Новини

Як санкції ЄС вплинули на суднобудівництво РФ

Як стало відомо, через введення санкцій Європейського Союзу проти Росії, представники фінської компанії Wartsila відмовилися співпрацювати і постачати комплектуючі для підприємства, що знаходиться на території окупованого Криму.

Цікаво знати, що предметом переговорів була апаратура, яка вкрай необхідна для аварійно-рятувального судна, котре планували спустити на воду до кінця поточного року. Якщо ж говорити предметно, то на окуповану судноверф «Залив» необхідно роздобути і поставити генератори.

Представники фінської компанії Wartsila офіційно заявили, що готові співпрацювати з представниками Росії, але виключно в рамках режиму санкції.

Через відмову у співпраці, російській компанії довелося вносити зміни в проектну документацію, і тепер невідомо, коли завершиться процес будівництва судна.

Попередня вартість проекту становила близько 2,8 мільярда доларів.

Тепер представники російської компанії не можуть прогнозувати терміни завершення будівництва судна-рятувальника і не коментують, як відмова фінської компанії вплине на терміни виробництва.

Цікаво знати. Будівництво судна стартувало в 2015 році відповідно до діючої федеральної цільової програмою і за рахунок державного бюджету.

Для довідки. Зараз в РФ в загальній кількості всього 4 судна, які акцентовані на аварійно-рятувальних роботах.

Раніше ми повідомляли про порушення санкцій та експортного контролю концерном Siemens.

З історії компанії. Компанія Wartsila є провідним світовим постачальником устаткування і технологій для ринку енергетики і суднобудування.

Читайте також: Didi Chuxing підкорює Мексику

  •  

Напишіть коментар