Новини

Vodafone продали азербайджанцям

Другий за розмірами в Україні мобільний оператор Vodafone буде проданий азербайджанцям. Дозвіл на операцію дав Антимонопольний комітет. Після укладання угоди компанія перейде в руки фірми Bakcell, про це повідомляє голова АМКУ Юрій Терентьев. Чиновник заявив, що ТОВ “BAKCELL” претендує на опосередковану покупку акцій через нідерландську фірму Preludium B.V.

Про компанію Bakcell відомо, що це головний оператор зв’язку і провайдер мобільного інтернету на території Азербайджану. Компанія почала працювати в 1994 році і спочатку була частково державною, а частково належала компанії GTIB з Ізраїлю. Сьогодні немає даних, хто володіє більшою частиною Bakcell. Інформація закрита від громадськості.

Азербайджанський оператор має 7,5 тис. основних станцій, якими покриває 93% території своєї країни. Послугами можуть скористатися 99% населення. Клієнтська база складає 3 млн чоловік.

В Україні Vodafone має 19,7 млн ​​абонентів. За 2018 року фірма отримала 1,8 млрд грн чистого прибутку і 12,8 млрд грн доходу.

Читайте також: Vodafone закриє більше тисячі магазинів

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар