Новини

«Юніверсум Фінанс» викупив права вимоги по кредиту «ЗАЗ»

«Юніверсум Фінанс» (факторингова компанія) придбала лот Запорізького автомобільного заводу, який виставлявся на майданчику ProZorro, викупивши права вимоги по кредиту з заставним майном, складськими приміщеннями, автомобілями (загальна кількість 3239 одиниць), заплативши на аукціоні державних закупівель мінімальну суму в розмірі 243 мільйона 675 тисяч гривень (приблизно 9,4 мільйона доларів). Про це повідомляє «Автоцентр».

За словами експертів ціна продажу для такого лота досить низька, якщо врахувати, що тільки по заставі: Mercedes-Benz – 222 одиниці транспорту, Kia – 874 автомобіля, Chevrolet – 410 машин, Opel – 228 авто, ZAZ – 1505 легкових моделей.

Як повідомляє прес-служба Запорізького автомобільного заводу в компанії запланували просити відстрочку зі сплати боргу, очікують вступу кредитора в права, сподіваються на конструктивну розмову і вирішення фінансових питань.

Нагадуємо, що загальна сума боргу українського автомобільного заводу – 996 мільйонів гривень, станом на 1 серпня 2016 року. Причиною послужило зниження продажу автомобілів, яке почалося в 2014 року.

Для довідки. «ЗАЗ» продовжить випуск автомобілів, тобто викуплено лише право вимоги виплати боргів по кредиту.

Читайте також: Франція запланувала відмовитися від виробництва автомобілів з традиційними двигунами

  •  

Напишіть коментар