Про захід

Другий CEO-сніданок LDaily відбувся в готелі «Хаятт Рідженсі Київ». Партнерами традиційно виступили S&P Agency Investment Risk Management та «Хаятт Рідженсі Київ».

 

Керівники міжнародних компаній, глави бізнес-асоціацій, представники посольств та інвестиційних фондів зібралися, щоб обговорити виклики, які постали перед нашою країною, інвестиційний клімат в умовах кризи, а також що слід зробити, щоб Україна стала привабливішою для інвесторів з усього світу.

 

Оксана Королович, партнерка S&P Agency напрямку Фасилітація бізнесу, PhD, едвайзер, експертка із mindfulness, системиний фасилітатор та психолог, дала оцінку світовій кризі, напруженню і страхам, які панують у бізнесі, а також прокоментувала, наскільки негативно ця тенденція впливає на людей, бізнес і загалом динаміку інвестицій. Оксана Королович надала поради СЕО, якими інструментам та методами можна зняти напругу, провернутися та підвищити продуктивність бізнесу. Перехід на віддалену роботу, обмеження соціальної комунікації, всі ці процеси негативно впливають на співробітників та керівництво компаній, на їх продуктивність, разом з цим «це неминучі тенденції сьогодення». Експертка порадила в такі періоди серйозніше ставитися до свого психічного здоров’я, керівникам вводити спеціальні підтримуючі програми для співробітників, щоб знизити напруження всередині колективу. Керівникам зараз важливо переглянути своє системне мислення: тенденція 2020–2021 років говорить про те, що пріоритет — люди. Ті хто це зрозумів зміг успішно подолати кризу протягом 2020 року. Тому не слід перевантажувати співробітників бізнес-тренінгами, а навпаки, ввести релакс-програми, які покращать емоційний стан і самопочуття людини, створять необхідний соціальний комфорт у колективі.

 

Усі гості, які представляли різні сектори економіки, поділилися своїм досвідом подолання кризи. Для одних компаній 2020 рік виявився складним і негативно відобразився на показниках, для інших — навпаки, надуспішним. Гості СЕО-сніданку від нинішнього 2021 року чекають поліпшення ситуації на ринку й упевнені, що він стане успішним для їхніх компаній.

 

Серед гостей: Микола Сюткін (S&P Agency), Наталія Осадча (S&P Agency), Оксана Королович (S&P Agency), Сергій Цівкач (UkraineInvest), Денис Голубчиков (Johnson & Johnson), Бурак Пехліван (TUID), Олена Гут (Посольство Швейцарії в Україні), Богдан Сенчук (SBA), Ніна Домбровська (Хенкель Україна), Андрій Шелюг (NIKO Management), Юрій Мірошников (МАУ), Артем Сачук (Офіс реформ Кабінету Міністрів України), Віталій Бульда (Роберт Бош Лтд), Вадим Сідорук (DHL-Україна), Брайан Бест (Dragon Capital).

Інші заходи

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com