Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ

Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ

18.10.2016 Новини

Запрошуємо усіх бажаючи взяти участь у І Фінансовому Форумі ААУ (“Асоціація адвокатів України”) – заході, який служить платформою для обговорення та вирішення проблем у сфері фінансів – адвокатури та бізнесу, обговорення фінансово–правових аспектів, питань реструктуризації  та оподаткування. Форум проводитиметься 21 жовтня 2016 року, з 09:00 до 18:00 у готелі «Русь», вул. Госпітальна, 4, Київ, Україна.

Додаткову інформацію Ви можете отримати в Секретаріаті ААУ за тел.: +38(067) 501-56-10, або е-mail: financial-forum@uaa.org.ua. Контактна особа – Ірина Аттрайд.

Про що будемо говорити?

 

 1. Наслідки останніх реформ для фінансових інститутів. Збільшення впливу адвокатів на діяльність інститутів фінансового ринку: прогнози на 2017-2018 роки

Доповідач: Сергій Панов, Заступник Голови Правління, начальник юридичного департаменту ПАТ «УкрСиббанк», член Ради Незалежної асоціації банків України, голова комітету захисту прав кредиторів НАБУ.

 • Альтернативні способи вирішення спорів у фінансовій сфері як додаткові інструменти для адвокатів.

Доповідач: Андрій Гайченко, голова Третейського суду при Незалежній асоціації банків України.

 • Блокчейн революція. Адаптуємо технологію для реформи існуючої фінансової системи чи будуємо нову систему?

Доповідач: Андрій Дубецький, співзасновник Bitcoin Foundation Ukraine, представник Варшавської фондової біржі в Україні.

 • Нові банківські технології, юридичні аспекти. Зміни в правовому регулюванні інструментів E-commerce. Лібералізація регулювання з боку НБУ.

Доповідач: Юрій Корж, генеральний Директор ТОВ “Електрум Пеймент Сістем”.

 • Новий закон про фінансову реструктуризацію: проблемні питання та нові можливості для адвокатів.

Доповідачі: Марина Кривошей, керуючий партнер “Force&Right Legal Group”, адвокат та Артур Мартиненко, партнер компанії, старший юрист.

 • Структурування бізнесу в епоху деофшоризації та нові рішення.

Доповідач: Куліковська Аліна, юрист з міжнародного права компанії Eltoma Corporate  Services.

ЕкспертиОльга Білай, заступник директора Департаменту реструктуризації  заборгованості та стягнення. Анна  Артеменко, державний уповноважений Антимонопольного комітету України.

2. Адвокатура та банківський сектор: проблемні питання та нові можливості. Відродження кредитування, участь адвоката в оформленні кредитних угод, нові можливості для розвитку практик

Доповідач: Олександр Черних, адвокат, СЕО “Yours Lawyers”.

 • Особливості правового регулювання діяльності банків у сфері захисту банківської таємниці та здійсненні ними фінансового моніторингу.

Доповідач: Олександр Вавдійчик, заступник начальника управління правового забезпечення банківського нагляду та ринків капіталів – начальник відділу правового забезпечення банківського нагляду  Юридичного департаменту НБУ.

 • Чому банки блокують клієнтські операції? Як адвокат може допомогти? Рекомендації з ефективності на шляху до ЄС.

Доповідач: Діана Голанова, адвокат, Директор юридичного департаменту АТ ПіреусБанк МКБ.

 •  Реструктуризація зовнішніх боргів: практичні аспекти з власного досвіду.

Доповідач: Микола Ліхачов, радник керівника практики M&A, банківського та фінансового права АО «Спенсер і Кауфманн».

 • Захист співробітниками Фонду гарантування вкладів фізичних осіб інформації, що містить банківську таємницю. Особливості заліку зустрічних однорідних вимог у процедурі тимчасової адміністрації та ліквідації.

Доповідач: Андрій Малишко, провідний юрисконсульт відділу юридичного супроводу виведення неплатоспроможних банків з ринку юридичного департаменту ФГВФО.

 • Залік зустрічних вимог у банках, які визнані неплатоспроможними: міф чи реальність?

Доповідач: Яна Білицька, помічник адвоката в АБ «Каменського»

 • Відповідальність банків за несанкціоноване списання коштів клієнта: де шукати справедливість?

Доповідач: Катерина Власюк, керуючий партнер юридичної компанії «AVG», Голова комітету з міжнародного права ВГО «Асоціація адвокатів України».

Експерти: Руслан Демчак, народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності. Наталія Лапаєва, начальник відділу стратегії та нормативно – методологічного забезпечення ФГВФО.

3. Захист інвестицій та роль адвокатури у формуванні сприятливого інвестиційного клімату в Україні. Податковий навігатор для клієнтів адвокатів

 • Останні тенденції судової практики по спорах, пов’язаних з інвестиціями.

Доповідач: Оксана Трегуб, адвокат, юрист Unicredit.

 • Бізнес-омбудсмен, як інститут захисту бізнесу та інвестицій. Досвід успішних кейсів.

Доповідач: Ярослав Грегірчак, заступник бізнес – омбудсмена.

 • Договори про визнання електронних документів: що потрібно знати адвокату  для ефективного захисту прав клієнта.

Доповідач: Любов Шапор, начальник відділу правового забезпечення діяльності юридичного управління ГУ ДФС у м. Києві.

 • Податкові спори в аспекті реформи судочинства.

Доповідач: Віталій Оджиковський, адвокат, Радник «КМ Партнери».

 •  Податкові перевірки очима контролюючого органу.

Доповідач: Інна Якушко, начальник Управління Аудиту у сфері матеріального виробництва  ГУ ДФС у м. Києві.

 • Актуальна судова практика у податкових спорах: тенденції 2015-2016.

Доповідач: Данило Гетманцев, експерт TaxLink, адвокат, д. ю. н, професор кафедри фінансового права юридичного факультету КНУ імені Т.Г. Шевченка, почесний президент ЮК «Jurimex», президент Асоціації податкових радників, член Європейської асоціації податкових професорів.

 • Податкові аспекти фінансової реструктуризації.

Доповідач: Денис Грищенко, Головний менеджер з правових питань Департаменту проблемних кредитів АТ «Райффайзен Банк Аваль».  Член робочої групи при НАБУ з підготовки проекту ЗУ «Про фінансову реструктуризацію».

 • Податок на виведений капітал: кому це потрібно і навіщо.

Доповідач: Надія Вороницька – Гайдак, генеральний директор ЮО «Феміда».

 • Питання судової практики.

Доповідач: Олена Ганечко, суддя Київського апеляційного адміністративного суду

ЕкспертиПавло Мороз  – Заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації. Людмила Демченко, начальник Головного управління ДФС у м. Києві. Дмитро Донець, директор Департаменту адміністративного оскарження та судового супроводження ДФС України. Наталія Калєніченко, директор Департаменту обслуговування платників ДФС України. Сергій Деревцов, заступник директора Департаменту адміністративного оскарження та судового супроводження ДФС України.

Інші статті на цю тему

 • Китай має намір націоналізувати Alibaba
  Новини

  Китай має намір націоналізувати Alibaba

  Китайська влада має намір націоналізувати компанію Alibaba, що володіє Aliexpress, і Ant Group (фінансово-технологічна “дочка” Alibaba), повідомляє International Bussines Times з посиланням на джерела. Відзначається, що план націоналізації Alibaba і Ant Group виходить від верху структури правлячої комуністичної партії Китаю. Антимонопольне розслідування управління з контролю за ринком КНР щодо гіганта електронної комерції почалося в кінці 2020 року. […]

 • Власники біткоїнів можуть втратити $140 млрд через забуті паролі
  Новини

  Власники біткоїнів можуть втратити $140 млрд через забуті паролі

  Біткоїни загальною вартістю близько $140 млрд містяться на електронних гаманцях, власники яких втратили або забули паролі до них. Про це повідомляє The New York Times з посиланням на компанію з обробки даних про криптовалюти The New York Times. За даними компанії, з 18,5 млн біткоїнів, що існують наразі, близько 20% на суму близько $140 млрд, містяться […]

 • За 2020 рік товарообіг України склав $103,4 млрд
  Новини

  За 2020 рік товарообіг України склав $103,4 млрд

  Загалом товарообіг у 2020 році склав $103,4 млрд, що на $7 млрд менше, ніж у попередньому ( у 2019 році — $110,5 млрд). За 12 місяців 2020 року в Україну імпортували товарів на $54,2 млрд (у порівнянні з аналогічним періодом 2019 р. імпорт зменшився на $6,2 млрд або на 10,3%).  Експортували з України на $49,2 млрд (зменшення […]

 • Укрпошта запустила у своїх відділеннях послугу поповнення банківської картки
  Новини

  Укрпошта запустила у своїх відділеннях послугу поповнення банківської картки

  У понад 3000 автоматизованих відділень Укрпошти, що обладнані платіжними терміналами, відтепер можна поповнити картку будь-якого українського банку платіжних систем VISA та Mastercard. Зарахувати на картку можна суму від 50 до 4999 грн за одну операцію. Тарифи Укрпошти на поповнення готівки є нижчим, ніж в середньому у фінансових установах. Комісія за послугу дорівнює 1,5% від суми поповнення, […]

 • Нові пригоди у світі підключених пристроїв починаються з Lenovo
  Новини

  Нові пригоди у світі підключених пристроїв починаються з Lenovo

  Київ, 7 січня 2021 р. — Цього року протягом CES, глобальної виставки електроніки у Лас-Вегасі, компанія Lenovo представила кілька нових ноутбуків із серії ideapad, один із яких із підтримкою мережі 5G1. Також анонсовані планшет із 2К-екраном, аксесуари для підвищення продуктивності та оновлення програми Lenovo Vantage. Lenovo вперше представила режим Show Mode, створений спеціально для керування […]

 • Понад тонну героїну виявили у Львові митники та правоохоронці під час спільної операції
  Новини

  Понад тонну героїну виявили у Львові митники та правоохоронці під час спільної операції

  У ході спільної операції, завдяки зусиллям співробітників Одеської та Львівської митниць Держмитслужби, працівників Служби безпеки України, під процесуальним керівництвом Львівської обласної прокуратури, виявлено 1,035 тонни героїну, який громадяни Туреччини намагались переправити до Євросоюзу. Громадяни Туреччини перевозили наркотичну речовину на судні, яке прибуло у грудні минулого року до Одеського Морського торговельного порту.  Для проведення заходів  з […]

 • Ноутбук Lenovo YOGA Slim 7i Pro відтепер оснащено OLED-дисплеєм
  Новини

  Ноутбук Lenovo YOGA Slim 7i Pro відтепер оснащено OLED-дисплеєм

  Київ, 10 січня 2021 р. — У межах виставки CES компанія Lenovo анонсувала 14-дюймовий ноутбук YOGA Slim 7i Pro. Оновлений гаджет доступний для користувачів у двох варіантах: з рідкокристалічним дисплеєм (LCD) та з яскравим OLED-дисплеєм. Пристрій працює на базі платформи Intel® Evo™, оснащений новітньою версією мобільних процесорів Intel® Core™ 11-го покоління, графікою Intel Iris® Xe […]

Читайте також

Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ
Новини

Volkswagen планує масштабну перестановку та зміну СЕО

Німецький автомобільний концерн Volkswagen планує змінити свого генерального директора в рамках масштабної кадрової перестановки у вищому менеджменті компанії. Генеральний директор компанії прокоментував дану ситуацію, сказавши, що повністю підтримує цю ініціативу і готовий взяти посильну участь в прийдешніх змінах. Також він зазначив, що стратегія компанії щодо зміни структури керівництва зумовлювала прийняття важливих кадрових рішень. Голова наглядової […]

Далі
Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ
Новини

Європейські банки планують відмовитися від використання Visa і MasterCard

Близько 20 банків Європи спільно розробляють загальноєвропейську платіжну систему, покликану замінити Visa і MasterCard. Ініціатива розглядається з 2017 року, але зараз про її введення задумалися серйозно. Про це повідомляє французьке інформаційне агентство AFP, посилаючись на джерела. Попередньо система отримала назву PEPSI (Pan-European Payment System Initiative). Однак поки що жодна фінансова організація не підтвердила свою участь […]

Далі
Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ
Новини

Facebook змінює свої плани по монетизації WhatsApp

Понад рік тому Facebook мав намір запустити рекламу WhatsApp Status, подібну зі Stories в Instagram в 2020 році з попередніми показом прототипу в травні. Ще 14 місяців тому керівництво WhatsApp заявило, що реклама стане «основним способом монетизації сервісу». Однак за останні місяці команда співробітників WhatsApp, яка працювала над пошуком найкращих способів інтеграції реклами в месенджер, […]

Далі
Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ
Новини

Уряд пообіцяв погасити борг “Київенерго” перед “Нафтогазом”

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що допоможе Києву у вирішенні проблемних питань з теплом і гарячим водопостачанням, які виникли через заборгованість ВАТ “Київенерго” перед “Нафтогазом”. Глава уряду попросив включити це питання до порядку денного уряду і дати доручення Міністерству фінансів щодо джерел фінансування, а Мінрегіону оформити його основу для підписання прем’єром. У свою чергу, міський голова […]

Далі
Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ
Новини

Частину виробництва Apple перенесли з Китаю

Компанія Apple могла перенести частину виробництва з Китаю, оскільки тепер на деяких навушниках AirPods Pro зазначене інше місце виробництва. Про це пише The Verge. Так, багато покупців техніки Apple на форумах MacRumors розповіли, що на куплених ними навушниках вказано виробництво В’єтнаму. Такі ж AirPods Pro купив і один із співробітників The Verge. Поки незрозуміло, яку […]

Далі
Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ
Новини

За 9 місяців 2020 р. працівники Держмитслужби виявили порушень митних правил на 1,9 млрд грн

За дев’ять місяців поточного року працівники Митниці виявили і припинили 10,9 тис. порушень митних прави. Загальна вартість предметів правопорушень становить близько 1,9 млрд грн, що на 66 млн грн більше, порівняно з аналогічним періодом 2019 року Серед найрезонансніших випадків: спроба ввезення 112 кг кокаїну в порту “Південний”, вартість на чорному ринку наркотику складає майже 500 […]

Далі
Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ
Новини

Стало відомо, що ж продає власник «Київстар»

Нещодавно стало відомо, що власник «Київстар» продає італійський бізнес холдинг Veon, своєму партнерові. Вартість угоди становить – 2,45 мільярдів євро. Нагадуємо, що Veon Ltd ще восени 2016 року об’єднав свою структуру в Італії з CK Hutchison Holdings. І ось зараз, власник «Київстар» домовився про продаж своїх 50% в спільному підприємстві Wind Tre, своєму діловому партнерові. […]

Далі
Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ
Новини

Provectus відкриє офіс в Києві

Міжнародна IT-компанія Provectus, засновниками якої є Микола Антонов і Геннадій Галантер, відкриє офіс у Києві. Про це повідомляє інформаційний портал Аin.ua. Підприємство спеціалізується на наданні повного комплексу обслуговування з розробки програмного забезпечення для корпоративного сегмента. У нинішній час фірма надає свої послуги на території України, США та Росії. Єдиний український офіс Provectus до останнього часу […]

Далі
Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ
Новини

Рада виділила 1,4 мільярда на борги шахтарям

Спочатку планувалося виділити на дотації вугільної галузі вдвічі більше – 2,8 млрд грн. Верховна Рада виділила шахтарям 1,4 млрд грн дотацій для погашення заборгованості із заробітної плати. За зміни до держбюджету на засіданні в п’ятницю, 13 липня, проголосував 261 депутат. Спочатку автори документа пропонували виділити 2,8 млрд грн дотацій, але в ході розгляду сума була […]

Далі
Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ
Новини

Tesla тепер керуватиме інша людина

Ілон Маск був відсторонений на кілька років від керівництва компанією. Дане рішення було прийнято Комісією з цінних паперів Сполучених Штатів Америки. Трохи раніше вони впіймали голову компанії на тому, що він навмисно вводив учасників ринку в оману. Ілон Маск не зможе повернутися до своєї посади до 2022 року. Додатково він зобов’язаний виплатити 20 мільйонів доларів […]

Далі
Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ
Новини

InPost йде з українського ринку поштових послуг через низьку окупності бізнесу

Польська мережа почтоматів InPost припиняє свою роботу в Україні. Така інформація надійшла від журналістів періодичного видання PaySpaceMagazine з посиланням на заяву представників керуючої компанії Integer.pl S.A. Відповідно до офіційної позиції, вихід з вітчизняного ринку поштових послуг пов’язаний з низькою рентабельністю такого бізнесу на території нашої країни. Рівень популярності почтоматів серед українських споживачів не показує прогнозованого […]

Далі
Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ
Новини

Conoco вилучить з венесуельських рахунків $ 636 млн

Суд Кюрасао уповноважив ConocoPhillips вилучити близько $636 млн активів, що належать державній нафтовій компанії PDVSA в Венесуелі, через націоналізацію американських нафтових проектів у Венесуелі в 2007 році. Рішення суду, яке було передано карибським ЗМІ Antilliaans Dagblad, каже, що Conoco може вилучити «нафту або нафтопродукти на судах, а також активи на банківських рахунках». Conoco і PDVSA […]

Далі
Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ
Новини

У Борисполі побудують сонячну електростанцію

В Борисполі побудують сонячну електростанцію, що матиме потужність до 5 МВт. Будуватиме ТОВ «Альянсенерго», замовником виступає ПАТ «Київобленерго». Вартість проекту становить 7,28 млн грн. Нацкомісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, наприкінці 2018 р. видала ТОВ «Промінь-Енерго» ліцензію на виробництво електроенергії для першої черги Бориспільської СЕС – потужністю 996,36 кВт. Читайте також: […]

Далі
Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ
Новини

Блокпакет акцій «Харківського тракторного заводу» придбала кіпрська компанія

Українська антимонопольна служба дала дозвіл на придбання частки машинобудівного комплексу «Харківський тракторний завод» кіпрській компанії Rosiland Engineering Limited. Про це стало відомо з прес-релізу АМКУ, опублікованого сьогодні, 27-го січня. В якості посередника угоди виступить фірма Calverton Establishment Ltd (Британсько-Віргінські острови), яка до останнього часу була власником 21,75% акцій українського заводу. Відповідно до першоджерела, підписання договору […]

Далі
Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ
Новини

YanAir почне літати з Одеси в Батумі і Тбілісі

Українська авіакомпанія YanAir з травня цього року відкриє кілька напрямків з Одеси до Грузії. Так, з 16 травня відкривається рейс Одеса-Батумі-Одеса, а з 29 травня – Одеса-Тбілісі-Одеса. Вартість подорожі туди-назад в економ-класі висока. Вартість квитків на офіційному сайті YanAi 9063 гривні. Читайте також: Компанія Ryanair підвищила вартість послуг для пасажирів Слідкуйте за нашим телеграм каналом: […]

Далі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com