Brexit

Як Brexit відіб’ється на економіці Німеччини: припущення банкірів

Вихід Великобританії з Євросоюзу має негативні ризики для розвитку економіки Німеччини. За словами Енріка Детрагіаша, глави місії Міжнародного валютного фонду в Німеччині, Англія – найважливіший економічний німецький партнер. Тому, вважає він, будь-які зміни в економічних відносинах між двома потужними державами, одна з яких має найпотужнішу економіку, не можуть залишитися непоміченими.

The Wall Street Journal, у свою чергу, призводить слова Юргена Міхельса, що є головним економістом банку BayernLB, про те, що Brexit, особливо в умовах підвищеної невизначеності, знизить темпи зростання німецького ВВП. Банкір припускає, що в поточному році зниження може досягти 0,2 відсоткових пункти, а у  2017 – 0,5.

Юрген Міхельс також припустив, що німецький уряд, швидше за все, не сидітиме склавши руки і спробує пом’якшити негативні наслідки британського референдуму, наприклад, проведенням додаткових інвестицій.

Читайте також: Наслідки Brexit: Vodafone може покинути Лондон

За словами Енріка Детрагіаша, нинішні прогнози щодо зростання ВВП в Німеччині вже не актуальні, а новий оновлений прогноз можна буде будувати лише після оновленого огляду світової економіки, вихід якого очікується у середині липня.

Читайте також: ЗМІ повідомили про відхід Morgan Stanley з Лондона

  •