Новини

Золота жила у вигляді 80% стартапів «єдинорогів» Азії

Лідируючу позицію за кількістю стартапів досі залишається Кремнієва долина. З 2012 до 2017 року сусідам з Apple та Google були 57 стартапів, що загальною сумою залучили інвестицій, більше 140 мільярдів доларів.

З 2012 до 2017 року, в Китаї було засновано 46 стартапів, з них 29 народилося в Шанхаї, а 17 «єдинорогів» родом з Пекіну. Їх ринкова вартість перевищила 1 мільярд доларів, це 80% стартапів Азії.

Серед компаній початківців також було відділено Нью-Йорк. Там за п’ять років прийшло в світ близько 13-ти цікавих стартапів, що залучили вкладення на суму – 36 мільярдів доларів. Так названих «єдинорогів» також виростили в Нью-Делі (5 стартапів), Токіо (2).

Деякі фінансисти вважають, що стартапи з Кремнієвої долини є переоціненими. Бо раніше так, «єдинороги» вважалися рідкісними, а наразі, у США працює близько сотні подібних проектів, кожен з яких коштуватиме приблизно більше 1-го мільярда гривень. Професор школи бізнесу Саудер (знаходиться при Університеті Британської Колумбії) – Уілл Горнелл, вважає – що всі ці «єдинороги» не більше, ніж звичайні поні. На його професійну думку, їх вартість аж занадто перевищена.

Читайте також: Світовий рейтинг компаній-єдинорогів

  •  

Напишіть коментар