Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ

Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ

18.10.2016 Новини

Запрошуємо усіх бажаючи взяти участь у І Фінансовому Форумі ААУ (“Асоціація адвокатів України”) – заході, який служить платформою для обговорення та вирішення проблем у сфері фінансів – адвокатури та бізнесу, обговорення фінансово–правових аспектів, питань реструктуризації  та оподаткування. Форум проводитиметься 21 жовтня 2016 року, з 09:00 до 18:00 у готелі «Русь», вул. Госпітальна, 4, Київ, Україна.

Додаткову інформацію Ви можете отримати в Секретаріаті ААУ за тел.: +38(067) 501-56-10, або е-mail: financial-forum@uaa.org.ua. Контактна особа – Ірина Аттрайд.

Про що будемо говорити?

 

 1. Наслідки останніх реформ для фінансових інститутів. Збільшення впливу адвокатів на діяльність інститутів фінансового ринку: прогнози на 2017-2018 роки

Доповідач: Сергій Панов, Заступник Голови Правління, начальник юридичного департаменту ПАТ «УкрСиббанк», член Ради Незалежної асоціації банків України, голова комітету захисту прав кредиторів НАБУ.

 • Альтернативні способи вирішення спорів у фінансовій сфері як додаткові інструменти для адвокатів.

Доповідач: Андрій Гайченко, голова Третейського суду при Незалежній асоціації банків України.

 • Блокчейн революція. Адаптуємо технологію для реформи існуючої фінансової системи чи будуємо нову систему?

Доповідач: Андрій Дубецький, співзасновник Bitcoin Foundation Ukraine, представник Варшавської фондової біржі в Україні.

 • Нові банківські технології, юридичні аспекти. Зміни в правовому регулюванні інструментів E-commerce. Лібералізація регулювання з боку НБУ.

Доповідач: Юрій Корж, генеральний Директор ТОВ “Електрум Пеймент Сістем”.

 • Новий закон про фінансову реструктуризацію: проблемні питання та нові можливості для адвокатів.

Доповідачі: Марина Кривошей, керуючий партнер “Force&Right Legal Group”, адвокат та Артур Мартиненко, партнер компанії, старший юрист.

 • Структурування бізнесу в епоху деофшоризації та нові рішення.

Доповідач: Куліковська Аліна, юрист з міжнародного права компанії Eltoma Corporate  Services.

ЕкспертиОльга Білай, заступник директора Департаменту реструктуризації  заборгованості та стягнення. Анна  Артеменко, державний уповноважений Антимонопольного комітету України.

2. Адвокатура та банківський сектор: проблемні питання та нові можливості. Відродження кредитування, участь адвоката в оформленні кредитних угод, нові можливості для розвитку практик

Доповідач: Олександр Черних, адвокат, СЕО “Yours Lawyers”.

 • Особливості правового регулювання діяльності банків у сфері захисту банківської таємниці та здійсненні ними фінансового моніторингу.

Доповідач: Олександр Вавдійчик, заступник начальника управління правового забезпечення банківського нагляду та ринків капіталів – начальник відділу правового забезпечення банківського нагляду  Юридичного департаменту НБУ.

 • Чому банки блокують клієнтські операції? Як адвокат може допомогти? Рекомендації з ефективності на шляху до ЄС.

Доповідач: Діана Голанова, адвокат, Директор юридичного департаменту АТ ПіреусБанк МКБ.

 •  Реструктуризація зовнішніх боргів: практичні аспекти з власного досвіду.

Доповідач: Микола Ліхачов, радник керівника практики M&A, банківського та фінансового права АО «Спенсер і Кауфманн».

 • Захист співробітниками Фонду гарантування вкладів фізичних осіб інформації, що містить банківську таємницю. Особливості заліку зустрічних однорідних вимог у процедурі тимчасової адміністрації та ліквідації.

Доповідач: Андрій Малишко, провідний юрисконсульт відділу юридичного супроводу виведення неплатоспроможних банків з ринку юридичного департаменту ФГВФО.

 • Залік зустрічних вимог у банках, які визнані неплатоспроможними: міф чи реальність?

Доповідач: Яна Білицька, помічник адвоката в АБ «Каменського»

 • Відповідальність банків за несанкціоноване списання коштів клієнта: де шукати справедливість?

Доповідач: Катерина Власюк, керуючий партнер юридичної компанії «AVG», Голова комітету з міжнародного права ВГО «Асоціація адвокатів України».

Експерти: Руслан Демчак, народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності. Наталія Лапаєва, начальник відділу стратегії та нормативно – методологічного забезпечення ФГВФО.

3. Захист інвестицій та роль адвокатури у формуванні сприятливого інвестиційного клімату в Україні. Податковий навігатор для клієнтів адвокатів

 • Останні тенденції судової практики по спорах, пов’язаних з інвестиціями.

Доповідач: Оксана Трегуб, адвокат, юрист Unicredit.

 • Бізнес-омбудсмен, як інститут захисту бізнесу та інвестицій. Досвід успішних кейсів.

Доповідач: Ярослав Грегірчак, заступник бізнес – омбудсмена.

 • Договори про визнання електронних документів: що потрібно знати адвокату  для ефективного захисту прав клієнта.

Доповідач: Любов Шапор, начальник відділу правового забезпечення діяльності юридичного управління ГУ ДФС у м. Києві.

 • Податкові спори в аспекті реформи судочинства.

Доповідач: Віталій Оджиковський, адвокат, Радник «КМ Партнери».

 •  Податкові перевірки очима контролюючого органу.

Доповідач: Інна Якушко, начальник Управління Аудиту у сфері матеріального виробництва  ГУ ДФС у м. Києві.

 • Актуальна судова практика у податкових спорах: тенденції 2015-2016.

Доповідач: Данило Гетманцев, експерт TaxLink, адвокат, д. ю. н, професор кафедри фінансового права юридичного факультету КНУ імені Т.Г. Шевченка, почесний президент ЮК «Jurimex», президент Асоціації податкових радників, член Європейської асоціації податкових професорів.

 • Податкові аспекти фінансової реструктуризації.

Доповідач: Денис Грищенко, Головний менеджер з правових питань Департаменту проблемних кредитів АТ «Райффайзен Банк Аваль».  Член робочої групи при НАБУ з підготовки проекту ЗУ «Про фінансову реструктуризацію».

 • Податок на виведений капітал: кому це потрібно і навіщо.

Доповідач: Надія Вороницька – Гайдак, генеральний директор ЮО «Феміда».

 • Питання судової практики.

Доповідач: Олена Ганечко, суддя Київського апеляційного адміністративного суду

ЕкспертиПавло Мороз  – Заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації. Людмила Демченко, начальник Головного управління ДФС у м. Києві. Дмитро Донець, директор Департаменту адміністративного оскарження та судового супроводження ДФС України. Наталія Калєніченко, директор Департаменту обслуговування платників ДФС України. Сергій Деревцов, заступник директора Департаменту адміністративного оскарження та судового супроводження ДФС України.

Інші статті на цю тему

 • Нацбанк відреагував на держрегулювання цін на продукти
  Новини

  Нацбанк відреагував на держрегулювання цін на продукти

  Рішення уряду про держрегулювання цін на товари матиме обмежений вплив на інфляцію. Про це сказав на брифінгу заступник голови Нацбанку Сергій Ніколайчук. У нього запитали, чи вважають у НБУ обґрунтованим запровадження держрегулювання на продукти харчування. Ніколайчук відповів, що наразі проблема інфляції характерна не лише для України, а й для більшості країн світу, і в багатьох […]

 • Нові подробиці спроби рейдерського захоплення Амстора
  Новини

  Нові подробиці спроби рейдерського захоплення Амстора

  Наприкінці 2014 року в Україні стався конфлікт навколо групи компаній Амстор. Численні кримінальні процеси досі точаться в українських судах. 2021 року один із епізодів розглядався у Вільнюському окружному суді, з матеріалами якого ознайомилося видання Українські Новини. Нагадаємо, що екс-міноритарія Амстора Володимира Вагоровського звинувачують у спробі привласнити бізнес за спиною мажоритарного акціонера, власника Smart Holding Вадима Новинського. Зокрема, видання дізналося […]

 • Список виробників соціально важливих продуктів розширили
  Новини

  Список виробників соціально важливих продуктів розширили

  Мінагрополітики внесло зміни до переліку виробників продовольчих товарів, які мають суттєву соціальну значимість. Про це повідомляє прес-служба відомства. Список компаній розширено до 6851 виробника, до нього додали 48 компаній. Компанії зі списку мають право купувати газ за пільговими тарифами, затвердженими Кабміном. Також для них обмежена націнка при постачанні газу. Перші торги пільговим газом для виробників соціальних […]

 • Qualcomm купив стартап програміста з Одеси
  Новини

  Qualcomm купив стартап програміста з Одеси

  Американська компанія з виробництва мікрочіпів Qualcomm придбала стартап Augmented Pixels, заснований одеським програмістом Віталієм Гончаруком. Про це повідомляє Forbes-Україна із посиланням на джерела. “Qualcomm поглинула українську компанію Augmented Pixels, що спеціалізується на доповненій реальності… Суму угоди сторони не розкривають. У 2021 році Forbes оцінював Augmented Pixels у $20-40 млн. Компанія залучила $7 млн ​​інвестицій”, – йдеться у […]

 • Ryanair запустить 13 нових рейсів з України
  Новини

  Ryanair запустить 13 нових рейсів з України

  Лоукостер Ryanair анонсував на 2022 рік запуск 13 нових маршрутів із чотирьох аеропортів України. Новий льотний розклад набуде чинності 27 березня з переведенням країни на літній час. Зазначається, що Львів отримає шість нових машрутів, аеропорт Бориспіль  і Одеса – по три, і ще один – Херсон. Водночас загальна частота польотів за всіма заявленими новими маршрутами […]

 • Microsoft заявила про купівлю Activision Blizzard
  Новини

  Microsoft заявила про купівлю Activision Blizzard

  Microsoft Corp. заявила про плани придбання одного із найбільших розробників відеоігор у світі Activision Blizzard. Про це йдеться у спільному прес-релізі компаній. Наголошується, що Microsoft готова заплатити за акцію Activision 95 доларів. Відомо, що це на 45,3% вище за котирування станом на закриття торгів минулої п’ятниці. Повна сума угоди попередньо становитиме 68,7 мільярда доларів з урахуванням коштів […]

 • Бізнес-омбудсмен заявив про різке зростання скарг на держоргани
  Новини

  Бізнес-омбудсмен заявив про різке зростання скарг на держоргани

  За підсумками 2021 року кількість скарг до бізнес-омбудсмена збільшилася на 26% – до 2182. Про це сказав бізнес-омбудсмен Роман Ващук. “Минулого року до бізнес-омбудсмена надійшло 2182 скарги, тоді як у 2020-му їх було 1737. Це збільшення на 26%”, – сказав він. За словами Ващука, традиційно найбільша кількість скарг минулого року надійшла з податкових питань – […]

 • Проти Нафтогазу відкрили справу через зловживання монопольним становищем
  Новини

  Проти Нафтогазу відкрили справу через зловживання монопольним становищем

  В Антимонопольному комітеті повідомили про відкриття справи щодо Нафтогазу через зловживання монопольним становищем на ринку оптової реалізації природного газу. “Комітет досліджує наявність у діях ТОВ ДК Нафтогаз Трейдинг різних підходів до формування ціни на природний газ для різних постачальників природного газу, що могло призвести до обмеження конкурентоспроможності певної категорії суб’єктів господарювання”, – йдеться у повідомленні. В АМКУ нагадали, що з […]

Читайте також

Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ
Новини

Політика і бізнес чи політика як бізнес: Трамп не стане продавати свої активи

Новообраний Президент Сполучених Штатів Америки не має наміру продавати свій бізнес. У всякому разі, найближчим часом. Про це в рамках зустрічі з журналістами повідомив юрист Дональда Трампа – Шері Діллон. За його словами, на даний момент позбутися активів не є можливим, оскільки будь-яка, із запропонованих цін, стане предметом спекуляцій. Іншими словами, вартість компаній, що зараз […]

Далі
Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ
Новини

Всесвітній банк: через коронавірус 60 млн людей можуть опинитися в крайній бідності

Близько 60 млн осіб по всьому світу можуть опинитися в стані крайньої бідності через пандемію коронавірусу, заявив президент Світового банку Девід Мелпас в ході телеконференції. «За нашою оцінкою, до 60 млн людей опиняться загнані в крайню бідність, що нівелює весь прогрес в боротьбі з убогістю за останні три роки», – сказав Мелпас. Він додав, що […]

Далі
Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ
Новини

Редакція LDaily вітає всіх наших читачів та партнерів із Великоднем!

Від імені редакції та всієї команди порталу LDaily, нам би хотілось привітати Вас з цим надзвичайним святом – Днем Пасхи. Великдень – це, перш за все, свято сім’ї. Ми бажаємо Вам провести цей день в колі найближчих людей та отримати задоволення від спілкування з рідними. Нехай цей день наповнить Вас новими силами та потужною енергією […]

Далі
Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ
Новини

Нафта дорожчає на зниженні запасів у США

Світові ціни на нафту еталонних марок помірно зростають на новинах про істотне зниження запасів у США минулого тижня. Про це свідчать дані торгів вранці в четвер, 15 жовтня. Так, грудневі ф’ючерси на Brent на лондонській біржі ICEFutures подорожчали на $0,03 (0,07%) – до $43,35 за барель. За підсумками торгів в середу ці контракти подорожчали на […]

Далі
Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ
Новини

Генеральний директор Texas Instruments подав у відставку

Texas Instruments Inc заявила у вівторок, що Брайан Крутчер подав у відставку з поста головного виконавчого директора в зв’язку з порушенням етичних правил поведінки, прийнятих в компанії. Акції компанії впали на 2,5% після виходу на ринок, навіть коли Texas Instruments повідомила про доходи і продажах за другий квартал, які перевершили будь-які оцінки і прогнози. Голова […]

Далі
Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ
Новини

Більше 3000 відділень «Нова Пошта» відмовляються від пінопласту

З кінця квітня всі відділення «Нова Пошта» переходять на новий тип упаковки: замість пінопласту буде використовуватись папір вторинної переробки. Чому це важливо? По-перше, компанія відмовляється від пінопласту на користь вторинної сировини. По-друге, посилки будуть пакувати і відправляти приблизно на 12% швидше. По-третє, папір ще краще зберігає вміст посилки від пошкоджень. «Ми проаналізували кращі світові практики […]

Далі
Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ
Новини

Softbank дозволить інвестувати в IPO на суму від $10

Брокерський підрозділ SoftBank збирається знизити для приватних інвесторів в Японії поріг входу для участі в IPO компаній до $10. Так компанія намагається залучити молодь на фондовий ринок і обійти конкурентів. One Tap BUY, брокерський підрозділ японського SoftBank, планує дозволити жителям країни брати участь в IPO з сумою від 1000 йен (трохи менше $10). Компанія збирається […]

Далі
Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ
Новини

Сталий розвиток й інновації: Lenovo звітує про рекордні показники

Компанія Lenovo Group звітує про рекордні результати за перший квартал 2021/22 фінансового року1. Продуктивність Lenovo забезпечила значне покращення рентабельності рік до року: дохід до сплати податків зріс майже вдвічі та сягнув $650 млн (зростання на 96%). Чистий прибуток продемонстрував зростання більше ніж удвічі — на 119%, у той час як маржинальність прибутку сягнула 2,8% — […]

Далі
Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ
Новини

У Tesla оновили раду директорів

До складу керуючих компанією увійшли засновник Oracle Ларрі Еллісон і глобальний менеджер Walgreens Кетлін Вілсон-Томпсон. Американський виробник електромобілів Tesla оновив склад ради директорів. Зазначено, що після скандальних заяв засновника автомобільної компанії Ілона Маска і втрати ним посади голови ради незалежних директорів тепер до складу керуючих компанією увійшли засновник Oracle, один з багатіїв планети Ларрі Еллісон […]

Далі
Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ
Новини

Вирішена чергова загроза кібербезпеки клієнтів банків RBS, Natwest і Ulster Bank

Похибки в системі захисту даних клієнтів Royal Bank of Scotland (RBS), Natwest і Ulster Bank зробили уразливими більш 50 000 користувачів. Всьому виною недосконалий програмний продукт, який з січня пропонувався до установки -Thor Foresight Enterprise. Heimdal Security продає його як захист від кіберзагроз, але вийшло, що воно саме несло небезпеку. Зловмисники могли легко отримати доступ […]

Далі
Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ
Новини

Російський контроль, або Walt Disney і 21st Century Fox повинні отримати дозвіл ФАС(?)

За заявою представника Федеральної антимонопольної служби РФ Андрія Циганова, керівники компаній Walt Disney і 21st Century Fox повинні надати клопотання щодо питання намірів купівлі і пройти процедуру схвалення даної угоди в РФ. Таке рішення прийнято представниками ФАС у зв’язку з тим, що компанії-учасники угоди представлені на ринку Росії, а відповідно вони повинні отримати схвалення в […]

Далі
Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ
Новини

Акції General Motors і Fiat Chrysler знизилися після публікації сильного падіння квартальних продажів

У середу General Motors і Fiat Chrysler повідомили про сильне падіння продажів своїх автомобілів за квартал з квітня по червень. Показники були передбачувані і навіть сигналізували про швидке відновлення попиту, а компанії заявили про свої зусилля повернутися до “до карантинного” рівню виробництва, але акції автовиробників відреагували на новину зниженням. Акції General Motors, хоча і виросли […]

Далі
Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ
Новини

23 відділення “Ощадбанку” виставлять на аукціон

На аукціон виставлять 23 київських відділення українського “Ощадбанку” Про це повідомляє пресі Леонід Антонов – голова постійної комісії з питань власності Київради. Починаючи з лютого 2016- го року представники державної фінустанови не платять за оренду вищезазначених приміщень: договір про оренду в даному випадку також не складено. Такі дії з боку “Ощадбанку” обійшлися державному бюджету в […]

Далі
Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ
Новини

Mercedes-Benz збільшить до 20% свою частку акцій в Aston Martin

Компанія Aston Martin Lagonda проведе масштабну програму рефінансування, в рамках якої приверне £ 1,3 млрд від інвесторів. Як повідомляє компанія, одним з інвесторів, які візьмуть участь в цій програмі, є компанія Mercedes-Benz. В обмін на фінансову допомогу вона збільшить свою частку в британському виробнику дорогих автомобілів і отримає право призначати свого представника в раду директорів […]

Далі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com