Новини

ЄБРР виділить €40 мільйонів на підтримку українських аграріїв

Європейський банк реконструкції і розвитку виділить 40 мільйонів євро на підтримку сільськогосподарської промисловості в Україні. Згідно із заявою офіційного представника європейської фінустанови Шевки Аджунера, інвестиції будуть здійснюватися поступово: протягом наступних чотирьох років. Фінансування направлять на підтримку більше 100 агропромислових проектів.

Окрім того, іноземна фінансова структура також готова відшкодувати українським підприємствам супутні витрати, які виникнуть у процесі реалізації вищезгаданого інвестиційного проекту. Ймовірна сума другорядних витрат складе близько 10 мільйонів євро. У першу чергу, мова йде про здійснення висококваліфікованого юридичного супроводу програми фінансування: надання якісної юридичної підтримки в процесі оформлення документації, консультативна допомога юриста в питаннях, що стосуються механізму взаємодії компанії з державою, та багато іншого. Представники ЄБРР також зазначають, що такі витрати є виправданими, оскільки виключно таким способом можна забезпечити прозорість і високу ефективність даної програми.

Усього в проекті від Європейського банку реконструкції візьмуть участь сільськогосподарські комплекси із 17-ти областей України. Варто звернути увагу, що фінансування кожного з підприємств буде здійснюватися із урахуванням його рентабельності та перспективності: таким чином, для найбільш активних суб’єктів ринку ЄБРР готовий надати особливі інвестиційні умови.

Читайте також: ЄБРР відкриє кредит «Міст Експрес» на $10 мільйонів

  •  

Напишіть коментар