Visa та Всі. Свої оголосили переможниць конкурсу для жінок-підприємниць «Її справа»

Новини

Visa та Всі. Свої оголосили переможниць конкурсу для жінок-підприємниць «Її справа»

02.11.2020 Новини
 • Головний приз отримала Олеся Заіка з брендом SHKOURA, яка стане резиденткою Всі. Свої в магазині на Хрещатику в Києві.
 • Два спеціальні призи отримали Катерина Масляк, бренд «Знайомці» та Наталія Кулакова, бренд LIMITOVANO.
 • Всі переможниці представлять свою продукцію на онлайн-платформі vsisvoi.ua, отримають по 100 000 грн на розвиток бізнесу, менторські сесії для розвитку бізнес-навичок, а також медійну підтримку.

Компанія Visa та платформа українських брендів Всі. Свої оголосили трьох переможниць всеукраїнського конкурсу для жінок-підприємниць «Її справа – ПідтримайСвоїх».

Журі конкурсу, до складу якого увійшли Соня Забуга, Христина Кармазіна, Ганна Луковкіна, Лілія Пустовіт та Світлана Чирва, визначили трьох переможниць конкурсу. Ними стали:

 • Власниця головного призу – Олеся Заіка, бренд SHKOURA (м. Київ).
 • Переможниці, які отримають два спеціальних призи – Катерина Масляк, бренд «Знайомці» (м. Івано-Франківськ), а також Наталія Кулакова, бренд LIMITOVANO (м. Київ).

Олеся Заіка, засновниця бренду верхнього одягу SHKOURA, стала володаркою головного призу конкурсу і отримала статус резидентки Всі. Свої. Продукція SHKOURA буде представлена в магазині одягу «Всі. Свої» на Хрещатику в Києві.

Всі три переможниці конкурсу також представлять продукцію власних брендів на онлайн-платформі vsisvoi.ua, отримають по 100 000 грн на розвиток власної справи і менторські сесії для розвитку бізнес-навичок. З метою медійної підтримки переможниць та популяризації їхніх брендів, видання ELLE Україна проведе з ними професійну фотосесію та інтерв’ю для спеціального матеріалу, який розмістять на сторінках друкованого журналу і на сайті elle.ua, а команда Всі. Свої підготує відео-історії про них.

Журі в своєму одностайному рішенні щодо вибору переможниці конкурсу відзначило унікальність продукції,  яскраво виражений стиль та сегментованість бренду SHKOURA. Окрему увагу звернули на унікальну технологію підготовки матеріалів та кропіткий процес виробництва кожного продукту. Засновниця бренду Олеся Заіка продемонструвала чітке бачення подальшого розвитку власної справи та потенціал розширення географії представленості і пізнаваності бренду.

Катерина Масляк, яка отримала один із спеціальних призів конкурсу з брендом «Знайомці», представляє настільну авторську інтелектуальну гру в категорії товарів для дому, яка на думку журі, є нішевим та актуальним продуктом сьогодення. Головна ціль гри, що полягає у покращенні комунікації та стосунків між людьми, а також підвищенні рівня розуміння і довіри, робить цей продукт важливим у реаліях прискорення темпів життя та домінування цифрових форм комунікацій.

Засновниця бренду жіночого одягу LIMITOVANO Наталія Кулакова отримала другий спеціальний приз конкурсу. Журі відзначило лаконічність форми та яскравий стиль одягу, якісний підхід до вироблення продукції і уважне ставлення до деталей, як і перспективу розвитку фешн-бренду на національному рівні.

«Підтримка і розвиток малого та середнього бізнесу є одним з пріоритетів компанії Visa. Під час пандемії це стало особливо важливим – допомогти малому бізнесу перейти до електронної комерції, отримати нові знання та компетенції, що сприяли би успішному виходу з кризи. Зокрема, жіноче підприємництво має великий потенціал розвитку в Україні. Про це свідчить і велика доля жінок серед резиденток Всі. Свої. Тому ми були раді разом з партнерами підтримати молодих жінок – творців локальних брендів, і допомогти їм вийти на новий вищий рівень. І я радо вітаю переможниць конкурсу. Також хочу відзначити високий рівень креативності, завзятості та відданості власній справі, яку демонстрували учасниці конкурсу», — зазначила Світлана Чирва, регіональний менеджер Visa в Україні, Білорусі та Молдові.

«Конкурс «Її справа» показав нам, скільки ще нових молодих брендів, заснованих жінками, є в Україні. За кілька тижнів ми отримали майже 200 заявок. Це абсолютно різні, але такі схожі у любові до своєї справи підприємниці, які створюють одяг та аксесуари, взуття та прикраси. А ще нас приємно вразила кількість учасниць, що працюють з темою етно: вишивка, килимарство, гутництво, гончарство, кераміка та інші стародавні традиції стають основою для сучасних брендів, у яких велике майбутнє. І ми раді, що конкурс, який запустили разом з компанією Visa дозволить цим брендам розвиватися та популяризувати локальний продукт», — розповідає засновниця проєкту «Всі. Свої» Ганна Луковкіна.

Нагадаємо, що до участі у конкурсі запрошувались жінки з усієї України, які є власницями мікро-, малого та середнього бізнесу і виготовляють одяг, взуття, аксесуари або предмети для дому та інтер’єру. Було отримано близько 200 заявок. Експертна комісія конкурсу, до якої увійшли представники платформи Всі. Свої, сформували шортлист з 20-ти учасниць конкурсу. До професійного журі конкурсу, що визначило трьох переможниць, увійшли:

 • Соня Забуга, головна редакторка журналу ELLE Україна.
 • Христина Кармазіна, керівник напрямку електронного бізнесу ПриватБанку.
 • Ганна Луковкіна, засновниця платформи українських брендів Всі. Свої.
 • Лілія Пустовіт, українська дизайнерка, засновниця бренду POUSTOVIT.
 • Світлана Чирва, регіональний менеджер Visa в Україні, Білорусі та Молдові.

Коротка довідка про переможниць конкурсу:

 • Олеся Заіка, 38 років, живе та працює у місті Києві. Олеся є засновницею бренду верхнього одягу з вовни SHKOURA. Бренд вирізняється своєю унікальністю та кропіткою технологією виробництва. При створенні бренду Олеся надихалась Карпатськими горами та дивовижною культурою ткацтва.

Бренд у FB: @sh.shkoura

Бренд у IG: @sh. shkoura

 • Катерина Масляк, 23 роки, живе та працює у місті Івано-Франківськ. Катерина створила україномовну настільну інтелектуальну гру «Знайомці», яка покликана зблизити людей, покращити стосунки та комунікацію між ними, а також підвищити рівень розуміння і довіри. Гра перекладена п’ятьма мовами та буде видаватися вже втретє.

Бренд у FB: @znayomci 

Бренд у IG: @znayomci

 • Наталія Кулакова, 35 років, живе та працює у місті Києві. Наталія є засновницею бренду модного жіночого одягу LIMITOVANO. За словами засновниці, бренд був створений фешн-залежною жінкою для таких саме жінок, які надихаються модою. Кожна колекція бренду випускається в лімітованій кількості. Особливу увагу засновниця приділяє деталям і внутрішній обробці.

Бренд у FB: @limitovano

Бренд у IG: @limitovano

З переможницями та їхніми брендами можна познайомитись також на офіційному сайті конкурсу nextsvoi.com.ua.

Інші статті на цю тему

Читайте також

Visa та Всі. Свої оголосили переможниць конкурсу для жінок-підприємниць «Її справа»
Новини

Прибуток Exxon і Chevron не виправдав очікувань Уолл-Стріт

Exxon Mobil Corp і Chevron Corp, два найбільших світових виробників нафти, повідомили про квартальний прибуток, що значно відстає від очікувань аналітиків з Уолл-Стріт. Невтішні результати можна пояснити, так як значна частина нафтової промисловості США відновлюється після трирічного спаду в енергетичному секторі, чому сприяє більш висока видобуток і ціни на сиру нафту. Проблеми, пов’язані з Exxon, […]

Далі
Visa та Всі. Свої оголосили переможниць конкурсу для жінок-підприємниць «Її справа»
Новини

У видобуток газу буде інвестовано 150 мільярдів доларів

Саудівська Аравія хоче вкласти у видобуток газу. У планах інвестувати 150 мільярдів доларів. Дана сума буде розрахована на 10 років. Але це ще не все, адже стало відомо про додаткові вкладення в розмірі 100 мільярдів доларів США. Сума буде спрямована на нафтохімічні проекти в усьому світі. Амін аль-Нассер (глава держнефтяної компанії) повідомив про те, що […]

Далі
Visa та Всі. Свої оголосили переможниць конкурсу для жінок-підприємниць «Її справа»
Новини

Мексика ввела тарифи на українську сталь

Профільне мексиканське міністерство оголосило у вівторок, що на ввезення вуглецевих сталевих труб з України вводяться мита. Також дані обмежувальні заходи торкнулися таких країн як Іспанія, Індія та Республіка Корея. Причиною застосування такого митного лімітування назвали недобросовісну торгівельну політику резидентів даних держав. Аналіз торгівельних практик даних держав було розпочато нещодавно. Експерти проаналізували період з квітня 2013 […]

Далі
Visa та Всі. Свої оголосили переможниць конкурсу для жінок-підприємниць «Її справа»
Новини

Повернення «мільйонів Януковича», або Надходження до бюджету

Частина коштів, в розмірі 200 мільйонів доларів, з так званих «мільйонів Януковича», які були конфісковані, надійшла до бюджету України. Сьогодні про це повідомила Лариса Сарган на своїй сторінці в «Фейсбук». Генеральний прокурор України Юрій Луценко передав рішення суду чолі банківської установи «Укрексімбанк», котре, за словами Сарган, глава банку відразу і виконав. Нагадаємо, що в кінці […]

Далі
Visa та Всі. Свої оголосили переможниць конкурсу для жінок-підприємниць «Її справа»
Новини

Бізнес-підсумки тижня від LDaily

За заявою представників НБУ, міжнародні резерви в Україні зафіксували зростання на 4%, що в грошовому еквіваленті становить 98 мільйонів доларів. Загальна сума станом на 1 листопада поточного року становить 18 мільярдів 736 мільйонів доларів. Концепт кросовера анонсував атомобільний дизайнер Костянтин Ніколаєв для Запорізького автомобільного заводу. За підсумками проміжного звіту Національного банку Швейцарії за три квартали 2017 року […]

Далі
Visa та Всі. Свої оголосили переможниць конкурсу для жінок-підприємниць «Її справа»
Новини

Roshen закриває фабрику в Липецьку

Roshen повідомив про рішення акціонерів компанії закрити виробництво в Липецьку, Росія. Згідно з офіційною заявою, такий крок викликаний низкою соціально-політичних і економічних причин: загострення політичної ситуацією між державами, низькі показники рентабельності і постійним тиск з боку контролюючих служб РФ. Добре відомо, що напередодні активи кондитерської фабрики Roshen у Липецьку були заарештовані представниками Слідчого комітету Російської […]

Далі
Visa та Всі. Свої оголосили переможниць конкурсу для жінок-підприємниць «Її справа»
Новини

На авіаринку України збільшать частку лоукостів

Частка лоукостів на українському авіаринку має зрости до 45% в 2020 році і до 63% в перспективі. Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій під час зустрічі 15-мільйонного пасажира в аеропорту Бориспіль. За його словами, за п’ять років число українців, які користуються авіаційним транспортом, має збільшитися в три рази, а пасажиропотоки аеропортів країни досягти позначки […]

Далі
Visa та Всі. Свої оголосили переможниць конкурсу для жінок-підприємниць «Її справа»
Новини

Суд зняв арешт з активів Херсонського нафтокомплексу

Херсонський нафтоперевалочний комплекс найближчим часом продадуть. Позов регулятора, у ролі якого виступає НБУ, щодо зняття арешту з активів підприємства був задоволений 19 жовтня в Господарському суді міста Києва. Тепер питання залишається за потенційними покупцями. Раніше промисловий комплекс належав українському підприємцеві Сергію Курченко, який окрім цього був власником «Газ Україна», медіа-холдингу UMH Group, президентом футбольного клубу […]

Далі
Visa та Всі. Свої оголосили переможниць конкурсу для жінок-підприємниць «Її справа»
Новини

Samsung спрогнозувала падіння прибутку на 29% в 4 кварталі

Південнокорейська Samsung Electronics Co., найбільший світовий виробник смартфонів і напівпровідників, прогнозує падіння операційного прибутку в четвертому кварталі на 28,7% – приблизно до 10,8 трлн вон ($ 9,67 млрд) у порівнянні з 15,15 трлн вон за той же період роком раніше. Аналітики в середньому оцінювали прибуток компанії на рівні 13,2 трлн вон, повідомляє CNBC. Таким чином, […]

Далі
Visa та Всі. Свої оголосили переможниць конкурсу для жінок-підприємниць «Її справа»
Новини

Експорт шоколаду приніс $88,5 мільйонів прибутку

Експорт українського шоколаду за 9 місяців поточного року приніс 88,5 мільйонів доларів прибутку. Про це повідомили представники Фіскальної служби України. Варто відзначити, що всупереч існуючій думці, показники прибутковості даної галузі промислового сектору стрімко падають. У 2015 році, посилаючись на ту ж статистику Мін’юсту, прибуток від експорту солодощів досяг позначки в 158 мільйонів доларів. Очевидно, що […]

Далі
Visa та Всі. Свої оголосили переможниць конкурсу для жінок-підприємниць «Її справа»
Новини

В НБУ допустили падіння економіки не більше ніж на 5%

В цьому році в зв’язку з кризою через пандемію українська економіка впаде не більше ніж на 5%, а після цього почне підніматися. Про це повідомив глава НБУ Яків Смолій на засіданні комітету з питань фінансів, податкової та митної політики ВР, передає пресслужба Нацбанку. За його словами, українська економіка увійшла в кризу COVID-19 в набагато кращому […]

Далі
Visa та Всі. Свої оголосили переможниць конкурсу для жінок-підприємниць «Її справа»
Новини

На український ринок виходить міжнародне елітне агентство нерухомості Sotheby's

Міжнародне агентство нерухомості Sothbey’s International Realty Affiliates LLC відкриває офіс в Україні. Новим учасником мережі брокерів Sothbey’s, зокрема, стала компанія InRealtyOU. Вона буде працювати України під брендом Ukraine Sotheby’s International Realty. Власником і керівником компанії Ukraine Sotheby’s International Realty є Зан Лаунагс (Zans Launags). Компанія буде працювати на ринках елітної житлової нерухомості Києва, Одеси і […]

Далі
Visa та Всі. Свої оголосили переможниць конкурсу для жінок-підприємниць «Її справа»
Новини

Ракета-носій Vega з українським мотором вивела черговий супутник на орбіту

Успішним виведенням марокканського супутника на орбіту вагою в 1 тисячу 190 кілограмів результативно завершився політ французької ракети легкого класу Vega, яка стартувала з космодрому Куру, що знаходиться в Французькій Гвіані. Дана модель ракети оснащена двигуном, який розроблений, спроектований і створений в Україні. Це спільний проект українського заводу «Південмаш» і конструкторського бюро «Південне». Цікаво знати, що […]

Далі
Visa та Всі. Свої оголосили переможниць конкурсу для жінок-підприємниць «Її справа»
Новини

У Чорнобилі з'явиться сонячна електростанція

Відомо що ініціатором будівництва виступило Державне підприємство “Центр організаційно-технічного й інформаційного забезпечення управління зоною відчуження”. Виконанням робіт буде займатися ТОВ “Блок майстер Україна”, кінцевими бенефіціарами якого є іноземні громадяни – Сергій Євланчик та Нарек Арутюнян. Окрім цього, вони є власниками сонячних електростанцій в Україні на 46 мегават. Договір було укладено 27 лютого 2020 року. Вартість […]

Далі
Visa та Всі. Свої оголосили переможниць конкурсу для жінок-підприємниць «Її справа»
Новини

З App Store видалили всі програми, пов'язані з вейпінгом

Компанія Apple видалила з магазину App Store 181 додаток, пов’язаний з вейпінгом. Apple вирішила видалити всі програми, пов’язані з курінням електронних сигарет, через зростання проблем зі здоров’ям. У корпорації підтвердили, що всі програми, які заохочують або полегшують використання вейпів, більше не доступні для завантаження і будуть заборонені до додавання в App Store. “Ми дуже піклуємося […]

Далі
Visa та Всі. Свої оголосили переможниць конкурсу для жінок-підприємниць «Її справа»
Новини

Україну чекає падіння ВВП

Оцінка перспектив української економіки аналітиками Bank of America помітно змінилася, і не в кращу сторону: в 2020 році експерти прогнозують зниження ВВП України на 1,1%. На думку фахівців з Bank of America, таке падіння, може стати передумовою до прискорення зростання ВВП в 2021 році (в BofA прогнозують 4,8%). Це, в свою чергу, може позитивно вплинути […]

Далі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com