по 30 вересня 2021 року.

33S-стратегія — “розумний” Інтернет речей (Smart IoT), смарт-інфраструктура (Smart Infrastructure) та “розумні” вертикальні рішення (Smart Verticals).

42025/26 фінансовий рік Lenovo триватиме з 1 квітня 2025 року по 31 березня 2026 року.

Інші статті на цю тему

 • Європа вперше за два роки отримає нафту з ОАЕ
  Новини

  Європа вперше за два роки отримає нафту з ОАЕ

  Об’єднані Арабські Емірати відновили постачання нафти до Європи на фоні відмови місцевих імпортерів купувати російську сировину через війну в Україні. Про це напередодні повідомило агентство Bloomberg з посиланням на дані портів та відстеження суден. Згідно з ними, нафтовий танкер Moscow Spirit, найнятий французькою TotalEnergies, везе приблизно 1 млн барелів нафти з ОАЕ до нідерландського порту Роттердам. TotalEnergies […]

 • Влада подумує повернути податки для бізнесу
  Новини

  Влада подумує повернути податки для бізнесу

  Міністр фінансів Сергій Марченко виступає за скасування податкових пільг для бізнесу, запроваджених з початку війни. Про ситуацію із наповненням бюджету він розповів під час телемарафону. Він заявив, що уряд потребує грошей для фінансування армії. “Вважаю, що треба повернути всі податки до довоєнного рівня. Бізнесу ми допомогли, тепер треба допомогти державі, яка фінансує армію”, – заявив […]

 • Німеччина купуватиме мільйони тонн скрапленого газу в США
  Новини

  Німеччина купуватиме мільйони тонн скрапленого газу в США

  Великий німецький енергетичний концерн RWE підписав меморандум про щорічне постачання 2,25 млн тонн СПГ (3,1 млрд кубометрів) з американською Sempra Infrastructure. Про це повідомляє сайт компанії. Документ визначає будівництво СПГ-термінала Port Arthur у Мексиканській затоці. Сторони продовжать переговори і фіналізують 15-річний контракт. Вантажі німецький концерн забиратиме зі США і направлятиме в будь-яку точку світу. “Це партнерство […]

 • Питання розблокування портів України розгляне СОТ
  Новини

  Питання розблокування портів України розгляне СОТ

  Світова організація торгівлі на міністерській конференції 12-15 червня в Женеві розгляне питання розблокування портів України, повідомляє Міністерство економіки. “Ми вдячні за особисті зусилля генерального директора СОТ у знаходженні рішення логістики українського зерна, настільки важливого для України, Африки та всього світу. Вільна і справедлива торгівля врятує світ від голоду та зубожіння”, – заявила перший віце-прем’єр-міністр – міністр […]

 • ДТЕК ініціює збільшення потужності “зеленої” енергетики в Україні
  Новини

  ДТЕК ініціює збільшення потужності “зеленої” енергетики в Україні

  Компанія ДТЕК під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі закликала європейські компанії приєднатися до проекту розвитку відновлюваних джерел енергії в Україні, повідомляє прес-служба компанії. “Важливою частиною енергетичної безпеки є відновлювані джерела енергії. ДТЕК ініціював проект “30 до 2030″, який має стати важливою частиною плану відновлення України та метою збільшити потужність відновлюваних джерел енергії в Україні до […]

 • Шмигаль назвав обсяг експорту електроенергії до Європи
  Новини

  Шмигаль назвав обсяг експорту електроенергії до Європи

  До кінця року Україна планує розширити можливості енергетичних компаній щодо експорту електроенергії до Євросоюзу. Про це сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду. Він нагадав, що в середині березня Україна достроково приєдналася до європейської мережі ENTSO-E і вже експортує свою електроенергію до Європи. За даними Шмигаля, у квітні експорт електроенергії до Польщі зріс на 35%, порівняно з довоєнним […]

 • Google вивозить співробітників з Росії
  Новини

  Google вивозить співробітників з Росії

  Корпорація Google вивезла більшість своїх співробітників з Росії. Про це 18 травня повідомила газета The Wall Street Journal із посиланням на власні джерела. Зазначається, що значна частина працівників переїхала в Дубай, де Google має великий офіс, тоді як дехто вирішив звільнитися та залишився в Росії. “Арешт російськими органами влади банківського рахунку Google у Росії зробив нездійсненним функціонування […]

 • Україна засіяла 80% запланованих територій
  Новини

  Україна засіяла 80% запланованих територій

  Україна засіяла під час весняної посівної 11,84 млн га земель – це 82,2% запланованих на поточний сезон 14,4 млн га. Про це повідомляється на сайті Міністерства аграрної політики. Так, вже засіяно 3,94 млн га соняшнику (80% запланованих 4,93 млн га), кукурудзи – 4,17 млн ​​га (86% від 4,85 млн га), ярого ячменю – 927,5 тис. […]

Читайте також

Чистий прибуток зріс на 65%: Lenovo звітує про рекордні показники за квартал
Новини

Аеропорт Київ відновив роботу

Столичний аеропорт закривали на десять днів для проведення ремонту злітно-посадкової смуги. Міжнародний аеропорт Київ ім. Ігоря Сікорського о 9:00 четверга, 12 вересня, відновив роботу після 10-денного ремонту злітної смуги. Про це повідомляється у Facebook аеропорту. Читайте також: Ремонт в аеропорту «Київ» обійдеться в 33 млн грн Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

Далі
Чистий прибуток зріс на 65%: Lenovo звітує про рекордні показники за квартал
Новини

Зростання української економіки склало 2,2% в 2017 році

За заявою представників Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, економіка України зафіксувала зростання ВВП на 2,2%. Роком раніше реальний ВВП країни демонстрував зростання на 2,3%. Позитивними факторами в міністерстві назвали добру динаміку споживчої активності, вихід української продукції на ринки Європейського Союзу. Нагадаємо, що статистичні дані Держстату України протягом минулого року фіксували щоквартальне зниження зростання ВВП: […]

Далі
Чистий прибуток зріс на 65%: Lenovo звітує про рекордні показники за квартал
Новини

КРЕДІ АГРІКОЛЬ ВСТАНОВИВ РЕКОРД З РОЗВИТКУ ТОРГОВЕЛЬНОГО ФІНАНСУВАННЯ

За підсумками семи місяців 2020 року портфель торговельного фінансування Креді Агріколь вперше за всю історію роботи банку на українському ринку перетнув позначку у 5 мільярдів гривень. Цьому сприяло кілька факторів: зростання попиту на послугу серед більшості клієнтів та підвищення курсу іноземних валют. Втім, в євровому еквіваленті портфель торговельного фінансування також встановив рекорд: 155 мільйонів євро, […]

Далі
Чистий прибуток зріс на 65%: Lenovo звітує про рекордні показники за квартал
Новини

Злиття банків «Промсвязьбанк» і «Відродження» не відбудеться

Унаслідок тренда банківського сегмента на «діджиталізацію», в зв’язку з інноваційними розробками, мобільністю, рішення Зборів акціонерів «Промсвязьбанка» і банківської установи «Відродження» зафіксувало, що злиття двох банків не відбудеться через відсутність кворуму. «Промсвязьбанк» і «Відродження» продовжують працювати так як підтвердили, що є самостійно прибутковими і стійкими, які виконують всі вимоги і нормативи Центрального банку. Збори акціонерів вирішили розглянути […]

Далі
Чистий прибуток зріс на 65%: Lenovo звітує про рекордні показники за квартал
Новини

Ціна на землю в Україні може збільшитись

Світовий банк спрогнозував, що ціни на землю в Україні можуть піднятися до показника в $3 000 – $3 500 за гектар з поточних $1 000 – $1 500 в разі ліквідації мораторію на відчуження сільськогосподарських угідь. «Бізнес-спільнота готова платити більше за впевненість у безпеці своїх інвестицій та наявність можливості уникнення втрат від ризиків. Чисто технічна […]

Далі
Чистий прибуток зріс на 65%: Lenovo звітує про рекордні показники за квартал
Новини

Samsung представила домашнього робота-асистента Ballie

Корейська компанія Samsung на виставці Consumer Electronic Show в Лас-Вегасі представила невеликого круглого робота під назвою Ballie. Робот має камеру і здатний реагувати на потреби користувача. Ballie вже прозвали роботом-дворецьким, який допоможе користувачам управляти розумним будинком. Він зможе будити користувачів в заданий час, регулювати температуру, слідкувати за чистотою і допомагати з роботою по будинку. Компанія […]

Далі
Чистий прибуток зріс на 65%: Lenovo звітує про рекордні показники за квартал
Новини

Boeing планує зупинити виробництво своїх 737 Max

Компанія Boeing зробила заяву своїм інвесторам, що знаходиться на порозі закриття виробництва скандальної моделі 737 Max, внаслідок чого акції компанії впали на 3%. На даний момент, випуск літаків ще відбувається, хоча і дуже повільними темпами. З середини березня модель 737 Max не піднімається в небо і керівництво щиро сподівається, що отримає дозвіл на польоти на […]

Далі
Чистий прибуток зріс на 65%: Lenovo звітує про рекордні показники за квартал
Новини

Компанія Slack укладе свою найбільшу угоду

Корпоративний месенджер “Slack” придбає поштовий сервіс, під назвою – Astro. Для компанії, це буде найбільша угода, за всю історію її існування. На даний момент, сума проведеної операції не розголошується для преси. Представники популярного месенджера нагадали, що зараз, в темі ділового спілкування – саме електронна пошта – і це важливий інструмент. Їх місія – кардинально змінити […]

Далі
Чистий прибуток зріс на 65%: Lenovo звітує про рекордні показники за квартал
Новини

Вимоги “Яндекс” щодо Google будуть задоволені: ФАС Росії не стала міняти свого рішення

Американська IT-компанія Google Inc. заплатить штраф у розмірі 6,57 мільйонів доларів антимонопольним органам Російської Федерації. Така інформація надійшла від журналістів російської служби міжнародного ресурсу новин ВВС з посиланням на матеріали Федеральної антимонопольної служби. Відповідно до джерела, державний регулятор повністю визнав законність вимог компанії “Яндекс” по відношенню до Google, згідно з якими, американська корпорація зобов’язана відмовитися […]

Далі
Чистий прибуток зріс на 65%: Lenovo звітує про рекордні показники за квартал
Новини

У 2018 році Укрзалізниця збільшила кількість тендерів в системі ProZorro на 4% – до понад 18 тисяч, – Євген Кравцов

Укрзалізниця у 2018 році оголосила в системі ProZorro 18,2 тис. тендерів – це на 4% більше, ніж у 2017 році. Із них відбулися 73%, що на 13% перевищує відповідний показник 2017-го. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов. За словами керівника Укрзалізниці, позитивна динаміка збільшення торгів, які завершилися укладаннями договорів, дозволила виконати план […]

Далі
Чистий прибуток зріс на 65%: Lenovo звітує про рекордні показники за квартал
Новини

ПАТ “УКРТРАНСГАЗ” відсудив велику суму грошей

Державне підприємство з постачання, транспортування та зберігання природного газу відсудило 403 мільйонів гривень у ТОВ “Всеукраїнської енергетичної компанії”. Раніше компанія котра є майже банкротом заборгувала “Укртрансгаз” за надані послуги. Дану інформацію розповсюдив департамент комунікацій підприємства. Рішення суду офіційно зобов’язало ВЕК від 18.10.2019 року виплатити підприємству 400 мільйонів гривень. Борг виник через те, що компанія не […]

Далі
Чистий прибуток зріс на 65%: Lenovo звітує про рекордні показники за квартал
Новини

Мільярдер Джордж Сорос придбав облігації Tesla

Інвестиційна фірма, заснована і контрольована Джорджем Соросом, придбала частку в облігаціях Tesla Inc протягом першого кварталу 2018 року, надавши виробнику електрокарів, яким керує Ілон Маск, значну підтримку. Soros Fund Management LLC придбала $35 млн конвертованих облігацій Tesla, термін обігу яких закінчується в березні 2019 року, відповідно до інформації Комісії з цінних паперів та бірж США. […]

Далі
Чистий прибуток зріс на 65%: Lenovo звітує про рекордні показники за квартал
Новини

Засновник Alibaba більше не найбагатша людина в Китаї

Засновник Alibaba Джек Ма поступився першістю у списку найбагатших людей Китаю главі компанії Tencent Ма Хуатену. Про це повідомляє журнал Forbes. На тлі пандемії коронавірусу акції Tencent – найбільшого дистриб’ютора онлайн-ігор – з початку року зросли на 14%. А доходи ігрового спрямування компанії в першому кварталі збільшилися більш ніж на третину (31%). Відзначається, що через […]

Далі
Чистий прибуток зріс на 65%: Lenovo звітує про рекордні показники за квартал
Новини

SoftBank запропонував WeWork поглинання

Гроші найбільшого акціонера допоможуть суборендарю утриматися на плаву, але Адаму Нейману доведеться остаточно покинути компанію. Правління WeWork збереться 22 жовтня, щоб вирішити, як утримати компанію на плаву, повідомляє Reuters. Найбільші акціонери суборендаря SoftBank і JP Morgan шукають альтернативні варіанти порятунку стартапу, який відмовився від проведення IPO через слабкий інтерес з боку інвесторів. І правлінню компанії […]

Далі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com