Новини

Збільшення капіталізації акцій Apple, або Презентація нових творінь

Компанія Apple анонсувала осінню прес-конференцію, яка відбудеться 12 вересня 2017 року. Як заявляють представники компанії, саме там відбудеться  презентація нових творінь команди компанії – iPhone (новинка), дві модернізовані версії iPhone 7.

Новинка iPhone буде оснащена технологією розпізнавання обличчя при розблоковуванні пристрою, що мінімізує час доступу до девайсу. Розширення можливостей функцій додаткової реальності здивують новими можливостями для ігор.

Такі позитивні новини компанії в результаті вплинули на збільшення капіталізації акцій Apple на 36%, а в грошовому еквіваленті до 825,71 мільярда доларів з початку року.

За прогнозами експертів виручка компанії в третьому кварталі складе від 49 до 52 мільярдів доларів в третьому кварталі 2017 року.

Аналітики стверджують, що продажі iPhone зростуть на 10%, а кількість випущених гаджетів складе близько 50 мільйонів одиниць.

Передбачається, що також відбудеться анонс нового розумного годинника Apple Watch з функцією доступу в інтернет LTE, який не потребує iPhone для коректної роботи.

Нагадуємо, що аналітики ринку попереджали про можливі збої поставок новинки, в зв’язку з виниклими складнощами виробництва.

Читайте також: Контроль угод M&A, або Кодекс ведення міжнародного бізнесу

  •  

Напишіть коментар