Новини

Wells Fargo оштрафовано на $ 1,2 млрд.

Wells Fargo оштрафовано на $ 1,2 млрд.Днями стало відомо, що один з найбільших банків США – Wells Fargo був оштрафований регуляторами на $ 1,2 млрд. Фінансова установа звинувачувався в тому, що вона надавала неправдиві відомості про програму іпотеки, учасниками якої були органи влади.

Як повідомляють обізнані джерела, банк визнав себе винним в тому, що протягом 7 років давав неправдиву інформацію про страхування іпотечних кредитів, хоча насправді така інформація була неправдивою. Внаслідок таких неправомірних дій банку, уряд виплачував гроші на підставі договорів страхування за неповернення деяких кредитів. Обізнані джерела говорять про те, що також одним з відповідачів у даній справі виступав топ-менеджер Wells Fargo.

Wells Fargo – найбільший в світі за ринковою капіталізацією банк, який займається наданням фінансових послуг в США, Канаді, Пуерто-Ріко. Фінансова установа заснована в 1852 році в Сан-Франциско. Станом на минулий рік, активи банку оцінюються в $ 1,79 трлн.  Штат співробітників компанії налічує більше 280 тис. чоловік.

Аналітики говорять про те, що незважаючи на визнання банком своєї провини в даній ситуації та на згоду  виплатити велику суму штрафу,те  що трапилося може вплинути на репутацію фінансової установи. У той же час, інші експерти кажуть про те, що ситуація ніяк не відіб’ється на діяльності Wells Fargo.

Джерело: news.rambler.ru

  •