LDaily #16 (12/2020)

Це число журналу LDaily — підсумкове за рік. Охарактеризувати цей період як критичний, винятковий чи катастрофічний для бізнесу — нічого не сказати. Пандемія COVID-19 зненацька, жорстко і в глобальному масштабі переформатувала звичний для бізнесу стан речей та стрімко вкинула його в нову систему координат. Не всім знайшлося місце в ній, проте багатьом вдалося не тільки вижити, а й додати обертів.

Read

LDaily #15 (09/2020)

Бізнеси, що представлені в Україні, упродовж першого півріччя 2020-го стикнулися з досі небачени­ми викликами, вельми неоднаково діяли під час каран­тинної кризи, а хто зостався на плаву, той із дуже різ­ним ступенем втрат оговтується після неї.

Головний урок пережитого — гірше може стати завж­ди. Гості цього числа LDaily засвоїли його, і читачі з перших вуст довідуються про дуже важливі речі, які на перший погляд нібито не пов’язані з бізнесом, але насправді такі, що в найтяжчі часи інколи єдині забез­печують його виживання й відродження. Ідеться про цінність людського ресурсу, пріоритет суспільного бла­га йсоціальну відповідальність. Важливим є також дос­від перебудови робочих процесів та їхнього перебігу в нових умовах, особливо при постійній загрозі зупинки транспортної системи.

Read

LDaily #14 (06/2020)

Унаслідок COVID-19 уражена вся економічна система світу. Пандемія змушує відмовлятися від звичних і налагоджених бізнес-процесів, призупиняти підприємницьку діяльність, що завдає не меншої шкоди, ніж сама хвороба. Однак якщо розвинені держави мають доволі потужні фінансові важелі допомоги бізнесу, то Україна не володіє таким запасом фінансової міцності. І це серйозний виклик українському бізнесу.

Тому вкрай важливим є досвід роботи провідних гравців на вітчизняному та світових економічних ринках — тих, хто завдяки оптимальній і дієвій організації всіх бізнес-процесів, суспільній активності з успіхом виходить зі складної соціально-економічної ситуації. Досвід саме таких підприємців, державних і громадських діячів представлено в цьому числі LDaily.

Read

LDaily #13 (03/2020)

У цьому номері ми подали думки фахівців сфери ринку нерухомості зі США, ОАЕ, Грузії, Болгарії, Нігерії та інших країн, представників міжнародних організацій. З нами поділилися своїми міркуваннями щодо перспектив будівництва потужних об’єктів як житлового, так і аграрного й технологічного призначення керівники інвестиційних компаній, які планують інвестувати в ринок нерухомості України.

Read

12

LDaily #12 (12/2019)

У цьому номері журналу ми попросили відомих спеціалістів в сфері ризик-менеджменту, керівників міжнародних організацій, потужних бізнесменів, які працюють на українському ринку, поділитися своїм досвідом стосовно того, з якими проблемами може стикнутися потенційний інвестор в Україні і як їх можна вирішити.
Read

11

LDaily #11 (09/2019)

Спільний номер LDaily з Китайською Торговою Палатою (КТА) присвячено Китаю та китайському бізнесу, який працює в Україні. Перед Україною і КНР відкриваються значні перспективи співпраці, тож її успіхам та проблемам, досягненням та труднощам і присвячено цей номер.
Read

10

LDaily #10 (06/2019)

Спільний номер LDaily з Шведською Бізнес-Асоціацією (SBA) присвячено шведським компаніям, які працюють в Україні. Бізнесмени діляться досягненнями своїх компаній, а також висловлюють думки, щодо необхідних змін в країні для кращого розвитку бізнесу та залучення нових інвестицій.
Read

9

LDaily #9 (03/2019)

Спільний номер LDaily з Німецько-Українською промислово-торговельною палатою (АНК) присвячено надбанням і успіхам бізнес-співпраці обох країн. Дипломати й бізнесмени Німеччини розповідають про свій шлях на ринку України.
Read

8

LDaily #8 (01/2019)

У цьому номері бізнесмени різних сфер діяльності діляться своїм враженням від побудови бізнесу в нашій країні, останніми змінами на автомобільному ринку України, модернізацію металургійних підприємств, важливість інвестиційних фондів в Україні та викликами з якими зіткнувся бізнес в 2018 році.
Read

7

LDaily #7 (09/2018)

Це спільний з Європейською бізнес асоціацією номер LDaily. Керівники провідних компаній конструктивно й детально розповідають, якими їм бачаться зміни в Україні та наскільки успішно виконуються тут місії їхніх корпорацій.

6

LDaily #6 (06/2018)

У цьому номері LDaily висвітлюється переважно проблематика банківського й енергетичного секторів. СЕО найбільших компаній розмірковують про відновлення прибутковості банків й енергетичну незалежність, про недоліки законодавства й загальний брак довіри діловому середовищі.

5

LDaily #5 (03/2018)

У цьому випуску LDaily розглянуто реалії й перспективи ринку нерухомості України. Провідні його інвестори розповідають про зміни, післякризовий розвиток і прихований потенціал.

4 edition 600x809 1

LDaily #4 (12/2017)

«Швейцарський» номер LDaily присвячено надбанням і успіхам бізнес-співпраці обох країн. Дипломати й бізнесмени Швейцарії розповідають про свій шлях на ринку України.
Read

3 edition 600x809 1

LDaily #3 (09/2017)

У цьому номері LDaily висвітлюється ситуація на фармацевтичному ринку України. З його шпальт про соціальну відповідальність, галузеві проблеми й локальні реалії промовляють як іноземні фахівці, так і вітчизняні.
Read

2 edition 600x809 1

LDaily #2 (05/2017)

Цей номер LDaily присвячено здебільшого комерційній нерухомості. Також ідеться про залучення іноземних інвестицій в аграрний сектор й експортно-імпортний баланс України у 2016 році.

1 edition 1 600x809 1

LDaily #1 (01/2017)

У стартовому номері LDaily проаналізовано діловий клімат України й перелічено бізнес-досягнення 2016 року. На його шпальтах зовнішні інвестори, а також урядовці та юристи розмірковують про інвестиційну привабливість країни.