Новини

ЄБРР вважає земельну реформу історичною можливістю для України

Європейський банк реконструкції і розвитку підтримує проведення земельної реформи в Україні і висловлює готовність надати фінансову підтримку в рамках її проведення.

Про це написав керуючий директор ЄБРР по країнах Східної Європи та Кавказу Маттео Патроне на своїй сторінці в Facebook після зустрічі з міністром розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тимофієм Миловановим.

“Ми повністю “за” реформування ринку землі. Це історична можливість. Ось чому ми хочемо переконатися, що вона реалізована правильно, і введені правильні запобіжні заходи. Українці заслуговують прозорого і справедливого ринку сільськогосподарських земель і захисту від корупції і зловживань”, – написав Патроне.

Він також наголосив на готовності підтримки реформу шляхом її фінансування.

Крім того, Патроне і Милованов обговорили програму ЄБРР і реформу корпоративного управління держпідприємствами.

“Реформа держпідприємств є одним з визначальних пунктів нашої взаємодії з Україною, і ми з нетерпінням очікуємо швидкого прийняття відповідного законодавства”, – зауважив керуючий директор ЄБРР.

Він також підкреслив, що по відношенню до “цих двох найважливіших реформ” у ЄБРР повністю збігаються погляди з українським урядом.

Читайте також: ЄБРР переглянув прогноз з економіки України

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар