Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ

Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ

18.10.2016 Новини

Запрошуємо усіх бажаючи взяти участь у І Фінансовому Форумі ААУ (“Асоціація адвокатів України”) – заході, який служить платформою для обговорення та вирішення проблем у сфері фінансів – адвокатури та бізнесу, обговорення фінансово–правових аспектів, питань реструктуризації  та оподаткування. Форум проводитиметься 21 жовтня 2016 року, з 09:00 до 18:00 у готелі «Русь», вул. Госпітальна, 4, Київ, Україна.

Додаткову інформацію Ви можете отримати в Секретаріаті ААУ за тел.: +38(067) 501-56-10, або е-mail: financial-forum@uaa.org.ua. Контактна особа – Ірина Аттрайд.

Про що будемо говорити?

 

 1. Наслідки останніх реформ для фінансових інститутів. Збільшення впливу адвокатів на діяльність інститутів фінансового ринку: прогнози на 2017-2018 роки

Доповідач: Сергій Панов, Заступник Голови Правління, начальник юридичного департаменту ПАТ «УкрСиббанк», член Ради Незалежної асоціації банків України, голова комітету захисту прав кредиторів НАБУ.

 • Альтернативні способи вирішення спорів у фінансовій сфері як додаткові інструменти для адвокатів.

Доповідач: Андрій Гайченко, голова Третейського суду при Незалежній асоціації банків України.

 • Блокчейн революція. Адаптуємо технологію для реформи існуючої фінансової системи чи будуємо нову систему?

Доповідач: Андрій Дубецький, співзасновник Bitcoin Foundation Ukraine, представник Варшавської фондової біржі в Україні.

 • Нові банківські технології, юридичні аспекти. Зміни в правовому регулюванні інструментів E-commerce. Лібералізація регулювання з боку НБУ.

Доповідач: Юрій Корж, генеральний Директор ТОВ “Електрум Пеймент Сістем”.

 • Новий закон про фінансову реструктуризацію: проблемні питання та нові можливості для адвокатів.

Доповідачі: Марина Кривошей, керуючий партнер “Force&Right Legal Group”, адвокат та Артур Мартиненко, партнер компанії, старший юрист.

 • Структурування бізнесу в епоху деофшоризації та нові рішення.

Доповідач: Куліковська Аліна, юрист з міжнародного права компанії Eltoma Corporate  Services.

ЕкспертиОльга Білай, заступник директора Департаменту реструктуризації  заборгованості та стягнення. Анна  Артеменко, державний уповноважений Антимонопольного комітету України.

2. Адвокатура та банківський сектор: проблемні питання та нові можливості. Відродження кредитування, участь адвоката в оформленні кредитних угод, нові можливості для розвитку практик

Доповідач: Олександр Черних, адвокат, СЕО “Yours Lawyers”.

 • Особливості правового регулювання діяльності банків у сфері захисту банківської таємниці та здійсненні ними фінансового моніторингу.

Доповідач: Олександр Вавдійчик, заступник начальника управління правового забезпечення банківського нагляду та ринків капіталів – начальник відділу правового забезпечення банківського нагляду  Юридичного департаменту НБУ.

 • Чому банки блокують клієнтські операції? Як адвокат може допомогти? Рекомендації з ефективності на шляху до ЄС.

Доповідач: Діана Голанова, адвокат, Директор юридичного департаменту АТ ПіреусБанк МКБ.

 •  Реструктуризація зовнішніх боргів: практичні аспекти з власного досвіду.

Доповідач: Микола Ліхачов, радник керівника практики M&A, банківського та фінансового права АО «Спенсер і Кауфманн».

 • Захист співробітниками Фонду гарантування вкладів фізичних осіб інформації, що містить банківську таємницю. Особливості заліку зустрічних однорідних вимог у процедурі тимчасової адміністрації та ліквідації.

Доповідач: Андрій Малишко, провідний юрисконсульт відділу юридичного супроводу виведення неплатоспроможних банків з ринку юридичного департаменту ФГВФО.

 • Залік зустрічних вимог у банках, які визнані неплатоспроможними: міф чи реальність?

Доповідач: Яна Білицька, помічник адвоката в АБ «Каменського»

 • Відповідальність банків за несанкціоноване списання коштів клієнта: де шукати справедливість?

Доповідач: Катерина Власюк, керуючий партнер юридичної компанії «AVG», Голова комітету з міжнародного права ВГО «Асоціація адвокатів України».

Експерти: Руслан Демчак, народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності. Наталія Лапаєва, начальник відділу стратегії та нормативно – методологічного забезпечення ФГВФО.

3. Захист інвестицій та роль адвокатури у формуванні сприятливого інвестиційного клімату в Україні. Податковий навігатор для клієнтів адвокатів

 • Останні тенденції судової практики по спорах, пов’язаних з інвестиціями.

Доповідач: Оксана Трегуб, адвокат, юрист Unicredit.

 • Бізнес-омбудсмен, як інститут захисту бізнесу та інвестицій. Досвід успішних кейсів.

Доповідач: Ярослав Грегірчак, заступник бізнес – омбудсмена.

 • Договори про визнання електронних документів: що потрібно знати адвокату  для ефективного захисту прав клієнта.

Доповідач: Любов Шапор, начальник відділу правового забезпечення діяльності юридичного управління ГУ ДФС у м. Києві.

 • Податкові спори в аспекті реформи судочинства.

Доповідач: Віталій Оджиковський, адвокат, Радник «КМ Партнери».

 •  Податкові перевірки очима контролюючого органу.

Доповідач: Інна Якушко, начальник Управління Аудиту у сфері матеріального виробництва  ГУ ДФС у м. Києві.

 • Актуальна судова практика у податкових спорах: тенденції 2015-2016.

Доповідач: Данило Гетманцев, експерт TaxLink, адвокат, д. ю. н, професор кафедри фінансового права юридичного факультету КНУ імені Т.Г. Шевченка, почесний президент ЮК «Jurimex», президент Асоціації податкових радників, член Європейської асоціації податкових професорів.

 • Податкові аспекти фінансової реструктуризації.

Доповідач: Денис Грищенко, Головний менеджер з правових питань Департаменту проблемних кредитів АТ «Райффайзен Банк Аваль».  Член робочої групи при НАБУ з підготовки проекту ЗУ «Про фінансову реструктуризацію».

 • Податок на виведений капітал: кому це потрібно і навіщо.

Доповідач: Надія Вороницька – Гайдак, генеральний директор ЮО «Феміда».

 • Питання судової практики.

Доповідач: Олена Ганечко, суддя Київського апеляційного адміністративного суду

ЕкспертиПавло Мороз  – Заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації. Людмила Демченко, начальник Головного управління ДФС у м. Києві. Дмитро Донець, директор Департаменту адміністративного оскарження та судового супроводження ДФС України. Наталія Калєніченко, директор Департаменту обслуговування платників ДФС України. Сергій Деревцов, заступник директора Департаменту адміністративного оскарження та судового супроводження ДФС України.

Інші статті на цю тему

 • test1
  Новини

  test1

  test1

 • rayf
  Новини

  Raiffeisen Bank має намір позбутися свого російського підрозділу

  Австрійський банк Raiffeisen Bank International (RBI) прагне продажу чи виділення свого російського підрозділу Райффайзенбанку. Про це повідомила прес-служба банку. “Щоб зберегти ліцензію, ми продовжимо деяку банківську діяльність у РФ. Ми просто не можемо негайно згорнути всі операції. Прагнемо до можливого продажу або виділення російського бізнесу”, – розповів генеральний директор RBI Йоханн Штробль. За його словами, RBI […]

 • mcdonalds otkrыl v vynnycze pervыj novыj restoran v ukrayne s nachala goda
  Новини

  McDonald's відкрив новий ресторан у Вінниці

  Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s в Україні відкрила у четвер, 30 березня, новий ресторан у Вінниці, повідомила прес-служба компанії. Це четвертий новий ресторан з моменту відновлення діяльності McDonald’s в Україні. Тепер у місті працюють три ресторани McDonald’s, а загалом в Україні – 73. “Відтепер цей заклад – четвертий новий ресторан, який відкрився після початку повномасштабного […]

 • 2816079
  Новини

  Сподівалися на більше: у Раді підбили підсумки податкової амністії

  Податкова амністія, що закінчилася 1 березня, не принесла очікуваного фінансового результату. Про це в інтерв’ю РБК-Україна заявив голова фінансового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев. “Ми, звичайно, сподівалися на більше”, – сказав він, зазначивши, що було кілька факторів, які вплинули на результат. “Перший фактор – це навіть не стільки війна, скільки валютні обмеження Національного банку. У формулі амністії […]

 • original
  Новини

  ПДВ на пальне повернуть до 20%, зниження податку було помилкою – Гетманцев

  Зниження податку на пальне на початку минулого року було помилкою. Як заявив голова фінансового комітету Верховної ради Данило Гетманцев в інтерв’ю РБК-Україна, ситуація на чорному ринку не змінилася. “Згадайте рішення початку 2022 року про скасування акцизу та зменшення ставки ПДВ до 7% на пальне. Воно призвело до виходу ринку в білу? Ні! Нелегальні бочки виросли як гриби після […]

 • censornet news 528
  Новини

  Кабмін схвалив залучення гранту на $2,5 млрд

  Кабінет Міністрів України схвалив залучення другого гранту від США у розмірі $2,5 млрд. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду. “Сьогодні уряд затвердив розпорядження для отримання другого гранту цього року від США. Йдеться про $2,5 млрд. Ці кошти надійдуть через проект Міжнародного банку реконструкції та розвитку, а також Міжнародної асоціації розвитку. Ще $150 […]

 • bajden ne bachyt rizkogo pogirshennya bankivskoyi kryzy
  Новини

  Байден заявив, що криза в банківській сфері слабшає

  Президент США Джо Байден заявив, що криза в банківській сфері слабшає, але в разі потреби влада країни може вжити нових заходів для підтримки галузі. Про це повідомило агентство Bloomberg. “Я думаю, що ми зробили все необхідне. Я впевнений, що ситуація налагоджується. Ринки на це реагують”, – сказав Байден журналістам після заходу в Північній Кароліні. Він […]

 • thumbnail tw 20230328154221 7798
  Новини

  Apple випустила оновлення iOS 16.4

  Apple випустила оновлення операційної системи iOS 16.4, до якої додала безліч функцій. Про це повідомляє The Verge. Зокрема, в оновленні з’явилися не лише нові емодзі, а й кілька інших невеликих доповнень. Тепер можна отримувати push-сповіщення від веб-застосунків Safari на домашньому екрані. Крім того, у новій версії з’явилося так зване предиктивне введення ще для кількох мов, включаючи українську. […]

Читайте також

shutterstock 1378167599 1024x640
Новини

ByteDance планує випустити смартфон власного виробництва

Технологічний майданчик ByteDance, дітищем якого є платформа TikTok, хоче створити свій смартфон. Компанія не має на меті завоювати світове лідерство серед смартфонів, а хоче зробити ергономічний телефон для використання, так як клієнтська база зростає в геометричній прогресії. Для здійснення задуманих планів ByteDance уклала угоду з компанією електроніки Smartisan. Через неймовірну популярність TikTok, компанія ByteDance стала […]

Далі
Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ
Новини

Іноземні інвестиції в Україну зросли до 4,4 млрд

У 2016 році сума іноземних інвестицій в економіку України склала $ 4,406 млрд, що на 17,1% більше значення 2015 року. За даними Держстату, прямі інвестиції виходили з 77 країн світу. Найбільша частка фінансування прийшла з Російської федерації – $ 1,67 млрд (38%). Також серед великих інвесторів значиться Кіпр – $ 427,7 млн ​​(9%), Великобританія – […]

Далі
aHR0cDovL2ltZ2hvc3RzLmNvbS90LzIwMTktMTIvNDI3MDc1LzFiNTViMThmNDhiZTg2ODFhNzVlMDdlOGM2NjU0YWMzLmpwZWc
Новини

«Запоріжсталь» виплачує мотиваційний бонус в еквіваленті $400 молодим спеціалістам

«Запоріжсталь», керуючись принципами професійного розвитку та підтримки молоді під-приємства, розробив програму мотивації для молодих працівників віком до 25 років за підсумками першого року роботи на комбінаті. Молоді фахівці, які відпрацювали свій перший рік на комбінаті, отримали разовий бонус в еквіваленті 400 доларів США. «Щорічно «Запоріжсталь» стає стартовим майданчиком в професію для 200 молодих спеціалістів. Ми […]

Далі
softbank group investiruet 1 mlrd v sozdanie globalnoj seti sputnikov
Новини

SoftBank оприлюднив значний прибуток за своїми проектами

SoftBank оприлюднив інформацію, в якій показав операційний прибуток від своїх проектів Vision Fund, Oyo, Doordash. Зростання склало близько 66%, а чистий прибуток в свою чергу зріс до 10,6 мільярдів доларів. Чимало важливу роль в цьому відіграв продаж акцій Alibaba. Двигуном регресу залишається Sprint, який приносить збитки через затяжну угоду з T-Mobile. Vision Fund створений в […]

Далі
20160224 stock mwc hpe booth sign 2 100647712 orig 100695994 large
Новини

Hewlett Packard Enterprise придбав Cray Inc за 1,3 млрд доларів

Відбулася операція з продажу виробника одного з найшвидших комп’ютерів у світі, який здатний виробляти трильйони обчислень в секунду. Cray Inc був проданий за 1,3 млрд доларів, після цього його акції підскочили на 18%. Комп’ютери, які виробляє Cray Inc кілька разів входили в число 500 кращих суперкомп’ютерів світу і використовувалися для моделювання клімату та поліпшення прогнозу […]

Далі
Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ
Новини

Стало відомо про ще одне масштабне відкликання електрокарів Tesla

Американський виробник електрокарів Tesla відкличе понад 578 тисяч машин через проблеми зі звуковою системою. Про це в четвер, 10 лютого, повідомляє Національне управління безпеки руху на трасах США (NHTSA). Відкликанню підлягають деякі автомобілі марок Model S та Model X та Model Y 2020-2022 років випуску, Model 3 2017 – 2022 років випуску. “Функція Boombox дозволяє […]

Далі
Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ
Новини

Ердоган повідомив, коли Туреччина та Україна підпишуть угоду про ЗВТ

Україна і Туреччина домовилися до кінця року завершити роботу щодо підписання угоди про зону вільної торгівлі, заявив президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган під час спільного виступу з президентом Петром Порошенко в Стамбулі. Трансляція прес-конференції велася на сторінці президента України в Facebook. «Сьогодні ми прийняли рішення до кінця року завершити роботу щодо підписання угоди про зону […]

Далі
Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ
Новини

Samsung Display отримала ліцензію на поставку дисплеїв для Huawei

Блокада Huawei поступово починає слабшати. Слідом за AMD і Intel тепер ліцензію на поставку своєї продукції компанії Huawei отримала південнокорейська Samsung. Уряд США дозволив Samsung поставляти дисплейні панелі для китайської компанії. Незважаючи на встановлені жорсткі обмеження з боку Уряду США, Huawei досі продовжує регулярно випускати нові моделі смартфонів. Хоча багато аналітиків пророкували, що зберегти взятий […]

Далі
Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ
Новини

Українці зменшили продаж валюти банкам, але збільшили покупку

У лютому 2018 роки українці продали банкам валюту на еквівалент $ 699,5 млн, тоді як місяцем раніше цей показник становив $ 837,3 млн.  Про це свідчать дані на сайті Національного банку України. При цьому, покупка валюти у банків зросла з $ 580 млн в січні до $ 680,9 млн у лютому 2018-го. Таким чином, чистий продаж валюти […]

Далі
Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ
Новини

Канада підтримає бізнес через штам Омікрон

Через поширення штаму коронавірусу Омікрон влада Канади прийняла рішення розширити програму допомоги бізнесу. Агентство повідомило, що найбільше постраждали підприємці найбільш густонаселених провінцій Канади – Онтаріо, Квебека та Британської Колумбії, на території яких було введено низку COVID-обмежень. Особливо сильно при цьому вдарили по ресторанах та барах. Тому Оттава тимчасово розширить програми, призначені для покриття витрат на […]

Далі
Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ
Новини

Тернопільську «Мрію» атакували рейдери

Рейдери атакували автотранспортне підприємство «Мрія». У захваті, що стався 1 липня о 09:00, брало участь приблизно 30 чоловіків (серед них були і ті, хто мав відношення до колишніх власників холдингу). У прес-релізі компанії повідомляється про те, що рейдери застосовували силу, зброю і перешкоджали доступу співробітників холдингу до об’єкта. Представники «Мрії» запевняють, що агрохолдинг має всі […]

Далі
Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ
Новини

Бернар Вілем продає бізнес в Україні

Бельгієць Бернар Вілем хоче продати бізнес розташований в Україні. Бізнесмен вирішив припинити свою діяльність в країні. Незабаром ферма у Львівській області буде передана іншому власнику, або ж закрита. Зараз керівництво розглядає різні варіанти. На даний момент ферма працює в звичайному режимі, до прийняття остаточного режиму. Відвідувачі можуть потрапити на екскурсію і продегустувати неймовірну продукцію. Нагадуємо, […]

Далі
Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ
Новини

Китай пробиває шлях в вугільний бізнес Австралії

КНР крім покупки частини вугільного бізнесу Австралії, націлена роздобути відповідну транспортну інфраструктуру для поставок цієї сировини до багатьох куточків планети, пише Bloomberg. Придбання австралійської Yancoal Australia Ltd., що входить до складу китайського вугільно-видобувного гіганта Yanzhou Coal Mining Company, контрольного пакету акцій австрало-британського транснаціонального гірничо-металургійного концерну Rio Tinto Group за 2,45 мільярдів доларів подвоїть поставку енергоресурсу […]

Далі
Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ
Новини

Мобільний зв’язок п’ятого покоління, або Тестування публічної мережі 5G

У зв’язку з реалізацією дорожньої карти шведсько-фінський холдинг Telia Company, компанія Ericsson і компанія Intel по розвитку сервісів на основі мереж п’ятого покоління вперше успішно завершили тестування першої європейської публічної мережі 5G. Експериментування доступу і можливостей мережы 5G проходило в Талліннському морському порту і на борту комерційного судна, пасажири на борту і  люди в порту […]

Далі
1453564205164030776 758x379
Новини

Google відмовився платити ЗМІ за їх контент

Google офіційно заявив уряду Австралії, який хоче змусити онлайн-платформи платити місцевим новинним видавцям за контент, що не буде цього робити. Компанія стверджує, що і так надає ЗМІ значні переваги. Якщо ж видавці незадоволені поточними умовами, то вони можуть виключити свої публікації з пошуку і Новин. Головний же аргумент новинних видавців – не тільки в Австралії, […]

Далі
Запрошення на І Фінансовий Форум ААУ
Новини

Alibaba Group потрапила в список заборонених в США

Веб-портал Alibaba знову поповнив список заборонених на території Сполучених Штатів. Про це повідомляє британська служба ВВС посилаючись на офіційні джерела. Передумовою до такого рішення стали значні обсяги продажів неліцензованою продукції в рамках онлайн-платформи Taobao, що належить китайській компанії. У свою чергу, президент Alibaba Group Майкл Еванс, коментуючи вищезгадану подію, зазначив, що такі дії з боку […]

Далі