Аналітика

Загальний показник добробуту населення світу продемонстрував зростання на 6,4%

У зв’язку з результатами проведеного швейцарським банком Credit Suisse щорічної доповіді Global Wealth Report, загальний показник добробуту населення світу продемонстрував зростання на 6,4%, досягнувши рівня 280 трильйонів доларів в період з другого півріччя 2016 і включає результати першого півріччя 2017 року.

Правда майже половина світових багатств опинилася у 1% населення Землі.

Такі результати зростання добробуту експерти пояснюють збільшенням вартості на нерухомість, а також зростанням котирувань акцій, при цьому акцентують, що темпи зростання констатують максимальний показник за останні п’ять років.

Якщо ж говорити про показник добробуту при перерахунку на людину, то він показав рекордний рівень в розмірі 56,54 тисячі доларів. Роком раніше, його зафіксували на позначці в 52,07 тисячі.

Цікаво знати, що в кризовий період 2008 рік кількість доларових мільйонерів скоротилося.

Тепер же статистичні дані показують відновлення кількості мільйонерів, тобто тільки за останній календарний рік на Землі з’явилося 2,3 мільйона доларових мільйонера.

Якщо ж говорити про глобальне нерівність, то вона (нерівність) зафіксувала досить високий рівень, збільшуючи розрив в післякризовий період.

Якщо ж говорити про найбідніших представників планети, то їх добробут становить показник, який трохи нижче позначки в 10 тисяч доларів на одну людину. Ця категорія не так вже й нечисленна, тобто 70% всього працездатного населення.

Експерти прогнозують зростання добробуту людей в найближчий період з високими темпами.

Зростання доларових мільйонерів збільшиться до 44 мільйонів чоловік.

 

  •  

Напишіть коментар