SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки

SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки

06.11.2019 Новости

Декарбонізація світової економіки неможлива без глобального розвитку відновлюваної енергетики, тому все що можуть зробити супротивники зеленої генерації — це лише сповільнити розвиток галузі. Зупинити цей процес вже неможливо, адже “точку неповернення” було пройдено 5 років тому, коли в Європі та США вперше “зелена” електроенергія стала дешевшою ніж з традиційних джерел. Про це впевнено заявив директор IB Centre Europe Віталій Давій, коментуючи результати однієї з головних галузевих подій року — 11-го Форуму та Виставки Сталої Енергетики Центральної та Східної Європи SEF 2019 KYIV, який відбувся у Києві.

“Сьогодні в Україні активно обговорюється питання необхідності сповільнення розвитку відновлюваної енергетики. Але весь супротив, який чиниться сьогодні — це останні спроби протидіяти прогресу та зберегти напрацьовані десятками років фінансові моделі. Ці люди нічого не хочуть змінювати, вони просто хочуть заробляти без будь-яких емоцій щодо екологічних наслідків, їх просто це не хвилює. Проте світ вже змінився і активний розвиток новітньої енергетики — це процес, який можна сповільнити, але вже не зупинити”, — зазначив Віталій Давій.

У той же час на думку експерта, український ринок сьогодні залишається одним із найпривабливіших у Європі, і тому важливо сформувати чіткі гарантовані правила гри, зокрема при переході від системи “зелених” тарифів до аукціонної моделі.

Форум SEF 2019 KYIV

Крім теми можливих турбулентних змін галузевого законодавства у центрі уваги учасників SEF 2019 KYIV відбулось обговорення декарбонізації та застосування блокчейн-технологій, як сладової частини новітніх енергетичних моделей.

Зокрема, як стало відомо під час Форуму SEF 2019 KYIV, Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища України планує створити з інвесторами “зеленої” енергетики окрему робочу групу для захисту інвестиційного клімату на українському ринку.

Олексій Рябчин, заступник міністра енергетики та захисту навколишнього середовища на форумі SEF 2019 KYIV

“Інвестори вкладають гроші, платять податки, тому ми маємо спільно знайти вихід із ситуації яка склалась на ринку (ініціатива введення квот для об’єктів відновлюваної енергетики і зміни тарифів — прим.). Енергетична трилема – це одночасне досягнення безпеки ресурсу, його економічності, а також екологічності. Всі ці речі повинні бути збалансовані, а для цього потрібне фінансове забезпечення. І це один з тих викликів, над яким ми активно працюємо у Міністерстві», — зазначиав під час свого виступу на SEF 2019 KYIV заступник міністра енергетики та захисту навколишнього середовища Олексій Рябчин.

Чудовою ілюстрацією глобальних “зелених” трендів в економіці став виступ Посла Італійської Республіки в Україні, пана Давіде Ла Чеічіліа, який зауважив, що Італія продовжує підтримувати Паризьку угоду як необхідний і незворотній процес, а також дотримуватись повного її виконання.

Давіде Ла Чеічіліа, Посол Італійської Республіки в Україні на форумі SEF 2019 KYIV

“Ми запропонували каталізувати перехід енергії за допомогою діджиталізації енергетичної системи, яка має на меті оцифрувати енергетичну інфраструктуру та сприяти стрімкому росту енергоефективності. Відновлювана енергетика гратиме в цій системі провідну роль», — додав Давіде Ла Чеічіліа.

Голова Держенергоефективності України Сергій Савчук зазначив під час виступу, що 4 млрд євро «зелених» інвестицій, які були вкладені в Україну за останні 5 років, свідчать про те наскільки привабливими та перспективними є проекти у сфері сталої енергетики України. За його словами, інвестиції у проекти відновлюваної енергетики — це також значний поштовх для активізації економічних процесів, і цей тренд має зміцнюватись і надалі.

Сергій Савчук, голова Держенергоефективності на форумі SEF 2019 KYIV

“Важливим знаком того, що державна політика розвитку відновлюваних джерел енергії та енергоефективності буде розвиватися і надалі є те, що орган, який імплементує державну стратегію в цій галузі, увійшов у систему координат об’єднаного міністерства (Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища — прим.), яке тепер відповідає і за енергетику, і за навколишнє середовище”, — додав Сергій Савчук.

Згідно з даними, які представило Державне підприємтво “Гарантований покупець” на форумі, організація вже підписала 468 двосторонніх договорів купівлі-продажу електричної енергії (РРА) із виробниками електричної енергії за “зеленим” тарифом, а також за укаладеними договорами prePPA отримали загальну встановлену потужність об’єктів понад 1900 МВт. Про це повідомив під час виступу директор ДП “Гарантований покупець” Костянтин Петриковець.

Костянтин Петриковець, директор ДП “Гарантований покупець” на форумі SEF 2019 KYIV

“Значним чинником для сталого розвитку є паралельний розвиток та впровадження високотехнологічних потужностей для забезпечення холодних резервів, чим обумовлюється підтримка балансової надійності в системі”, — підкреслив Костянтин Петриковець.

За інформацією віце-президента Всесвітньої асоціації вітроенергетики Андрія Конеченкова, Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища зробило прогноз стосовно того, що до 2050 р. весь світ має досягти 86% виробництва електроенергії за рахунок відновлюваних джерел, 40% з яких припадатиме на вітроенергетику.

За його словами, це говорить про те, що державні міністерства надали цій статистиці стратегічного характеру.

Андрій Конеченков, віце-президент Всесвітньої асоціації вітроенергетики на форумі SEF 2019 KYIV

“Сьогодні ми не можемо казати, що в Україні високий “зелений” тариф, коли ми не врахували наявності в багатьох країнах безкоштовного приєднання до мережі для виробників “зеленої” енергії, а також створення сприятливих умов, які спрощують процедуру і зменшують витрати на розвиток будь-яких проектів. Україна може зменшити “зелений” тариф за рахунок менших витрат на підключення до електромереж, а також створення кращих умов для отримання дозволу на будівництво”, — зазначив Андрій Конеченков.

Стимулом для прискорення будівництва нових об`єктів відновлюваної енергетики також стане діджиталізація галузі та використання штучного інтелекту, що у свою чергу повністю змінить ландшафт індустрії.

Рецептом повної децентралізації ринку електроенергії поділився генеральний директор Інституту кліматичних блокчейн-досліджень Аластейр Марке: «Рецепт полягає в об’єднанні блокчейну та Інтернету (наприклад, розумних лічильників) з доступним виробництвом відновлюваної енергії (наприклад, надахових сонячних панелей) та обладнання для зберігання електроенергії».

Аластейр Марке, генеральний директор Інституту кліматичних блокчейн-досліджень на форумі SEF 2019 KYIV

За словами експерта, блокчейн допоможе спростити структуру ціноутворення та встановити походження відновлюваних джерел енергії за допомогою однорангової торгівлі мікромережі, а також зможе запобігти платіжним шахрайствам, дасть можливість працювати без посередників, забезпечить розрахунок за декілька хвилин та суттєво збільшить можливості акумулювання.

На думку директора одного із головних гравців ринку відновлюваної енергетики України, компанії KNESS, Сергія Шакалова, Україна може відмовитися від вугільної генерації вже влітку 2025 року. Він також звернув увагу на питання балансування енергетичної системи.

Сергій Шакалов, CEO, KNESS на форумі SEF 2019 KYIV

«Ми маємо ділити балансування на декілька типів: добове балансування, тижневе балансування і сезонне балансування. На даний час Україна має велику потребу балансування всередині доби. Це питання можуть вирішити електрохімічні акумулятори, але без державної підтримки цей бізнес не буде мати перспектив», — наголосив Сергій Шакалов під час виступу на Форумі SEF 2019 KYIV.

Також він додав, що для забезпечення тижневого балансування варто застосовувати водневі технології – водневий транспорт та систему підмішування «зеленого» водню в газовій мережі до 5%. А у випадку сезонного балансування можна використовувати водневі технології для палива, яке повністю замінить газ, вугілля та нафту.

Проте втілення технологій нового покоління має здійснюватись вже сьогодні, інакше Україна може опинитись на узбіччі енергетичного прогресу дуже швидко.

Віталій Тимощенко, генеральний директор ТОВ «Блок Мастер Україна» на форумі SEF 2019 KYIV

Як зазначив Генеральний директор ТОВ «Блок Мастер Україна» Віталій Тимощенко: “Кліматична ситуація показує, що ми не можемо чекати, коли відбудуться зміни та підуть інвестиції в сектор відновлюваних джерел. Наше завдання – створити такі механізми та засоби впливу на ситуацію, щоб шлях до енергетичної незалежності та “зеленої” енергетики був безальтернативним”.

Генеральний директор ДТЕК ВДЕ Філіп Лекебуш у своєму виступі приділив значну увагу ефективному переходу від системи “зелених” тарифів до “зелених” аукціонів.

Філіп Лекебуш, генеральний директор ДТЕК ВДЕ на форумі SEF 2019 KYIV

“Україна сьогодні має унікальну перевагу. Наздоганяючи європейських лідерів у галузі відновлюваної енергетики, країна може перейняти найкращий досвід. В результаті держава впровадить найефективнішу систему і отримає зиск від нижчих цін на відновлювані джерела енергії для потреб України”, — зазначив Філіп Лекебуш.

На думку гендиректора компанії Avenston Дмитра Лукомського, новий національний план дій розвитку відновлюваної енергетики до 2030 р. повинен відображати технічно та економічно максимально можливі зусилля України у напрямку збільшення частки відновлюваних джерел енергії, крім того враховувати результати, яких було досягнуто.

Дмитро Лукомський, генеральний директор, Avenston на форумі SEF 2019 KYIV

За його словами, енергетичну стратегію України, яка має на меті досягнення 25% “зеленої” генерації, потрібно відновити та закріпити законодавчо. Крім цього необхідно розробити окрему стратегію з розвитку відновлюваної енергетики в Україні з врахуванням всіх слабких інфраструктурних місць.

Учасниками 11-го Форуму та Виставки Сталої Енергетики Центральної та Східної Європи SEF 2019 KYIV стали понад 600 делегатів — власників та топ-менеджерів компаній, а також понад 70 спікерів з 39 країн. Експонентами виставки SEF 2019 KYIV були понад 130 українських і міжнародних компаній.

Партнери SEF 2019 KYIV

Партнерами SEF 2019 KYIV стали компанії: KNESS, Blockmaster, Helios Strategia, Longi Solar, Avenston, Trina Solar, Jolywood, Solar Systems, DTEK, Jinko Solar, Solar Steelconstruction, Huawei (Photomate), Atmosfera, Sungrow, Ingeteam, JA Solar, Recom, Fronius, Unisolar, Zucchetti Centro Sistemi, Solaredge, Volten, PhonoSolar, Odeskabel, Karbon, SPP Development, Ukrgasbank.

Організатор і продюсер SEF 2019 KYIV – Центр інноваційного бізнесу (IB Centre).

Найближча галузева подія від IB Centre — 9-та Конференція та Виставка Сонячної Енергетики Центральної та Східної Європи CISOLAR 2020, яка відбудеться у Києві 7-9 квітня 2020 р.

9-та Конференція та Виставка Сонячної Енергетики Центральної та Східної Європи CISOLAR 2020

Детальніше дізнатись про головну подію у галузі сонячної енергетики та зареєструватись на CISOLAR 2020 можна на сайті 2020.cis-solar.com, за тел.: +38 044 383 03 56 або за ел. адресою: cisolar@ibcentre.org

Другие статьи на эту тему

 • В Кабмине заявили о рекордном долларовом ВВП
  Новости

  В Кабмине заявили о рекордном долларовом ВВП

  Украина завершает 2021 год с самым высоким долларовым ВВП за всю историю — около 195 миллиардов. Об этом в субботу, 27 ноября, заявила министр экономики Юлия Свириденко в Facebook. «В следующем году мы планируем выйти на высокие темпы роста внутреннего валового продукта благодаря старту ряда программ. В частности, масштабная термомодернизация жилых домов, комплексное восстановление систем орошения […]

 • Renault показали автомобиль-квадрокоптер
  Новости

  Renault показали автомобиль-квадрокоптер

  Французские компании Renault и TheArsenal показали прототип одноместного аэротакси Air4, построенного по классической конструкции квадрокоптера, но выполненного в стиле ретро-модели Renault 4. Видео полета аппарата опубликовали на официальном YouTube-канале автопроизводителя. В последние несколько лет десятки компаний начали разрабатывать аэротакси — небольшие летательные аппараты с вертикальными взлетом и посадкой, рассчитанные на перевозку одного или нескольких пассажиров на […]

 • Украина и Франция будут развивать сотрудничество в сфере авиации
  Новости

  Украина и Франция будут развивать сотрудничество в сфере авиации

  Мининфраструктуры подписало меморандум о сотрудничестве с авиастроительной компанией Airbus о развитии сотрудничества Украины и Франции в сфере авиации. Документ включает условия сотрудничествав рамках создания в Украине национального авиаперевозчика. В частности, как пишет Интерфакс-Украина, рассматривается возможность лизинга/покупки: шести малых узкофюзеляжных самолетов (типа А220); 12 средних узкофюзеляжных самолетов (типа А320/А321); четырех широкофюзеляжных самолетов (типа А330/350). Также после создания […]

 • Укроборонпром и Airbus будут сотрудничать по вертолетной программе
  Новости

  Укроборонпром и Airbus будут сотрудничать по вертолетной программе

  Укроборонпром будет сотрудничать с французской авиастроительной компанией Airbus по вертолетной программе. Об этом в ходе форума Большое строительство: авиация и туризм, сообщил глава концерна Юрий Гусев. «Нами спланированы определенные совместные действия вместе с Airbus и не только в вопросах создания национальной авиакомпании, но также сотрудничество по направлению вертолетной программы. Кроме того, рассматривается создание сервисного центра, […]

 • У WhatsApp посилили політику конфіденційності після рекордного штрафу
  Новости

  У WhatsApp посилили політику конфіденційності після рекордного штрафу

  Компанія WhatsApp, що належить концерну Meta Platforms (раніше Facebook. — Ред.), змінила політику конфіденційності для європейських користувачів після накладання на неї рекордного штрафу ірландським регулятором за порушення правил щодо захисту даних у ЄС. Починаючи з понеділка, 22 листопада, WhatsApp надаватиме користувачам більше інформації про дані, які збирає месенджер, а також про те, як вони використовуються, […]

 • Госстат определил главного торгового партнера Украины
  Новости

  Госстат определил главного торгового партнера Украины

  По итогам трех кварталов текущего года товарооборот Украины и Китая увеличился и составляет 13,4%, или 13 941,4 млн долларов, по сравнению с аналогичным периодом 2020 года (13,1%). Об этом сообщила пресс-служба Госстата. По данным ведомства, в тройку лидеров также вошли Польша и Германия. Доля первой во внешнем обороте Украины (экспорт и импорт товаров и услуг) составляет […]

 • АМКУ расследует законность приватизации завода Большевик в Киеве
  Новости

  АМКУ расследует законность приватизации завода Большевик в Киеве

  Антимонопольный комитет Украины (АМКУ) изучает обстоятельства и действия участников аукциона, на котором было продано АО Первый киевский машиностроительный завод (Большевик). Об этом сообщила пресс-служба АМКУ. Отмечается, что законностью приватизации завода Комитет занялся по собственной инициативе. В то же время указано, что победитель торгов, ООО Дженерал Коммерс, запрашивал разрешения на приобретение акций Большевика, что обеспечит превышение 50% голосов в высшем органе управления […]

 • Pfizer разрешила другим компаниям производить лекарство от COVID-19
  Новости

  Pfizer разрешила другим компаниям производить лекарство от COVID-19

  Американская фармацевтическая компания Pfizer подписала соглашение с Патентным пулом лекарственных средств, которое позволит другим производить их экспериментальное лекарство от коронавируса COVID-19. Об этом сообщила накануне пресс-служба компании. «Соглашение строится на комплексной стратегии Pfizer, направленной на равный доступ к вакцинам и лекарствам от COVID-19 для всех людей, особенно для тех, кто живет в наибеднейших частях света», – говорится […]

Читайте также

SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

Капитализация Alphabet превысила $1 трлн

В ходе торгов четверга в США акции Alphabet, материнской компании Google выросли на 0,87%, до $1451,7 за штуку, и капитализация холдинга превзошла $1 трлн. Ранее этот рубеж преодолевали Apple, Amazon и Microsoft. В четверг капитализация Apple увеличилась на 1,25%, до $1,38 трлн, капитализация Microsoft — на 1,8%, до $1,27 трлн. Американские фондовые индексы в четверг […]

Далее
SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

Гривна укрепилась за месяц на 1%

Курс доллара в мае снизился из-за того, что на валютном рынке предложение превышало спрос.  Об этом говорится в обзоре Национального банка за минувший месяц. Такая ситуация на валютном рынке объясняется благоприятной внешней ценовой конъюнктурой и уплатой квартальных налогов. «За месяц обменный курс гривны к доллару ревальвировал на 0,9%. НБУ на валютный рынок не выходил», — говорится в обзоре. Таким […]

Далее
SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

В Bloomberg определили основные страхи современного инвестора

Аналитическое агентство Bloomberg составило список факторов, которые больше всего влияют на современные тенденции на рынке инвестиций. Исследование проходило в формате опроса, в рамках которого представители крупнейших венчурных фондов мира и частные инвесторы поделились своими прогнозами, мнением и виденьем проблемы. Таким образом, аналитическое бюро пришло к выводу, что главный бич для современного предпринимателя – это распад […]

Далее
SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

HNA Group прoдает активы стоимостью 11 миллиардов долларов

Китайский объединение запускает в прoдажу собственные акции нa  11 миллиардов долларов США. Основная часть акций имеет месторасположение в Китае (Хайнань). Кстати там и находится штаб-квартира HNA Group. Более 80-ти объектов будут проданы конгломератом. К тому же, представители заявили, что хотят осуществить полную реструктуризацию. В прoдажу запустят комплекс под названием HNA International Plaza (Хaйкоу).  Также конгломерат […]

Далее
SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

Акции Facebook обвалились на 8% из-за бойкота рекламодателей

Падение акций Facebook на 8,32%, уничтожившее $56 млрд рыночной капитализации в пятницу, показывает то, что кампания бойкота платформы рекламодателями #StopHateForProfit становится все более угрожающей для мирового гиганта соц. сетей. На кон поставлено основной источник доходов Facebook — продажу рекламы, которая составила 99% из около $70 млрд заработанных компанией в прошлом году. Месяц назад платформа Facebook […]

Далее
SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

НБУ занизил цену актива, выставленного на аукцион во вторник: сколько стоит киевская недвижимость на самом деле?

Национальный банк Украины продал на аукционе во вторник, 14-го марта, отель, ранее принадлежащий ООО «Евро-Отель Групп». Киевская гостиница, общей площадью в 1300 метра квадратных, обошлась покупателю в 68,5 миллионов гривен. При этом стартовая цена объекта составила 56 миллионов гривен. Изначально владельцем вышеупомянутого гостиничного комплекса выступала компания «Евро-Отель Групп», но, из-за невыполнения долговых обязательств, в скором […]

Далее
SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

Акции Micron выросли на фоне сильного квартала

Акции Micron Technology, увеличившиеся на 10,4% за последний квартал, выросли после объявления квартальных результатов. Кризис пандемии COVID-19 не помешал крупнейшему производителю продуктов памяти Micron Technology порадовать своих инвесторов как сильными финансовыми итогами трех месяцев, закончившихся 31 мая, так и прогнозом на текущий 4 квартал. За 3 квартал Micron сообщил о прибыли на акцию в $0,82, […]

Далее
SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

Google готовится к судебной борьбе с Еврокомисией-СМИ

По последним данным The Wall Street Journal, компания Alphabet Inc., владелец американской интернет-компании Google, отправила ответ по обвинению Еврокомиссией о нарушении правил конкуренции. Если Еврокомиссия решит, что Google нарушила антимонопольное правило, то компанию  могут оштрафовать на 10% годового оборота, что составило в 2014 году $66 млрд. Владелец Google предъявил претензии регулятору в Еврокомиссии-СМИ  относительно необоснованных […]

Далее
SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

Toyota расширила отзыв машин из-за проблем с топливным насосом до 1,8 млн штук

В начале года концерн сообщил об отзыве 696 тысяч машин производства 2018-2019 годов некоторых моделей Lexus, Toyota 4Runner, Camry, Highlander, Land Cruiser, Sequoia, Sienna, Tacoma, Tundra, Avalon и Corolla в США из-за проблем с топливным насосом. Компания отметила, что он может выйти из строя, а это может привести к остановке двигателя и повысить риск аварии.rnrnТеперь […]

Далее
SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

Facebook осуществил новую покупку

В пресс-службе Facebook подтвердили информацию о покупке Chainspace (блокчейн-стартап). Известно, что саму технологию компания не собирается присваивать себе. Блокчейн-стартап сам по себе не является масштабным. Он занимается разработкой децентрализованной системы смарт-контрактов. С их помощью осуществляются платежи и другие операции в блокчейне. Chainspace создан исследователи из Лондона. Он разрабатывает платформу основываясь на базе технологии распределенного реестра. […]

Далее
SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

США оштрафовали Mercedes на $1,5 млрд за выхлопы

Немецкий концерн Daimler AG, выпускающий автомобили Mercedes-Benz, согласился выплатить $1,5 млрд властям США и штата Калифорния за обман в тестах выхлопных газов и занижение показателей вредных выбросов своих авто. Об этом в сообщило издание Лига со ссылкой на заявление министерства юстиции США. Daimler обязался отозвать и бесплатно отремонтировать 250 тыс. уже проданных авто, выхлопные системы […]

Далее
SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

UTG продлит договор эксклюзивного брокериджа с Lavina Mall

Одна из крупнейших консалтинговых фирм в Украине UTG продлит сроки договора эксклюзивного брокериджа с торговым центром Lavina Mall. Об этом оповещает информационное агентство «Интерфакс-Украина», ссылаясь на представителей UTG. Напомним, что открытие торгового центра состоялось 1-го декабря этого года: почти одновременно с открытием торгово-развлекательного центра Рената Ахметова – ЦУМ. Согласно первоисточнику, на данный момент площадь под […]

Далее
SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

«Дочка» NBT рассчитывает на 150 млн. евро от ЕБРР для строительства ВЭС в Херсонской области

Отмечается, что 75 млн. евро из этой суммы могут быть выделены их собственных средств ЕБРР, а вторая часть – синдицирована из других источников. В целом проект возведения ВЭС оценивается в 369 млн. евро. Норвежская компания NBT приобрела ООО «Сивашэнергопром», которое управляет парком мощностью около 3 МВт, в апреле 2018 года. В дальнейшем NBT запланировала построить […]

Далее
SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

Bayer предварительно договорился урегулировать тысячи исков в США

Немецкий агрохимический концерн Bayer достиг устной договоренности с адвокатами по внесудебному урегулирования десятков тысяч исков в США. Об этом в понедельник, 25 мая, сообщило агентство Bloomberg со ссылкой на неназванных собеседников, знакомых с делом. Предварительная договоренность касается от 50000 до 85000 исков, говорится в сообщении. Впрочем, некоторые адвокаты не готовы уступить. Ожидается, что выплаты по […]

Далее
SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

Регулятор одобрил слияние Tesco и Booker Group

По заявлению представителей сети супермаркетов Tesco регулятор, Управление по защите конкуренции и рынкам в Великобритании, выдал разрешающие документы на проведение финального этапа процедуры слияния с компанией Booker Group, которая является владельцем магазинов мелкооптовой торговли. Срок завершения сделки запланирован на март 2018 года. Финальная сторона сделки – 3,7 миллиарда фунтов, что примерно составляет 4,66 миллиарда долларов. Собрание […]

Далее
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com