SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки

SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки

06.11.2019 Новости

Декарбонізація світової економіки неможлива без глобального розвитку відновлюваної енергетики, тому все що можуть зробити супротивники зеленої генерації — це лише сповільнити розвиток галузі. Зупинити цей процес вже неможливо, адже “точку неповернення” було пройдено 5 років тому, коли в Європі та США вперше “зелена” електроенергія стала дешевшою ніж з традиційних джерел. Про це впевнено заявив директор IB Centre Europe Віталій Давій, коментуючи результати однієї з головних галузевих подій року — 11-го Форуму та Виставки Сталої Енергетики Центральної та Східної Європи SEF 2019 KYIV, який відбувся у Києві.

“Сьогодні в Україні активно обговорюється питання необхідності сповільнення розвитку відновлюваної енергетики. Але весь супротив, який чиниться сьогодні — це останні спроби протидіяти прогресу та зберегти напрацьовані десятками років фінансові моделі. Ці люди нічого не хочуть змінювати, вони просто хочуть заробляти без будь-яких емоцій щодо екологічних наслідків, їх просто це не хвилює. Проте світ вже змінився і активний розвиток новітньої енергетики — це процес, який можна сповільнити, але вже не зупинити”, — зазначив Віталій Давій.

У той же час на думку експерта, український ринок сьогодні залишається одним із найпривабливіших у Європі, і тому важливо сформувати чіткі гарантовані правила гри, зокрема при переході від системи “зелених” тарифів до аукціонної моделі.

Форум SEF 2019 KYIV

Крім теми можливих турбулентних змін галузевого законодавства у центрі уваги учасників SEF 2019 KYIV відбулось обговорення декарбонізації та застосування блокчейн-технологій, як сладової частини новітніх енергетичних моделей.

Зокрема, як стало відомо під час Форуму SEF 2019 KYIV, Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища України планує створити з інвесторами “зеленої” енергетики окрему робочу групу для захисту інвестиційного клімату на українському ринку.

Олексій Рябчин, заступник міністра енергетики та захисту навколишнього середовища на форумі SEF 2019 KYIV

“Інвестори вкладають гроші, платять податки, тому ми маємо спільно знайти вихід із ситуації яка склалась на ринку (ініціатива введення квот для об’єктів відновлюваної енергетики і зміни тарифів — прим.). Енергетична трилема – це одночасне досягнення безпеки ресурсу, його економічності, а також екологічності. Всі ці речі повинні бути збалансовані, а для цього потрібне фінансове забезпечення. І це один з тих викликів, над яким ми активно працюємо у Міністерстві», — зазначиав під час свого виступу на SEF 2019 KYIV заступник міністра енергетики та захисту навколишнього середовища Олексій Рябчин.

Чудовою ілюстрацією глобальних “зелених” трендів в економіці став виступ Посла Італійської Республіки в Україні, пана Давіде Ла Чеічіліа, який зауважив, що Італія продовжує підтримувати Паризьку угоду як необхідний і незворотній процес, а також дотримуватись повного її виконання.

Давіде Ла Чеічіліа, Посол Італійської Республіки в Україні на форумі SEF 2019 KYIV

“Ми запропонували каталізувати перехід енергії за допомогою діджиталізації енергетичної системи, яка має на меті оцифрувати енергетичну інфраструктуру та сприяти стрімкому росту енергоефективності. Відновлювана енергетика гратиме в цій системі провідну роль», — додав Давіде Ла Чеічіліа.

Голова Держенергоефективності України Сергій Савчук зазначив під час виступу, що 4 млрд євро «зелених» інвестицій, які були вкладені в Україну за останні 5 років, свідчать про те наскільки привабливими та перспективними є проекти у сфері сталої енергетики України. За його словами, інвестиції у проекти відновлюваної енергетики — це також значний поштовх для активізації економічних процесів, і цей тренд має зміцнюватись і надалі.

Сергій Савчук, голова Держенергоефективності на форумі SEF 2019 KYIV

“Важливим знаком того, що державна політика розвитку відновлюваних джерел енергії та енергоефективності буде розвиватися і надалі є те, що орган, який імплементує державну стратегію в цій галузі, увійшов у систему координат об’єднаного міністерства (Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища — прим.), яке тепер відповідає і за енергетику, і за навколишнє середовище”, — додав Сергій Савчук.

Згідно з даними, які представило Державне підприємтво “Гарантований покупець” на форумі, організація вже підписала 468 двосторонніх договорів купівлі-продажу електричної енергії (РРА) із виробниками електричної енергії за “зеленим” тарифом, а також за укаладеними договорами prePPA отримали загальну встановлену потужність об’єктів понад 1900 МВт. Про це повідомив під час виступу директор ДП “Гарантований покупець” Костянтин Петриковець.

Костянтин Петриковець, директор ДП “Гарантований покупець” на форумі SEF 2019 KYIV

“Значним чинником для сталого розвитку є паралельний розвиток та впровадження високотехнологічних потужностей для забезпечення холодних резервів, чим обумовлюється підтримка балансової надійності в системі”, — підкреслив Костянтин Петриковець.

За інформацією віце-президента Всесвітньої асоціації вітроенергетики Андрія Конеченкова, Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища зробило прогноз стосовно того, що до 2050 р. весь світ має досягти 86% виробництва електроенергії за рахунок відновлюваних джерел, 40% з яких припадатиме на вітроенергетику.

За його словами, це говорить про те, що державні міністерства надали цій статистиці стратегічного характеру.

Андрій Конеченков, віце-президент Всесвітньої асоціації вітроенергетики на форумі SEF 2019 KYIV

“Сьогодні ми не можемо казати, що в Україні високий “зелений” тариф, коли ми не врахували наявності в багатьох країнах безкоштовного приєднання до мережі для виробників “зеленої” енергії, а також створення сприятливих умов, які спрощують процедуру і зменшують витрати на розвиток будь-яких проектів. Україна може зменшити “зелений” тариф за рахунок менших витрат на підключення до електромереж, а також створення кращих умов для отримання дозволу на будівництво”, — зазначив Андрій Конеченков.

Стимулом для прискорення будівництва нових об`єктів відновлюваної енергетики також стане діджиталізація галузі та використання штучного інтелекту, що у свою чергу повністю змінить ландшафт індустрії.

Рецептом повної децентралізації ринку електроенергії поділився генеральний директор Інституту кліматичних блокчейн-досліджень Аластейр Марке: «Рецепт полягає в об’єднанні блокчейну та Інтернету (наприклад, розумних лічильників) з доступним виробництвом відновлюваної енергії (наприклад, надахових сонячних панелей) та обладнання для зберігання електроенергії».

Аластейр Марке, генеральний директор Інституту кліматичних блокчейн-досліджень на форумі SEF 2019 KYIV

За словами експерта, блокчейн допоможе спростити структуру ціноутворення та встановити походження відновлюваних джерел енергії за допомогою однорангової торгівлі мікромережі, а також зможе запобігти платіжним шахрайствам, дасть можливість працювати без посередників, забезпечить розрахунок за декілька хвилин та суттєво збільшить можливості акумулювання.

На думку директора одного із головних гравців ринку відновлюваної енергетики України, компанії KNESS, Сергія Шакалова, Україна може відмовитися від вугільної генерації вже влітку 2025 року. Він також звернув увагу на питання балансування енергетичної системи.

Сергій Шакалов, CEO, KNESS на форумі SEF 2019 KYIV

«Ми маємо ділити балансування на декілька типів: добове балансування, тижневе балансування і сезонне балансування. На даний час Україна має велику потребу балансування всередині доби. Це питання можуть вирішити електрохімічні акумулятори, але без державної підтримки цей бізнес не буде мати перспектив», — наголосив Сергій Шакалов під час виступу на Форумі SEF 2019 KYIV.

Також він додав, що для забезпечення тижневого балансування варто застосовувати водневі технології – водневий транспорт та систему підмішування «зеленого» водню в газовій мережі до 5%. А у випадку сезонного балансування можна використовувати водневі технології для палива, яке повністю замінить газ, вугілля та нафту.

Проте втілення технологій нового покоління має здійснюватись вже сьогодні, інакше Україна може опинитись на узбіччі енергетичного прогресу дуже швидко.

Віталій Тимощенко, генеральний директор ТОВ «Блок Мастер Україна» на форумі SEF 2019 KYIV

Як зазначив Генеральний директор ТОВ «Блок Мастер Україна» Віталій Тимощенко: “Кліматична ситуація показує, що ми не можемо чекати, коли відбудуться зміни та підуть інвестиції в сектор відновлюваних джерел. Наше завдання – створити такі механізми та засоби впливу на ситуацію, щоб шлях до енергетичної незалежності та “зеленої” енергетики був безальтернативним”.

Генеральний директор ДТЕК ВДЕ Філіп Лекебуш у своєму виступі приділив значну увагу ефективному переходу від системи “зелених” тарифів до “зелених” аукціонів.

Філіп Лекебуш, генеральний директор ДТЕК ВДЕ на форумі SEF 2019 KYIV

“Україна сьогодні має унікальну перевагу. Наздоганяючи європейських лідерів у галузі відновлюваної енергетики, країна може перейняти найкращий досвід. В результаті держава впровадить найефективнішу систему і отримає зиск від нижчих цін на відновлювані джерела енергії для потреб України”, — зазначив Філіп Лекебуш.

На думку гендиректора компанії Avenston Дмитра Лукомського, новий національний план дій розвитку відновлюваної енергетики до 2030 р. повинен відображати технічно та економічно максимально можливі зусилля України у напрямку збільшення частки відновлюваних джерел енергії, крім того враховувати результати, яких було досягнуто.

Дмитро Лукомський, генеральний директор, Avenston на форумі SEF 2019 KYIV

За його словами, енергетичну стратегію України, яка має на меті досягнення 25% “зеленої” генерації, потрібно відновити та закріпити законодавчо. Крім цього необхідно розробити окрему стратегію з розвитку відновлюваної енергетики в Україні з врахуванням всіх слабких інфраструктурних місць.

Учасниками 11-го Форуму та Виставки Сталої Енергетики Центральної та Східної Європи SEF 2019 KYIV стали понад 600 делегатів — власників та топ-менеджерів компаній, а також понад 70 спікерів з 39 країн. Експонентами виставки SEF 2019 KYIV були понад 130 українських і міжнародних компаній.

Партнери SEF 2019 KYIV

Партнерами SEF 2019 KYIV стали компанії: KNESS, Blockmaster, Helios Strategia, Longi Solar, Avenston, Trina Solar, Jolywood, Solar Systems, DTEK, Jinko Solar, Solar Steelconstruction, Huawei (Photomate), Atmosfera, Sungrow, Ingeteam, JA Solar, Recom, Fronius, Unisolar, Zucchetti Centro Sistemi, Solaredge, Volten, PhonoSolar, Odeskabel, Karbon, SPP Development, Ukrgasbank.

Організатор і продюсер SEF 2019 KYIV – Центр інноваційного бізнесу (IB Centre).

Найближча галузева подія від IB Centre — 9-та Конференція та Виставка Сонячної Енергетики Центральної та Східної Європи CISOLAR 2020, яка відбудеться у Києві 7-9 квітня 2020 р.

9-та Конференція та Виставка Сонячної Енергетики Центральної та Східної Європи CISOLAR 2020

Детальніше дізнатись про головну подію у галузі сонячної енергетики та зареєструватись на CISOLAR 2020 можна на сайті 2020.cis-solar.com, за тел.: +38 044 383 03 56 або за ел. адресою: cisolar@ibcentre.org

Другие статьи на эту тему

 • В 2020 году «Запорожсталь» отправил на экспорт 867 тыс. тонн продукции через Запорожский речпорт
  Новости

  В 2020 году «Запорожсталь» отправил на экспорт 867 тыс. тонн продукции через Запорожский речпорт

  В 2020 году «Запорожсталь» отправил через Запорожский речной порт 867 тыс. тонн своей продукции, еще 6,5 тыс. тонн отгрузил через речной терминал завод «Запорожкокс». Суммарно грузы двух запорожских предприятий Метинвеста обеспечили 95% от общего объема обработанных грузов в Запорожском речном порту. По итогам навигации-2020, «Запорожсталь» несущественно сократил объемы отправки грузов через Запорожский речной порт (867 […]

 • Инклюзивность — одна из главных составляющих современной компании
  Новости

  Инклюзивность — одна из главных составляющих современной компании

  В 2020 году SOCAR собрал сразу несколько наград, подтверждающих тот факт, что данная сеть АЗК является комфортным и удобным местом для самых разных групп населения. Третий год подряд компания признана абсолютным победителем рейтинга «Фаворит успеха» в номинации «Лучшие автозаправки Украины». Получила награду за удобство локации для людей из числа маломобильных групп населения в рамках премии […]

 • Китай намерен национализировать Alibaba
  Новости

  Китай намерен национализировать Alibaba

  Китайские власти намерены национализировать компанию Alibaba, владеющую Aliexpress, и Ant Group (финансово-технологическая «дочка» Alibaba), сообщает International Bussines Times со ссылкой на источники. Отмечается, что план национализации Alibaba и Ant Group исходит от верха структуры правящей коммунистической партии Китая. Антимонопольное расследование управления по контролю за рынком КНР в отношении гиганта электронной коммерции началось в конце 2020 года. При […]

 • Ford закроет производство в Бразилии, сократив 5 тысяч работников
  Новости

  Ford закроет производство в Бразилии, сократив 5 тысяч работников

  Ford Motor Co. прекратит производить автомобили в Бразилии в рамках реструктуризации, которую проводит новый руководитель компании Джим Фарли. Об этом сообщает пресс-служба Ford во вторник, 12 января. Компания закроет все три завода в стране, сократят около 5 тысяч рабочих мест. В то же время компания продолжит продавать транспортные средства в Бразилии и на других рынках […]

 • Владельцы биткоинов могут потерять $140 млрд из-за забытых паролей
  Новости

  Владельцы биткоинов могут потерять $140 млрд из-за забытых паролей

  Биткоины общей стоимостью около $140 млрд находятся на электронных кошельках, владельцы которых потеряли или забыли пароли к ним. Об этом сообщает The New York Times со ссылкой на компанию по обработке данных о криптовалютах Chainalysis. По данным компании, из 18,5 млн биткоинов, существующих на данный момент, около 20% на сумму около $140 млрд, находятся в кошельках, к […]

 • 2020 года товарооборот Украины составил $103,4 млрд
  Новости

  2020 года товарооборот Украины составил $103,4 млрд

  В общем товарооборот в 2020 году составил $103,4 млрд, что на $ 7 млрд меньше, чем в предыдущем (в 2019 году — $110,5 млрд). За 12 месяцев 2020 году в Украине импортировали товаров на $54,2 млрд (по сравнению с аналогичным периодом 2019 импорт уменьшился на $6,2 млрд или на 10,3%). Экспортировали из Украины на $49,2 […]

 • Укрпочта запустила в своих отделениях услугу пополнения банковской карты
  Новости

  Укрпочта запустила в своих отделениях услугу пополнения банковской карты

  В более 3000 автоматизированных отделений Укрпочты, оборудованных платежными терминалами, теперь можно пополнить карточку любого украинского банка платежных систем VISA и Mastercard. Зачислить на карту можно сумму от 50 до 4999 грн за одну операцию. Тарифы Укрпочты на пополнение наличными ниже, чем в среднем в финансовых учреждениях. Комиссия за услугу составляет 1,5% от суммы пополнения, но […]

 • Новые приключения в мире подключенных устройств начинаются с Lenovo
  Новости

  Новые приключения в мире подключенных устройств начинаются с Lenovo

  Киев, 7 января 2021 г. — В этом году во время CES, глобальной выставки электроники в Лас-Вегасе, компания Lenovo представила несколько новых ноутбуков из серии ideapad, один из которых с поддержкой сети 5G1. Так же анонсированы планшет с 2К-экраном, аксессуары для повышения производительности и обновления программы Lenovo Vantage. Lenovo впервые представила режим Show Mode, созданный […]

Читайте также

SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

В Британии оценили шансы будапештского формата

В Британии сомневаются в перспективности встреч в будапештском формате. Об этом сказала посол Великобритании в Украине Мелинда Симмонс в интервью РБК-Украина, которое было опубликовано во вторник, 30 июня. Она напомнила, что Будапештский меморандум предусматривал отсутствие агрессии в отношении Украины и обращение к Совету Безопасности ООН, если возникнут какие-то вопросы, связанные с безопасностью Украины. Британия обращалась […]

Далее
SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

Основатель Alibaba больше не самый богатый в Китае

Основатель Alibaba Джек Ма уступил первенство в списке самых богатых людей Китая главе компании Tencent Ма Хуатэну. Об этом сообщил журнал Forbes. На фоне пандемии коронавируса акции Tencent − крупнейшего дистрибьютора онлайн-игр − с начала года выросли на 14%. А доходы игрового направления компании в первом квартале увеличились более чем на треть (31%). Отмечается, что […]

Далее
SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

Немецкие автоконцерны оштрафуют на миллиарды за сговор

Концернам грозят взыскания за сговор в сфере технологий, связанных с контролем выхлопных газов. В ближайшие недели Еврокомиссия может наложить миллиардные штрафы на немецких автопроизводителей — Volkswagen, Daimler и BMW (до 1 млрд евро каждому). Концернам грозят взыскания за сговор в сфере технологий, связанных с контролем выхлопных газов. По информации СМИ, автопроизводители незаконно согласовали размер бака […]

Далее
SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

Слияние авиакомпаний Nordavia и Red Wings

В связи с укрупнением бизнеса, повышением финансовой устойчивости, обновлением парка авиатранспорта, созданием единой маршрутной сети, повышением эффективности работы и увеличением пассажиропотока авиакомпании Nordavia и Red Wings объявили о начале процесса слияния. Правда акционеры уведомили, что авиакомпании продолжат обслуживание каждый под своим брендом. Когда у объединенного холдинга появиться свое название, то компания продолжит полеты под новым. […]

Далее
SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

Johnson & Johnson намерена купить производителя хирургических роботов

Компания Johnson & Johnson рассматривает возможность приобретения разработчика хирургических роботов Auris Health, сообщает Bloomberg со ссылкой на источники, знакомые с ситуацией. Официальные представители Johnson & Johnson отказались комментировать информацию о возможной сделке. Тем не менее, по данным анонимных источников, Johnson & Johnson может купить Auris примерно за 2 млрд долларов. В настоящее время стороны не […]

Далее
SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

Акции авиакомпании SAS стремительно падают вследствие отмены сотен рейсов

SAS приостановила десятки полетов из-за невыхода пилотов на работу. На такой отчаянный шаг сотрудники пошли из-за задержек в заработной плате. Вследствие такого поступка, акции компании мгновенно упали более чем на 5% и отменено 673 рейса разного направления. Забастовка еще не закончена, поэтому сколько еще SAS потеряет прогнозировать сложно, но компания полным ходом начала вести переговоры […]

Далее
SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

Компания Shell намерена продать часть иракского бизнеса

Представители европейской корпорации Royal Dutch Shell сообщили иностранным СМИ о своем решении прекратить добычу нефти в Ираке. Об этом читателей информирует международное новостное агентство Reuters. Согласно первоисточнику, показатели производства в рамках данного региона не оправдывают ожиданий руководства нидерландско-британского предприятия. В 2015 году на Ирак приходилось около 4,4% добычи газа и нефти компании. Стоит добавить, что […]

Далее
SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

Apple зарегистрировала в Украине свое представительство

Американская корпорация Apple зарегистрировала юридическое лицо в Украине. Об этом сообщает издание AIN.UA. Отмечается, что представительство зарегистрировали 15 апреля 2020 года. Адрес офиса – IQ Business Center в Киеве, директором компании является Роман Гуменюк. При этом, конечным бенефициаром компании указана Apple Inc. «По данным AIN.ua, объявление о старте работы подразделения Apple в Украине может состояться […]

Далее
SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки

Компания Баффета вложила $564 млн в золотодобывающую Barrick

Инвестиционная компания миллиардера Уоррена Баффета Berkshire Hathaway во II квартале 2020 года инвестировала около $564 млн в канадского производителя золота Barrick Gold Corp., говорится в документе на сайте Комиссии по ценным бумагам и биржам (SEC) США. По размеру своей доли в Barrick Berkshire стала 11-м акционером второго крупнейшего в мире производителя золота, свидетельствуют данные FactSet. […]

Далее
SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

Ford инвестирует $1,45 млрд в освоение новых технологий на двух заводах в Детройте

Компания Ford объявила о планах инвестировать $1,45 млрд в модернизацию двух заводов в Детройте и создание новых технологий, что позволит добавить 3000 новых рабочих мест. Упор также делается и на то, что модернизированные производственные мощности позволят в перспективе организовать сборку электрических, автономных и спортивных автомобилей. Сумма в размере $750 млн будет направлена на модернизацию завода […]

Далее
SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

На малую приватизацию утверждены 792 объекта — ФГИ

Фонд государственного имущества Украины утвердил для продажи в 2019 году около 800 объектов малой приватизации. Фонд государственного имущества утвердил перечень из 792 объектов малой приватизации, подлежащих продаже в 2019 году. Об этом в среду, 2 января, сообщил и. о. председателя ФГИ Виталий Трубаров в Facebook. По его словам, в этот перечень вошли новые объекты и […]

Далее
SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

В УЗ рассказали, сколько денег нужно на обновление локомотивов

«Укрзализныце» нужно 51,2 млрд грн в течение 6 лет для обновления локомотивного парка, из всех локомотивов УЗ, только 5,3% моложе 25 лет. Об этом сообщила пресс-служба компании. «Сейчас нам приходится балансировать между обновлением подвижного состава, модернизацией, переоснащением, капитальными и текущими ремонтами локомотивов», — заявил член правления АО “Укрзализныця” Франтишек Буреш на заседании межфракционного депутатского объединения. […]

Далее
SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

Republic Airways обратилась в суд за защитой от кредиторов

Крупный американский авиаперевозчик Republic Airways объявил о том, что находится в стадии банкротства. Осведомленные источники сообщают, что компания обратилась в суд за защитой от кредиторов. Одной из главных причин банкротства аналитики называют недостаток квалифицированного персонала – а именно летчиков, в результате чего компании пришлось приостановить эксплуатацию большого количества самолетов. Руководитель компании заявил, что Republic Airways […]

Далее
SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

Суд запретил Uber и Lyft классифицировать водителей как подрядчиков в Калифорнии

Uber уже пыталась дать больше автономии водителям, чтобы они считались подрядчиками, а не сотрудниками. Калифорнийский суд издал предварительный приказ, предписывающий Uber и Lyft немедленно переквалифицировать водителей из подрядчиков в сотрудников компании. Приказ вступит в силу через 10 дней. В качестве независимых подрядчиков водители Uber и Lyft не получают страховку, декретный отпуск, оплату больничных и сверхурочных […]

Далее
SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

Ford движется в направлении тотальной экономии и сокращает 12 000 рабочих мест

В рамках сокращения затрат Ford закрывает 6 заводов и сокращает 12000 сотрудников в Европе. К концу 2020 года по всей Европе останется 18 рабочих заводов. Как заявляет руководство, такие кардинальные шаги даются концерну очень сложно, но это необходимый этап в развитии бизнеса. Конкурирующие автопроизводители, такие как Jaguar Land Rover, Honda, Nissan также заявили о сокращении […]

Далее
SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

Группа Kongsberg приобрела коммерческое морское подразделение Rolls Royce за £500 млн

Норвежская группа Kongsberg заключила соглашение о покупке у британского холдинга Rolls-Royce его коммерческого морского подразделения за £500 млн. Закрытие сделки запланировано на конец текущего года. В итоге Kongsberg станет новым владельцем подразделения Rolls Royce, которое специализировалось на строительстве, в большей степени проектированием и производством оборудования для нефтегазовых компаний, работающих с морскими платформами. Морской бизнес Rolls […]

Далее
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com