Новини

Wizz Air запустить 5 нових рейсів з Києва

Угорська авіакомпанія «Wizz Air» анонсувала запуск п’яти рейсів з Києва в цьому році, зазначив на прес-конференції в Києві 27 квітня заступник СЕО компанії Стівен Джонс.

Топ-менеджер підкреслив, що новими напрямками стануть вильоти в Лісабон і Таллінн три рази в тиждень з 1 червня. Потім авіакомпанія почне щоденні рейси до Франкфурта і Берліна Шонефельд 1 липня і в австрійську столицю – Відень – 28 жовтня.

Крім того, Wizz Air планує організувати ще кілька рейсів зі Львова в німецький Дортмунд і такі міста Польщі, як Гданськ і Катовіце, а також з Харкова до Катовіце і Дортмунду.

В цілому, Wizz Air вилітає з України в 33 пункту призначення в 11 країн світу, що робить його найбільшої лоукост-авіакомпанією, що працює в Україні. Авіаперевізник планує додати третій Airbus 321 в свій Київський флот, збільшивши свої загальні інвестиції в Україну до більш ніж $300 мільйонів.

Призначений в якості заступника генерального директора Wizz Air шість місяців тому, новозеландець Джонс, нещодавно вперше побував в Україні. Він сказав, що дана країна є одним з найважливіших ринків для Wizz Air.

Однак він не міг сказати, чи зможуть вони відновити свою українську дочірню компанію, яка була закрита в квітні 2015 року через політичну нестабільність, девальвацію гривні та економічну кризу після подій Євромайдану 2014 року і початку війни з Росією.

«Я не можу сказати вам, коли це станеться», сказав Джонс. «Наш план полягає в тому, щоб збільшити наш флот до 300 літаків до 2028 року. Для розгортання цих літаків нам потрібно буде відкрити нові ринки».

Читайте також: Boeing пропонує за KLX $2,3 млрд

  •  

Напишіть коментар