Відео

Юридичний супровід – запорука стабільного розвитку бізнесу

«Здобути сто перемог у сотні битв – це не вершина військового мистецтва. Повалити ворога без бою – ось вершина». Ви знаєте, як вирішити складні юридичні завдання, коли учасники конфлікту перебувають у галузях, далеких одна від одної?

Як показує практика, стандартні підходи ще більше заплутують справи і збільшують кількість годин юридичної підтримки, не надаючи очікуваного результату. Адвокатське об’єднання «Сюткін і партнери» знаходить альтернативні шляхи вирішення конфлікту у рамках правового поля. Компанія, яка спеціалізується на антирейдерстві, корпоративному праві, оподаткуванні, судових суперечках, захисті у кримінальному процесі, давно довела свій професіоналізм у відстоюванні інтересів клієнта.

Керуючий партнер адвокатського об’єднання Микола Сюткін, який має величезний досвід у вирішенні надто складних юридичних суперечок, професіонал найвищого рівня, авторські методики якого не мають рівних в Україні. Реалізація проекту під його управлінням завжди успішна і проходить у найкоротші терміни. З авторськими публікаціями Миколи Сюткина можна ознайомитися тут:

Партнер адвокатського об’єднання Наталія Осадча здійснює юридичний супровід великих проектів “під ключ”: приклад – її участь у будівництві п’ятизіркового готелю. Зарекомендувавши себе, як висококваліфікований фахівець у сфері захисту інвестицій, бере участь в реалізації успішних схем інвестування та у вирішенні спірних питань земельних правовідносин. З авторськими публікаціями Наталії Осадчої можна ознайомитися тут:

  •  

Напишіть коментар