SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки

SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки

06.11.2019 Новости

Декарбонізація світової економіки неможлива без глобального розвитку відновлюваної енергетики, тому все що можуть зробити супротивники зеленої генерації — це лише сповільнити розвиток галузі. Зупинити цей процес вже неможливо, адже “точку неповернення” було пройдено 5 років тому, коли в Європі та США вперше “зелена” електроенергія стала дешевшою ніж з традиційних джерел. Про це впевнено заявив директор IB Centre Europe Віталій Давій, коментуючи результати однієї з головних галузевих подій року — 11-го Форуму та Виставки Сталої Енергетики Центральної та Східної Європи SEF 2019 KYIV, який відбувся у Києві.

“Сьогодні в Україні активно обговорюється питання необхідності сповільнення розвитку відновлюваної енергетики. Але весь супротив, який чиниться сьогодні — це останні спроби протидіяти прогресу та зберегти напрацьовані десятками років фінансові моделі. Ці люди нічого не хочуть змінювати, вони просто хочуть заробляти без будь-яких емоцій щодо екологічних наслідків, їх просто це не хвилює. Проте світ вже змінився і активний розвиток новітньої енергетики — це процес, який можна сповільнити, але вже не зупинити”, — зазначив Віталій Давій.

У той же час на думку експерта, український ринок сьогодні залишається одним із найпривабливіших у Європі, і тому важливо сформувати чіткі гарантовані правила гри, зокрема при переході від системи “зелених” тарифів до аукціонної моделі.

Форум SEF 2019 KYIV

Крім теми можливих турбулентних змін галузевого законодавства у центрі уваги учасників SEF 2019 KYIV відбулось обговорення декарбонізації та застосування блокчейн-технологій, як сладової частини новітніх енергетичних моделей.

Зокрема, як стало відомо під час Форуму SEF 2019 KYIV, Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища України планує створити з інвесторами “зеленої” енергетики окрему робочу групу для захисту інвестиційного клімату на українському ринку.

Олексій Рябчин, заступник міністра енергетики та захисту навколишнього середовища на форумі SEF 2019 KYIV

“Інвестори вкладають гроші, платять податки, тому ми маємо спільно знайти вихід із ситуації яка склалась на ринку (ініціатива введення квот для об’єктів відновлюваної енергетики і зміни тарифів — прим.). Енергетична трилема – це одночасне досягнення безпеки ресурсу, його економічності, а також екологічності. Всі ці речі повинні бути збалансовані, а для цього потрібне фінансове забезпечення. І це один з тих викликів, над яким ми активно працюємо у Міністерстві», — зазначиав під час свого виступу на SEF 2019 KYIV заступник міністра енергетики та захисту навколишнього середовища Олексій Рябчин.

Чудовою ілюстрацією глобальних “зелених” трендів в економіці став виступ Посла Італійської Республіки в Україні, пана Давіде Ла Чеічіліа, який зауважив, що Італія продовжує підтримувати Паризьку угоду як необхідний і незворотній процес, а також дотримуватись повного її виконання.

Давіде Ла Чеічіліа, Посол Італійської Республіки в Україні на форумі SEF 2019 KYIV

“Ми запропонували каталізувати перехід енергії за допомогою діджиталізації енергетичної системи, яка має на меті оцифрувати енергетичну інфраструктуру та сприяти стрімкому росту енергоефективності. Відновлювана енергетика гратиме в цій системі провідну роль», — додав Давіде Ла Чеічіліа.

Голова Держенергоефективності України Сергій Савчук зазначив під час виступу, що 4 млрд євро «зелених» інвестицій, які були вкладені в Україну за останні 5 років, свідчать про те наскільки привабливими та перспективними є проекти у сфері сталої енергетики України. За його словами, інвестиції у проекти відновлюваної енергетики — це також значний поштовх для активізації економічних процесів, і цей тренд має зміцнюватись і надалі.

Сергій Савчук, голова Держенергоефективності на форумі SEF 2019 KYIV

“Важливим знаком того, що державна політика розвитку відновлюваних джерел енергії та енергоефективності буде розвиватися і надалі є те, що орган, який імплементує державну стратегію в цій галузі, увійшов у систему координат об’єднаного міністерства (Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища — прим.), яке тепер відповідає і за енергетику, і за навколишнє середовище”, — додав Сергій Савчук.

Згідно з даними, які представило Державне підприємтво “Гарантований покупець” на форумі, організація вже підписала 468 двосторонніх договорів купівлі-продажу електричної енергії (РРА) із виробниками електричної енергії за “зеленим” тарифом, а також за укаладеними договорами prePPA отримали загальну встановлену потужність об’єктів понад 1900 МВт. Про це повідомив під час виступу директор ДП “Гарантований покупець” Костянтин Петриковець.

Костянтин Петриковець, директор ДП “Гарантований покупець” на форумі SEF 2019 KYIV

“Значним чинником для сталого розвитку є паралельний розвиток та впровадження високотехнологічних потужностей для забезпечення холодних резервів, чим обумовлюється підтримка балансової надійності в системі”, — підкреслив Костянтин Петриковець.

За інформацією віце-президента Всесвітньої асоціації вітроенергетики Андрія Конеченкова, Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища зробило прогноз стосовно того, що до 2050 р. весь світ має досягти 86% виробництва електроенергії за рахунок відновлюваних джерел, 40% з яких припадатиме на вітроенергетику.

За його словами, це говорить про те, що державні міністерства надали цій статистиці стратегічного характеру.

Андрій Конеченков, віце-президент Всесвітньої асоціації вітроенергетики на форумі SEF 2019 KYIV

“Сьогодні ми не можемо казати, що в Україні високий “зелений” тариф, коли ми не врахували наявності в багатьох країнах безкоштовного приєднання до мережі для виробників “зеленої” енергії, а також створення сприятливих умов, які спрощують процедуру і зменшують витрати на розвиток будь-яких проектів. Україна може зменшити “зелений” тариф за рахунок менших витрат на підключення до електромереж, а також створення кращих умов для отримання дозволу на будівництво”, — зазначив Андрій Конеченков.

Стимулом для прискорення будівництва нових об`єктів відновлюваної енергетики також стане діджиталізація галузі та використання штучного інтелекту, що у свою чергу повністю змінить ландшафт індустрії.

Рецептом повної децентралізації ринку електроенергії поділився генеральний директор Інституту кліматичних блокчейн-досліджень Аластейр Марке: «Рецепт полягає в об’єднанні блокчейну та Інтернету (наприклад, розумних лічильників) з доступним виробництвом відновлюваної енергії (наприклад, надахових сонячних панелей) та обладнання для зберігання електроенергії».

Аластейр Марке, генеральний директор Інституту кліматичних блокчейн-досліджень на форумі SEF 2019 KYIV

За словами експерта, блокчейн допоможе спростити структуру ціноутворення та встановити походження відновлюваних джерел енергії за допомогою однорангової торгівлі мікромережі, а також зможе запобігти платіжним шахрайствам, дасть можливість працювати без посередників, забезпечить розрахунок за декілька хвилин та суттєво збільшить можливості акумулювання.

На думку директора одного із головних гравців ринку відновлюваної енергетики України, компанії KNESS, Сергія Шакалова, Україна може відмовитися від вугільної генерації вже влітку 2025 року. Він також звернув увагу на питання балансування енергетичної системи.

Сергій Шакалов, CEO, KNESS на форумі SEF 2019 KYIV

«Ми маємо ділити балансування на декілька типів: добове балансування, тижневе балансування і сезонне балансування. На даний час Україна має велику потребу балансування всередині доби. Це питання можуть вирішити електрохімічні акумулятори, але без державної підтримки цей бізнес не буде мати перспектив», — наголосив Сергій Шакалов під час виступу на Форумі SEF 2019 KYIV.

Також він додав, що для забезпечення тижневого балансування варто застосовувати водневі технології – водневий транспорт та систему підмішування «зеленого» водню в газовій мережі до 5%. А у випадку сезонного балансування можна використовувати водневі технології для палива, яке повністю замінить газ, вугілля та нафту.

Проте втілення технологій нового покоління має здійснюватись вже сьогодні, інакше Україна може опинитись на узбіччі енергетичного прогресу дуже швидко.

Віталій Тимощенко, генеральний директор ТОВ «Блок Мастер Україна» на форумі SEF 2019 KYIV

Як зазначив Генеральний директор ТОВ «Блок Мастер Україна» Віталій Тимощенко: “Кліматична ситуація показує, що ми не можемо чекати, коли відбудуться зміни та підуть інвестиції в сектор відновлюваних джерел. Наше завдання – створити такі механізми та засоби впливу на ситуацію, щоб шлях до енергетичної незалежності та “зеленої” енергетики був безальтернативним”.

Генеральний директор ДТЕК ВДЕ Філіп Лекебуш у своєму виступі приділив значну увагу ефективному переходу від системи “зелених” тарифів до “зелених” аукціонів.

Філіп Лекебуш, генеральний директор ДТЕК ВДЕ на форумі SEF 2019 KYIV

“Україна сьогодні має унікальну перевагу. Наздоганяючи європейських лідерів у галузі відновлюваної енергетики, країна може перейняти найкращий досвід. В результаті держава впровадить найефективнішу систему і отримає зиск від нижчих цін на відновлювані джерела енергії для потреб України”, — зазначив Філіп Лекебуш.

На думку гендиректора компанії Avenston Дмитра Лукомського, новий національний план дій розвитку відновлюваної енергетики до 2030 р. повинен відображати технічно та економічно максимально можливі зусилля України у напрямку збільшення частки відновлюваних джерел енергії, крім того враховувати результати, яких було досягнуто.

Дмитро Лукомський, генеральний директор, Avenston на форумі SEF 2019 KYIV

За його словами, енергетичну стратегію України, яка має на меті досягнення 25% “зеленої” генерації, потрібно відновити та закріпити законодавчо. Крім цього необхідно розробити окрему стратегію з розвитку відновлюваної енергетики в Україні з врахуванням всіх слабких інфраструктурних місць.

Учасниками 11-го Форуму та Виставки Сталої Енергетики Центральної та Східної Європи SEF 2019 KYIV стали понад 600 делегатів — власників та топ-менеджерів компаній, а також понад 70 спікерів з 39 країн. Експонентами виставки SEF 2019 KYIV були понад 130 українських і міжнародних компаній.

Партнери SEF 2019 KYIV

Партнерами SEF 2019 KYIV стали компанії: KNESS, Blockmaster, Helios Strategia, Longi Solar, Avenston, Trina Solar, Jolywood, Solar Systems, DTEK, Jinko Solar, Solar Steelconstruction, Huawei (Photomate), Atmosfera, Sungrow, Ingeteam, JA Solar, Recom, Fronius, Unisolar, Zucchetti Centro Sistemi, Solaredge, Volten, PhonoSolar, Odeskabel, Karbon, SPP Development, Ukrgasbank.

Організатор і продюсер SEF 2019 KYIV – Центр інноваційного бізнесу (IB Centre).

Найближча галузева подія від IB Centre — 9-та Конференція та Виставка Сонячної Енергетики Центральної та Східної Європи CISOLAR 2020, яка відбудеться у Києві 7-9 квітня 2020 р.

9-та Конференція та Виставка Сонячної Енергетики Центральної та Східної Європи CISOLAR 2020

Детальніше дізнатись про головну подію у галузі сонячної енергетики та зареєструватись на CISOLAR 2020 можна на сайті 2020.cis-solar.com, за тел.: +38 044 383 03 56 або за ел. адресою: cisolar@ibcentre.org

Другие статьи на эту тему

 • В Германии пригрозили заблокировать Telegram
  Новости

  В Германии пригрозили заблокировать Telegram

  В Германии Telegram грозит 55 млн евро штрафа, так как в компании отсутствует контактное лицо для общения с государством насчет распространения контента, нарушающего законы. Об этом сообщает Der Spiegel. При этом если компания откажется сотрудничать с властями ФРГ, то приложение в стране могут заблокировать. Минюст Германии требует, в частности, чтобы мессенджер оперативно удалял незаконное содержание в […]

 • Нацбанк назвал четыре фактора для роста гривны
  Новости

  Нацбанк назвал четыре фактора для роста гривны

  Существенное укрепление курса гривни к доллару происходит благодаря четырем главным факторам. Об в эфире телеканале Украина 24 сказал заместитель председателя Совета Нацбанка Украины Василий Фурман. «Это в первую очередь рост цен на сырьевых рынках с одной стороны, хотя с другой стороны надо говорить о том, что у нас увеличивается импортная составляющая… Второй фактор, почему гривна усиливается […]

 • Украина вошла в десятку стран с наибольшим заработком на Bitcoin
  Новости

  Украина вошла в десятку стран с наибольшим заработком на Bitcoin

  Украина попала в ТОП-10 стран с наибольшим заработком на Bitcoin в 2020 году. — украинские инвесторы получили около 400 млн долларов прибыли на криптовалюте. Об этом со ссылкой на данные аналитической компании Chainalysis сообщает Минцифры. Авторы рейтинга обращают внимание на очевидное доминирование США. Американские инвесторы в совокупности заработали 4,1 млрд долларов прибыли на биткоине в 2020 […]

 • США и ЕС прекратят торговый спор между Boeing и Airbus
  Новости

  США и ЕС прекратят торговый спор между Boeing и Airbus

  Власти США и Евросоюза договорились о прекращении многолетнего торгового спора по делу аэрокосмических концернов Boeing и Airbus, в результате которого были введены взаимные таможенные пошлины на сумму свыше $10 млрд. Об этом сказала представитель США на торговых переговорах Кэтрин Тай. «Соглашение между США и ЕС знаменует собой значительный прогресс в достижении долгосрочного решения этого 16-летнего […]

 • В Microsoft назвали дату «смерти» Windows 10
  Новости

  В Microsoft назвали дату «смерти» Windows 10

  Корпорация Microsoft прекратит поддержку операционной системы Windows 10 14 октября 2025 года. Об этом сообщает пресс-служба компании. Портал Thurrot пишет, что это означает дату «смерти» Windows 10. Издание добавляет, что новое поколение операционной системы, которое Microsoft представит на следующей неделе, не будет называться Windows 10, по крайней мере, это ожидаемо с точки зрения маркетинга или брендинга. Новая […]

 • Хакеры взломали систему производителя видеоигр Electronic Arts
  Новости

  Хакеры взломали систему производителя видеоигр Electronic Arts

  Хакеры взломали систему компании-производителя видеоигр Electronic Arts. Об этом со ссылкой на представителя EA сообщает CNN. Хакеры 6 июня заявили о получении 780 ГБ данных EA, включая исходный код Frostbite, на котором работают игры FIFA, Madden и серия видеоигр Battlefield. Киберпреступники на форуме предложили приобрести «полную возможность использования всех сервисов EA» и заявили, что украли инструменты […]

 • Украина совместно с Канадой будут производить патроны к стрелковому оружию
  Новости

  Украина совместно с Канадой будут производить патроны к стрелковому оружию

  В Украине будут производить боеприпасы к стрелковому оружию на совместном украино-канадском предприятии. Об этом сообщает Укроборонпром со ссылкой на подтверждение канадской фирмы Waterbury Farrel. Отмечается, что канадская Waterbury Farrel подтвердила партнерство с компанией GL Munitions INC, госконцерном Укроборонпром и госкомпанией Артем по созданию в Украине предприятия, которое будет производить боеприпасы для стрелкового оружия. «Всемирно известный […]

 • Apple может привлечь китайские компании CATL и BYD для помощи в создании Apple Car
  Новости

  Apple может привлечь китайские компании CATL и BYD для помощи в создании Apple Car

  Компания Apple ведет переговоры с поставщиком аккумуляторов Tesla — китайской компанией CATL и китайским автопроизводителем BYD, принадлежащим Уоррену Баффету, сообщает Reuters, ссылаясь на осведомленные источники. Новости об автомобиле Apple уже несколько лет появляются в различных СМИ, хотя сама компания никогда не подтверждала планов о создании беспилотного электрического автомобиля под своим брендом. Apple известна своими партнерствами с […]

Читайте также

SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

Unilever переезжает из Лондона

Одна из крупнейших корпораций Великобритании перемещает свою штаб-квартиру из Лондона в Роттердам, сообщает Euronews. Компания Unilever, один из крупнейших игроков на рынке питания и бытовой химии, принял решение переместить свои органы руководства из британской столица в голландский Роттердам. Генеральный директор компании отрицает связь между данным решением и выходом Британии из ЕС, отмечая, что главной причиной […]

Далее
SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

АМКУ: Предупредительные меры по монополизации рынка сахара

В связи с предупредительными мерами по монополизации товарного рынка, с контролем концентрации субъектов хозяйствования, Антимонопольный комитет Украины опрашивает участников рынка относительно концентрации на рынке сахара. Причиной послужило приобретение нового оборудования, предназначенного для переработки сахарной свеклы предприятием ООО «Радеховский сахар», владельцем которого является европейский производитель сахара компания Pfeifer&Langen. На сайте ведомства уже размещен опросник. Приобретение оборудования […]

Далее
SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

Британия раскроет информацию о собственниках компаний, находящихся в её заморских офшорных зонах

Соединённое Королевство решило во вторник обязать свои заморские территории, такие как Каймановы острова и Британские Виргинские острова, начать процесс публикации данных о структуре собственности компаний, основанных британских офшорных зонах, к концу 2020 года, чтобы попытаться решить проблему коррупции, а также уклонения от уплаты налогов. Это решение было воспринят как крупная победа участников кампании в борьбе […]

Далее
SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

Акции AstraZeneca снижаются на 1,7% из-за приостановки испытаний вакцины от COVID

Акции британо-шведской фармацевтической компании AstraZeneca на Лондонской фондовой бирже (LSE) снижаются на 1,69% после сообщений о приостановке ею испытаний вакцины от коронавируса, свидетельствуют данные торговой площадки. Ценные бумаги теряли в цене 1,69%, опустившись до 82,07 фунта стерлингов. При этом основной индекс британского фондового рынка FTSE 100 в среду торгуется в «зеленой» зоне. Клинические испытания вакцины […]

Далее
SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

Atlantia SpA планирует закрепиться в сфере строительства инфраструктурных объектов на фоне Brexit

Atlantia SpA является одной из самых больших компаний в мире, которые занимаются расширением инфраструктуры стран. Она заявила, что Европа для них самый важный рынок роста, так как в ней очень много старых инфраструктурных объектов, которые подлежат ремонту и даже после Brexit получит несомненную выгоду. Ее центральный офис находится в Италии, но сильнее и глубже укрепляется […]

Далее
SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

АМКУ выдал разрешение на приобретение нефтегазовых активов Diloretio

Антимонопольный комитет Украины выдал разрешение кипрской компании Brociti Investments Limited на приобретение активов Diloretio Holdings LTD, которая, в свою очередь, контролирует 3 нефтегазовые компании на территории Украины. В соответствии с сообщением регулятора, речь идет о покупке около половины акций Diloretio, что обеспечит иностранному предприятию превышение 50% голосов в высшем органе управления компании. Отметим, что кипрская […]

Далее
SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

Как Brexit отразится на экономике Германии: мнение банкиров

Уход Великобритании из Евросоюза имеет негативные риски для развития экономики Германии. По словам Энрика Детрагиаша, главы миссии Международного валютного фонда в Германии,  Англия – самый важный экономический немецкий партнер. Поэтому, считает он, любые изменения в экономических отношениях между двумя мощными государствами, одно из которых имеет самую мощную экономику, не могут остаться незамеченными.    The Wall […]

Далее
SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

Monsantо планирует приобрести подразделение Bayer за $ 30 млрд.

По информации осведомленных источников, на днях крупная биотехнологическая корпорация Monsantо заявила о том, что собирается поглотить подразделение Bayer, которое работает в сфере растениеводства. Сумма соглашения может составить порядка $ 30 млрд. По словам аналитиков, в последнее время Monsantо проявляет большой интерес к растениеводческим предприятиям. Это объясняется ее желанием укреплять и расширять позиции на рынке в […]

Далее
SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

Бизнес-итоги недели от LDaily

Украина В связи с формированием базы данных о прибывающих из РФ, для сотрудничества с Интерполом, по причине контроля целей «визитеров» из страны-агрессора, с целью регистрации таких граждан в нашей стране, по причине усиления контрразведывательных мероприятий, с превентивными мерами по тотальной эскалации, усилению давления и влияния представителей страны-вторженца, по решению СНБО с 1 января 2018 года […]

Далее
SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

В США жертвой хакеров стала одна из крупнейших компаний медицинских услуг

Компьютерная система американской медицинской компании Universal Health Services, насчитывающей в своем составе более 400 медицинских учреждений, стала объектом нападения хакеров, требующих выкупа. Об этом сообщил телеканал CNBC со ссылкой на источники из числа сотрудников компании. По информации телеканала, выходить из строя компьютеры в разных учреждениях Universal Health Services начали в выходные Доступ к общей базе […]

Далее
SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

Мексика планирует пересмотреть условия НАФТА до июля

Министр экономики Мексики Илдефонсо Гуахардо оценил в 40% вероятность пересмотра Североамериканского соглашения о свободной торговле до президентских выборов 1 июля. Соединенные Штаты, Мексика и Канада увязли в торговых переговорах в течение последних девяти месяцев. По словам Гуахардо, для заключения сделки, которая должна дать толчок к модернизации 24-летнего соглашения, американская сторона должны проявить гибкость. «Я думаю, что […]

Далее
SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

PepsiCo покупает создателя сифонов для изготовления газировки за $3,2 млрд

Продукция SodaStream уже завоевала европейский и азиатский рынки, а в ближайшем будущем компания планирует выйти на рынок США. Накануне объявления о сделке стало известно, что гендиректор PepsiCo Индра Нуйи уходит в отставку, а ее место займет Рамон Лагуарта, 22 года проработавший в компании. Сделка по приобретению SodaStream показывает, что новый руководитель PepsiCo будет следовать курсу […]

Далее
SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

Украинские банки опубликовали показатели финансовой устойчивости

На начало этого года в докапитализации нуждались Альфа-Банк, ПУМБ, Мегабанк, Банк Восток и другие. Национальный банк обязал банки опубликовать до субботы, 28 декабря, результаты оценки их устойчивости с учетом стресс-тестирования по состоянию на 1 января 2018 года. Об этом пишет Экономическая правда со ссылкой на FinClub. Согласно мониторингу, среди банков, которые на начало 2018 года […]

Далее
SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

Кабмин согласовал нового главу «Укроборонпрома»

Премьер-министр Владимир Гройсман внес президенту Владимиру Зеленскому представление на назначение главой Госконцерна «Укроборонпром» Алексея Тимофеева. Тимофеев является экс-СЕО «Смарт Холдинга» Вадима Новинского, был топ-менеджером компании «Гео Альянс» Виктора Пинчука и государственной «Укргаздобычи», входил в состав правления НАК «Нафтогаз Украины». Журналист Юрий Бутусов сообщает, что Тимофеева на должность выдвинул глава Наблюдательного совета «Укроборонпрома» Айварас Абромавичюс. «Знакомьтесь, […]

Далее
SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

PwC оштрафованы за аудит британской BHS

PricewaterhouseCoopers (PwC), которая проводила проверку счетов рухнувшей британской розничной сети BHS, была оштрафована на £10 млн ($13,4 млн) и решила пересмотреть всю политику обращения с фирмами с высоким уровнем риска после двухлетнего расследования, в котором компания признал проступок, сообщают в среду в Совете финансовой отчетности Великобритании (UK’s Financial Reporting Council). Также, в своём отчёте (https://goo.gl/RQZUnw) […]

Далее
SEF 2019 KYIV: Відновлювана енергетика — драйвер декарбонізації глобальної економіки
Новости

Василий Хмельницкий хочет построить в Астане аналог UNIT.City

Как сообщила на своем сайте компания UFuture, созданная Василием Хмельницким, в указанном проекте планируют принять участие правительство Казахстана и местный бизнес. В Астане хотят открыть инновационный парк аналогичный киевскому инновационному парку UNIT.City. Отмечается, что проект представляет собой «город в городе», где разместиться жилая и коммерческая недвижимость, а также вся необходимая для функционирования парка инфраструктура. На данный […]

Далее
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com