Новини

Volkswagen витратить понад $ 10 млрд. на врегулювання судових позовів

Volkswagen витратить понад $ 10 млрд. на врегулювання судових позовівДжерела повідомляють, що Volkswagen має намір витратити близько $ 10 млрд. для того, щоб  врегулювати судові позови з боку контролюючих органів і клієнтів щодо маніпуляцій з показниками викидів шкідливих речовин в атмосферу.

При цьому наголошується, що $ 10 млрд. – це набагато менше, ніж сума штрафних санкцій, які можуть бути пред’явлені до великого  виробника машин. За підрахунками аналітиків, сукупна сума штрафу до компанії може скласти близько $ 42 млрд., а сума, яку потрібно буде виплатити постраждалим клієнтам налічує $ 9,4 млрд.

У поточному місяці Volkswagen вдалося врегулювати питання щодо заниження показників викидів з контролюючими органами. Джерела повідомляють про те, що судова справа з цього приводу, яка була призначена на літо 2016 року – тепер розглядатися не буде. Також Volkswagen заплатить автовласникам по $ 5 тис.

Раніше судові органи заявили про те, що дають Volkswagen і контролюючим органам термін до 20 квітня, щоб укласти угоду.

Великий автовиробник Volkswagen виявився в центрі дизельного скандалу, після того, як восени минулого року було виявлено, що компанія оснащує дизельні машини спеціальним обладнанням, яке занижує показники викидів шкідливих речовин в атмосферу. В результаті, американські власті зобов’язали підприємство відкликати близько 482 тис. легкових машин марок Volkswagen та Audi, які були реалізовані в країні в 2009-2015 роках. Передбачувана сума штрафу зі сторони уряду налічувала $ 18 млрд.

Джерело: rns.online

  •