Новини

Злиття великих гравців грального бізнесу, або Як Tabcorp і Tatts нові можливості шукали

За повідомленням представників компаній-гігантів Tabcorp і Tatts запланований процес злиття завершиться до кінця 2017 року. Нагадуємо, що озвучена сума угоди становить 8 мільярдів доларів.

Для успішного завершення об’єднання гравців грального бізнесу залишилося підписати всі нормативні документи, а також за злиття повинні проголосувати акціонери на засіданні, яке планують провести в листопаді поточного року.

За словами голови компанії Tabcorp Пола Двайєра, зараз проходить попередній етап процедури, який у фінальному результаті призведе до наміченої мети: успішному завершенню угоди з компанією Tatts.

Г-н Двайер також зазначив, що для об’єднаної компанії відкриються нові можливості для інвестування і інноваційних рішень, новий досвід в застосуванні цифрових продуктів і нових технологій.

За попередньою домовленістю акціонери компанії Tabcorp будуть розпоряджатися 42% акцій, а акціонерам Tatts дістанеться 58%. Сукупний дохід передбачається експертами понад 5 мільярдів австралійських доларів.

Цікаво знати. Обидві компанії вже отримали дозвільні документи від Австралійського арбітражного трибуналу (Australian Competition Tribunal).

За зверненням до Федерального суду Австралійської комісії з конкуренції і споживчих питань (Australian Competition and Consumer Commission (ACCC) призначено розгляд питання злиття даних компаній.

Представники Tabcorp вже заявляють про позитивне рішення на користь злиття.

Для довідки. Компанії Tabcorp і Tatts в жовтні 2016 року сторони заявили про старт процедури об’єднання, в зв’язку з метою створення багатосторонньої розважальної компанії ASX 50, загальною вартістю в 11,3 мільярда доларів, ринкова капіталізація запланована в сумі 8,6 млн доларів.

Читайте також: Інвестування проектів Львівської області

  •  

Напишіть коментар