Portmone та Visa запускають готові рішення по інтернет-еквайрингу для безпечної доставки

Новини

Portmone та Visa запускають готові рішення по інтернет-еквайрингу для безпечної доставки

31.03.2021 Новини

Комплекс рішень зробить онлайн-шопінг зручнішим і безпечнішим, зокрема, завдяки можливості сплачувати за товар лише після його отримання.

Електронна платіжна система Portmone та глобальна компанія платіжних технологій Visa оголосили про запуск в Україні зручних методів оплати для безпечної доставки на основі технології «Pay on Delivery». Технологія об`єднує на одній платформі весь ланцюжок онлайн-доставки, від магазину до дому. Логістичний партнер – національний оператор поштового зв`язку Укрпошта.

Загалом, партнери презентували три рішення, покликані зробити онлайн-торгівлю зручнішою і безпечнішою як для покупців, так і для торговельно-сервісних підприємств:

 1. Блокування коштів – фактична оплата при отриманні. На момент підтвердження замовлення кошти блокуються на рахунку покупця, а фактичне списання відбувається лише після отримання товару. Таким чином, покупець може замовити декілька товарів на вибір, а оплатити лише обраний. Це також дозволяє уникнути непорозумінь при замовленні вагових товарів.
 2. Підтвердження покупки за посиланням або QR-кодом. Вартість покупки списується з рахунку лише після підтвердження: коли покупець сам підтверджує оплату за посиланням, або ж кур’єр сканує QR код, який генерується при замовленні, з екрану смартфону клієнта.
 3. Фактична вартість товару або послуги з логістикою. Покупець відразу бачить точну фінальну вартість покупки, з урахуванням доставки від Укрпошти. Лише одне API для інтеграції.

«Внаслідок пандемії наша країна прискореними темпами перейшла до електронної комерції. Проте, в багатьох покупців залишилися застереження щодо онлайн-покупок з безготівковою оплатою. Наші рішення покликані покращити клієнтський досвід опплати товарів онлайн, а також допомогти торговельно-сервісним підприємствам значно покращити свій сервіс для онлайн-замовлень. Сподіваємося, безпечна доставка з Portmone, що було втілено за підтримки Visa, переконає ще більше українців безготівково платити за товари та послуги, придбані онлайн», — зазначив Дмитро Басов, генеральний директор Portmone.

Безпечна доставка з Portmone створена на основі рішення Pay on Delivery («оплата при отриманні» – англ.), яке було розроблене інноваційним центром компанії Visa в Дубаї. За допомогою дослідження поведінки споживачів, які обирають готівку для оплати онлайн-замовлень за фактом доставки, компанія визначила найбільш поширені застереження покупців і запропонувала шляхи їхнього вирішення. Впродовж декількох місяців команда Visa активно співпрацювала з Portmone, щоб запустити це рішення на українському ринку.

«Наше дослідження показало, що значна частина споживачів оплачують онлайн-замовлення готівкою, бо не готові платити наперед або довго чекати на повернення коштів у разі відмови від замовлення. Pay on Delivery дозволяє покупцю платити безготівково вже після отримання продукту або послуги, що значно спрощує передачу замовлення та мінімізує взаємодію покупця і кур`єра. Це не тільки найзручніший метод оплати онлайн-замовлень, а й найбезпечніший, особливо в умовах пандемії», — додав Олександр Яблунівський, віце-президент з продуктів і рішень Visa в Україні, Грузії, країнах СНД та Південно-Східної Європи.

«Завдяки об’єднанню платіжного рішення від Portmone.com з рішенням по доставці товару від АТ «Укрпошта» в єдине API, інтегроване на сайтах інтернет-магазинів або маркетплейсах, можна побачити фактичну вартість доставки товару, а також одразу її оформити. Водночас кур`єрам не потрібно приймати готівку та пересуватися з нею по місту, що є значною перевагою з точки зору безпеки», — впевнений Євген Глінський, заступник директора департаменту фінансового бізнесу Укрпошти.

Всі партнери впевнені, що безпечна доставка сприятиме зростанню і розвитку електронної комерції в Україні, а також подальшому переходу користувачів від готівкових до безготівкових розрахунків.

Підключити безпечні методи доставки можна за посиланням: https://business.portmone.com.ua/signup

Portmone в рамках ініціативи «ПідтримайСвоїх» від Visa до кінця квітня 2021 року також надає спеціальну пропозицію: комісія 0% на перші 50 000 гривень обороту по картах Visa.

***

Інформація про Portmone.com

Portmone.com – українська незалежна омні-канальна платформа онлайн-платежів, переказів та виставлення рахунків. Компанія вийшла на ринок у 2002 році, і сьогодні забезпечує тисячам організацій та бізнесів  прийом оплат, виплати, перекази від понад 5 млн користувачів щороку.

Portmone.com надає сучасні рішення для електронної та мобільної комерції великому корпоративному бізнесу  та МСБ, забезпечуючи all-in-one прийом платежів через власні канали (сайт, додаток, месенджери, ел. пошта), маркетплейс portmone.com, інтернет банкінги, термінали самообслуговування, АТМ тощо, з використанням усіх популярних платіжних методів (Visa, Mastercard, Prostir, Google Pay, Apple Pay, Privat24, Київстар СмартГроші тощо).

Інформація про компанію Visa

Visa Inc. (NYSE: V) є світовим лідером у галузі цифрових платежів. Наша місія ‒  об`єднати світ за допомогою найбільш інноваційної, надійної та безпечної платіжної мережі, що дає змогу споживачам, бізнесу та економіці розвиватися. Наша новітня глобальна технологічна мережа VisaNet забезпечує надійні та безпечні платежів по всьому світу, і може обробляти понад 65 000 транзакцій на секунду. Компанія «Visa» є відданою інноваціям, що є каталізатором швидкого зростання «connected commerce», в умовах якої практично будь-який підключений пристрій може здійснювати платежі, таким чином наближаючи перехід до майбутнього без готівки — скрізь і для всіх. В той час, коли світ рухається від аналогових технологій до цифрових, Visa використовує свій бренд, продукти, експертів, мережу та масштаб для трансформації комерції.  Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт www.corporate.visa.com, www.visa.com.ua, https://www.facebook.com/VisaUA, http://www.visanewscissee.com/

Інші статті на цю тему

 • Газпром підвищив прогноз експортної ціни на газ
  Новини

  Газпром підвищив прогноз експортної ціни на газ

  Російський газовий монополіст Газпром збільшив оцінку середньої ціни експорту газу в далеке зарубіжжя на 2021 рік з нещодавніх $270 до $295-330 за тисячу кубометрів. Експерти відзначають, що оцінка у $295 є дуже консервативною. На основі поточних форвардних цін показник може становити $330 і вище. Середня експортна ціна 2021 року може бути ще вищою, якщо спотові котирування […]

 • Боррель не побачив порушень у газовому контракті Угорщини і РФ
  Новини

  Боррель не побачив порушень у газовому контракті Угорщини і РФ

  Газовий контракт між російським монополістом Газпромом та угорською енергетичною компанією MVM не порушує європейське законодавство. Про це сказав верховний представник Європейського Союзу у закордонних справах і політики безпеки Жозеп Боррель. “Країни-члени ЄС можуть вільно укладати двосторонні угоди. Наскільки мені відомо, в угоді між Угорщиною і Газпромом немає нічого протизаконного, нічого такого, що йшло б урозріз із європейським законодавством”, […]

 • Lego відмовиться від гендерних стереотипів у своїй продукції
  Новини

  Lego відмовиться від гендерних стереотипів у своїй продукції

  Данська компанія Lego оголосила, що буде усувати гендерні стереотипи в своїх іграшках. Зокрема, вона відмовиться від випуску наборів “для дівчаток” і “для хлопчиків”. Про це повідомляє The Guardian. У Lego розповіли, що до такого рішення їх підштовхнуло дослідження про те, як діти грають з тими чи іншими іграшками. З’ясувалося, що тоді як дівчатка однаково впевнено грають з […]

 • Ціна нафти побила багаторічний рекорд
  Новини

  Ціна нафти побила багаторічний рекорд

  У ході торгів у понеділок, 11 жовтня, ціна бареля нафти марки Brent зросла на 2% і склала $84,01. Такої позначки вона досягла вперше з жовтня 2018 року. Американська нафта WTI подорожчала на $1,62, до $81,3 – найвищої ціни з 2014 року, повідомляє Reuters. Відзначається, що нафта Brent стабільно дорожчає п’ятий тиждень поспіль, WTI – сьомий, відзначає […]

 • Транснаціональні корпорації з 2023 року мають сплачувати корпоративний податок за ставкою не нижче 15%
  Новини

  Транснаціональні корпорації з 2023 року мають сплачувати корпоративний податок за ставкою не нижче 15%

  Угоду про єдину ставку корпоративного податку мінімум у 15 відсотків уклали 136 держав, на яких припадає понад 90 відсотків світового ВВП. Домовленість спрямована на боротьбу з ухиленням від сплати зборів міжнародними корпораціями. Ініціативу підписали і ті країни, які спочатку були проти податкової реформи, наприклад, Угорщина, Ірландія та Естонія, які колись були зручними хабами для IT-гігантів. […]

 • Електроліз води. У ФРН роблять гас без нафти
  Новини

  Електроліз води. У ФРН роблять гас без нафти

  Для виробництва авіаційного палива в майбутньому не буде потрібна нафта. Екологічне паливо для літаків можна отримувати методом електролізу води, використовуючи поновлювані джерела енергії (ВДЕ) і з’єднуючи виділений водень з CO2, який утворюється при виробництві біогазу. Перспективність такої технології покликана довести першу в світі установку з випуску синтетичного авіаційного гасу в промислових масштабах. Її офіційне відкриття […]

 • НБУ нарахував “на руках” у населення до $35 млрд
  Новини

  НБУ нарахував “на руках” у населення до $35 млрд

  Збереження громадян України поза банківською системою оцінюються в $30-35 млрд. Таку оцінку дав голова Національного банку Кирило Шевченко в ході Київського економічного форуму. “Є різні оцінки “сірої” економіки. Ми в Нацбанку вважаємо, що це до 30% ВВП. Якщо говорити про обсяг заощаджень громадян України, які перебувають поза банківською системою після 2010 року, то він дорівнює […]

 • НБУ в 15 разів збільшив купівлю валюти на міжбанку
  Новини

  НБУ в 15 разів збільшив купівлю валюти на міжбанку

  Національний банк України протягом тижня року купив на міжбанківському валютному ринку 228 млн доларів. Водночас центробанк не продавав валюту на міжбанку. Так НБУ продовжив купувати валюту на міжбанку, він збільшив її в порівнянні з минулим тижнем (15 млн доларів) у 15 разів. Про це повідомляє НБУ. Загалом з початку року НБУ купив на міжбанку 1 904,70 […]

Читайте також

Portmone та Visa запускають готові рішення по інтернет-еквайрингу для безпечної доставки
Новини

Економіка Китаю зросла вперше з початку пандемії

Економіка Китаю повернулася до зростання в другому кварталі 2020 року після історичного спаду в попередні три місяці. Про це повідомляє Интерфакс з посиланням на дані Державного статистичного управління КНР у четвер, 16 червня. Так, обсяг ВВП Китаю в квітні-червні збільшився на 3,2% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Підйому економіки сприяли ослаблення обмежень, введених […]

Далі
Portmone та Visa запускають готові рішення по інтернет-еквайрингу для безпечної доставки
Новини

Johnson & Johnson призупиняє дослідження вакцини проти COVID-19 через незрозуміле захворювання учасника

Зростання акцій Johnson & Johnson може сповільниться, тому що останнім стимулом до нього був перехід компанії до фінального клінічного дослідження вакцини проти COVID-19 23 вересня, після чого акції виросли більш ніж на 5%. Однак станом на вівторок до відкриття торгів ціна акцій J&J істотно не змінилися. У понеділок в інтерв’ю STAT J&J повідомив про припинення […]

Далі
Portmone та Visa запускають готові рішення по інтернет-еквайрингу для безпечної доставки
Новини

Uber заплатила хакерам за мовчання 100 тисяч доларів

Як заявили представники рейтингового агентства Bloomberg, керівництво компанії Uber приховало факт крадіжки особистих даних користувачів послуги таксі, заплативши зловмисникам-злодіям за мовчання в сумі 100 тисяч доларів. В результаті хакерської атаки, що сталася в 2016 році, була викрадена контактна особиста інформація 50 мільйонів користувачів послуг компанії Uber, крім цього була вкрадена інформація про 7 мільйонів співробітників-водіїв […]

Далі
Portmone та Visa запускають готові рішення по інтернет-еквайрингу для безпечної доставки
Новини

Microsoft інвестує $1,5 млрд в цифровий розвиток Італії

Корпорація Microsoft анонсувала п’ятирічний інвестиційний план, в рамках якого буде виділено $ 1,5 млрд для допомоги Італії в прискоренні цифрового розвитку. Крім того, компанія побудує свій перший дата-центр в країні, розширить партнерство з постачальником поштових послуг Poste Italiane, надасть доступ до AI-хабам і програмам малому і середньому бізнесу. У повідомленні Microsoft сказано про те, що […]

Далі
Portmone та Visa запускають готові рішення по інтернет-еквайрингу для безпечної доставки
Новини

5 країн почали боротьбу з криптозлочинами

Сполучені Штати Америки, Австралія, Канада, Нідерланди та Великобританія створили альянс для спільної боротьби зі злочинами на криптовалютному ринку. Про це стало відомо зі сторінок Forbes. Там же і відзначили, що відома їх назва – J5. Головна мета J5 – посилений міжнародний контроль за криптозлочинами. Процес боротьби відбуватиметься через обмін інформацією між країнами. Вони проводитимуть спільні […]

Далі
Portmone та Visa запускають готові рішення по інтернет-еквайрингу для безпечної доставки
Новини

Ціна на землю в Україні може збільшитись

Світовий банк спрогнозував, що ціни на землю в Україні можуть піднятися до показника в $3 000 – $3 500 за гектар з поточних $1 000 – $1 500 в разі ліквідації мораторію на відчуження сільськогосподарських угідь. «Бізнес-спільнота готова платити більше за впевненість у безпеці своїх інвестицій та наявність можливості уникнення втрат від ризиків. Чисто технічна […]

Далі
Portmone та Visa запускають готові рішення по інтернет-еквайрингу для безпечної доставки
Новини

Ford відзвітував про збитки в $2 млрд в I кварталі

Американська автомобілебудівна компанія Ford Motor відзвітувала про збитки, що перевищують прогноз за перший квартал 2020 року на тлі пандемії коронавірусу в розмірі $2 млрд. Про це повідомляється в опублікованому звіті компанії. Виручка компанії за звітний період впала на 15% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року і склала $34,3 млрд. Оптові продажі скоротилися на 21%. […]

Далі
Portmone та Visa запускають готові рішення по інтернет-еквайрингу для безпечної доставки
Новини

Нові інвестиції від SoftBank

Японська корпорація SoftBank вкладе кошти в американський стартап Nuro. 940 мільйонів доларів буде направлено в сервіс безпілотної доставки. Нагадуємо, що Nuro створено в 2016 році екс-інженерами Google. Стартап було засновано через їх інвестфонд Vision Fund. Після того, як було озвучено нове капіталовкладення в Nuro, вартість стартапу оцінюється в 2,7 мільярдів доларів. Відомо, що засновники стартапу […]

Далі
Portmone та Visa запускають готові рішення по інтернет-еквайрингу для безпечної доставки
Новини

Державна податкова служба та Visa підписали меморандум про співпрацю

Державна податкова служба України (ДПСУ) та глобальна компанія платіжних технологій Visa співпрацюватимуть у напрямі розвитку безготівкового середовища, йдеться в меморандумі про співпрацю, підписаному у п’ятницю в Києві. В церемонії підписання взяли участь Голова ДПСУ Сергій Верланов та старший віце-президент і директор регіонального розвитку підрозділу компанії Visa в країнах СНД і Південно-Східної Європи Віра Платонова. Документ […]

Далі
Portmone та Visa запускають готові рішення по інтернет-еквайрингу для безпечної доставки
Новини

BASF інвестує в іспанський бізнес

Хімічний концерн з Німеччини BASF Societas Europaea має намір інвестувати 21 мільйон євро в розвиток свого іспанського бізнесу. Йдеться про відкриття п’ятої лінії з виробництва фунгіцидів – хімічні речовини, які використовуються в аграрній промисловості для боротьби з паразитами. Додаткові капіталовкладення в розвиток заводу на території міста Таррагона допоможуть збільшити загальну продуктивність BASF на 25%, і […]

Далі
Portmone та Visa запускають готові рішення по інтернет-еквайрингу для безпечної доставки
Новини

Доведено втручання Росії в референдум Каталонії

У зв’язку з зовнішнім втручанням представників Росії в проведення референдуму з питання автономії Каталонії, з просуванням ідеї самостійності, з політикою сепаратизму, з агресивною пропагандистською діяльністю, порушенням стабільності Європи і ряду європейських країн, з перебільшенням інформації про «велич» і щодо свого внеску в іспанську економіку Каталонією, дестабілізацією Королівства Іспанії, влада Іспанії довела зовнішнє втручання Росії. Офіційне […]

Далі
Portmone та Visa запускають готові рішення по інтернет-еквайрингу для безпечної доставки
Новини

Кабмін вирішив питання наглядової ради Нафтогазу

На засіданні Кабміну в середу, 19 травня, продовжено контракт із п’ятьма членами наглядової ради Нафтогаз. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Telegram. Він уточнив, що дію договорів продовжено до року. “Ми також вдячні голові наглядової ради Нафтогазу Клер Споттісвуд, яка під час свого виступу підкреслила важливість командної роботи для кращої трансформації підприємства”, – зазначив Шмигаль. Він додав, що […]

Далі
Portmone та Visa запускають готові рішення по інтернет-еквайрингу для безпечної доставки
Новини

Airbnb проведе дроблення акцій перед IPO

Американський сервіс бронювання житла Airbnb проведе спліт акцій перед тим, як вийти на біржу в грудні 2020 року. Спліт пройде в пропорції 2: 1, повідомив Bloomberg з посиланням на електронний лист, відправлений акціонерам керівництвом сервісу. Після дроблення вартість акцій пропорційно зменшується. У разі Airbnb одна акція розпадеться на дві, і кожен акціонер отримає додатково ще […]

Далі
Portmone та Visa запускають готові рішення по інтернет-еквайрингу для безпечної доставки
Новини

У Volvo скинули автомобілі з 30-метрової висоти

У компанії Volvo скинули кілька автомобілів із 30-метрової висоти для проведення краш-тестів. На думку автовиробника, такі тести дуже важливі для тренування рятувальних служб. У Volvo підняли автомобілі на висоту 30 метрів за допомогою крана, а потім кілька разів розбили їх. Подібне випробування дозволило імітувати пошкодження автомобілів на великій швидкості, а також під час зіткнення з […]

Далі
Portmone та Visa запускають готові рішення по інтернет-еквайрингу для безпечної доставки
Новини

Citigroup заявила про те, що пандемія завдала удару по її квартальному прибутку

Акції банку Citigroup, що входить в 10-ку найбільших в США, відреагували зниженням на публікацію фінансового звіту за 1 квартал, що завершився 31 березня. Як JPMorgan Chase, Goldman Sachs, Bank of America і Wells Fargo, Citigroup збільшив свої резерви для покриття потенційних невиплат по кредитам. Головний економічний радник Allianz Мохаммед ель-Еріан відзначив, що списання мільярдів на […]

Далі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com