Новини

Як Pfizer подвоїла чистий прибуток

Pfizer наростила чистий прибуток за третій квартал на 87%, до $7,68 млрд. За рахунок хороших фінансових результатів акції піднялися в ціні на 3%. Аналітики пояснили, куди далі рушать котирування фармацевтичного гіганта.

За підсумками третього кварталу чистий прибуток великої фармацевтичної компанії Pfizer зріс майже в два рази і досяг $7,68 млрд. У перерахунку на одну акцію це $1,36. У такому ж періоді минулого року компанія заробила $4,11 млрд. При цьому виручка впала на 5%, до $12,7 млрд.

Чистий прибуток за дев’ять місяців 2019 року додала 44% і склала $16,6 млрд. Виручка за цей період знизилася на 2%, до $39 млрд.

Pfizer вдалося домогтися гарних фінансових результатів завдяки збільшенню продажів в біофармацевтичному сегменті. Основний внесок внесли препарати Ibrance, Xeljanz, Eliquis, Vyndaqel і Inlyta.

При цьому продажі одного з найпопулярніших ліків – знеболюючий засіб Lyrica – впали на 26%. Це сталося через те, що компанія втратила патентний захист. Влітку 2019 року регулятор США дозволив проводити дженерики цього препарату ряду інших компаній.

Читайте також: Pfizer купить виробника дженериків

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар