Новини

ЄС виділить Україні € 54 млн на енергоефективність

EUROZONE-GREECE/

Європейський Союз готовий надати Україні транш у розмірі € 54 млн на фінансування програм Фонду енергоефективності.

Про це у вівторок, 18 вересня, повідомив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко у Facebook.

“Євросоюз надасть наступний транш у сумі € 54 млн на роботу Фонду енергоефективності. Угоду планується підписати до кінця року. Це сьогодні підтвердила заступник керівника генерального директорату з питань політики сусідства і переговорів з розширення Єврокомісії Катаріна Матернова”, – написав він у соцмережі.

Як зазначили в прес-службі Кабміну, під час зустрічі представники України та ЄС обговорили створення Координаційної ради донорів з реформи енергоефективності.

“Ми вже більше двох років працюємо з нашими європейськими партнерами – Євросоюзом, Німеччиною, IFC – зі створення Фонду енергоефективності, який є частиною імплементації ключових законів з енергоефективності. Вже стартував конкурс на обрання незалежних членів Наглядової ради Фонду, 14 листопада буде сформований весь його склад. Підготовлено перші енергетичні сертифікати будівель. Розпочато атестацію енергоаудиторів. З 14 вузами України стартувала програма з навчання енергоаудиторів”, – доповів Зубко.

Віце-прем’єр додав, що також забезпечено фінансування Фонду з держбюджету 2019 року. Зокрема, прийнято постанову про збільшення статутного капіталу Фонду до 1,6 млрд грн.

Читайте також: Єврокомісія підозрює BMW, Daimler і Volkswagen у змові

  •  

Напишіть коментар