Новини

Власник мережі АТБ видобуватиме в Україні уран і рідкоземельні метали

Бізнесмен Геннадій Буткевич, який є співвласником мережі супермаркетів АТБ, має намір видобувати в Україні уран і рідкоземельні метали. Про це він розповів в інтерв’ю Гордону.

Також він заявив, що збирається будувати малі ядерні реактори.

За словами бізнесмена, засоби для розвитку цього проєкту він отримує від продажу власної нерухомості в США.

“У мене є нерухомість в Америці, я її продаю, щоб розвивати напрямок, яким зараз займаюся. У 2012-2013 рр доводилося страхуватися. Купили деякі речі через компанії … Все законно”, – розповів він.

Родовища Буткевича, в основному, розташовані в Житомирській і Кіровоградській областях. Дозвіл на їх розвідку копання отримала три роки тому. Але, за його словами, процес йде складно, в тому числі із-за опору місцевого населення, яке вважає, що розробка може нашкодити екології.

“У нас пріоритет – робити так, щоб екологія не страждала. Ми побудуємо фабрики і будемо виробляти тут продукт, який має велику додану вартість. Будемо купувати обладнання, працювати з інвесторами. Потрібно піднімати промисловість і вкладати гроші в ті можливості, які є в країні”, – зауважив він.

Буткевич впевнений, що цей напрямок бізнесу може принести набагато більше грошей, ніж мережа супермаркетів АТБ.

Він також згадав, що інвестував частину коштів у фонд Trident Acquisitions Corp., створений для інвестицій в вуглеводні, але не бере участь в операційному управлінні.

Читайте також: «Енергоатом» підписав меморандум про співпрацю з канадським виробником ядерного палива

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар