ЄК поглибила розслідування злиття компаній Linde AG і Praxair Inc.

У зв’язку з тим, що дані компанії входять до четвірки світових лідерів на ринку газу, надаючи свої послуги по всьому світу, поставляючи промисловий, медичний і спеціальний газ, через побоювання монополізації ринку, з можливістю скорочення конкуренції представники Європейської Комісії почали поглиблене розслідування можливого злиття компаній Linde AG і Praxair Inc.

Після завершення переговорів з питання злиття представники німецької компанії Linde AG і керівництво американської компанії Praxair Inc. прийняли рішення про об’єднання, уклавши остаточну угоду в минулому році, подали відповідні документи на розгляд Європейської Комісії.

Нагадаємо, що в листопаді 2017 року збори акціонерів компанії Linde затвердили рішення з питання злиття. Практично 90% акціонерів проголосували «За». У зв’язку з таким рішенням тепер Linde має повне право примусового викупу акцій у міноритарних акціонерів компанії.

Частка кожної компанії після завершення процедури злиття складе 50%.

Представники компаній Linde і Praxair сподіваються завершити угоду в другому півріччі 2018 року, якщо отримають дозвіл регулятора.

Раніше ми повідомляли про злиття даних компаній.

Читайте також: ПАТ «Сбербанк» придбає готелі в Одесі

  •  

Напишіть коментар