Новини

Volvo CE представляє в Україні нові гусеничні асфальтоукладальники P4820D ABG, P6820D ABG і P7820D ABG

В Україні повним ходом йде будівництво доріг. Ще на початку 2019 року представники Кабміну заявили, що за попередні три роки по всій країні відремонтовано 7000 км доріг. За поточний рік буде відновлено в цілому ще майже 1800 км трас державного значення, на що з бюджету витратять більше 55 млрд. грн. А в 2020 році на ремонт доріг буде виділено близько 75 млрд. грн.

Але для того, щоб ремонтні роботи були виконані якісно, ​​необхідно використовувати надійну та професійну спецтехніку. На щастя, це розуміють як державні, так і приватні підрядники. За 2019 рік «Укравтодор», наприклад, закупить в цілому 70 одиниць техніки. Що ще важливо: з 2020 року в Україні відмовляться від поточного ремонту доріг, і будуть проводити тільки капітальну реконструкцію і будувати нові траси. Тому потреба в спецтехніці тільки зросте.

Саме для дорожніх робіт різного масштабу і складності Volvo Construction Equipment пропонує кілька моделей гусеничних асфальтоукладальників. Це новинки на українському ринку P4820D ABG шириною 2,5-6,5 м, P6820D ABG і P7820D ABG шириною 2,5-9 м, а також перевірена модель P8820c ABG шириною 2,5-13 м.

Асфальтоукладальники Volvo давно зарекомендували себе в Україні тільки з кращого боку. На даний момент перераховані моделі задіяні в великих проектах з будівництва доріг в Київській, Рівненській, Хмельницькій, Черкаській, Вінницькій, Луганській та Донецькій областях.

Основні переваги асфальтоукладальної техніки Volvo – це, перш за все, використання запатентованої системи подвійного трамбуючого брусу. Вона дозволяє досягти максимального коефіцієнту ущільнення при укладанні асфальтового покриття, що, в свою чергу, дає можливість скоротити кількість наступних проходів катка. А це суттєво знижує фінансові витрати, а також скорочує час на прокладку дорожнього полотна при збереженні його відмінної якості.

Крім того, трамбуючий брус виконаний повністю з загартованої сталі, і має тривалий термін служби. При необхідності брус можна легко замінити, що економить гроші і збільшує час продуктивної експлуатації.

До того ж всі компоненти асфальтоукладальників виробляються виключно на заводі Volvo. Це гарантує їх довговічність, надійність і безвідмовність в роботі, високу паливну економічність.

Якщо ж говорити про переваги саме D-cерії асфальтоукладальників (P4820D, P4820D, P7820D), то це:

– наявність незалежних приводів з електронним управлінням для кожної гусеничної стрічки і оптимальний розподіл ваги, що забезпечує рівномірну укладку дорожнього полотна в будь-яких умовах експлуатації; присутність високотехнологічних електронних систем управління для контролю всіх процесів (наприклад, телематики CareTrack);

– спеціальні функції, такі як система видалення випаровувань бітуму для безпечної і комфортної роботи оператора машини;

– краща в галузі продуктивність плит від 1,5 до 16 м при ширині укладання і швидкості укладання до 1500 т/год., а також універсальний набір плит для різних завдань.

___________________________________________

З усіх питань щодо придбання дорожньо-будівельної техніки, сервісних робіт, а також для отримання будь-яких консультацій з підбору техніки і максимальної ефективності її експлуатації звертайтеся до ексклюзивного дилера в Україні дорожньо-будівельної та кар’єрної техніки Volvo CE – компанії ЕТС.

Офіційний сайт компанії https://ets-group.com.ua

Гаряча лінія: 0 800 300 771 (дзвінки з телефонів усіх мобільних операторів України – безкоштовні)

  •  

Напишіть коментар