Міністерство фінансів США: Жодна американська компанія працювати з РФ не буде. За проведення операцій за контрактами, які укладені в період 2014 року, тобто порушення санкційного пакету проти РФ, компанія ExxonMobil оштрафована на два мільйони доларів.
За даними дослідження міжнародної Асоціації дипломованих сертифікованих бухгалтерів, Україна – країна-лідер з найвищим показником обсягу тіньової економіки. Про це повідомляє видання «Експрес». Очолює список країн-лідерів з найвищим ступенем тіньового сегмента економіки – Азербайджан – 67,7%, друге місце – Нігерія з показником в 48%, Україна – третє місце, – 45,96%. Найнижчий показник тіньової економіки в Сполучених Штатах Америки – 7,78%, трохи поступаються Японія і Китай – більше 10%.
Президент України Петро Порошенко заявив, що українська влада прийме необхідний комплекс заходів і Україна займе сімдесяте місце рейтингу, проведеного в рамках проекту Doing Business.
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що Україна вперше стала номінантом і заслужено увійшла в топ-50 країн у Глобальному індексі інновацій.
Нацбанк України спростив правила інвестування за кордон. З липня 2017 року громадяни нашої країни можуть вкладати кошти в міжнародні фінансові інструменти, перераховувати гроші на підставі електронної ліцензії, яку легко отримати в банківській установі. Вона (ліцензія) повинна підтвердити ваше право офіційно вкладати кошти в активи зарубіжних компаній, в накопиченні в закордонних банках, а також укладання договорів з іноземними страховими компаніями. Допустима встановлена сума перерахувань – до п’ятдесяти тисяч доларів. Про це повідомляється на сайті регулятора.
Мінфінансів України та Державна банківська установа «ПриватБанк» з метою створення верифікації бюджетних виплат, як повідомляють на сайті банку, підписали Меморандум про співпрацю.
Щорічні втрати бюджету – мільярди гривень через відсутність системи моніторингу видаткової частини виплат: соціальних пільг, допомоги і т. д. Відсутність узгодженності баз данних в держорганах також негативно впливає на збитки, ефективність роботи, якісність надання послуг. Тому виникла необхідність в системі верифікації бюджетних виплат.
Під час привітання з професійним святом трудівників гірничо-металургійного комплексу прем’єр-міністр України заявив, що металургійна галузь постраждала від російської окупації окремих територій Донбасу, а також в результаті анексії Криму.
Національний банк України відновив дані щодо економічних нормативів для банківської системи в цілому, які вже розміщені на сайті регулятора. Аналіз результативності роботи банківської системи першого півріччя 2017 роки демонструє зниження регулятивного капіталу – 92550,7 мільйонів гривень (це показник на перше число липня 2017 року), в січні – 109 653,6 мільйона гривень, в лютому – 111 913,3 мільйона гривень, в березні – 102 600,8 мільйона гривень, квітень – 99 029,8 мільйона гривень, травень – 973 12,9 мільйона гривень і червень – 96030,1 мільйона гривень.
Консалтингова компанія McKinsey&Company перемогла в незалежному конкурсі вибору міжнародної визнаної компанії, що відповідає за розробку ринкової стратегії оптимізації операцій, що проводиться Наглядовою радою «ПриватБанку». Результат конкурсу повідомляє прес-служба банку на сайті установи.
У зв’язку з виходом Великобританії з Європейського Союзу, Brexit, виникає ряд проблем в питанні повноцінної торгової угоди. Про це повідомляє агентство Bloomberg. Як заявив пан Крайан, Brexit негативно вплине на багато фінансових компаній і банківських установ, так як переговори між Європейським Союзом і Великобританією ще не завершені і не відомо якими виявляться нові правила і норми для ведення бізнесу. Природно, що багато великих компаній, вже прорахували ризики і розробили плани мінімізації втрат.
Генеральний директор Харківського державного авіаційного виробничого підприємства Олександр Кривоконь заявив, що у ХДАВП з’явився стратегічний інвестор.
Український літак Ан-74 харківського виробництва купили за 15 мільйонів євро.
Рада ЄС ухвалила рішення щодо надання тимчасових торгових преференцій для України. Про це повідомляється на сайті Ради ЄС. Торгові преференції прийняті строком на три роки, почнуть діяти з вересня 2017 року. Опублікування повного тексту відбудеться під час проведення пленарного засідання сесії Європарламенту.
В період січня-червня 2017 року українські виробники експортували рапсове масло на загальну суму п’ять мільярдів доларів (6,15 тисяч тонн). Про це повідомляє Державна Фіскальна служба України.
Одеса ламає стереотипи великого сировинного експортера і планує просувати на європейські ринки готову продукцію.
Аналітики англійської компанії Lloyd`s of London, провівши дослідження страхового ринку, заявили, що загальні втрати світового ринку економіки в результаті кібератак – 450 мільярдів доларів.
Вчора під час україно-грузинського форуму, що проходив в Батумі, Президент України Петро Порошенко заявив, що українська влада прийме необхідний комплекс заходів і Україна займе сімдесяте місце рейтингу, проведеного в рамках проекту Doing Business.
Петро Порошенко повідомив, що наша країна вже почала демонструвати темпи зростання української економіки. Для створення привабливого інвестиційного клімату необхідно ще працювати і побороти корупцію, вирішити питання дерегуляції, децентралізації, провести успішні реформи в сфері регулювання бізнес …
Для довідки. Україна в 2017 році зайняла 80 місце в рейтингу, піднявшись на три пункти, якщо порівнювати з минулим роком. Раніше в Мінекономрозвитку заявили, що за прогнозами наступного року Україна повинна піднятися в Doing Business на десять, а то й дванадцять пунктів.
Грузія займає 39 місце рейтингу.
Нагадаємо, що проект Doing Business створений для об’єктивного рейтингу законодавства країни, пов’язаного з регулюванням бізнесу, для оцінки використовуються кількісні показники, які демонструють сприятливість клімату правових норм для діяльності і захисту прав власності. У проекті задіяні 190 країн-учасниць.
Doing Business для ранжирування країн використовує дані, які підготовлені на 1 червня попереднього року.
19 липня 2017 року на засіданні уряду прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що Україна вперше стала номінантом і заслужено увійшла в топ-50 країн у Глобальному індексі інновацій.
Опублікований Корнельського університету, школою бізнесу INSEAD і Всесвітньою організацією інтелектуальної власності вже протягом десяти років, Глобальний індекс інновацій – це, за словами прем’єра, вищий рядок для нашої країни, а окрім того, демонстратор результативності інноваційної діяльності та комплексної роботи в державі.
Нагадаємо, що аналізу підлягають докладні дані щодо інноваційноъ діяльністі в 127 країнах і регіонах світу, на підставі 81 показника, що дозволяє уявити картину інвестиційного клімату. Параметрами такої оцінки є: політичне середовище, рівень освіти, можливості розвитку бізнесу і т.д., проводиться з позиції наукових і ділових кіл.
Нацбанк України спростив правила інвестування за кордон. З липня 2017 року громадяни нашої країни можуть вкладати кошти в міжнародні фінансові інструменти, перераховувати гроші на підставі електронної ліцензії, яку легко отримати в банківській установі. Вона (ліцензія) повинна підтвердити ваше право офіційно вкладати кошти в активи зарубіжних компаній, в накопиченні в закордонних банках, а також укладання договорів з іноземними страховими компаніями. Допустима встановлена сума перерахувань – до п’ятдесяти тисяч доларів. Про це повідомляється на сайті регулятора.
Раніше, інвестиції за кордон були можливі, але процедура була більш обтяжливою, тобто необхідно було отримання індивідуальних ліцензій в Нацбанку виключно при особистому зверненні, проходження призначеної співбесіди в правоохоронних органах, аргументовано обґрунтувати операцію зі своїми коштами і т. д. Потім чекати рішення від 30 днів.
Для фізичних осіб необхідність в одноразової ліцензії не відпала, але тепер отримання проводитиметься при електронному запиті в банк, клієнтом якого ви являєтеся (відкритий валютний рахунок), далі вже ваш банк відправляє запит в Нацбанк. Єдина вимога – обґрунтувати виникнення грошової суми, тобто офіційність і законність. Для оформлення ліцензії в основному достатньо 48 годин. Хоча, все залежить від технічних можливостей банку.
Такі заходи сприяють виникненню в Україні потенційних інвесторів відомих світових гігантів-компаній, можливості доступу і присутності на глобальних ринках світу.
Українські брокерські компанії вже активно розглядають нові можливості для розширення бізнесу.
Для представників бізнесу – офіційне право інвестування за рубіж грошової суми в розмірі двох мільйонів доларів, а підстава – одна валютна ліцензія/календарний рік. Раніше сума становила до 50 тисяч доларів/календарний місяць. Результат таких заходів – поліпшення умов ведення зовнішньоекономічної діяльності, дозвільні заходи проведення економічно обґрунтованих операцій, заборона виведення незаконних коштів за межі України.
Громадяни нашої країни відтепер легко зможуть поповнювати свої депозити в іноземних банківських установах, при цьому не виїжджаючи з країни. Мотиви у таких вкладників прості, нехай прибутковість набагато нижче, ніж в українських банках, але вище поріг зручності у розпорядженні внеском та надійності.
Для довідки. Національний банк України вже видав 65 індивідуальних ліцензій.
Національний банк України відновив дані щодо економічних нормативів для банківської системи в цілому, які вже розміщені на сайті регулятора.
Аналіз результативності роботи банківської системи першого півріччя 2017 роки демонструє зниження регулятивного капіталу – 92550,7 мільйонів гривень (це показник на перше число липня 2017 року), в січні – 109 653,6 мільйона гривень, в лютому – 111 913,3 мільйона гривень, в березні – 102 600,8 мільйона гривень, квітень – 99 029,8 мільйона гривень, травень – 973 12,9 мільйона гривень і червень – 96030,1 мільйона гривень.
Показник достатності (адекватності) регулятивного капіталу в системі зафіксував позначку низького рівня – 12,4 відсотка (1 липня 2017 року). Національний банк України встановив норматив в 10 відсотків. Для порівняння нагадаємо, що показник достатності капіталу в системі в січні склав – 12,69 відсотків, лютий – 12,65 відсотків, березень – 12,85 відсотків, квітень – 13,72 відсотків, травень – 13,77 відсотків, червень – 13,11 відсотків, (показник на 1 липня 2017 року – 12,41). Якщо ж говорити про загальний розмір регулятивного капіталу по системі, то і його показник демонструє низький результат – 92,551 мільярда гривень, початок банківського року стартувало з капіталом в розмірі 109,654 мільярда гривень. Експерти таку ситуацію мотивують скороченням кількості банківських установ.
Якщо ж говорити про миттєвої ліквідності, то показник тримається на 58,59%, а це один з найгірших рівнів (вище нормативу), а показники поточної ліквідності – найвищі за рік –106,61 відсотка, а встановлений норматив – 40 відсотків, на початок року – 102,14 відсотки. Короткосрочна ліквідність – 94,95 відсотків (норматив – 60 відсотків), на початку року –92,09 відсотка.
При цьому, показники поточної – 106,61 відсотків (норматив – 40 відсотків), а на початку року – 102,14 відсотка, і короткострокова ліквідність – 94,95 відсотків (норматив – 60 відсотків) зараз самий високий показник за рік, а в початку року – 92,08 процентов.
Показник зниження максимального розміру кредитного ризику банківських операцій з пов’язаними з банком особами – 26,84 відсотка (норматив – 25 відсотків), в січні 2017 року –36,72 відсотка.
Показник достатності капіталу (Н2), що характеризує загальну капіталізацію банків, співвідношення між регулятивним капіталом (за вирахуванням резервів під активні операції) та спільними зобов’язаннями фінансових установ, чим нижче результат, тим відповідальності більше у вкладників і клієнтів банківської установи, тобто ризики перекладаються на них. Якщо ж високий результат показника, тим більше ризиків перекладається на власників банку.
Нагадаємо, що Катерина Рожкова, заступник Глави НБУ, заявляла, що для основних великих банків країни зараз діє пом’якшений норматив – 7 процентов. Коли ж говорити, то тільки 12 банківських установ виконали норматив у 10 відсотків, а це банки з першої двадцятки страни.
Для довідки. У НАБУ прогнозують, що всі банківські установи повинні виконати норматив в 10 відсотків тільки до початку 2019 року.
За даними дослідження міжнародної Асоціації дипломованих сертифікованих бухгалтерів, Україна – країна-лідер з найвищим показником обсягу тіньової економіки. Про це повідомляє видання «Експрес».
Очолює список країн-лідерів з найвищим ступенем тіньового сегмента економіки – Азербайджан – 67,7%, друге місце – Нігерія з показником в 48%, Україна – третє місце, – 45,96%.
Найнижчий показник тіньової економіки в Сполучених Штатах Америки – 7,78%, трохи поступаються Японія і Китай – більше 10%.
Якщо ж говорити про грошовий еквівалент, то розмір української тіньової економіки експерти оцінили в розмірі 1 трильйона 95,3 мільярда гривень. На думку експертів Світового банку, однією з головних причин ситуації, що склалася в Україні є досить важке податкове навантаження – 52 відсотки від доходу. Якщо порівнювати з іншими країнами світу, то в середньому показник податків становить 41 відсоток.
Олександр Охріменко, президент Українського аналітичного центру, вважає, що так вже склалося, бізнес просто боїться працювати «по-білому», маючи досвід рейдерських захоплень, потребуючи реформ (високе оподаткування) і т.д.
І якщо говорити про реальні дані, то експерт Борис Кушнірук вважає, що показник дійсного тіньового сегмента економіки України становить приблизно 35%, а причина – історична недовіра і нестабільність законодаваства.
За статистикою Мінекономіки лідерами тіньової економіки є – переробні підприємства, компанії, які працюють з нерухомістю, наданням транспортних послуг, страховою діяльністю …
За словами ж аналітика А. Охрімекнка, лідером тіньового сегмента є представники торгового сегменту (традиційно за напрацьованими схемами), на другому місці – аграрні підприємства, виробники сільгосппродукції (складно перевірити прорахунки реального об’єму врожаю), ну і енергетичний сегмент економіки (традиційна покупка через офшори і т.д).
Нагадаємо, що в Україні, 2014 рік зафіксував сектор тіньової економіки близько 50% ВВП, в Болівії в середині нульових тіньова економіка – 66%, в Зімбабве – 63%, а Грузія–рекордсмен 1990-х – 68% економічної діяльності.
І ще, Держкомстат і Міністерство економічного розвитку і торгівлі завжди резюмують дослідження з різними даними з одного ж і того ж питання в однаковий період.
Для довідки. Країни з досить високою часткою тіньової економіки: Росія, Бразилія, Пакистан.
Цікаво і факт. Тінізація економіки в 70% не зустрічалася ніколи, навіть в країнах з дуже погано працюють державними інститутами.
Тайванський виробник Acer постачав до Росії комп’ютерне обладнання, попри заяви про зупинку бізнесу в країні. Про це повідомило агентство Reuters з посиланням на дані митниці. Зазначається, що за період з 8 квітня 2022 року по 31 березня 2023 року було поставлено товарів на щонайменше 70,4 мільйона доларів США. “Хоча дії Acer не є незаконними, вони відрізняються […]
Американський виробник одягу і взуття VF Corporation (бренди Vans, The North Face, Timberland та інші) вирішив закрити свої магазини у Росії, а місцевий підрозділ перевести на гуртові постачання. Про це пише Коммерсант із посиланням на звітність російського підрозділу компанії. “Така стратегія дасть змогу знизити геополітичні ризики та витрати на магазини, але потрібно буде забезпечувати безперебійність […]
Президент Енергоатому Петро Котін допускає переведення в холодний стан останнього з шести енергоблоків окупованої Запорізької АЕС, який ще залишався в стані гарячого зупину, через падіння рівня води в Каховському водосховищі після підриву російськими військами Каховської ГЕС. “Я думаю, що зараз ми ухвалимо рішення про переведення останнього блоку в холодний стан, після цього він фактично не […]
На торгах вартість акцій американської компанії Apple досягла нового історичного максимуму на фоні передявленої презентації гарнітури віртуальної реальності. Про це свідчать дані Нью-Йоркської фондової біржі. Зазначється, що акції компанії розійшлися вже на $3,24 (1,79%), до рівня $184,19. Попередній рекорд було встановлено в січні 2022 року. З початку року вартість цінних паперів Apple зросла на 40%. […]
За підсумками травня міжнародні резерви України зросли на 3,8% до 37,3 млрд доларів та оновили максимум за 11 років. Більший обсяг було зафіксовано лише в серпні 2011 року, повідомляє Нацбанк. “Міжнародні резерви збільшилися завдяки стійким та ритмічним надходженням від міжнародних партнерів, що перевищили чистий продаж валюти Національним банком та боргові виплати країни в іноземній валюті”, – […]
Американський автоконцерн Ford відкликає понад 125 тисяч позашляховиків Escape, пікапів Maverick і позашляховиків Lincoln Corsair, оскільки з їх двигунів може витікати рідина, що своєю чергою може призвести до займання. Про це повідомляє CNN. Автомобілі, що відкликаються, є гібридними або плагін-гібридними версіями (можна підзаряжати від звичайної домашньої розетки або від спеціального зарядного пристрою). Через проблему з 2,5-літрових бензинових […]
Вартість будівництва нової ГЕС на Каховському водосховищі може коштувати близько $1 млрд. Про це напередодні повідомило Мінекономіки. “Ціна будівництва нової ГЕС може коштувати близько $1 млрд, оскільки мова йде не тільки про встановлення нових гідроагрегатів, а про відновлення цілісності величезної греблі. Лише на відновлення дамби піде щонайменше п’ять років і кумулятивний ефект гуманітарних та екологічних наслідків підриву […]
За підсумками травня надходження скрапленого природного газу (СПГ) із терміналів до газотранспортної системи Європи сягнули рекордних 12,16 млрд куб. м. Про це свідчать дані Gas Infrastructure Europe (GIE). Попередній максимум було встановлено у квітні 2023 року. Загалом у січні-травні 2023 року надходження СПГ становлять близько 56,2 млрд куб. м – на 7% більше, ніж за аналогічний період […]
Coinbase, найбільша криптовалютная біржа в США, розглядає можливість додавання п’яти нових токенів на свою платформу. П’ять нових токенів, про які йде мова, – це Cardano, до якого зараз прикута велика увага, Stellar Lumens, Zcash та 0x. «Мене не здивувало б, якби ці токени виросли в ціні на 20, 30, 40 відсотків на вихідних», – заявив […]
ДаліКитайська інтернет-корпорація Alibaba Group вкладе близько 7.26 мільярдів доларів у розвиток свого логістичного підрозділу – компанію Cainiao Network Technologies. Про це повідомляє інформаційний ресурс ТАСС з посиланням на китайські ЗМІ. Відповідно до опублікованого матеріалу, основну частину фінансування спрямують на підтримку логістичних компаній, які в актуальний час співпрацюють з Alibaba. Зокрема, частина інвестицій піде на виробництво […]
ДаліЦіни на свинину в Китаї стрімко зростають внаслідок лихоманки, яка знищила 100 мільйонів свиней. Фермери в свою чергу не поспішають повертатися до цього бізнесу і відновлювати поголів’я, побоюючись повернення хвороби. Ситуація набула катастрофічних обертів, тому уряд був змушений втрутитися і дістати 10 тисяч тонн свинини зі стратегічних запасів. Заморожена свинина буде виставлена на аукціон, кожен […]
ДаліЯк зазначає видання The Wall Street Journal, по суті, мова йде про справжнє поглинання Boeing частини бразильської компанії. Частка американської компанії в СП, оціненому для угоди в $ 4,75 млрд., складе 80%. Інші подробиці угоди не повідомляються. Boeing зацікавлена в угоді з точки зору посилення своїх позицій в конкурентній боротьбі з Airbus на ринку узкофюзеляжних […]
ДаліУкраїна розраховує на створення нового фонду, що може надати підримку на $2 млрд. Про це сказав міністр фінансів Сергій Марченко в інтерв’ю для Інтерфакс-Україна. За його словами, Міжнародна асоціація розвитку – IDA (International Development Association) розширює пакет підтримки України і створює окремий фонд – SPURR (Special Program for Ukraine’s Recovery and Crisis Response). Його особливістю буде […]
ДаліАмериканська компанія Amazon має намір у 2024 році запустити свої перші інтернет-супутники Project Kuiper, а також розпочати бета-тестування надання послуги супутникового інтернету. Про це повідомляє Bloomberg. Старший віце-президент компанії Дейв Лімп зазначив, що перші два тестові супутники Kuiper були відправлені на мис Канаверал у Флориді для підготовки до можливого запуску у травні. На виставці супутникової індустрії […]
ДаліКрупна металургійна компанія зареєстрована в Люксембурзі прийняла рішення інвестувати у свій криворізький комбінат. У цьому році ArcelorMittal переведе на рахунок «ArcelorMittal Кривий Ріг» 400 мільйонів доларів США. Вже відомі інвестиції на наступний рік і до 2022 – це приблизно 1,5 мільярдів доларів США. Заступник генерального директора з технологій публічного акціонерного товариства Т. Винай повідомив, що […]
ДаліPrologis Inc – логістична компанія з глобальним охопленням, збирається придбати конкурента в США DCT Industrial Trust Inc в угоді на загальну суму 8,4 мільярда доларів. В поглинання включений також перехід всіх боргових зобов’язань до нового власника. Дане поглинання допоможе збільшити присутність Prologis на таких швидкозростаючих ринках, як Південна Каліфорнія, район затоки Сан-Франциско, Нью-Йорк, Нью-Джерсі, Сіетл […]
ДаліФонд держмайна (ФДМ) за останні шість місяців сконцентрував 200 тисяч га сільськогосподарських земель і до кінця року планує збільшити земельний банк до 300 тисяч га. Це дасть змогу відомству стати одним з найбільших державних землевласників, повідомив голова фонду Рустем Умеров. За його словами, у майбутньому ці землі передаватимуть в оренду через електронні аукціони. Умеров нагадав, […]
ДаліСвітовий банк ухвалив рішення виділити Україні 135 мільйонів доларів в рамках програми поліпшення системи охорони здоров’я та боротьбу з COVID-19. Про це повідомляється на сайті Міністерства фінансів України. “Кошти будуть спрямовані на додаткове фінансування проєкту” Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей “, який реалізується в Україні за підтримки Світового Банку з 2015 року”, – […]
ДаліОслаблення умов карантину призвело до сплеску продажів в Китаї. Жителі країни, які отримали можливість вільно відвідувати магазини, поспішили витратити кошти, заощаджені під час епідемії. У день відкриття одного з провідних магазинів Hermes в Китаї компанія продала товарів щонайменше на 19 мільйонів юанів або 2,7 мільйона доларів США, побивши тим самим усі рекорди магазинів класу люкс […]
ДаліГенеральний директор європейського літакобудівника Airbus звернувся до керівництва Сполученого Королівства з проханням надати більше ясності щодо майбутніх відносин країни з Європейським Союзом після остаточного завершення Брекзиту. В іншому випадку, країна ризикує втратити мільйонні інвестиції, сказав CEO авіакомпанії Том Ендерс. В інтерв’ю Financial Times, глава компанії заявив, що їм потрібна більш прозора, ясна і далекоглядна інформація […]
ДаліЗа заявою представників НАК «Нафтогаз», група компаній (шість дочірніх компаній «Нафтогаз») підготувала позовну заяву проти Росії про відшкодування збитків і подала всі необхідні документи до суду, який сформований при Постійній палаті Третейського Суду в Гаазі, в зв’язку з окупацією Криму, що послужило в результаті причиною захоплення активів групи «Нафтогаз» на території Автономної республіки. За словами експертів, […]
ДаліГлава корпорації Microsoft Білл Гейтс заступився за китайського гіганта Huawei, натякнувши, що санкції, які були введені США відносно компанії є безпідставними. Так, Гейтс відзначає, що перш ніж накладати подібного роду обмеження необхідно протестувати всі продукти і послуги Huawei. «Потрібно з’ясувати, чи використовувалось обладнання Huawei для прослуховування. Думаєте, що всі товари і послуги з Китаю, які […]
ДаліКорпорація Tesla продала за третій квартал 2021 року понад 241 тисячу електромобілів по всьому світу, незважаючи на глобальну нестачу мікрочіпів. Про це напередодні повідомило агентство Associated Press. Зазначається, що продажі зросли на 72% порівняно з аналогічним періодом минулого року, коли Tesla поставила 140 тисяч електрокарів. При цьому аналітики дослідницької компанії FactSet очікували, що Tesla продасть 227 […]
ДаліДнями стало відомо, що Yahoo – одна з найбільших інтернет-компаній, яка останнім часом переживає фінансову кризу, вирішила закрити бізнес в Каліфорнії і 7 онлайн-журналів. Таке рішення керівництво Yahoo прийняло в рамках програми про скорочення витрат. Онлайн-портали Yahoo, які розповідали про подорожі, здорове харчування і виховання дітей були запущені в 2014 році, це робилося з метою […]
Далі