Новини

Yahoo! веде переговори про злиття з сервісом Line

Одна з провідних інтернет компаній Японії, Yahoo! Japan, співвласником якої є SoftBank, підтвердила, що веде переговори про злиття з оператором додатків Line. Операція вартістю в $27 млрд додасть в портфель SoftBank, який зараз піддається серйозному перегляду, ще одну технологічну перлину.

Як повідомляє CNBC, в Yahoo! Japan, яка минулого місяця змінила назву на Z Holdings, пояснили, що переговори з Line ведуться, але нічого поки не вирішено. Однак і ця інформація явно підбадьорила інвесторів. Акції Z Holdings, чия ринкова вартість склала близько $17 млрд на момент закриття в середу, підскочили на торгах у четвер на 16%.

За інформацією Reuters, угода, ймовірно, відбудеться в кінці місяця і може привести до того, що SoftBank і материнська компанія Line Naver створять СП з розподілом часток 50/50, яке буде контролювати Z Holdings, а вона в свою чергу буде управляти Line і Yahoo!.

Важливим є те, що обговорювана угода об’єднає операторів двох найбільших додатків для оплати через QR-код в Японії, а країна якраз активно переходить на безготівкові платежі. PayPay від SoftBank недавно за рахунок агресивного маркетингу привернув 19 млн користувачів, а Line Pay може залучити 82 млн японських користувачів додатка Line.

Читайте також: SoftBank відзвітував про перший квартальний збиток за 14 років після невдач WeWork і Uber

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар