235235

Які соціальні проєкти підтримує бізнес

29.04.2020 Новини

вирішив провести опитування серед компаній, які працюють в Україні, щоб дізнатися які соціальні проєкти підтримує компанія та чому саме ці проєкти.

 

 

 

Анастасія Войткевич, керівник відділу корпоративних комунікацій та корпоративної соціальної відповідальності, компанія «Віннер Груп Україна»

КСВ «Віннер» має два напрями — Благодійність та Відповідальний бізнес.

Благодійність — це філантропія, благодійні проєкти компанії «Віннер» та її керівництва, що фокусуються на трьох основних цілях: підтримка дітей та молоді, які перебувають у скрутних життєвих обставинах, допомога місцевим громадам, поряд із якими «Віннер» веде свій бізнес, та збереження української культури.

 

Валерій Красовський, CEO та співзасновник компанії Sigma Software

Sigma Software чимало уваги приділяє корпоративній соціальній відповідальності упродовж багатьох років. Із 2016-го компанія публікує щорічний КСВ звіт (https://sigma.software/about/csr), серед найпомітніших ініціатив я виділив би формування міцної ІТ-спільноти завдяки розвитку ІТ-освіти та обміну досвідом, співпраці з провідними університетами країни, а також власним проєктам Open Tech Week та Sigma Software Labs.

Майже з перших днів заснування компанія усвідомила важливість ефективної співпраці між бізнесом та освітніми закладами, тож започаткувала програми стажувань та інтернатур, інвестувала в оснащення комп’ютерних лабораторій у вишах, розробляла та запускала спільні програми за трендовими напрямами (Big Data, Data Science, Cybersecurity та ін.). Кілька років тому компанія оплатила стипендію на навчання студентові Українського католицького університету (наразі юнак уже приєднався до нашої команди у Львові), а минулого року підтримала програму з ефективного управління для викладачів львівських вишів. Нині ми співпрацюємо з 16 університетами в Києві, Харкові, Львові, Одесі, Дніпрі; понад 1200 студентів щорічно навчаються в лабораторіях, оснащених компанією, близько 300 студентів проходять інтернатуру в Sigma Software; компанія організує та підтримує понад 50 заходів для студентів щороку.

Крім вишів ми працюємо з коледжами та школами, а також надаємо можливість навчатися спеціалістам, що вже мають досвід в ІТ-галузі. На базі нашої освітньої платформи, Sigma Software Unіversity, ми розробляємо та проводимо вокшопи й тренінги для спеціалістів від юніора до сеньйора, залучаючи наших кращих експертів як менторів.

Щороку компанія також підтримує розвиток спільноти через співпрацю з провідними професійними заходами (понад 75 у 2019-му) та проводить власні. Один із таких заходів — благодійна Open Tech Week, що проводиться з 2017-го в чотирьох містах — Харкові, Києві, Одесі й Львові. Це серія з п’яти мітапів за різними напрямками — від дизайну, тестування та розробки ПЗ до проєктного менеджменту, бізнес-аналізу та HR. Усі кошти з мітапів перераховуються на благодійність. За три роки компанія провела 60 мітапів, зібравши понад 3500 учасників та 100+ доповідачів і передавши у благодійні фонди близько 350 тис. грн.

Ще один власний проєкт із розвитку спільноти (цього разу стартап ком’юніті) — платформа Sigma Software Labs, на яку ми запрошуємо молодих підприємців, що створюють софтверні продукти та сервіси. Sigma Software Labs не тільки надає свою інфраструктуру, а й допомагає з пошуком інвестицій, навчанням в усіх напрямах, з розвитком бізнесу через мережу клієнтів компанії Sigma Software.

 

Анна Дерев’янко, виконавчий директор Європейської бізнес-асоціації (EBA)

Як одна з найбільших та найвпливовіших бізнес спільнот в Україні, Європейська Бізнес Асоціація постійно працює над посиленням голосу бізнесу, над просуванням прозорих та справедливих умов ведення бізнесу і загалом над тим, щоб Україна стала кращим місцем для ведення бізнесу. Наша місія та бачення ситуації простежуються у ряді наших соціальних ініціатив.

Однією із головних ініціатив ЄБА є проект Unlimit Ukraine, спрямований на просування малого бізнесу в Україні. Ми пропонуємо унікальні можливості освіти для малого та середнього бізнесу, а також різні варіанти інформаційної підтримки, консультації зі спеціалістами, що мають багатий досвід у сфері бізнесу в Україні та за кордоном.

Крім того, ми усвідомлюємо, що люди є серцем будь-якої справи, тому був створений проект EBA Happy Nation, спрямований на підвищення добробуту українців – відповідальне ставлення до здоров’я, довкілля, суспільства, у якому ми живемо, важливість балансу між роботою та особистим життям та як зробити своє життя кращим і стати щасливішим.

Ми також заохочуємо бізнес працювати з проектом «Прозорий бізнес — офіційні зарплати». Ми надаємо відкриту платформу для компаній, які хочуть нагадати ринку, їх потенційним партнерам та співробітникам, що вони підтримують прозорий бізнес, гарантують безпеку та турбуються про своїх працівників шляхом укладання трудових договорів та сплати всіх податків.

Таким чином, кожна соціальна ініціатива ЄБА є частиною великого проєкту забезпечення довгострокового зростання та розвитку нашої країни. Беручи на себе соціальні зобов’язання, ми поширюємо важливі цінності та ділимося своїм баченням сталого розвитку.

 

Віктор Шевченко, співвласник групи логістичних компаній ZAMMLER

Окрім того, щоб створювати та примножувати, потрібно ще й ділитись і зберігати цінності. Це моя позиція громадянина. Мені пощастило, що команда ZAMMLER GROUP поділяє моє бачення й усі ми усвідомлюємо свою соціальну відповідальність. Завдяки цьому нам зі співробітниками вдалося реалізувати десятки благодійних проєктів. Ми адресно допомагали важкохворим дітям, бійцям АТО, забезпечували обладнання для лікарень, реалізовували інші заходи. Нині ми тримаємо вектор не стільки на благодійні проєкти, скільки на системні соціальні ініціативи. Ми працюємо з рядом некомерційних організацій в упровадженні програми корпоративного наставництва для дітей-сиріт і підлітків з числа сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах, адже їм надважливо бачити позитивні приклади, отримувати необхідні практичні навички та усвідомлювати силу власних здібностей. Також на постійній основі співпрацюємо із закладами вищої освіти, які займаються підготовкою майбутніх логістів:- тут мотивація проста, ми хочемо працювати з кращими професіоналами, а отже, маємо інвестувати в їхню підготовку. Для прикладу, ми перші в Україні створили Логістичну лабораторію на базі Київського національного торговельно-економічного університету, де студенти зможуть відпрацьовувати на практиці теоретичну базу. І звичайно, у нас є проєкти екологічного спрямування. Ми дбаємо про збереження природних ресурсів: наприклад, у щоденній операційній роботі мінімізували використання паперу та пластику, намагаємося бережливо використовувати електроенергію, а наші вантажівки відповідають усім необхідним екологічним стандартам. Я переконаний, що окрім примноження фінансового капіталу, бізнес має створювати ще й капітал соціальний — лише тоді його можна назвати справді успішним.

 

Віталій Бульда, генеральний директор «Роберт Бош Лтд»

Соціальні проєкти стали частиною життя Bosch. Рушійною силою їх реалізації є колектив компанії. Ці проєкти розпочалися шість років тому та набули системного характеру. За останній рік ми реалізували близько 11 проєктів, які не є дуже масштабними, попри те, мають украй важливе значення. Щороку ми підтримуємо будинок-інтернат для дітей з обмеженими можливостями в Залуччі (Івано-Франківська обл.): минулоріч зібрали для них понад 900 підгузків та понад 1000 пар шкарпеток. У серпні збудували альтанку-кінозал для геріатричного пансіонату в Переяславі (Київська обл.), а зараз підтримуємо, надаючи засоби захисту й дезінфекції від COVID-19. Час від часу в нашому офісі влаштовуємо майстер-класи та пізнавальні лекції для учнів звичайних і спеціальних шкіл-інтернатів. Як і чимало інших компаній, підтримуємо благодійні спортивні пробіги, організовуємо благодійні ярмарки та співпрацюємо з благодійними організаціями. Офіс «Бош Україна» також досить соціально відповідальний. Там є й роздільні сміттєві урни для сортування відходів, енергоощадні лампи, застосовуються інші технології. Щороку навесні ми прибираємо набережну біля офісу від сміття, складаємо його та передаємо до сортувальної станції. Цього року разом із БО «Мальтійська служба допомоги» готуємо новий дуже важливий проєкт, який допоможе соціалізуватися діткам з ДЦП за допомогою бігу. Так, ці діти не можуть самостійно брати участь у марафонах, але ми можемо їм у цьому допомогти. Для реалізації ініціативи було придбано спеціалізований професійний візок, в якому дитині зручно подолати свою першу бігову дистанцію разом із нами. Тренування з першим учасником розпочалися в лютому, однак тимчасово призупинилися на час карантину, проте ми обов’язково відновимо їх, щойно буде цілком безпечно.

Соціальні проєкти мають велику силу — з одного боку, згуртовують колектив компанії, а з другого — роблять світ трошечки добрішим. Тож хто, як не ми? 

 

Віталій Седлер, СЕО та співзасновник компанії Intellias

Підтримка сталого розвитку міст — основний фокус нашої CSR-стратегії. Intellias спеціалізується на програмному забезпеченні для автомобільної галузі та навігаційних систем, у тому числі має досвід розробки софтверних рішень для електромобілів і самокерованих машин. Окрім цього, компанія Intellias давно відома як велодружня компанія: 2018 року її визнали «Велопрацедавцем року». Весь набутий досвід створює унікальну експертизу, яку ми хочемо застосувати для розвитку ecomobility в Україні.

Проте нинішня ситуація з пандемією створює нові виклики для всього суспільства, і бізнес не може стояти осторонь. Ми як відповідальна компанія теж долучаємося до боротьби з поширенням захворювання. Intellias виділила кошти на закупівлю 10 тис. експрес-тестів, які використовуватимуться для організації оперативного тестування населення.

Загалом ми приділяємо значну увагу соціальним проєктам, зокрема розвитку благодійності та корпоративного волонтерства. До прикладу, минулого року в рамках акції «Intellias Time for Charity» ми зібрали кошти на ремонт одного з корпусів госпіталю для ветеранів війни. Крім того, з ініціативи наших колег до Дня Святого Миколая була створена корпоративна благодійна платформа фандрейзингу для соціально важливих проєктів.

Детальніше про ініціативи Intellias у нашому CSR звіті за 2019 рік – https://www.intellias.ua/events/social_responsibility_report_2019

 

Ярослав Ніцак, директор компанії Ericsson в Україні, Грузії та Вірменії

Компанія Ericsson прагне до сталого розвитку суспільства. Для нас сталість — це довготривала соціальна справедливість, економічне процвітання, а також поліпшення екологічних показників. У своїй діяльності щодо сприяння розвитку суспільства ми орієнтуємося на цілі сталого розвитку. Щоб досягати таких цілей, використовуємо наші технології та багатий досвід.

Компанія Ericsson постійно розробляє, виробляє та реалізує продукти, послуги й рішення для сталого розвитку.

Одним із багатьох прикладів позитивного впливу наших технологій (або нашої діяльності) є проєкт з екологічного транспорту, що реалізується в партнерстві з Einride, Telia і DB Schenker у Швеції. Проєкт спрямований на скорочення викидів від автомобілів. Так, їх частка становить 25% світового обсягу викидів вуглекислого газу, а в містах транспорт лідирує за цим показником. Автомобілі, які використовують природне пальне, завдають шкоди довкіллю, а також спричинюють загрозу безпеці на дорогах. Тож Ericsson разом із партнерами створює більш безпечну й екологічну транспортну екосистему, використовуючи технології 5G для підключення до мережі повністю електричного автономного транспорту. У результаті: перехід на електричний транспорт скорочує обсяг викидів CO2 на етапі логістики на 90%, при цьому безпілотний комерційний транспорт менше простоює, надійніший і економічно ефективніший.

Інший приклад — освітній проєкт в Італії, де Ericsson Digital Lab допомагає здобути знання про інформаційно-комунікаційні технології.

До 65% дітей початкових класів планують опанувати спеціальності, які врешті можуть бути не затребувані після завершення їхнього навчання. Тож дітям потрібно отримувати складніші навички. Digital Lab — це освітня програма для учнів, спрямована на розвиток інтересу до програмування й автоматизації.

Сьогодні галузі трансформуються за рахунок упровадження технологій 5G, IoT і ШІ, а отже, знання цифрових технологій украй необхідні для успіху в майбутньому. 23 учнів узяли участь у безкоштовному навчанні програмуванню, управлінню роботами й автоматизації. Програмою передбачені робочі місця для всіх успішних студентів.

В Україні ж, окрім локальних еко-ініціатив, Ericsson Ukraine долучилася до спільного проєкту European Business Association та Lugera Ukraine «Прозорий бізнес — білі зарплати». Поліпшення інвестиційного клімату в країні та зростання економіки, що можливі в умовах сплати податків і дотримання етики ведення «білого» бізнесу, — у цьому суть проєкту. Вести бізнес чесно й прозоро, турбуватися про співробітників, відчувати відповідальність перед партнерами, замовниками, спільнотою — в нашому ДНК.

 

Дітріх Трайс, директор ТОВ «УІФК-Агро»

Щоб вдало реалізувати ідею та ефективно вести господарську діяльність, необхідно докласти чимало зусиль і мати достатню базу знань. Проте інколи ще складніше ставати «за кермом» уже існуючого суб’єкта господарювання. І це справедливо як для успішного підприємства (адже в цьому разі головною метою є збереження ринкової позиції та підвищення якісних і кількісних показників), так і для занедбаного. В останньому випадку виникають значні витрати часу й фінансових ресурсів, які необхідні для подолання низки макро- й мікроекономічних проблем. На прикладі сільськогосподарського підприємства ТОВ «УІФК-Агро» розповімо вам історію про німецьких інвесторів, які впоралися зі спадком попередніх власників і відчули «сприятливий» інвестиційний клімат українського ділового середовища.

2017 року ТОВ «УІФК-Агро» (Київська обл., Баришівський р-н, с. Коржі) перебувало в досить скрутному кризовому стані. Основною його діяльністю є рослинництво, зокрема вирощування зернових і технічних культур: пшениця, жито, ріпак, рапс, кукурудза та соняшник. Обсяг земельного банку становив 3400 га й охоплював землі Яблунівської, Гостролуцької, Семенівської та Коржівської сільських рад. Підприємство у своєму розпорядженні мало комбікормовий завод (перебуває в оренді), елеватор (уведений в експлуатацію з наявністю недоробок), м’ясокомбінат (також в оренді) та цехи для вирощування свиней, які залишилися ще з радянських часів, тож актуальність їх використання дорівнює нулю. Здавалось би, потужний агропромисловий комплекс із вдалим розташуванням (70 км від столиці) та достатньо розвиненою інфраструктурою (5 км — і ви на шосе Київ–Харків, 10 км до залізничного полотна) приречене бути успішним, однак низка бізнес-процесів уже не відповідала вимогам сучасної конкурентної боротьби. Фізично та морально застаріла техніка, відсутність автоматизації, неефективний менеджмент, складні відносини з орендодавцями (власниками земельних паїв), нераціональне використання матеріальних ресурсів — це все чекало нових власників.

«Варто тільки повірити, що ви можете, — і ви вже на пів дороги до цілі», — казав Теодор Рузвельт. Ці слова повністю відповідають діяльності нинішнього директора Дітріха Трайса. Досвідчений німецький новатор, який проживає в Україні з 2000-х, зумів повірити й налагодити роботу підприємства за два роки:

 • повністю оновлено автопарк, нові імпортні комп’ютеризовані комбайни й трактори полегшують роботу водія та підвищують ефективність праці;
 • техніка оснащена індикаторами трекінгу й контролю використання паливно-мастильних матеріалів: понаднормові витрати повинні бути скорочені шляхом комплексного контролю;
 • відбувся перехід до «точного» землеробства: періодичний аналіз ґрунту, визначення норми внесення мінеральних добрив, формування бази карт оптимізувало експлуатацію земель;
 • забезпечено благоустрій робочої території: оновлено споруди гаражів, повністю перероблено будівлю для відпочинку водіїв;
 • упроваджено автоматизовану систему управління елеватором: тепер усі дані перебувають у комп’ютері;
 • підвищено середній рівень заробітної плати: грошова винагорода за працю є однією з найвищих у районі. 2019 року підприємство увійшло в когорту найбільших платників податків Київської області: 2017-го компанія перерахувала до державного бюджету 7 548 617,02 грн, 2018-го ця цифра сягнула 9 025 699,59 грн;
 • налагоджено співпрацю з орендодавцями: вибудовано чітку довгострокову соціальну політику.

Особливу увагу Дітріх Трайс приділяє соціальним запитам сільських громад. Кількість орендодавців ТОВ «УІФК-Агро» становить понад 1500 осіб, для яких обов’язковим є вчасна виплата коштів за користування землею, надання одноразової благодійної допомоги, на додаток до цього підприємство забезпечує:

 • безкоштовну оранку городів;
 • безкоштовну видачу соломи з доставкою до дому;
 • безкоштовний медичний огляд: 2017 року було підписано меморандум щодо продовження медичного проєкту, спрямованого на ефективне співробітництво з надання якісної медичної допомоги працівникам та орендодавцям (на селі працюють лікарі, які здійснюють огляд орендодавців ТОВ «УІФК-Агро»), а також один раз на квартал у населений пункт приїжджає бригада лікарів для повноцінного медогляду від найменшеньких до найповажніших жителів;
 • «Орендодавці 80+» — акція, яка проводиться наприкінці кожного року. Жителі-орендодавці (населених пунктів, де орендуємо землі) ТОВ «УІФК-Агро» віком від 80 років отримують продуктову підтримку;
 • «Автобус для с. Коржі» — мешканцям села щосереди для відвідання районного центру від «УІФК-Агро» надаються два автобуси;
 • «Поділіться частинкою свого тепла» — благодійна акція. Сутність: працівники підприємства приносять одяг і речі, які вже вийшли з ужитку. Потім ці речі передаються сільським громадам для розподілу між тими, хто цього потребує;
 • «Новорічна казка» — подія, яка збирає дітей усіх населених пунктів у районному Центрі культури, де вони насолоджуються переглядом вистави, а в потім отримують солодощі (організатор і фінансовий меценат — «УІФК-Агро).

У рамках соціальної політики ТОВ «УІФК-Агро» охоплює освіту, спорт, культуру, медицину, дозвілля кожної громади, в якої орендує землі. Заходи та проєкти, що реалізуються, відбуваються на регулярній основі. Деякі з них виникають стихійно, проте основні мають сталий і системний характер.

Так, на початку кожної весни в Коржах проводиться дитячий футбольний турнір, де збираються команди з прилеглих сіл та м. Києва. Організацію й призи бере на себе підприємство. Команда Яблунівської сільської ради 2018 року отримала новий комплект футбольної форми та інвентар для поля; коржівські футболісти забезпечені автобусом від «УІФК-Агро» для виїзних ігор.

Уже вдруге поспіль на ремонт школи в Яблуневому виділяється понад 30 000 грн, завдяки чому утеплено класні кімнати, оновлено коридори й демонтовано зношені споруди. Щороку на 1 вересня першачки отримують від «УІФК-Агро» канцелярські набори, а Гостролуцькому НВК було подаровано ноутбук і холодильник.

У Баришівському районі функціонує Інклюзивно-ресурний центр, який отримує підтримку від «УІФК-Агро»: 2018-го придбано персональний комп’ютер; 2019-го — новий килим для кімнати фізкультури; центр забезпечено інформаційними буклетами для підвищення рівня поінформованості населення про наявність такого інституту; наприкінці 2019 року придбано розвиваючі ігри, а також створено відеоролик про діяльність центру.

У м. Березані всього діє чотири школи, одна з них є найменшою — ЗОШ №2. 2019 року підприємство надало будівельні матеріали для ремонту тенісної кімнати, а до новорічних свят подарувало тенісний стіл.

Кожен населений пункт святкує свій «день народження». І ТОВ «УІФК-Агро» не залишається осторонь, активно бере участь в організації та проведенні святкування. Традиційно наша програма спрямована на організацію дозвілля й смаколики для дітей.

Незмінними залишається привітання всіх ветеранів Другої світової війни, людей з обмеженими можливостями, — з наданням продуктових наборів.

Різноманіття заходів і проєктів щоразу стає масштабнішим і значно кориснішим. Соціальна стратегія розвитку від ТОВ «УІФК-Агро» буде й надалі спрямованою на максимальне охоплення всіх категорій населення з тривалим ефектом взаємодії.

 

Дмитро Аранчій, засновник Dmytro Aranchii Architects

Девізом майстерні Dmytro Aranchii Architects є «проєктуючи майбутнє». Неможливо уявити проєктування майбутнього без виховання дітей та молоді, без розвитку в них критичного мислення, бажання й сміливості творити. Тому ми завжди раді підтримати проєкти, спрямовані на навчання молодого покоління.

Я давав численні публічні лекції та майстер-класи, зокрема неодноразово й для школярів. З-поміж інших івентів був ментором на фестивалі Archikids, лектором на фестивалі Robotica.

Також написав працю з обчислювальної архітектури (яка поступово змінює уявлення про професію та невпинно шириться в майстернях усього світу) «Алгоритмічні методи архітектурного формотворення», яка є чи не єдиною системною монографією в околі параметричної арxітектури в Україні. Ми пропонуємо спеціальні знижки на неї для студентів та радо даруємо книгу бібліотекам профільних університетів, щоби більше допитливої молоді мали доступ до концентрованої інформації з обчислювальної архітектури. Я викладаю в КНУБА архітектурне концепційне проєктування (програма CA, Сomputational Architecture), і мої студенти завжди мають доступ до всіx знань нашої майстерні. Наш офіс відкритий для ниx, щоб вони мали де працювати командою, а наші співробітники завжди раді допомогти їм із будь-якиx питань стосовно їxніх проєктів.

Не так давно в нашій майстерні гостювала дівчинка з дитячого будинку, яка мріє стати архітекторкою. Ми знайомили її з цією роботою, спектром завдань, які може виконувати фахівець професії зодчий. Адже підлітки нерідко обирають професію, навіть не уявляючи, чим насправді займається певний спеціаліст. Наші співробітники постійно бувають як волонтери на дитячих фестивалях архітектури чи на фестивалях популярної культури. Одна з наших співробітниць, Ірина Гребенева, була розробницею курсу «архітектура» для навчання дітей молодшого шкільного віку основним архітектурним поняттям, стилям, про визначні пам’ятки архітектури. Архітекторка майстерні Ангеліна Гладушевська викладає цей курс у школі й працює з дітьми на постійній основі. Вона також читала лекцію для вчителів з усієї країни в межах підготовки до міжнародної олімпіади з робототехніки First Lego League, на якій учні цих викладачів презентуватимуть свої проєкти «міста майбутнього».

Найближчим часом (через останні складні події у світі — онлайн) ми плануємо провести майстер-клас для юних архітекторів і познайомити їх із параметричною архітектурою. Також чекаємо на нову екскурсію школярів до нас після припинення пандемії.
Ми вкладаємо наш час і вміння в майбутнє. Віримо, що долучаємося до виховання креативного й відважного покоління, яке вміє мислити. І вже скоро змінюватимемо майбутнє, ставши пліч-о-пліч.

 

Надія Кузів, виконавчий директор Аккаунтор Україна

Глобально Accountor Group у всіх семи країнах надає спонсорську підтримку благодійним фондам, які займаються проблемою дитячих онкологічних захворювань.

В Україні Accountor Ukraine підтримала дві організації: Благодійну організацію Клуб Левів «Київ Еколоджі», яка в якості подарунків придбала арт-матеріали для пацієнтів Дитячого відділення онкології Київської обласної клінічної лікарні, та Благодійний фонд «Таблеточки», надавши адресну допомогу онкохворій дитині.

Для Accountor Ukraine підтримка таких благодійних проєктів — це можливість у своїй країні брати активну участь у реалізації допомоги молодій генерації. Об’єднуючи зусилля та допомогу кожного, ми разом створюємо віру в майбутнє.

Інші статті на цю тему

 • Україна отримає від ВООЗ вакцину від коронавірусу для 20% населення, – Ляшко
  Новини

  Україна отримає від ВООЗ вакцину від коронавірусу для 20% населення, – Ляшко

  Україна бере участь у програмі Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) з глобального доступу до вакцини від коронавірусу. Після появи вакцини Україна повинна буде отримати дози для 20% населення країни. Про це написав в Facebook головний санітарний лікар Віктор Ляшко. Він зазначив, що на сьогодні у світі на етапі доклінічних досліджень знаходяться 139 вакцин. Клінічні випробування […]

 • Samsung запустить дебетову карту Samsung Pay цього літа
  Новини

  Samsung запустить дебетову карту Samsung Pay цього літа

  Техногігант Samsung планує випустити дебетову карту Samsung Pay влітку 2020 року. Про це компанія оголосила п’ятницю, 8 травня. Samsung запустить карту, яка буде підтримуватися рахунком управління грошовими коштами, в партнерстві з особистою фінансовою компанією SoFi. У компанії також розробляють “мобільну першу платформу управління грошима”. Але поки ніяких подробиць про це представники компанії не повідомляють, але […]

 • Facebook і Google дозволили співробітникам працювати віддалено до кінця року
  Новини

  Facebook і Google дозволили співробітникам працювати віддалено до кінця року

  Компанії Facebook і Google оголосили про плани відновлення роботи своїх офісів найближчим часом. Однак ті співробітники, яким поки зручніше працювати віддалено, зможуть так працювати і далі. Google мала намір зберегти режим роботи з дому до 1 червня. Тепер же компанія вирішила продовжити його ще на сім місяців. Про це оголосив глава компанії Сундар Пічаї. За […]

 • Ford планує 18 травня відновити виробництво на своїх заводах в Північній Америці
  Новини

  Ford планує 18 травня відновити виробництво на своїх заводах в Північній Америці

  Американський автоконцерн Ford почне поетапне відновлення роботи заводів в Північній Америці з 18 травня з підвищеним дотриманням заходів безпеки, повідомляє компанія в релізі. Ford планує повернути деяких членів команди, які не можуть виконувати роботу віддалено, в звичайний режим з 18 травня. У їх числі близько 12 тисяч співробітників в Північній Америці. Заводи Ford, які раніше […]

 • Діснейленд розпродав квитки на відкриття
  Новини

  Діснейленд розпродав квитки на відкриття

  Відкриття Шанхайського Діснейленду знаменує собою крок до відновлення Disney після глобальної кризи в галузі охорони здоров’я. Шанхайський Діснейленд першим з парків Walt Disney Co. був закритий 25 січня, коли коронавірус почав поширюватися за межі міста Ухань. Розпродаж квитків на відкриття Шанхайський Діснейленд був підтверджений на веб-сайті Shanghai Disney Resort. Вартість квитків на початковому етапі відкриття […]

 • Tesla відновила роботу заводу в США
  Новини

  Tesla відновила роботу заводу в США

  Американський виробник електромобілів Tesla відкрив свій автомобільний завод в США 8 травня. При цьому співробітники, яким тривожно повертатися на роботу, не зобов’язані цього робити. Виробництво на заводі у Фрімонті, штат Каліфорнія, було зупинено з 23 березня через обмеження в зв’язку з поширенням коронавірусу. Блумберг зазначає, що губернатор Каліфорнії Гевін Ньюсом раніше в четвер дозволив виробництвам […]

 • Microsoft інвестує $1,5 млрд в цифровий розвиток Італії
  Новини

  Microsoft інвестує $1,5 млрд в цифровий розвиток Італії

  Корпорація Microsoft анонсувала п’ятирічний інвестиційний план, в рамках якого буде виділено $ 1,5 млрд для допомоги Італії в прискоренні цифрового розвитку. Крім того, компанія побудує свій перший дата-центр в країні, розширить партнерство з постачальником поштових послуг Poste Italiane, надасть доступ до AI-хабам і програмам малому і середньому бізнесу. У повідомленні Microsoft сказано про те, що […]

 • Україна виплатила $4 млрд боргів з початку року
  Новини

  Україна виплатила $4 млрд боргів з початку року

  За чотири місяці 2020 року Україна виплатила за держборгом близько 71,3 млрд грн (81,8% плану), з обслуговування – 41,1 млрд грн (94,2% плану), повідомляє Мінфін у вівторок, 5 травня. За попередніми даними, в січні-квітні бюджет зведений з дефіцитом 23,5 млрд грн, в тому числі за загальним фондом дефіцит склав 33 мрд грн. За цей період […]

Читайте також

144080010857569750ed81c96828103f7e5dabad71d6676 Spaces Vijzelstraat Amsterdam Coworking 2 e1562598509584
Новини

Мережа Spaces відкриває дев’ятиповерховий коворкінг в Maidan Plaza

У Києві відкривається дев’ятиповерховий офісний простір мережі Spaces. Spaces розмістяться в бізнес-центрі Maidan Plaza, який знаходиться в одній будівлі з Будинком профспілок на Майдані Незалежності. Простір площею 6 102 кв. м. розраховано але 600 робочих місць. Крім офісних приміщень мережа пропонує резидентам зали засідань, організацію регулярних ділових і лайфстайл-заходів. Крім офісної інфраструктури Spaces надає резидентам […]

Далі
Які соціальні проєкти підтримує бізнес
Новини

Мережі АЗС знизили ціни на бензин і дизпаливо

В країні 3-4 січня ціни на бензини і дизельне паливо продовжили тренд вкоріненого падіння. Декілька мереж АЗС 3-4 січня знизили ціни на бензини і дизельне паливо (ДП). Про це свідчать дані щоденного цінового моніторингу Консалтингової групи А-95. Зокрема, бензини в мережі AMIC подешевшали на 50 коп./л: А-92 – до 27,99 грн/л, А-95 – 28,99 грн/л, […]

Далі
890 450 5c7776968fe1d
Новини

Вісім тонн золота вилучено з Центрального банку Венесуели за декілька днів

Саме тоді, коли по всі країні ширяться хвилі протестів і держава знаходиться в стані економічної кризи, із Центробанку Венесуели всього за декілька днів зникає 8 тонн дорогоцінного металу. Як повідомляє Reuters, стратегічний резерв було вилучено зі сховищ в невідомому напрямку на минулому тижні. Депутат парламенту Венесуели Анхель Альварадо повідомив, що подія трапилась в момент відсутності […]

Далі
Які соціальні проєкти підтримує бізнес
Новини

Прибуток Caterpillar в умовах торговельних тарифів

Коли Caterpillar Inc повідомляє про квартальні прибутки, інвестори більше зосереджені на здатності виробника важкого устаткування коригувати свої ціни в умовах зростання вартості матеріалів в слідстві тарифів, які, як очікується, справлять суттєвий тиск на прибуток компанії. Уолл-Стріт також буде стежити за коментарями компанії з приводу відставання в списку її замовлень, щоб оцінити силу глобального попиту на […]

Далі
Які соціальні проєкти підтримує бізнес
Новини

Хто поглине Bhushan Power&Steel

За заявою індійської преси, за поглинання металургійної компанії Bhushan Power&Steel, яка знаходиться в процесі банкрутства, змагаються сім потенційних покупців. Зацікавленість проявили дві великі сталеливарні групи Індії: JSW Steel, Tata Steel. Керівництво компанії Vedanta, яка відома роботою в сегменті кольорової металургії, теж заявило про бажання придбати дану металургійну компанію. У торгах візьме участь приватний інвестор з […]

Далі
Які соціальні проєкти підтримує бізнес
Новини

У Канаді пройде чергова конференція по українським реформам

Третя конференція з реформ в Україні в 2019 році пройде в Канаді, повідомив міністр Кабміну Олександр Саєнко, повідомляє портал уряду. «Я дуже вдячний міністерці закордонних справ Канади Христі Фріланд, яка вже підтвердила, що наступна конференція по українським реформам відбудеться в 2019 році в їх країні і збере разом міністрів закордонних справ ЄС, країн G7 і […]

Далі
Які соціальні проєкти підтримує бізнес
Новини

Канада виділить Україні $ 3,3 млн на підтримку безпеки та оборони

Влада Канади надасть Україні понад 4,3 мільйона канадських доларів (близько 3,3 мільйона доларів США) для підтримки реформи сектора оборони. Про це заявив глава канадського МЗС Франсуа-Філіп Шампань, повідомило у четвер, 1 жовтня, агентство Укрінформ. “Канада залишається надійним партнером України, її суверенітету і територіальної цілісності. Ми рішуче налаштовані продовжити співпрацю в досягненні майбутнього, яке заслуговує український […]

Далі
Які соціальні проєкти підтримує бізнес
Новини

Франція планує перезапуск економіки на €100 млрд

У Франції уряд представив проект плану перезапуску економіки в 100 млрд євро на тлі кризи через пандемію коронавірусу. Про це повідомляє BFMTV у четвер, 3 вересня. Документ був оприлюднений прем’єр-міністром Жаном Кастексом після місяців консультацій з економістами, профспілками та іншими зацікавленими сторонами. Цей пакет економічної допомоги може стати найдорожчим планом країни, оскільки 100 млрд євро […]

Далі
apple.thumb
Новини

Компанія Apple почала виробляти захисні шоломи

Американська компанія Apple приступила до розробки і виробництва захисних шоломів для медичних працівників. Про це в своєму Twitter розповів генеральний директор компанії Тім Кук. “Apple прагне підтримувати всесвітню реакцію на COVID-19. В даний час ми постачаємо понад 20 мільйонів масок по всьому ланцюжку поставок. Крім того, наші команди з проєктування, експлуатації та упаковці також працюють […]

Далі
basf 8
Новини

Концерн BASF залишає РФ зі збитками €7,3 млрд

Газовий та нафтовий гігант Wintershall Dea залишає ринок Росії через вторгнення останньої в Україну. Внаслідок цього материнська компанія BASF – найбільший хімічний концерн у світі – зазнав збитків у розмірі 7,3 млрд євро. Про це повідомляє Reuters. “Wintershall Dea припинить свою діяльність у Росії. Продовження діяльності у Росії недоцільно”, – заявив генеральний директор Wintershall Dea […]

Далі
Які соціальні проєкти підтримує бізнес
Новини

Компанія Amazon отримала нагороду від України

Міністерство цифрової трансформації України вручило нагороду Відзнака миру компанії Amazon. Про це повідомляє Мінцифри у Telegram. Зазначається, що Відзнака миру – це нагорода, запроваджена президентом України для компаній та корпорацій, урядів, посадових осіб, світових політиків, які найбільше підтримували Україну та допомагали у боротьбі з російським агресором. Amazon AWS активно підтримує Україну від початку повномасштабного вторгнення. Компанія […]

Далі
Які соціальні проєкти підтримує бізнес
Новини

Adobe: компанія розповіла про отриманні рекордного виручки

Adobe підвела підсумки виконаної роботи за 4 квартал. Додатково компанія розповіла про результати всього фінансового року. Нагадуємо, що Adobe – розробник ПЗ, пропонує програмні продукти для дизайну (творчих проектів). Штаб-квартира популярної американської компанії розташована в Сан-Хосе. Adobe отримали рекордну виручку, вона збільшилася на 23 відсотки, в порівнянні з минулим фінансовим роком. Компанія досягла суми у […]

Далі
630 360 1538051941 3261
Новини

Бізнесу відшкодували 20 млрд ПДВ

За січень 2019 року представникам бізнесу було відшкодовано 19,7 млрд грн податку на додану вартість. Відшкодування ПДВ почалося в 2017 році. З тих пір підприємцям повернули понад 200 млрд грн. Зокрема, за 2018 рік було відшкодовано 131,7 млрд грн. Це майже на 10% відсотків вище ніж в 2017 році. З першого квітня 2017 року успішно […]

Далі
Які соціальні проєкти підтримує бізнес
Новини

Всесвітній банк заявив про проведення тендерів через систему Prozorro

Представники Світового банку проаналізували роботу системи електронних закупівель ProZorro і повідомили про ефективність роботи і відповідность міжнародним вимогам, і заявили, що готові використовувати цю платформу для проведення тендерів банку щодо закупівель послуг і товарів для різноманітних проектів в Україні. За словами заступника міністра Міністерства економічного розвитку і торгівлі Максима Нефьодова така висока оцінка і міжнародне визнання […]

Далі
Які соціальні проєкти підтримує бізнес
Новини

Грузія почне експортувати марихуану

Грузія налагодить виробництво конопель і експортуватиме марихуану з медичною метою. Міністр фінансів Іване Мачаваріані заявив, що ця галузь обіцяє великі прибутки та допоможе Грузії подолати бідність. Стрімко зростаючий світовий ринок марихуани з року в рік збільшується з геометричною прогресією і, згідно з прогнозами, до 2024-2025 років складе близько $ 25 млрд. “Протягом найближчих двох-трьох років […]

Далі
2793010
Новини

У НБУ розповіли, до якої інфляції готуватися українцям

Національний банк прогнозує сповільнення інфляції до 18,7% у 2023 році завдяки жорсткій монетарній політиці, зниженню світової інфляції та слабшому споживчому попиту через відключення електроенергії. Про це йдеться в колонці голови НБУ Андрія Пишного для видання Економічна правда. “Ми чекаємо на весну, починаючи з 24 лютого 2022 року, і вона обов’язково прийде. А поки макрофінансова ситуація поступово поліпшуватиметься”, […]

Далі